winff - en to se translation catalogue (43 entries)

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
se: WinFF-dieđut

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
se: Gidde

en: Delete
se: Sihko

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
se: Olggosfievrrit

en: Import
se: Sisafievrrit

en: Category
se: Láhki

en: Save
se: Vurke

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
se: Gaskkalduhte

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
se: Olggosfievrrit

en: Add
se: Lasit

en: Clear
se: Sálke

en: Convert
se: Konvertere

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
se: Molssaeavttut

en: Play
se: Čuojat

en: Preview
se: Ovdačájeheapmi

en: Remove
se: Váldde eret

[ctx: TFRMMAIN.CHOOSEFOLDERBTN.CAPTION]
en: ...
se: …

en: Volume
se: Jietnadássi

en: Sync
se: Buohtalastit

en: Sample Rate
se: Samplerate

en: Bottom
se: Vuolimus

en: Left
se: Gurut

en: Right
se: Olgeš

en: Top
se: Badjin

en: About
se: Dieđut

en: Documentation
se: Dokumentašuvdna

en: Exit
se: Heaittit

en: Preferences
se: Oidimat

en: Detailed View
se: Bienalaš čájeheapmi

en: WinFF Website
se: WinFF Webbasiidu

en: Edit
se: Doaimmat

en: File
se: Fiila

en: Help
se: Veahkki

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
se: Molssaeavttut

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET2.CAPTION]
en: Audio
se: Jietna

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
se: Áigi

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
se: Gidde

en: Save As...
se: Vurke nugo …

en: Converting
se: Konverteremin

en: Could Not Find File
se: Ii gávdnan fiilla

en: High
se: Ollu

en: Idle
se: Ealjoheapmi

en: Normal
se: Dábálaš
