winff - en to ky translation catalogue (30 entries)

en: Add / Update
ky: Кошуу / Жаңылоо

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
ky: Жабуу

en: Delete
ky: Өчүрүү

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
ky: Экспорт...

en: Import
ky: Импорт...

en: Category
ky: Категориясы

en: Save
ky: Сактоо

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
ky: Экспорт

en: Add
ky: Кошуу

en: Clear
ky: Тазалоо

en: Play
ky: Ойнотуу

en: Remove
ky: Өчүрүү

en: Audio Channels
ky: Аудио-каналдары

[ctx: TFRMMAIN.LABEL12.CAPTION]
en: Output Folder:
ky: Чыгыш папкасы:

en: Audio Bitrate
ky: Аудио битрейти

en: Cancel Changes
ky: Өзгөртүүлөрдү жокко чыгаруу

en: Video Bitrate
ky: Видео битрейти

en: Video Size
ky: Видео өлчөмү

en: Exit
ky: Чыгуу

en: Preferences
ky: Ырастоолор...

en: Edit
ky: Оңдоо

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET2.CAPTION]
en: Audio
ky: Үн

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
ky: Убакыт

[ctx: TFRMMAIN.TABVIDEO.CAPTION]
en: Video
ky: Видео

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
ky: WinFF ырастоолору

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
ky: Жалпы

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
ky: Жабуу

en: Save As...
ky: Ат коюп сактоо...
