Window Maker 0.95.5 - en to hu translation catalogue (120 entries)

en: fatal:
hu: végzetes hiba:

en: error:
hu: hiba:

en: warning:
hu: figyelmeztetés:

en: could not get password entry for UID %i
hu: nem találtam jelszó bejegyzést a %i felhasználó azonosítóhoz

en: could not get password entry for user %s
hu: nem találtam jelszó bejegyzést a "%s" nevű felhasználóhoz

en: could not expand %s
hu: nem tudtam értelmezni: %s

en: Could not open %s
hu: Nem sikerült megnyitni ezt: %s

en: Could not create %s
hu: Nem sikerült létrehozni ezt: %s

en: syntax error in %s %s, line %i: %s
hu: formai hiba ebben: %s %s, %i. sor: %s

en: Only string or data is supported for a proplist dictionary key
hu: proplist szótár kulcsa csak karakterlánc vagy adat típusú lehet

en: Used proplist functions on non-WMPropLists objects
hu: proplist függvényt próbáltál használni nem WMPropList objektumon

en: unterminated PropList string
hu: befejezetlen PropList karakterlánc

en: unterminated PropList data
hu: befejezetlen PropList adat

en: unterminated PropList data (missing hexdigit)
hu: befejezetlen PropList adat (hiányzó hexa számjegy)

en: non hexdigit character in PropList data
hu: nem hexa számjegy karakter PropList adaton belül

en: unterminated PropList array
hu: befejezetlen PropList tömb

en: missing or unterminated PropList array
hu: hiányzó vagy befejezetlen PropList tömb

en: could not get PropList array element
hu: nem találom a PropList tömb elemét

en: unterminated PropList dictionary
hu: befejezetlen PropList szótár

en: missing PropList dictionary key
hu: hiányzó PropList szótár kulcs

en: missing PropList dictionary entry key or unterminated dictionary
hu: hiányzó PropList szótár kulcs vagy befejezetlen szótár

en: error parsing PropList dictionary key
hu: hiba a PropList szótár kulcs értelmezése közben

en: missing = in PropList dictionary entry
hu: hiányzó = a PropList szótár elemben

en: error parsing PropList dictionary entry value
hu: hiba a PropList szótár elem értékenek értelmezése közben

en: missing ; in PropList dictionary entry
hu: hiányzó ; a PropList szótár elemben

en: was expecting a string, data, array or dictionary. If it's a string, try enclosing it with ".
hu: karakterlánc, adat, tömb vagy szótár típusra számítottam. Ha karakterláncot adtál meg, próbáld idézőjelbe tenni!

en: Comments are not allowed inside WindowMaker owned domain files.
hu: A Window Maker fájljaiban nem engedélyezettek a megjegyzések.

en: extra data after end of property list
hu: extra adat a proplist vége után

en: could not get size for file '%s'
hu: nem tudtam lekérdezni a következő fájl méretet: '%s'

en: error reading from file '%s'
hu: nem tudtam beolvasni a következő fájlt: '%s'

en: %s:could not open menu file
hu: %s: nem tudtam megnyitni a menü fájlt

en: mkstemp (%s) failed
hu: mkstemp (%s) hibát adott

en: mktemp (%s) failed
hu: mktemp (%s) hibát adott

en: open (%s) failed
hu: open (%s) hibát adott

en: writing to file: %s failed
hu: hiba a következő fájl írásakor: %s

en: fclose (%s) failed
hu: fclose (%s) hibát adott

en: rename ('%s' to '%s') failed
hu: rename ('%s'-ről '%s'-re) hibát adott

en: Could not create component %s
hu: Nem sikerült létrehozni a %s elemet

en: variable WMAKER_USER_ROOT defined with invalid path, not used
hu: A WMAKER_USER_ROOT változó be van állítva, de rossz értékre. Nem használom

note: something happened with the file. just overwrite it
en: cannot read domain from file '%s' when syncing
hu: szinkronizálás közben nem tudtam a tartományt kiolvasni a '%s' fájlból

en: could not allocate %s color
hu: nem sikerült lefoglalni ezt a színt: %s

en: white
hu: fehér

en: black
hu: fekete

en: gray
hu: szürke

en: dark gray
hu: sötétszürke

en: Colors
hu: Színek

en: Brightness
hu: Világosság

en: Color Panel: Could not allocate memory
hu: Szín panel: nem sikerült a memória foglalás

en: Red
hu: Piros

en: Green
hu: Zöld

en: Blue
hu: Kék

en: Cyan
hu: Türkiz

en: Magenta
hu: Lila

en: Yellow
hu: Sárga

en: Black
hu: Fekete

en: Spectrum
hu: Spektrum

en: Palette
hu: Paletta

en: New from File...
hu: Új, fájlból...

en: Rename...
hu: Átnevez...

en: Remove
hu: Töröl

en: Copy
hu: Másol

en: New from Clipboard
hu: Új, vágólapról

en: X11-Colors
hu: X11 színek

en: Color
hu: Szín

en: Add...
hu: Hozzáad...

en: List
hu: Lista

en: New...
hu: Új...

en: Color Panel: Could not create directory %s needed to store configurations
hu: Szín panel: Nem sikerült a beállítások tárolásához szükséges könyvtárat létrehozni: %s

note: Delete the file, it doesn't belong here
en: File Error
hu: Fájl hiba

en: Could not create ColorPanel configuration directory
hu: Nem sikerült létrehozni a Szín panel beállítás könyvtárát

en: Color Panel: Could not find file
hu: Szín panel: nem találom a fájlt

en: Color Panel: X failed request
hu: Szín panel: hibás X kérés

en: Saturation
hu: Telítettség

en: Hue
hu: Árnyalat

en: Open Palette
hu: Paletta megnyitás

en: Invalid file format !
hu: Érvénytelen fájl formátum!

en: can't remove file %s
hu: nem sikerült törölni a következő fált: %s

en: Couldn't remove file from Configuration Directory !
hu: Nem sikerült törölni a fájlt a beállítás könyvtárból!

en: Rename
hu: Átnevez

en: Rename palette to:
hu: Paletta átnevezése erre:

en: Cancel
hu: Mégsem

note: Careful, this palette exists already
en: Warning
hu: Figyelem!

en: Palette already exists !
    
    Overwrite ?
hu: Ez a paletta már létezik!
    
    Felülírjam?

en: No
hu: Nem

en: Yes
hu: Igen

en: Couldn't rename palette %s to %s
hu: Nem sikerült a paletta átnevezése %s-ről %s-re

en: This will permanently remove the palette
hu: Ez véglegesen törli a következő palettát:

en: .
    
    Are you sure you want to remove this palette ?
hu: .
    
    Biztosan törölni akarod ezt a palettát?

en: Couldn't remove palette %s
hu: Nem sikerült törölni ezt a palettát: %s

en: Color Panel: Color unspecified
hu: Szín panel: nincs megadva szín

en: Name:
hu: Név:

en: Open
hu: Megnyit

en: Save
hu: Ment

en: WINGs: could not open directory %s
hu: WINGs: nem tudom megnyitni a következő könyvtárat: %s

en: WINGs: could not stat %s
hu: WINGs: nem tudom lekérdezni a következő fájl adatait: %s

en: Error
hu: Hiba

en: Create Directory
hu: Új könyvtár

en: Enter directory name
hu: Könyvtár neve

en: Can not create %s: %s
hu: Nem sikerült létrehozni: %s: %s

en: Can not find %s: %s
hu: Nem találom: %s: %s

en: Delete %s %s?
hu: Töröljem a következő %s: "%s"?

en: directory
hu: könyvtárat

en: file
hu: fájlt

en: Removing %s failed: %s
hu: Hiba "%s" törlésekor: %s

en: An error occurred browsing '%s'.
hu: Hiba történt a '%s' olvasásakor.

en: '%s' is not a directory.
hu: Nem könyvtár: '%s'.

en: File does not exist.
hu: Nem létező fájl.

en: invalid font: %s. Trying '%s'
hu: érvénytelen betűtípus: %s. Ezt próbálom helyette: '%s'

en: could not load font: %s.
hu: nem tudtam betölteni ezt a betűtípust: %s.

note: WMSetWidgetBackgroundColor(panel->win, WMWhiteColor(scr));
en: Font Panel
hu: Betűtípus panel

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
hu: Árvíztűrő tükörfúrógép

en: Family
hu: Típuscsalád

en: Typeface
hu: Betűtípus

en: Size
hu: Méret

en: Set
hu: Beállít

en: Revert
hu: Elvet

en: Could not init font config library
hu: Nem sikerült inicializálni a betűtípus konfigurációs könyvtárat

en: WINGs: could not load widget images file: %s
hu: WINGs: nem tudtam betölteni a következő fájlt: %s

en: could not load any fonts. Make sure your font installation and locale settings are correct.
hu: egyetlen betűtípust sem tudtam betölteni. Ellenőrizd a telepítést és a nemzetközi beállítások helyességét!

en: 0   inches
hu: 0   hüvelyk
