Window Maker 0.65.1 - en to et translation catalogue (380 entries)

en: Error
et: Viga

en: Could not open specified icon file
et: Ei őnnestu avada kirjeldatud ikoonifaili

en:  will be forcibly closed.
    Any unsaved changes will be lost.
    Please confirm.
et:  suletakse jőuga.
    Kőik salvestamata andmed lähevad kaotsi.
    Kas soovite seda teha?

en: Kill Application
et: Programmi kőrvaldamine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Unhide Here
et: Too siia töölauale

en: Hide
et: Peida

en: Collapse
et: Ahenda

en: Set Icon...
et: Vali ikoon...

en: Kill
et: Kőrvalda

en: Unhide
et: Too nähtavale

en: Uncollapse
et: Tühista ahendamine

en: could not read domain "%s" from defaults database
et: ei őnnestu lugeda domeeni "%s" vaikeväärtuste andmebaasist

en: Domain %s (%s) of defaults database is corrupted!
et: Domeen %s (%s) vaikeväärtuste andmebaasis on katki!

en: could not load domain %s from user defaults database
et: ei őnnestu lugeda domeeni %s kasutaja vaikeväärtuste andmebaasist

en: Domain %s (%s) of global defaults database is corrupted!
et: Üldise vaikeväärtuste andmebaasi domeen %s (%s) on katki!

en: could not load domain %s from global defaults database (%s)
et: ei őnnestu laadida domeeni %s üldisest vaikeväärtuste andmebaasist (%s)

en: could not load domain %s from global defaults database
et: ei őnnestu laadida domeeni %s globaalsete vaikeväärtuste andmebaasist

en: could not load logo image for panels: %s
et: ei őnnestu laadida paneelide logopilti: %s

note: --------------------------- Local -----------------------
en: Wrong option format for key "%s". Should be %s.
et: Vigane formaat vőtmele "%s". Peaks olema %s.

en: using default "%s" instead
et: selle asemel kasutan vaikimisi "%s"

en: wrong option value for key "%s". Should be one of %s
et: vigane valikuväärtus vőtmele "%s". Peab olema üks %s väärtustest

en: can't convert "%s" to boolean for key "%s"
et: ei őnnestu teisendada "%s" vőtme "%s" loogikaväärtuseks

en: can't convert "%s" to integer for key "%s"
et: ei őnnestu teisendada "%s" täisarvuks vőtmele "%s"

en: Incorrect number of elements in array for key "%s".
et: Ebatäpne massiivi elementide arv vőtmele "%s".

en: Wrong value for key "%s". Should be Coordinate.
et: Vale vőtme "%s" väärtus. Peaksid olemad koordinaadid.

en: can't convert array to integers for "%s".
et: ei őnnestu teisendada massiivi täisarvudeks "%s" jaoks.

en: "%s" is not a valid color name
et: "%s" ei ole korrektne värvi nimetus

en: bad number of arguments in gradient specification
et: vigane argumentide arv hajusülemineku kirjelduses

en: too few arguments in multicolor gradient specification
et: liiga vähe argumente mitmevärvilise hajusülemineku kirjelduses

en: bad number of arguments in textured gradient specification
et: vigane argumentide arv tekstuuriga hajusülemineku kirjelduses

en: bad opacity value for tgradient texture "%s". Should be [0..255]
et: vigane tumeduse väärtus tgradient tekstuurile "%s". Peaks olema [0..255]

en: could not initialize library %s
et: ei őnnestu lähtestada teeki %s

en: could not find function %s::%s
et: ei őnnestu leida funktsiooni %s::%s

en: invalid texture type %s
et: vigane tekstuuri tüüp %s

en: Error in texture specification for key "%s"
et: Viga vőtme "%s" tekstuuri kirjelduses

en: Wrong type for workspace background. Should be a texture type.
et: Vigane töölaua tausta tüüp. Peaks olema tekstuur-tüüpi.

en: Wrong type for background of workspace %i. Should be a texture.
et: Vigane töölaua %i tausta tüüp. Peaks olema tekstuur-tüüpi.

en: could not load any usable font!!!
et: ei őnnestu laadid ühtki kasutuskőlblikku shrifti!!!

en: could not get color for key "%s"
et: ei őnnestu leida värvi vőtmele "%s"

en: %s:invalid key modifier "%s"
et: %s: vigane vőtme muutja "%s"

en: %s:invalid kbd shortcut specification "%s"
et: %s: vigane kiirklahvi kirjeldus "%s"

en: %s:invalid key in shortcut "%s"
et: %s: vigane vőti kiirklahvil "%s"

en: %s: modifier key %s is not valid
et: %s: muutmisklahv %s on vigane

en: could not load image in option %s: %s
et: ei őnnestu pildi laadimine valikus %s: %s

en: failed to open bitmap file "%s"
et: ei őnnestu avada pildifaili "%s"

en: "%s" is not a valid bitmap file
et: "%s" ei ole korrektne pildifail

en: out of memory reading bitmap file "%s"
et: mälu lőppes pildifaili "%s" lugemisel

en: bad number of arguments in cursor specification
et: vigane argumentide arv kursori kirjelduses

en: unknown builtin cursor name "%s"
et: tundmatu sisseehitatud kursori nimi: "%s"

en: could not find cursor bitmap file "%s"
et: ei őnnestu leida kursori pildifaili "%s"

en: Error in cursor specification for key "%s"
et: Viga vőtme "%s" kursori kirjelduses

en: could not render texture for icon background
et: tekstuuri renderdamine ikooni taustapildiks ei őnnestu

en: Cancel
et: Tühistan

en: Could not open directory
et: Ei őnnestu avada kataloogi

en: Could not load image file
et: Ei őnnestu avada pildifaili

en: Directories
et: Kataloogid

en: Icons
et: Ikoonid

en: Preview
et: Eelvaade

en: File Name:
et: Faili nimi:

en: Choose File
et: Vali fail

en: Icon Chooser
et: Ikooni valija

en: Version %s
et: Versioon %s

en: Window Manager for X
et: X'i aknahaldur

en: Using visual 0x%x: %s %ibpp
et: Kasutan visuaali 0x%x: %s %ibpp

en: (32 thousand colors)
et: (32 tuhat värvi)

en: (64 thousand colors)
et: (64 tuhat värvi)

en: (16 million colors)
et: (16 miljonit värvi)

en: (%d colors)
et: (%d värvi)

en: Total allocated memory: %i kB. Total memory in use: %i kB.
et: Eraldatud mälu kokku: %i kB. Mälu kasutuses: %i kB.

en: Supported image formats:
et: Toetatud pildivormingud:

en: 
    Additional support for:
et: 
    Lisaks on toetatud:

en:  and
et:  ja

en: 
    Sound disabled
et: 
    Heli on keelatud

en: 
    Sound enabled
et: 
    Heli on lubatud

en: Merry X'mas!
et: Häid jőule!

en:     Window Maker is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License as
    published by the Free Software Foundation; either version 2 of the
    License, or (at your option) any later version.
    
    
        Window Maker is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty
    of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
    See the GNU General Public License for more details.
    
    
        You should have received a copy of the GNU General Public
    License along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
et:     Window Maker on vaba tarkvara. Te vőite seda edasi
    levitada ja/vői muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi
    tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt
    avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 vői (vastavalt
    Teie valikule) ükskőik milline hilisem versioon.
    
    
    Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid
    ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI
    GARANTIITA vői SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS.
    Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia
    koos selle programmiga, kui ei, siis kontakteeruge Free
    Software Foundation'iga, 51 Franklin St, Fifth Floor,
    Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Legal
et: Litsentsiinfo

en: cannot open connection for crashing dialog panel. Aborting.
et: ei őnnestu luua ühendust avariipaneeliga. Annan alla.

en: Fatal error
et: Fataalviga

en: Window Maker received signal %i
    (%s).
et: Window Maker vőttis vastu signaali %i
    (%s).

en: Window Maker received signal %i.
et: Window Maker vőttis vastu signaali %i.

en:  This fatal error occured probably due to a bug. Please fill the included BUGFORM and report it to bugs@windowmaker.info.
et:  See fataalviga on arvatavasti pőhjustatud programmi veast. Palun täitke kaasasolev vigadest teatamise vorm (BUGFORM) ja saatke see aadressil bugs@windowmaker.info.

en: What do you want to do now?
et: Mida sa nüüd soovid teha?

en: Select action
et: Vali tegevus

en: Abort and leave a core file
et: Lőpetan töö ja salvestan mälutőmmise

en: Restart Window Maker
et: Taaskäivitan Window Makeri

en: Start alternate window manager
et: Käivitan alternatiivse aknahalduri

en: Window Maker is part of the GNUstep project.
    The GNUstep project aims to create a free
    implementation of the OpenStep(tm) specification
    which is a object-oriented framework for
    creating advanced graphical, multi-platform
    applications. Additionally, a development and
    user desktop environment will be created on top
    of the framework. For more information about
    GNUstep, please visit: www.gnustep.org
et: Window Maker on osa GNUstep projektist. GNUstep
    projekti eesmärgiks on OpenStep(tm) kirjelduse
    (objektorienteeritud framework graafiliste
    multiplatvorm rakenduste jaoks) vaba
    implementatsiooni loomine. Lisaeesmärgiks on 
    ka sellel baseeruva ka arenduskeskkonna ja
    kasutaja töölauakeskkonna loomine. Lisateabe
    saamiseks palun külasada saidi www.gnustep.org

en: About GNUstep
et: GNUstep'ist lähemalt

en: Type the name for workspace %i:
et: Sisesta töölaua %i nimi:

en: Rename Workspace
et: Töölaua ümbernimetamine

en: Warning
et: Hoiatus

en: Some icons cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same positions on the other workspaces and the Clip is not full in some workspace.
et: Mőningaid ikoone ei ole vőimalik kőikidel töölaudadel nähtavaks teha. Veenduge, et teistel töölaudadel ei ole ükski ikoon dokitud samale positsioonile ja Klamber ei ole mőnel töölaual täis.

en: Icon cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same position on the other workspaces and the Clip is not full in some workspace.
et: Ikooni ei ole vőimalik kőikidel töölaudadel nähtavaks teha. Veenduge, et teistel töölaudadel ei ole ükski ikoon dokitud samale positsioonile ja Klamber ei ole mőnel töölaual täis.

en: Workspace Clip
et: Töölaua Klamber

en: All selected icons will be removed!
et: Kőik valitud ikoonid eemaldatakse!

en: Keep Icon
et: Hoia ikooni

en: Type the command used to launch the application
et: Tipi korraldus, mida kasutada rakenduse käivitamiseks

en: could not launch application %s
et: ei őnnestu käivitada rakendust %s

en: could not create workspace submenu for Clip menu
et: ei őnnestu luua klambrimenüüle töölaua alammenüüd

en: could not create options submenu for Clip menu
et: ei őnnestu luua klambrimenüüle valikute alammenüüd

en: Keep on Top
et: Hoia esiplaanil

en: Collapsed
et: Ahendatud

en: Autocollapse
et: Automaatselt ahenev

en: Autoraise
et: Automaatselt esile tőusev

en: Autoattract Icons
et: Ikoonide automaatne külgehaakimine

en: Clip Options
et: Klambri valikud

en: Selected
et: Valitud

en: Select All Icons
et: Vali kőik ikoonid

en: Move Icon To
et: Teisalda ikoon->

en: Remove Icon
et: Eemalda ikoon

en: Attract Icons
et: Haagi ikoonid külge

en: Launch
et: Käivita

en: Settings...
et: Määrangud...

en: bad value in docked icon state info %s
et: vigane väärtus dokitud ikooni olekuinfos %s

en: bad value in docked icon position %i,%i
et: vigane väärtus dokitud ikooni asukohal %i,%i

en: bad value in dock state info:%s
et: vigane väärtus doki olekuinfos:%s

en: there are too many icons stored in dock. Ignoring what doesn't fit
et: dokki on salvestatud liiga palju ikoone. Eiran neid, mida ei suuda hallata

note: icon->forced_dock = 1;
en: Dock Icon
et: Dokin ikooni

en: Could not execute command "%s"
et: Ei őnnestu täita korraldust "%s"

en: Toggle Omnipresent
et: Näita/ära näita kőigil töölaudadel

en: Omnipresent
et: Näita kőigil töölaudadel

en: Unselect All Icons
et: Tühista ikoonivalik

en: Keep Icons
et: Hoia ikoone

en: Move Icons To
et: Teisalda ikoonid->

en: Remove Icons
et: Eemalda ikoonid

en: Bring Here
et: Too siia

en: could not find icon %s, used in a docked application
et: ei leia dokitud rakenduses kasutatavat ikooni %s

en: Could not open specified icon file: %s
et: Ei őnnestu avada määratud ikoonifaili: %s

en: Ignore
et: Eira

en: Start when Window Maker is started
et: Käivita koos Window Maker'iga

en: Lock (prevent accidental removal)
et: Lukustatud (ei saa kogemata kustutada)

en: Application path and arguments
et: Rakenduse tee ja argumendid

en: Command for middle-click launch
et: Korraldus, mis käivitatakse keskmise nupu vajutamisel

en: %s will be replaced with current selection
et: %s asendatakse antud valikuga

en: Command for files dropped with DND
et: Korraldus DND abil saadetud failidele

en: %d will be replaced with the file name
et: %d asendatakse failinimega

en: DND support was not compiled in
et: DND toetus ei ole sisse kompileeritud

en: Icon Image
et: Ikooni pilt

en: Browse...
et: Kuva...

en: Docked Application Settings
et: Dokitud rakenduse määrangud

en: could not render texture: %s
et: ei őnnestu renderdada tekstuuri %s

en: error rendering image:%s
et: viga pildi renderdamisel:%s

en: error rendering image: %s
et: viga pildi renderdamisel: %s

en: error loading image file "%s"
et: viga pildifaili "%s" laadimisel

en: could not create directory %s
et: ei őnnestu luua kataloogi %s

en: could not find default icon "%s"
et: ei őnnestu leida vaikimisi kasutatavat ikooni "%s"

en: could not load default icon "%s":%s
et: Ei őnnestu laadida vaikimisi kasutatavat ikooni "%s":%s

en: failed to restart Window Maker.
et: Window Makeri taaskäivitamine ebaőnnestus.

en: could not exec %s
et: ei őnnestu käivitada %s

en: Could not execute command:
et: Ei őnnestu käivitada korraldust:

en: %s aborted.
et: %s katkestatud.

en: Usage: %s [options]
et: Kasuta: %s [valikud]

en: The Window Maker window manager for the X window system
et: Window Maker on aknahaldur X window system'ile

en:  -display host:dpy	display to use
et:  -display host:dpy	määrab, millist kuva kasutada

en:  --no-cpp 		disable preprocessing of configuration files
et:  --no-cpp 		keelab häälestusfailide eeltöötluse

en:  --no-dock		do not open the application Dock
et:  --no-dock		keelab rakenduste doki avamise

en:  --no-clip		do not open the workspace Clip
et:  --no-clip		keelab töölaua klambri avamise

en:  --no-autolaunch	do not autolaunch applications
et:  --no-autolaunch	keelab rakenduste automaatse käivitamise

en:  --dont-restore		do not restore saved session
et:  --dont-restore	ei taasta salvestatud seanssi

en:  --locale locale	locale to use
et:  --locale locale		millist locale't kasutada

en:  --visual-id visualid	visual id of visual to use
et:  --visual-id visualid	kasutatava visuaali id

en:  --static		do not update or save configurations
et:  --static		häälestusi ei salvestata ega uuendata

en:  --no-polling		do not periodically check for configuration updates
et:  --no-polling		keelab ümberhäälestustuste regulaarse kontrolli

en:  --synchronous		turn on synchronous display mode
et:  --synchronous		lülitab sisse sünkroonse ekraanirezhiimi

en:  --version		print version and exit
et:  --version		väljastab versiooninumbri ja lőpetab programmi töö

en:  --help			show this message
et:  --help			näitab seda teadet

en: could not find user GNUstep directory (%s).
    Make sure you have installed Window Maker correctly and run wmaker.inst
et: ei őnnestu leida kasutaja GNUstep kataloogi (%s).
    Veendu, et Window Maker on korrektselt paigaldatud ja käivita wmaker.inst

en: could not find user GNUstep directory (%s).
et: ei őnnestu leida kasutaja GNUstep kataloogi (%s)

en: There was an error while creating GNUstep directory, please make sure you have installed Window Maker correctly and run wmaker.inst
et: Viga GNUstep kataloogi loomise käigus. Palun veendu, et Window Maker on korrektselt paigaldatud ja käivita wmaker.inst

en: %s directory created with default configuration.
et: %s kataloog loodi vaikimisi häälestusega

en: %s:could not execute initialization script
et: %s:ei őnnestu käivitada lähtestamisskripti

en: %s:could not execute exit script
et: %s:ei őnnestu käivitada lőpetamisskripti

en: too few arguments for %s
et: liiga vähe argumente %s jaoks

en: bad value for visualid: "%s"
et: vigane visualid väärtus: "%s"

en: %s: invalid argument '%s'
et: %s: vigane argument '%s'

en: Try '%s --help' for more information
et: Et saada rohkem informatsiooni, proovi '%s --help'

en: X server does not support locale
et: X server ei toeta lokaliseerimist

en: could not open display "%s"
et: ei őnnestu avada kuva "%s"

en: could not grab keyboard
et: ei suuda klaviatuuriga ühendust saada

en: bad value in menus state info:%s
et: vigane väärtus menüüde olekuinfos:%s

en: could not define value for %s for cpp
et: ei őnnestu defineerida %s väärtust cpp jaoks

en: could not get password entry for UID %i
et: ei őnnestu leida UID %i paroolikirjet

en: your machine is misconfigured. HOSTNAME is set to %s
et: Teie masin on häälestamata. HOSTNAME väärtus on %s

en: your machine is misconfigured. HOST is set to %s
et: Teie masin on häälestamata. HOST väärtus on %s

en: Program Arguments
et: Programmi argumendid

en: Enter command arguments:
et: Sisesta käsu argumendid:

en: unable to get dropped data from DND drop
et: ei őnnestu vastu vőtta DND saadetud andmeid

en: error getting dropped data from DND drop
et: viga DND saadetud andmete vastuvőtmisel

en: out of memory while getting data from DND drop
et: mälu lőppes DND saadetud andmete vastuvőtmisel

en: out of memory during expansion of "%s"
et: mälu lőppes "%s" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%w"
et: mälu lőppes "%w" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%W"
et: mälu lőppes "%W" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%a"
et: mälu lőppes "%a" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%d"
et: mälu lőppes "%d" laiendamise käigus

en: selection not available
et: valik ei ole kättesaadav

en: bad window name value in %s state info
et: vigane akna nimi %s olekuinfos

en: could not send message to background image helper
et: ei őnnestu saata teadet taustapildiprogrammile

en: could not load mask bitmap file "%s". Won't use mask
et: ei őnnestu laadida bitmap maskifaili "%s". Maski ei saa kasutada

en: syntax error in %s, line %i:%s
et: süntaksi viga failis %s, rida %i:%s

en: unterminated string
et: lőpetamata string

en: unterminated array
et: lőpetamata massiiv

en: missing , in array or unterminated array
et: puudub, on massiivis vői on massiv lőpetamata

en: could not get array element
et: ei saa massiivi elementi kätte

en: unterminated dictionary
et: lőpetamata sőnastik

en: missing dictionary key
et: puudub sőnastiku vőti

en: missing dictionary entry key or unterminated dictionary
et: sőnastiku vőtmekirje puudub vői on sőnastik ilma lőputunnuseta

en: error parsing dictionary key
et: viga sőnastiku vőtme sőelumisel

en: missing = in dictionary entry
et: puudub = sőnastiku kirjes

en: missing ; in dictionary entry
et: puudub ; sőnastiku kirjes

en: was expecting a string, dictionary, data or array. If it's a string, try enclosing it with ".
et: on arvatavasti string, sőnastik, andmehulk vői massiiv. Kui see on string, proovi see sulgeda märgiga ".

en: Comments are not allowed inside WindowMaker owned domain files.
et: Window Makeri domeenifailides ei ole kommentaarid lubatud.

en: could not open domain file %s
et: ei őnnestu avada domeenifaili %s

en: extra data after end of file
et: ülearused andmed peale faili lőputunnust

en: could not parse color "%s"
et: ei őnnestu sőeluda värvi "%s"

en: could not allocate color "%s"
et: ei őnnestu eraldada värvi "%s"

en: Exit
et: Lőpetan töö

en: Exit window manager?
et: Kas lőpetan aknahalduri töö?

en: Close X session
et: X seansi sulgemine

en: Close Window System session?
    Kill might close applications with unsaved data.
et: Kas sulgeme X seansi.
    On vőimalik, et suletakse ka mőned rakendused, mis sisaldavad salvestamata andmeid.

note: entry = wMenuAddCallback(menu, _("Select Shortcut"), NULL, NULL); wMenuEntrySetCascade(menu, entry, makeMakeShortcutMenu(scr));
en: Close
et: Sulge

en: Kill X session
et: X seansi kőrvaldamine

en: Kill Window System session?
    (all applications will be closed)
et: Kas kőrvaldame X seansi?
    (kőik rakendused suletakse)

en: %s:invalid kbd shortcut specification "%s" for entry %s
et: %s:vigane kiirklahvi kirjeldus "%s" kirjele %s

en: %s:invalid key in shortcut "%s" for entry %s
et: %s: vigane klahv kiirkorralduses "%s" kirjele %s

en: %s: unmatched '"' in menu file
et: %s: ebamäärane '"' menüüfailis

en: %s: missing command
et: %s: puuduv korraldus

en: invalid OPEN_MENU specification: %s
et: vigane OPEN_MENU kirjeldus: %s

en: too many parameters in OPEN_MENU: %s
et: liiga palju parameetreid OPEN_MENU's: %s

en: There are more than one WORKSPACE_MENU commands in the applications menu. Only one is allowed.
et: Rakenduste menüüs on rohkem kui üks WORKSPACE_MENU korraldus. Lubatud on ainult üks.

en: There are more than one WINDOWS_MENU commands in the applications menu. Only one is allowed.
et: Rakenduste menüüs on rohkem kui üks WINDOWS_MENU korraldus. Lubatud on ainult üks.

en: Window List
et: Akende nimekiri

en: %s:missing parameter for menu command "%s"
et: %s:puuduvad parameetrid menüükorraldusele "%s"

en: %s:unknown command "%s" in menu config.
et: %s:tundmatu käsk menüü seadistuses: "%s".

en: %s:can't add shortcut for entry "%s"
et: %s:ei őnnestu lisada kiirkorraldust kirjele "%s"

en: %s:maximal line size exceeded in menu config: %s
et: %s:maksimaalne rea pikkus ületatud menüü seadistuses: %s

en: %s:missing command in menu config: %s
et: %s:puudub korraldus menüü seadistuses: %s

en: %s:syntax error in menu file:END declaration missing
et: %s:süntaksi viga menüüfaili: puudub lőputunnus END

en: could not make arguments for menu file preprocessor
et: ei suuda luua argumente menüüfaili eeltöötlejale

en: %s:could not open/preprocess menu file
et: %s:ei suuda avada/eeltöödelda menüüfaili

en: %s:could not open menu file
et: %s:menüüfaili avamine ebaőnnestus

en: %s:invalid menu file. MENU command is missing
et: %s:vigane menüüfail. Puudub MENU käsk

en: error reading preprocessed menu data
et: viga eelnevalt töödeldud menüüandmete lugemisel

en: %s:no title given for the root menu
et: %s:juurmenüü pealkiri on puudu

en: out of memory while constructing directory menu %s
et: mälu lőppes menüü %s loomise käigus

en: Commands
et: Korraldused

en: Restart
et: Taaskäivitamine

en: Exit...
et: Lőpetamine...

en: could not find menu file "%s" referenced in WMRootMenu
et: ei őnnestu leida menüüfaili "%s", millele viitab WMRootMenu

en: could not access menu "%s" referenced in WMRootMenu
et: ei őnnestu ligi pääseda menüüle "%s", millele viitab WMRootMenu

en: using default menu file "%s" as the menu referenced in WMRootMenu could not be found
et: ei őnnestu leida vaikimisi kasutatavat menüüfaili "%s", millele viitab WMRootMenu

en: %s:format error in root menu configuration "%s"
et: %s:vormingu viga juurmenüü häälestuses "%s"

en: The applications menu could not be loaded. Look at the console output for a detailed description of the errors.
et: Ei őnnestu lugeda rakenduste menüüd. Pőhjalikuma vigade kirjelduse lugemiseks vaata konsooliväljundit.

en: could not initialize graphics library context: %s
et: ei őnnesta lähtestada graafikateegi konteksti: %s

en: could not save session state in %s
et: ei őnnestu salvestada seansi olekut %s

en: can't convert "%s" to boolean
et: ei őnnestu "%s" teisendamine boolean väärtuseks

en: out of memory while saving session state
et: mälu lőppes seansi oleku salvestamise käigus

en: end of memory while saving session state
et: mälu lőpp seansi oleku salvestamise käigus

note: This is not fatal but can mean the session manager exited. * If the session manager exited normally we would get a * Die message, so this probably means an abnormal exit. * If the sm was the last client of session, then we'll die * anyway, otherwise we can continue doing our stuff.
en: connection to the session manager was lost
et: ühendus seansihalduriga on katkenud

en: could not get window list!!
et: ei őnnestu saada akende nimekirja!!

en: internal X error: %s
et: X'i sisemine viga: %s

en: got signal %i (%s) - restarting
et: sain signaali %i (%s) - stardin uuesti

en: got signal %i - restarting
et: sain signaali %i - stardin uuesti

en: got signal %i (%s) - rereading defaults
et: sain signaali %i (%s) - loen vaikeväärtused uuesti

en: got signal %i - rereading defaults
et: sain signaali %i - loen vaikeväärtused uuesti

en: got signal %i (%s) - exiting...
et: sain signaali %i (%s) - lőpetan...

en: got signal %i - exiting...
et: sain signaali %i - lőpetan...

en: got signal %i (%s)
et: sain signaali %i (%s)

en: got signal %i
et: sain signaali %i

en: crashed while trying to do some post-crash cleanup. Aborting immediatelly.
et: järjekordne avarii ajal, mil tehti avariijärgseid puhastusi. Katkestan viivitamatult.

note: we try to restart Window Maker
en: trying to restart Window Maker...
et: proovin taaskäivitada Window Maker'it...

en: trying to start alternate window manager...
et: proovin käivitada alternatiivset aknahaldurit

en: failed to start alternate window manager. Aborting.
et: ei őnnestu käivitada alternatiivset aknahaldurit. Annan alla.

en: a fatal error has occured, probably due to a bug. Please fill the included BUGFORM and report it.
et: aset on leidnud fataalne viga, arvatavasti programmi viga. Palun täida programmiga kaasa tulnud vearaport (BUGFORM) ja saada see programmi autoritele.

en: icon size is configured to %i, but it's too small. Using 16, instead
et: ikooni suuruseks on määratud %i, kuid see on liiga väike. Kasutan suurust 16

en: XKB is not supported. KbdModeLock is automatically disabled.
et: Puudub XKB tugi. KbdModeLock on automaatselt keelatud.

en: it seems that there is already a window manager running
et: paistab, et mingi aknahaldur juba töötab

en: could not manage screen %i
et: ei őnnestu hallata ekraani %i

en: could not manage any screen
et: ei őnnestu hallata ühtegi ekraani

en: Windows
et: Aknad

en: image file "%s" used as texture could not be found.
et: ei őnnestu leida tekstuuriks kasutatavat pildifaili "%s".

en: could not load texture pixmap "%s":%s
et: ei őnnestu laadida tekstuuri pixmap faili "%s":%s

en: library "%s" cound not be opened.
et: ei őnnestu avada teeki "%s"

en: function "%s" not found in library "%s"
et: ei leia funktsiooni "%s" teegist "%s"

en: function textures not supported on this system, sorry.
et: tekstuurifunktsioon ei ole selles süsteemis toetatud.

en: could not allocate image buffer
et: ei őnnestu eraldada pildi puhvrit

en: could not find icon file "%s"
et: ei őnnestu leida ikoonifaili "%s"

en: the NumLock, ScrollLock or similar key seems to be turned on.
    Turn it off or some mouse actions and keyboard shortcuts will not work.
et: klahvid NumLock, ScrollLock (vői sarnased) näivad olevat sisse lülitatud.
    Lülita need välja vői muidu ei tööta mőned hiire toimingud ja klaviatuuri
    kiirkorraldused.

en: This will kill the application.
    Any unsaved changes will be lost.
    Please confirm.
et: Programm suletakse jőuga.
    Kőik salvestamata andmed lähevad kaotsi.
    Kas soovite seda teha?

en: Set Shortcut
et: Määra kiirkorraldus

en: could not create submenu for window menu
et: ei őnnestu luua aknamenüü alammenüüd

en: Keep on top
et: Hoia esiplaanil

en: Keep at bottom
et: Hoia tagaplaanil

note: * Warning: If you make some change that affects the order of the * entries, you must update the command #defines in the top of * this file.
en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Miniaturize
et: Minimeeri

en: Shade
et: Keri kokku

en: Resize/Move
et: Muuda suurust/liiguta

en: Select
et: Vali

en: Move To
et: Teisalda

en: Attributes...
et: Rekvisiidid...

en: Options
et: Valikud

en: Deminiaturize
et: Ava aken

en: Unmaximize
et: Taasta suurus

en: Unshade
et: Keri lahti

en: Could not find icon "%s" specified for this window
et: Ei őnnestu leida selle akna jaoks määratud ikooni "%s"

en: Could not open specified icon "%s":%s
et: Ei őnnestu avada kirjeldatud ikooni "%s":%s

en: Inspecting  %s.%s
et: Vaatlen %s.%s

en: Click in the window you wish to inspect.
et: Kliki aknale, mida soovid vaadelda.

en: The configuration will apply to all
    windows that have their WM_CLASS
    property set to the above selected
    name, when saved.
et: Häälestuse salvestamisel laieneb see
    kőigile akendele, mille WM_CLASS
    omadus on üks ülalloetletud nimedest.

en: Save
et: Salvesta

en: Apply
et: Rakenda

en: Reload
et: Taasta

en: Window Specification
et: Akna kirjeldus

en: Window Attributes
et: Akna rekvisiidid

en: Advanced Options
et: Laiendatud valikud

en: Icon and Initial Workspace
et: Ikoon ja töölaud

en: Application Specific
et: Rakendusele omane

en: Defaults for all windows
et: Vaikimisi kőigile akendele

en: Select window
et: Vali aken

en: Attributes
et: Rekvisiidid

en: Disable titlebar
et: Keela tiitliriba

en: Remove the titlebar of this window.
    To access the window commands menu of a window
    without its titlebar, press Control+Esc (or the
    equivalent shortcut, if you changed the default
    settings).
et: Keelab akna tiitelriba. Ilma tiitelribata
    akna parameetreid saab muuta, kui vajutada
    Control+Esc (vői kui kontrollklahve muudetud,
    siis sellele vastavat klahvikombinatsiooni).

en: Disable resizebar
et: Keela suuruse muutmise riba

en: Remove the resizebar of this window.
et: Keelab riba, mille abil saab muuta akna suurust.

en: Disable close button
et: Keela sulgemisnupp

en: Remove the `close window' button of this window.
et: Eemaldab sulgemisnupu akna tiitelribalt.

en: Disable miniaturize button
et: Keela minimeerimisnupp

en: Remove the `miniaturize window' button of the window.
et: Eemaldab minimeerimisnupu akna tiitliribalt.

en: Disable border
et: Keela raam

en: Remove the 1 pixel black border around the window.
et: Keelab akna ümbert ühepikslise musta raami.

en: Keep on top (floating)
et: Hoia esiplaanil

en: Keep the window over other windows, not allowing
    them to cover it.
et: Hoiab akent teiste akende suhtes esiplaanil.

en: Keep at bottom (sunken)
et: Hoia tagaplaanil

en: Keep the window under all other windows.
et: Hoia akent kőigi teiste akende taga.

en: Make window present in all workspaces.
et: Näita akent kőigil töölaudadel.

en: Start miniaturized
et: Käivita minimeerituna

en: Make the window be automatically miniaturized when it's
    first shown.
et: Programmi käivitamise hetkel minimeeri aken.

en: Start maximized
et: Käivita maksimeerituna

en: Make the window be automatically maximized when it's
    first shown.
et: Programmi käivitamise hetkel maksimeeri aken.

en: Full screen maximization
et: Maksimeeri üle kogu ekraani

en: Make the window use the whole screen space when it's
    maximized. The titlebar and resizebar will be moved
    to outside the screen.
et: Lubab akent maksimeerida kogu ekraani ulatuses.
    Kui lubatud, siis akna maksimeerimise korral
    jäävad akna tiitelriba ja suuruse muutmise riba
    väljapoole ekraani ulatust.

en: Advanced
et: Laiendatud vőimalused

en: Do not bind keyboard shortcuts
et: Keela reageerimast kiirklahvidele

en: Do not bind keyboard shortcuts from Window Maker
    when this window is focused. This will allow the
    window to receive all key combinations regardless
    of your shortcut configuration.
et: Keelab fookuses oleval aknal reageerimast
    Window Maker'i kiirklahvidele. See vőimaldab
    aknal vastu vőtta kőiki klaviatuurilt tulevaid
    koode.

en: Do not bind mouse clicks
et: Keela reageerimast hiirevajutustele

en: Do not bind mouse actions, such as `Alt'+drag
    in the window (when alt is the modifier you haveconfigured).
et: Keelab aknal reageerimast hiiretoimingutele.
    Näiteks `Alt'+lohistamine (kui alt on määratud
    muuteklahviks).

en: Do not show in the window list
et: Keela näitamine akende nimekirjas

en: Do not list the window in the window list menu.
et: Keelab akna nime näitamise akende nimekirjas.

en: Do not let it take focus
et: Keela akna fokuseerimine

en: Do not let the window take keyboard focus when you
    click on it.
et: Keelab akna fokuseerimise. Aknale ei
    mőju klaviatuurilt saabuvad vajutused.

en: Keep inside screen
et: Hoia ekraani sees

en: Do not allow the window to move itself completely
    outside the screen. For bug compatibility.
et: Keelab akna liigutamise
    väljapoole ekraani pinda.

en: Ignore 'Hide Others'
et: Eira käsku 'Peida teised aknad'

en: Do not hide the window when issuing the
    `HideOthers' command.
et: Keelab reageerimise käsule
    "Peida teised aknad".

en: Ignore 'Save Session'
et: Keela seansi salvestamine

en: Do not save the associated application in the
    session's state, so that it won't be restarted
    together with other applications when Window Maker
    starts.
et: Keelab akna andmete salvestamise seansi
    andmetesse. Rakendust ei käivitata koos
    seansi koosseisu kuuluvate akendega.

en: Emulate application icon
et: Emuleeri rakenduse ikooni

en: Make this window act as an application that provides
    enough information to Window Maker for a dockable
    application icon to be created.
et: Loob aknale dokitava rakenduse ikooni.

en: Disable language button
et: Keela keelenupp

en: Remove the `toggle language' button of the window.
et: Eemaldab keele sisse/väljalülitamise nupu akna tiitliribalt.

en: Miniwindow Image
et: Pisiakna pilt

en: Icon filename:
et: Ikoonifaili nimi:

en: Ignore client supplied icon
et: Eira kliendi enda ikooni

en: Initial Workspace
et: Töölaud, millel käivitatakse

en: The workspace to place the window when it'sfirst shown.
et: Töölaua nimi, mille peal akent esimest korda näidatakse.

en: Nowhere in particular
et: Ei oma tähtsust

en: Application Attributes
et: Rakenduse rekvisiidid

en: Start hidden
et: Käivita peidetuna

en: Automatically hide application when it's started.
et: Peidab akna programmi käivitamise hetkel.

en: No application icon
et: Keela rakenduse ikoon

en: Disable the application icon for the application.
    Note that you won't be able to dock it anymore,
    and any icons that are already docked will stop
    working correctly.
et: Keelab rakenduse ikooni. Keelamise korral ei ole
    vőimalik rakendust dokkida ja kőik selle rakenduse
    juba dokitud ikoonid ei toimi enam korrektselt.

en: Collapse application icons
et: Ahenda rakenduse ikoonid

en: Collapse application icons from other instances
    of this application into one.
et: Ahendab rakenduse teiste
    ekseplaride ikoonid üheks.

en: Workspace %i
et: Töölaud %i

en: Workspaces
et: Töölauad

en: could not create Workspace menu
et: ei őnnestu luua töölaua menüüd

en: New
et: Uus

en: Destroy Last
et: Eemalda viimane
