Window Maker 0.95.4 - en to et translation catalogue (351 entries)

en: Error
et: Viga

en: Could not open specified icon file
et: Kirjeldatud ikoonifaili pole võimalik avada

en: OK
et: Olgu

en:  will be forcibly closed.
    Any unsaved changes will be lost.
    Please confirm.
et:  suletakse jõuga.
    Kõik salvestamata andmed lähevad kaotsi.
    Kas soovid seda teha?

en: Kill Application
et: Programmi kõrvaldamine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

note: entry = wMenuAddCallback(menu, _("Select Shortcut"), NULL, NULL); wMenuEntrySetCascade(menu, entry, makeMakeShortcutMenu(scr));
en: Launch
et: Käivita programm

en: Unhide Here
et: Too siia töölauale

en: Hide
et: Peida

en: Set Icon...
et: Ikooni määramine...

en: Kill
et: Kõrvalda

en: Unhide
et: Too nähtavale

en: recreating missing icon '%s'
et: puuduva ikooni '%s' uuestiloomine

en: Domain %s (%s) of global defaults database is corrupted!
et: Üldiste vaikeväärtuste andmebaasi domeen %s (%s) on rikutud!

en: could not load domain %s from global defaults database
et: domeeni %s pole võimalik globaalsete vaikeväärtuste andmebaasist laadida

en: invalid global menu file %s
et: vigane globaalmenüü fail %s

en: Domain %s (%s) of defaults database is corrupted!
et: Vaikeväärtuste andmebaasi domeen %s (%s) on rikutud!

en: could not load domain %s from user defaults database
et: domeeni %s pole võimalik kasutaja vaikeväärtuste andmebaasist lugeda

en: could not load domain %s from global defaults database (%s)
et: domeeni %s pole võimalik üldisest vaikeväärtuste andmebaasist (%s) laadida

en: could not load logo image for panels: %s
et: paneelidele pole logopilti võimalik laadida: %s

note: --------------------------- Local -----------------------
en: Wrong option format for key "%s". Should be %s.
et: Vigane vorming võtmele "%s". Peaks olema %s.

en: using default "%s" instead
et: selle asemel kasutatakse vaikimisi "%s"

en: wrong option value for key "%s"; got "%s", should be one of %s.
et: vigane valikuväärtus võtmele "%s". Väärtuseks on "%s", kuid see peab olema üks väärtustest %s.

en: can't convert "%s" to boolean for key "%s"
et: väärtust "%s" pole võimalik võtme "%s" loogikaväärtuseks teisendada

en: can't convert "%s" to integer for key "%s"
et: väärtust "%s" pole võimalik võtme "%s" täisarvuliseks väärtuseks teisendada

en: Incorrect number of elements in array for key "%s".
et: Vigane massiivi elementide arv võtmele "%s".

en: Wrong value for key "%s". Should be Coordinate.
et: Vale väärtus võtmele "%s". Peaks olema koordinaat.

en: can't convert array to integers for "%s".
et: väärtust pole võimalik "%s" täisarvude massiiviks teisendada.

en: "%s" is not a valid color name
et: "%s" pole korrektne värvi nimetus

en: bad number of arguments in gradient specification
et: vigane argumentide arv hajusülemineku kirjelduses

en: too few arguments in multicolor gradient specification
et: liiga vähe argumente mitmevärvilise hajusülemineku kirjelduses

en: bad number of arguments in textured gradient specification
et: vigane argumentide arv tekstuuriga hajusülemineku kirjelduses

en: bad opacity value for tgradient texture "%s". Should be [0..255]
et: vigane tumeduse väärtus tgradient tekstuurile "%s". Peaks olema [0..255]

en: invalid texture type %s
et: vigane tekstuuri tüüp %s

en: Error in texture specification for key "%s"
et: Viga võtme "%s" tekstuuri kirjelduses

en: Wrong type for workspace background. Should be a texture type.
et: Vigane töölaua tausta tüüp. Peaks olema tekstuur-tüüpi.

en: Wrong type for background of workspace %i. Should be a texture.
et: Vigane töölaua %i tausta tüüp. Peaks olema tekstuur-tüüpi.

en: could not load any usable font!!!
et: ei õnnestu laadida ühtki kasutuskõlblikku kirjatüüpi!!!

en: could not get color for key "%s"
et: võtmele "%s" pole võimali värvi hankida

en: %s: invalid key modifier "%s"
et: %s: vigane võtmemuutja "%s"

en: %s:invalid kbd shortcut specification "%s"
et: %s: vigane kiirklahvi kirjeldus "%s"

en: %s:invalid key in shortcut "%s"
et: %s: vigane võti kiirklahvile "%s"

en: %s: modifier key %s is not valid
et: %s: muuteklahv %s on vigane

en: failed to open bitmap file "%s"
et: pildifaili "%s" pole võimalik avada

en: "%s" is not a valid bitmap file
et: "%s" ei ole korrektne pildifail

en: out of memory reading bitmap file "%s"
et: pildifaili "%s" lugemisel lõppes mälu

en: bad number of arguments in cursor specification
et: vigane argumentide arv kursori kirjelduses

en: unknown builtin cursor name "%s"
et: tundmatu sisseehitatud kursori nimi: "%s"

en: could not find cursor bitmap file "%s"
et: kursori pildifaili "%s" pole võimalik leida

en: Error in cursor specification for key "%s"
et: Viga võtme "%s" kursori kirjelduses

en: could not render texture for icon background
et: tekstuuri pole võimalik ikooni taustapildiks renderdada

en: Invalid arguments for option "%s"
et: Vigased argumendid võtmele "%s"

en: Could not find image "%s" for option "%s"
et: Pilti "%s" pole võtmele "%s" võimalik leida

en: Could not load image "%s" for option "%s"
et: Pilti "%s" pole võtmele "%s" võimalik laadida

en: Invalid number of arguments for option "%s"
et: Vigane argumentide arv võtmele "%s"

en: Value for option "%s" must be an array of 7 strings
et: Võtme "%s" väärtus peab olema seitsmest stringist koosnev massiiv

en: Invalid argument for option "%s" item %d
et: Vigane argument võtme "%s" %d. kirjele

en: Save workspace state
et: Töölaua olek salvestatakse

en: Cancel
et: Loobu

en: Could not open directory "%s":
    %s
et: Pole võimalik avada kataloogi "%s":
    %s

en: Could not load image file
et: Pole võimalik avada pildifaili

en: Directories
et: Kataloogid

en: Icons
et: Ikoonid

en: Preview
et: Eelvaade

en: File Name:
et: Faili nimi:

en: Choose File
et: Vali fail

en: Icon Chooser
et: Ikoonivalik

en: Window Manager for X
et: X-i aknahaldur

en: Version %s
et: Versioon %s

en: Using visual 0x%x: %s %ibpp
et: Kasutatakse visuaali 0x%x: %s %ibpp

en: (32 thousand colors)
et: (32 tuhat värvi)

en: (64 thousand colors)
et: (64 tuhat värvi)

en: (16 million colors)
et: (16 miljonit värvi)

en: (%d colors)
et: (%d värvi)

en: Total memory allocated: %i kB (in use: %i kB).
et: Kogu eraldatud mälu: %i kB (kasutusel: %i kB).

en: Image formats:
et: Pildivormingud:

en: 
    Additional support for: WMSPEC
et: 
    Lisaks on toetatud: WMSPEC

en: Info
et: Andmed

en:     Window Maker is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
        Window Maker is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
    
        You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA02110-1301 USA.
et:     Window Maker on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.
    
    Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.
    
    Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga, kui ei, siis kontakteeruge Free Software Foundation'iga järgneval aadressil: 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.

en: Legal
et: Litsentsiandmed

en: cannot open connection for crashing dialog panel. Aborting.
et: krahhidialoogi paneeliga pole võimalik ühendust luua. Annan alla.

en: Fatal error
et: Fataalviga

en: Window Maker received signal %i.
et: Window Maker võttis vastu signaali %i.

en:  This fatal error occured probably due to a bug. Please fill the included BUGFORM and report it to %s.
et:  See fataalviga on arvatavasti põhjustatud programmi enese veast. Palun täida kaasasolev vigadest teatamise vorm (BUGFORM) ja saada see aadressil %s.

en: What do you want to do now?
et: Mida sa nüüd soovid teha?

en: Select action
et: Tegevuse valimine

en: Abort and leave a core file
et: Töö lõpetamine ja mälutõmmise salvestan

en: Restart Window Maker
et: Window Makeri taaskäivitamine

en: Start alternate window manager
et: Alternatiivse aknahalduri käivitamine

en: Type the name for workspace %i:
et: Sisesta töölaua %i nimi:

en: Rename Workspace
et: Töölaua ümbernimetamine

en: Warning
et: Hoiatus

en: Some icons cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same positions on the other workspaces and the Clip is not full in some workspace.
et: Mõningaid ikoone pole võimalik kõikidel töölaudadel nähtavaks teha. Veendu, et teistel töölaudadel ei ole ükski ikoon dokitud samale positsioonile ja Klamber ei ole mõnel töölaual täis.

en: Icon cannot be made omnipresent. Please make sure that no other icon is docked in the same position on the other workspaces and the Clip is not full in some workspace.
et: Ikooni ei ole võimalik kõikidel töölaudadel nähtavaks teha. Veendu, et teistel töölaudadel ei ole ükski ikoon dokitud samale positsioonile ja Klamber ei ole mõnel töölaual täis.

en: Workspace Clip
et: Töölaua Klamber

en: All selected icons will be removed!
et: Kõik valitud ikoonid eemaldatakse!

en: Keep Icon
et: Hoia ikooni

en: Type the command used to launch the application
et: Tipi korraldus, mida kasutada rakenduse käivitamiseks

en: could not launch application %s
et: rakendust %s pole võimalik käivitada

en: could not create workspace submenu for Clip menu
et: ei õnnestu luua klambrimenüüle töölaua alammenüüd

en: could not create options submenu for Clip menu
et: ei õnnestu luua klambrimenüüle valikute alammenüüd

en: Keep on Top
et: Hoia esiplaanil

en: Collapsed
et: Ahendatud

en: Autocollapse
et: Automaatselt ahenev

en: Autoraise
et: Automaatselt esile tõusev

en: Autoattract Icons
et: Ikoonide automaatne külgehaakimine

en: Clip Options
et: Klambri valikud

en: Selected
et: Valitud

en: Select All Icons
et: Vali kõik ikoonid

en: Move Icon To
et: Teisalda ikoon->

en: Remove Icon
et: Eemalda ikoon

en: Attract Icons
et: Haagi ikoonid külge

en: Settings...
et: Sätted...

en: bad value in docked icon state info %s
et: vigane väärtus dokitud ikooni olekuinfos %s

en: bad value in docked icon position %i,%i
et: vigane väärtus dokitud ikooni asukohal %i,%i

en: bad value in dock state info:%s
et: vigane väärtus doki olekuinfos:%s

en: there are too many icons stored in dock. Ignoring what doesn't fit
et: dokki on salvestatud liiga palju ikoone. Eiran neid, mida ei suuda hallata

note: icon->forced_dock = 1;
en: Dock Icon
et: Dokin ikooni

en: Could not execute command "%s"
et: Ei õnnestu täita korraldust "%s"

en: Toggle Omnipresent
et: Näita/ära näita kõigil töölaudadel

en: Omnipresent
et: Nähtav kõigil töölaudadel

en: Unselect All Icons
et: Tühista ikoonivalik

en: Keep Icons
et: Hoia ikoone

en: Move Icons To
et: Teisalda ikoonid->

en: Remove Icons
et: Eemalda ikoonid

en: Bring Here
et: Too siia

en: could not find icon %s, used in a docked application
et: ei leia dokitud rakenduses kasutatavat ikooni %s

en: Could not open specified icon file: %s
et: Ei õnnestu avada määratud ikoonifaili: %s

en: Ignore
et: Eira

en: Start when Window Maker is started
et: Käivitada koos Window Makeriga

en: Lock (prevent accidental removal)
et: Lukustatud (ei saa kogemata kustutada)

en: Application path and arguments
et: Rakenduse rada ja argumendid

en: Command for middle-click launch
et: Keskmise nupu korraldus

en: %s will be replaced with current selection
et: %s asendatakse käesoleva valikuga

en: Command for files dropped with DND
et: Korraldus DND abil saadetud failidele

en: %d will be replaced with the file name
et: %d asendatakse failinimega

en: DND support was not compiled in
et: DND tugi pole sisse kompileeritud

en: Icon Image
et: Ikooni pilt

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Docked Application Settings
et: Dokitud rakenduse sätted

en: could not render texture: %s
et: tekstuuri pole võimalik renderdada: %s

en: error rendering image:%s
et: viga pildi renderdamisel:%s

en: error rendering image: %s
et: viga pildi renderdamisel: %s

en: error loading image file "%s": %s
et: viga pildifaili "%s" laadimisel: %s

en: could not create directory %s
et: kataloogi %s pole võimalik luua

en: could not load default icon "%s":%s
et: vaikimisi kasutatavat ikooni "%s" pole võimalik laadida:%s

en: could not find default icon "%s"
et: vaikimisi kasutatavat ikooni "%s" pole võimalik leida

en: failed to restart Window Maker.
et: Tõrge Window Makeri taaskäivitamisel.

en: could not exec %s
et: %s pole võimalik käivitada

en: Could not execute command:
et: Korraldust pole võimalik käivitada :

en: %s aborted.
et: %s katkestatud.

en: Usage: %s [options]
et: Kasutamine: %s [võtmed]

en: The Window Maker window manager for the X window system
et: Window Maker on X window systemi aknahaldur

en:  -display host:dpy	display to use
et:  -display host:dpy	kasutatava kuva määramine

en:  --no-cpp 		disable preprocessing of configuration files
et:  --no-cpp 		seadistusfailide eeltöötluse keelamine

en:  --no-dock		do not open the application Dock
et:  --no-dock		rakenduste doki avamise keelamine

en:  --no-clip		do not open the workspace Clip
et:  --no-clip		töölaua klambri avamise keelamine

en:  --no-autolaunch	do not autolaunch applications
et:  --no-autolaunch	rakenduste automaatse käivitamise keelamine

en:  --dont-restore		do not restore saved session
et:  --dont-restore	salvestatud seansi taastamise keelamine

en:  --locale locale	locale to use
et:  --locale locale		kasutatava lokaadi määramine

en:  --create-stdcmap	create the standard colormap hint in PseudoColor visuals
et:  --create-stdcmap	standardse värvikaardi vihje loomine PseudoColor visuaalile

en:  --visual-id visualid	visual id of visual to use
et:  --visual-id visualid	kasutatava visuaali id

en:  --static		do not update or save configurations
et:  --static		seadistusi ei salvestata ega uuendata

en:  --no-polling		do not periodically check for configuration updates
et:  --no-polling		ümberseadistustuste korrapärase kontrolli keelamine

en:  --version		print version and exit
et:  --version		versiooninumbri väljastamine ja programmi töö lõpetamine

en:  --help			show this message
et:  --help			selle teate näitamine

en: could not find user GNUstep directory (%s).
et: kasutaja GNUstep kataloogi (%s) pole võimalik leida.

en: There was an error while creating GNUstep directory, please make sure you have installed Window Maker correctly and run wmaker.inst
et: Viga GNUstep kataloogi loomise käigus. Palun veendu, et Window Maker on korrektselt paigaldatud ja käivita wmaker.inst

en: %s directory created with default configuration.
et: %s kataloog loodi vaikimisi seadistusega

en: could not initialise an inotify instance. Changes to the defaults database will require a restart to take effect. Check your kernel!
et: inotify instantsi pole võimalik lähtestada. Vaikeväärtuste andmebaasi muutuste rakendamiseks on vaja programm taaskäivitada. Kontrolli oma kernelit!

en: could not add an inotify watch on path %s. Changes to the defaults database will require a restart to take effect.
et: rajale %s pole võimalik inotify jälgijat määrata. Vaikeväärtuste andmebaasi muutuste rakendamiseks on vaja programm taaskäivitada.

en: %s:could not execute initialization script
et: %s:lähtestamisskripti pole võimalik käivitada

en: %s:could not execute exit script
et: %s:lõpetamisskripti pole võimalik käivitada

en: too few arguments for %s
et: liiga vähe argumente %s jaoks

en: bad value for visualid: "%s"
et: vigane visualid väärtus: "%s"

en: %s: invalid argument '%s'
et: %s: vigane argument '%s'

en: Try '%s --help' for more information
et: Täiendava teabe saamiseks proovi kasutada '%s --help'

en: X server does not support locale
et: X server ei toeta lokaliseerimist

en: cannot set locale modifiers
et: lokaadimuujaid pole võimalik määrata

en: could not open display "%s"
et: kuva "%s" pole võimalik avada

en: bad value in menus state info: %s
et: vigane väärtus menüüde olekuandmetes:%s

en: could not define value for %s for cpp
et: %s väärtust pole võimalik cpp jaoks kirjedada

en: could not get password entry for UID %i
et: UID %i paroolikirjet pole võimalik leida

en: your machine is misconfigured. HOSTNAME is set to %s
et: Teie masin on seadistamata. HOSTNAME väärtus on %s

en: your machine is misconfigured. HOST is set to %s
et: Teie masin on seadistamata. HOST väärtus on %s

en: Program Arguments
et: Programmi argumendid

en: Enter command arguments:
et: Sisesta käsu argumendid:

en: out of memory during expansion of "%s"
et: mälu lõppes "%s" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%%w"
et: mälu lõppes "%%w" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%%W"
et: mälu lõppes "%%W" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%%a"
et: mälu lõppes "%%a" laiendamise käigus

en: out of memory during expansion of "%%d"
et: mälu lõppes "%%d" laiendamise käigus

en: selection not available
et: valik ei ole kättesaadav

en: out of memory during expansion of "%%s"
et: mälu lõppes "%%s" laiendamise käigus

en: bad window name value in %s state info
et: vigane akna nimi %s olekuandmetes

en: could not send message to background image helper
et: taustapildi abiprogrammile pole võimalik teadet saata

en: could not parse color "%s"
et: värvi "%s" pole võimalik analüüsida

en: could not allocate color "%s"
et: värvi "%s" pole võimalik eraldada

en: Exit
et: Lõpeta

en: Exit window manager?
et: Kas lõpetada aknahalduri töö?

en: Kill X session
et: X-seansi kõrvaldamine

en: Kill Window System session?
    (all applications will be closed)
et: Kas kõrvaldada X-seanss?
    (kõik rakendused suletakse)

en: %s:invalid kbd shortcut specification "%s" for entry %s
et: %s:vigane kiirklahvi kirjeldus "%s" kirjele %s

en: %s:invalid key in shortcut "%s" for entry %s
et: %s: vigane klahv kiirkorralduses "%s" kirjele %s

en: %s: unmatched '"' in menu file
et: %s: ebamäärane '"' menüüfailis

en: %s: missing command
et: %s: puuduv korraldus

en: invalid OPEN_MENU specification: %s
et: vigane OPEN_MENU kirjeldus: %s

en: %s:could not stat menu
et: %s:menüü rekvisiite pole võimalik tuvastada

en: %s:could not stat menu:%s
et: %s:menüü rekvisiite pole võimalik tuvastada:%s

en: too many parameters in OPEN_MENU: %s
et: liiga palju OPEN_MENU parameetreid: %s

en: There are more than one WORKSPACE_MENU commands in the applications menu. Only one is allowed.
et: Rakenduste menüüs on mitu WORKSPACE_MENU korraldust. Lubatud on ainult üks.

en: There are more than one WINDOWS_MENU commands in the applications menu. Only one is allowed.
et: Rakenduste menüüs on mitu WINDOWS_MENU korraldust. Lubatud on ainult üks.

en: Window List
et: Akende nimekiri

en: %s:missing parameter for menu command "%s"
et: %s:menüükorraldusel "%s" puuduvad parameetrid

en: %s:unknown command "%s" in menu config.
et: %s:menüü seadistuses on tundmatu käsk "%s".

en: %s:can't add shortcut for entry "%s"
et: %s:kiirkorraldust pole võimalik kirjele "%s" lisada

en: %s:maximal line size exceeded in menu config: %s
et: %s:menüü seadistustes on suurim rea pikkus ületatud: %s

en: %s:missing command in menu config: %s
et: %s:menüü seadistuses puudub korraldus: %s

en: %s:syntax error in menu file:END declaration missing
et: %s:menüüfaili süntaksi viga: puudub lõputunnus END

en: could not make arguments for menu file preprocessor
et: menüüfaili eeltöötlejale pole võimalik argumente luua

en: %s:could not open/preprocess menu file
et: %s:menüüfaili pole võimalik avada või eeltöödelda

en: could not open menu file "%s": %s
et: menüüfaili "%s" pole võimalik avada: %s

en: %s:invalid menu file. MENU command is missing
et: %s:vigane menüüfail. Puudub MENU käsk

en: error reading preprocessed menu data
et: viga eeltöödeldud menüüandmete lugemisel

en: %s:no title given for the root menu
et: %s:juurmenüü pealkiri on puudu

en: out of memory while constructing directory menu %s
et: menüü %s loomise käigus lõppes mälu

en: %s:could not stat file "%s" in menu directory
et: %s:faili "%s" rekvisiite pole menüükataloogist võimalik lugeda

en: Commands
et: Korraldused

en: Restart
et: Taaskäivitamine

en: Exit...
et: Lõpetamine...

en: could not find menu file "%s" referenced in WMRootMenu
et: WMRootMenu poolt viidatud menüüfaili "%s" pole võimalik leida

en: could not access menu "%s" referenced in WMRootMenu
et: WMRootMenu poolt viidatud menüüle "%s" pole võimalik ligi pääseda

en: using default menu file "%s" as the menu referenced in WMRootMenu could not be found
et: WMRootMenu poolt viidatud vaikimisi kasutatavat menüüfaili "%s" pole võimalik leida

en: %s:format error in root menu configuration "%s"
et: %s:vormingu viga juurmenüü seadistuses "%s"

en: The applications menu could not be loaded. Look at the console output for a detailed description of the errors.
et: Rakenduste menüüd pole võimalik lugeda. Põhjalikuma vigade kirjelduse lugemiseks vaata konsooliväljundit.

en: could not initialize graphics library context: %s
et: graafikateegi konteksti pole võimalik lähtestada: %s

en: could not initialize WINGs widget set
et: WINGs vidinakomplekti pole võimalik lähtestada

en: could not save session state in %s
et: seansi olekut %s pole võimalik salvestada

en: can't convert "%s" to boolean
et: väärtust "%s" pole võimalik tõeväärtuseks teisendada

en: could not get window list!!
et: akende nimekirja pole võimalik saada!!

en: internal X error: %s
et: sisemine X-i viga: %s

en: could not read domain "%s" from defaults database
et: domeeni "%s" pole võimalik vaikeväärtuste andmebaasist lugeda

en: icon size is configured to %i, but it's too small. Using 16 instead
et: ikooni suuruseks on määratud %i, kuid see on liiga väike. Kasutatakse suurust 16

en: XKB is not supported. KbdModeLock is automatically disabled.
et: Puudub XKB tugi. KbdModeLock on automaatselt keelatud.

en: it seems that there is already a window manager running
et: paistab, et mingi aknahaldur juba töötab

en: could not manage screen %i
et: ekraani %i pole võimalik hallata

en: could not manage any screen
et: ühtegi ekraani pole võimalik hallata

en: Windows
et: Aknad

en: image file "%s" used as texture could not be found.
et: tekstuuriks kasutatavat pildifaili "%s" pole võimalik leida.

en: could not load texture pixmap "%s":%s
et: tekstuuri pildifaili "%s" pole võimalik laadida:%s

en: could not allocate image buffer
et: pildipuhvrit pole võimalik eraldada

en: could not find icon file "%s"
et: ikoonifaili "%s" pole võimalik leida

en: The NumLock, ScrollLock or similar key seems to be turned on. Turn it off or some mouse actions and keyboard shortcuts will not work.
et: Klahvid NumLock, ScrollLock (või sarnased) näivad olevat sisse lülitatud.
    Lülita need välja või muidu ei pruugi mõned hiiretoimingud ja klaviatuuri
    kiirkorraldused töötada.

en: This will kill the application.
    Any unsaved changes will be lost.
    Please confirm.
et: Programm suletakse jõuga.
    Kõik salvestamata andmed lähevad kaotsi.
    Kas soovid seda teha?

en: Set Shortcut
et: Määra kiirkorraldus

en: could not create submenu for window menu
et: ei õnnestu luua aknamenüü alammenüüd

en: Keep on top
et: Hoia esiplaanil

en: Keep at bottom
et: Hoia tagaplaanil

note: * Warning: If you make some change that affects the order of the * entries, you must update the command #defines in the top of * this file.
en: Maximize
et: Maksimeeri

en: Miniaturize
et: Minimeeri

en: Shade
et: Keri kokku

en: Resize/Move
et: Muuda suurust/liiguta

en: Select
et: Vali

en: Move To
et: Teisalda

en: Attributes...
et: Rekvisiidid...

en: Options
et: Valikud

en: Close
et: Sulge

en: Deminiaturize
et: Ava aken

en: Unmaximize
et: Taasta suurus

en: Unshade
et: Keri lahti

en: Could not find icon "%s" specified for this window
et: Selle akna jaoks määratud ikooni "%s" pole võimalik leida

en: Could not open specified icon "%s":%s
et: Kirjeldatud ikooni "%s" pole võimalik avada:%s

en: Inspecting  %s.%s
et: %s.%s vaatlemine

en: Click in the window you wish to inspect.
et: Kliki aknale, mida soovid vaadelda.

en: The configuration will apply to all
    windows that have their WM_CLASS
    property set to the above selected
    name, when saved.
et: Seadistuste salvestamisel laieneb see
    kõigile akendele, mille WM_CLASS
    omadus on üks ülalloetletud nimedest.

en: Save
et: Salvesta

en: Apply
et: Rakenda

en: Reload
et: Taasta

en: Window Specification
et: Akna kirjeldus

en: Window Attributes
et: Akna rekvisiidid

en: Advanced Options
et: Laiendatud valikud

en: Icon and Initial Workspace
et: Ikoon ja töölaud

en: Application Specific
et: Rakendusele omane

en: Defaults for all windows
et: Vaikimisi kõigile akendele

en: Select window
et: Vali aken

en: Attributes
et: Rekvisiidid

en: Disable titlebar
et: Tiitliriba on peidus

en: Remove the titlebar of this window.
    To access the window commands menu of a window
    without its titlebar, press Control+Esc (or the
    equivalent shortcut, if you changed the default
    settings).
et: Aknalt tiitliriba eemaldamine. Ilma
    tiitliribata akna parameetreid saab
    muuta,vajutadades Control+Esc (või kui
    juhtklahve on muudetud, siis sellele
    vastavat klahvikombinatsiooni).

en: Disable resizebar
et: Suuruse muutmise riba on peidus

en: Remove the resizebar of this window.
et: Akna suuruse muutmise riba eemaldamine sellelt aknalt.

en: Disable close button
et: Sulgemisnupp on peidus

en: Remove the `close window' button of this window.
et: Akna sulgemisnupu eemaldamine selle akna tiitliribalt.

en: Disable miniaturize button
et: Minimeerimisnupp on peidus

en: Remove the `miniaturize window' button of the window.
et: Akna minimeerimisnupu eemaldamine selle akna tiitliribalt.

en: Disable border
et: Raam on peidus

en: Remove the 1 pixel black border around the window.
et: Akna ümbert ühepikslise musta raami eemaldamine.

en: Keep on top (floating)
et: Aken hoitakse esiplaanil (ujuv)

en: Keep the window over other windows, not allowing
    them to cover it.
et: Akna hoidmine teiste akende peal.

en: Keep at bottom (sunken)
et: Aken hoitakse tagaplaanil (uputatud)

en: Keep the window under all other windows.
et: Akna hoidmine kõigi teiste akende all.

en: Make window present in all workspaces.
et: Aken on nähtav kõigil töölaudadel.

en: Start miniaturized
et: Käivitatakse minimeerituna

en: Make the window be automatically miniaturized when it's
    first shown.
et: Akna automaatne minimeerimine selle
    esmasel näitamisel.

en: Start maximized
et: Käivitatakse maksimeerituna

en: Make the window be automatically maximized when it's
    first shown.
et: Akna automaatne maksimeerimine selle
    esmasel näitamisel.

en: Full screen maximization
et: Maksimeeritakse üle kogu ekraani

en: Make the window use the whole screen space when it's
    maximized. The titlebar and resizebar will be moved
    to outside the screen.
et: Akna suurendamise lubamine kogu ekraani ulatuses.
    Akna tiitliriba ja suuruse muutmise riba jäävad
    siis väljaspoole ekraani piirkonda.

en: Advanced
et: Laiendatud võimalused

en: Do not bind keyboard shortcuts
et: Kiirklahvidele ei reageerita

en: Do not bind keyboard shortcuts from Window Maker
    when this window is focused. This will allow the
    window to receive all key combinations regardless
    of your shortcut configuration.
et: Fookuses oleval aknal keelatakse reageerimine
    Window Makeri kiirklahvidele. See võimaldab
    aknal vastu võtta kõiki klaviatuurilt tulevaid
    koode.

en: Do not bind mouse clicks
et: Hiirevajutustele ei reageerita

en: Do not bind mouse actions, such as `Alt'+drag
    in the window (when Alt is the modifier you have
    configured).
et: Aknal keelatakse reageerimast hiiretoimingutele.
    Näiteks `Alt'+lohistamine (kui alt on määratud
    muuteklahviks).

en: Do not show in the window list
et: Akende nimekirjas ei näidata

en: Do not list the window in the window list menu.
et: Akna nime ei näidata akende nimekirjas.

en: Do not show in the switch panel
et: Aknavahetuse paneelil ei näidata

en: Do not include in switch panel while cycling windows.
et: Akende vahetamisel ei näidata aknavahetuse paneelil.

en: Do not let it take focus
et: Akna fokuseerimine keelatud

en: Do not let the window take keyboard focus when you
    click on it.
et: Akna fokuseerimine on keelatud. Aknale ei
    mõju klaviatuurilt saabuvad vajutused.

en: Keep inside screen
et: Hoitakse ekraani alal

en: Do not allow the window to move itself completely
    outside the screen. For bug compatibility.
et: Aknent ei saa väljaspoole ekraani pinda liigutada.

en: Ignore 'Hide Others'
et: Eiratakse käsku 'Peida teised aknad'

en: Do not hide the window when issuing the
    `HideOthers' command.
et: Käsu "Peida teised aknad" korral
    akent ei peideta.

en: Ignore 'Save Session'
et: Seansi salvestamist eiratakse

en: Do not save the associated application in the
    session's state, so that it won't be restarted
    together with other applications when Window Maker
    starts.
et: Akna andmeid ei salvestata seansi andmetesse
    ja seetõttu ei käivitata rakendust koos seansi
    koosseisu kuuluvate akendega.

en: Emulate application icon
et: Rakenduse ikooni emuleeritakse

en: Make this window act as an application that provides
    enough information to Window Maker for a dockable
    application icon to be created.
et: Aknale luuakse dokitava rakenduse ikoon, mille alusel
    Window Maker on suuteline rakenduse oma ikooni looma.

en: Focus across workspaces
et: Fokuseeritav kõigilt töölaudadelt

en: Allow Window Maker to switch workspace to satisfy
    a focus request (annoying).
et: Lubab Window Makeril akna fokuseerimispäringu korral
    lülituda akna töölauale (võib osutuda tüütuks).

en: Do not let it be minimized
et: Akna minimeerimine keelatud

en: Do not let the window of this application be
    minimized.
et: Selle rakenduse akena minimeerimise keelamine.

en: Disable language button
et: Keelenupp on peidus

en: Remove the `toggle language' button of the window.
et: Keele sisse- ja väljalülitamise
    nupu eemaldamine akna tiitliribalt.

en: Miniwindow Image
et: Pisiakna pilt

en: Icon filename:
et: Ikoonifaili nimi:

en: Ignore client supplied icon
et: Kliendi enda ikooni eiratakse

en: Initial Workspace
et: Töölaud, millel käivitatakse

en: The workspace to place the window when it's first shown.
et: Töölaua nimi, mille peal akent esimest korda näidatakse.

en: Nowhere in particular
et: Ei oma tähtsust

en: Application Attributes
et: Rakenduse rekvisiidid

en: Start hidden
et: Käivitatakse peidetuna

en: Automatically hide application when it's started.
et: Akna peitmine rakenduse käivitamise hetkel.

en: No application icon
et: Rakenduse ikoon on peidus

en: Disable the application icon for the application.
    Note that you won't be able to dock it anymore,
    and any icons that are already docked will stop
    working correctly.
et: Rakenduse ikooni keelamine. Sel juhul pole
    rakendust võimalik dokkida ja kõik selle
    rakenduse juba dokitud ikoonid ei toimi enam
    korrektselt.

en: Shared application icon
et: Rakenduse ikoon on jagatud

en: Use a single shared application icon for all of
    the instances of this application.
et: Ühe jagatud ikooni kasutamine kõigi
    rakenduse instantside jaoks.

en: Workspace %i
et: Töölaud %i

en: Workspaces
et: Töölauad

en: could not create Workspace menu
et: töölaua menüüd pole võimalik luua

en: New
et: Uus

en: Destroy Last
et: Eemalda viimane
