Twenty Fifteen - en to fa translation catalogue (61 entries)

note: translators: %s: post title
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
fa: <span class="screen-reader-text"> برای %s</span> دیدگاهی بنویسید

en: Previous post:
fa: نوشته قبلی:

en: Next post:
fa: نوشته بعدی:

en: Applied to the header on small screens and the sidebar on wide screens.
fa: در نمایشگرهای کوچک روی سربرگ اعمال می‌شود و در نمایشگرهای بزرگ روی ستون‌کناری.

en: Next
fa: پسین

en: Previous
fa: پیشین

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
fa: گروه وردپرس

note: Description of the plugin/theme
en: Our 2015 default theme is clean, blog-focused, and designed for clarity. Twenty Fifteen's simple, straightforward typography is readable on a wide variety of screen sizes, and suitable for multiple languages. We designed it using a mobile-first approach, meaning your content takes center-stage, regardless of whether your visitors arrive by smartphone, tablet, laptop, or desktop computer.
fa: قالب پیشفرض ۲۰۱۵ ما تمیز، متمرکز بر روی وبلاگ، و طراحی شده برای وضوح کامل است. سادگی دوهزار و پانزده، درستی نوشتار قابل خواندن در اندازه صفحات مختلف، و مناسب برای چند زبان است. ما آن را با استفاده از یک رویکرد ابتدایی بر پایه موبایل طراحی کرده‌ایم، به این معنی که محتوای شما در مرکز است، صرفنظر از اینکه بازدیدکنندگان شما با استفاده از گوشی‌های هوشمند، تبلت، لپ‌تاپ، یا رایانه‌های شخصی آن را مشاهده کنند.

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Twenty Fifteen
fa: دو هزار و پانزده

en: Search Results for: %s
fa: نتایج جستجو برای: %s

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
fa: اندازه کامل

[ctx: Used before tag names.]
en: Tags
fa: برچسب‌ها

[ctx: Used before category names.]
en: Categories
fa: دسته‌ها

[ctx: Used between list items, there is a space after the comma.]
en: ,
fa: ،

[ctx: Used before post author name.]
en: Author
fa: نویسنده

[ctx: Used before publish date.]
en: Posted on
fa: ارسال شده در

[ctx: Used before post format.]
en: Format
fa: ساختار

en: Older Comments
fa: دیدگاه‌های کهنه‌تر

en: Newer Comments
fa: دیدگاه‌های تازه‌تر

en: Featured
fa: برگزیده

en: Comment navigation
fa: هدایت دیدگاه

en: Blue
fa: آبی

en: Purple
fa: بنفش

en: Pink
fa: صورتی

en: Dark
fa: تیره

en: Yellow
fa: زرد

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Header and Sidebar Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه‌ی سربرگ و ستون‌کناری

en: Base Color Scheme
fa: شمای رنگ پایه

en: Header and Sidebar Text Color
fa: رنگ متن سربرگ و ستون‌کناری

en: Twenty Fifteen requires at least WordPress version 4.1. You are running version %s. Please upgrade and try again.
fa: پوسته‌ی دو هزار و پانزده حداقل به وردپرس ۴,۱ احتیاج دارد. شما از نگارش %s استفاده می‌کنید. لطفاً پس از به‌روزرسانی دوباره تلاش کنید.

en: Previous Image
fa: عکس پیشین

en: Next Image
fa: عکس بعدی

[ctx: Parent post link]
en: <span class="meta-nav">Published in</span><span class="post-title">%title</span>
fa: <span class="meta-nav">منتشره در</span><span class="post-title">%title</span>

en: Menu and widgets
fa: فهرست و ابزارک‌ها

en: expand child menu
fa: بازکردن زیرفهرست

en: collapse child menu
fa: بستن زیرفهرست

en: Skip to content
fa: رفتن به محتوا

[ctx: Inconsolata font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Inconsolata, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
fa: off

[ctx: Noto Serif font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Noto Serif, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
fa: off

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
fa: ابزارک‌ها را به این بخش بیافزایید تا در ستون‌کناری نمایش داده شوند.

en: Widget Area
fa: محدوده ابزارک

en: Primary Menu
fa: فهرست اصلی

en: Social Links Menu
fa: فهرست شبکه‌های اجتماعی

en: Proudly powered by %s
fa: با افتخار نیرو گرفته از %s

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fa: به‌نظر می‌رسد نمی‌توانیم چیزی که شما به دنبال آن هستید را بیابیم. شاید جستجو بتواند به شما کمک کند.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fa: بدبختانه جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت. با واژگانی دیگر جستجو کنید.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fa: میخواهید اولین نوشته‌ی خود را منتشر کنید؟ <a href="%1$s">از اینجا آغاز کنید</a>.

en: Nothing Found
fa: چیزی پیدا نشد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading %s
fa: ادامه خواندن %s

en: Comments are closed.
fa: امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa[0]: %1$s دیدگاه برای «%2$s»

en: View all posts by %s
fa: مشاهده تمام نوشته‌های %s

en: Published by
fa: منتشرشده توسط

en: Page
fa: برگه

en: Next page
fa: برگه بعدی

en: Previous page
fa: برگه قبلی

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fa: به نظر می‌رسد چیزی اینجا نیست. مایل هستید جستجو کنید؟

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fa: اوه! این برگه پیدا نمی‌شه.
