Workrave 1.9.0 - en to et translation catalogue (189 entries)

en: _Open
et: _Ava

en: _Restbreak
et: _Puhkepaus

en: _Exercises
et: _Harjutused

en: _Statistics
et: _Statistika

en: _Mode
et: _Olek

en: Suspended
et: Peatatud

en: Quiet
et: Vaikne

en: _Network
et: _Võrk

en: _Disconnect
et: _Katkesta ühendus

en: _Reconnect
et: _Taasühenda

en: _Preferences
et: _Seaded

en: _Quit
et: _Välju

note: We did not succeed in starting the server. Arghh.
en: Could not enable network operation.
et: Võrguoperatsiooni polnud võimalik käivitada.

en: Disabling network operation.
et: Võrguoperatsiooni väljalülitamine.

note: Its ME!
en: I'm now master.
et: Ma olen nüüd juht.

note: gint count =
en: Client %s is now the new master.
et: Klient %s on nüüd uus juht.

en: Network operation started.
et: Võrguoperatsioon on alustatud.

en: Accepted new client.
et: Uus klient vastuvõetud.

en: This program assists in the prevention and recovery of Repetitive Strain Injury (RSI).
et: See programm aitab hoiduda ja taastuda ülekoormusvigastustest (RSI).

en: Break prompt
et: Pausi küsimine

en: Break ignored
et: Paus ignoreeritud

en: Rest break started
et: Puhkepaus algas

en: Rest break ended
et: Puhkepaus lõppes

en: Micro-break started
et: Lühipaus algas

en: Micro-break ended
et: Lühipaus lõppes

en: Daily limit
et: Päevalimiit

en: Exercise ended
et: Harjutus lõppes

en: Exercises ended
et: Harjutused lõppesid

en: Exercise change
et: Harjutuse muutus

en: Custom
et: Muudetud

en: %s%d:%02d:%02d hours
et: %s%d:%02d:%02d

en: %s%d:%02d minutes
et: %s%d:%02d

en: %s%d seconds
et: %s%d

en: You have reached your daily limit. Please stop working
    behind the computer. If your working day is not over yet,
    find something else to do, such as reviewing a document.
et: Sa oled ületanud oma päevase limiidi. Palun lõpeta tänaseks arvutiga
    töötamine.Kui su tööpäev pole veel lõppenud, otsi endale mõni muu
    tegevus, näiteks paberdokumentide läbivaatamine.

note: FIXME: duplicate
en: Micro-break
et: Lühipaus

en: Rest break
et: Puhkepaus

en: Mode:
et: Olek:

en: Preferences
et: Seaded

en: Exercises
et: Harjutused

en: Network
et: Võrk

en: Statistics
et: Statistika

en: About...
et: Teave...

en: _Rest break
et: _Puhkepaus

en: _Normal
et: _Tavaline

en: Q_uiet
et: _Vaikne

en: _Suspended
et: _Peatatud

en: _Connect
et: _Ühenda

en: Show _log
et: Näita logi

en: Please relax for a few seconds
et: Palun lõdvestu mõneks sekundiks

en: Next rest break in %s
et: Järgmine puhkepaus on %s pärast

en: Rest break %s overdue
et: Puhkepaus on üle läinud %s

en: Daily limit in %s
et: Päevalimiit on %s

en: Daily limit %s overdue
et: Päevalimiit on üle läinud %s

en: General
et: Üldine

en: Sounds
et: Helid

en: Status Window
et: Oleku aken

note: Notebook
en: Timers
et: Taimerid

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: No blocking
et: Blokeerimine puudub

en: Block input
et: Blokeeri sisendid

en: Block input and screen
et: Blokeeri sisendid ja ekraan

note: Options
en: Options
et: Valikud

en: Block mode:
et: Blokeerimise moodus:

en: System default
et: Süsteemi algseadistus

en: (font not available)
et: (kirjastiil pole saadaval)

en: Language:
et: Keel:

note: Options
en: Sound Options
et: Heli sätted

en: No sounds
et: Helide väljalülitamine

en: Play sounds using sound card
et: Mängi helisid kasutades helikaarti

en: Play sounds using built-in speaker
et: Mängi helisid kasutades sisseehitatud kõlarit

en: Volume:
et: Helitugevus:

en: Sound:
et: Heli:

note: Sound themes
en: Sound Events
et: Heli Toimingud

en: Sound Theme:
et: Helitaust:

en: Play
et: Mängi

en: Event
et: Toiming

en: Choose a sound
et: Vali heli

en: Wavefiles
et: Helidokumendid

en: Time for a micro-break?
et: Aeg teha lühipaus?

en: You need a rest break...
et: Sa vajad puhkepausi...

en: You should stop for today...
et: Sa peaksid tänaseks lõpetama...

en: Break in %s
et: Paus %s jooksul

en: Disappears in %s
et: Haihtub %s pärast

en: Silent in %s
et: Vaikne %s pärast

en: Rest break for %s
et: Puhkepaus %s

en: This is your rest break. Make sure you stand up and
    walk away from your computer on a regular basis. Just
    walk around for a few minutes, stretch, and relax.
et: Su puhkepaus on käes. Tõuse üles ja 
    jaluta oma arvutist eemale. Lihtsalt 
    liigu ringi mõned minutid, tee venitusi ja lõdvestu.

en: Take rest break now
et: Tee puhkepaus

en: Wait
et: Oota

en: Place timers next to each other
et: Paiguta taimerid üksteise lähedale

en: Place micro-break and rest break in one spot
et: Paiguta lühipaus ja puhkepaus ühte kohta

en: Place rest break and daily limit in one spot
et: Paiguta puhkepaus ja päevalimiit ühte kohta

en: Place all timers in one spot
et: Paiguta kõik taimerid ühte kohta

en: Hide
et: Peida

en: Show
et: Näita

en: Show only when this timer is first due
et: Näita taimerit ainult esimesel korral

en: Show status window
et: Näita oleku akent

en: The status window stays always on top of other windows
et: Oleku aken on üle teiste akende

en: Applet enabled
et: Applet lubatud

en: Display
et: Ekraan

en: Placement:
et: Paigutus:

en: Cycle time:
et: Tsükli aeg:

note: Layout
en: Micro-break:
et: Lühipaus:

en: Rest break:
et: Puhkepaus:

en: Daily limit:
et: Päevalimiit:

note: Enabled/Disabled checkbox
en: Enable timer
et: Luba taimerid

note: Prelude frame
en: Break prompting
et: Pausi küsimine

en: Prompt before breaking
et: Küsi luba enne pausi

en: Maximum number of prompts:
et: Küsimise maksimaalne arv:

en: Suspend timer when inactive
et: Peata taimer kui arvuti pole kasutuses

en: Regard micro-breaks as activity
et: Käsitle lühipause kui tegevust

en: Number of exercises:
et: Harjutuste arv:

en: Time before end:
et: Aega enne lõppu:

en: Time between breaks:
et: Aeg pauside vahel:

en: Break duration:
et: Pausi kestvus:

en: Postpone time:
et: Edasilükkamise aeg:

en: Assists in the prevention and recovery of Repetitive Strain Injury (RSI)
et: Aitab hoiduda ja taastuda ülekoormusvigastustest (RSI).

en: Network connect
et: Võrguühendus

en: Enter the host name and port number of a computer
    in the network you wish to connect to.
et: Sisesta masina nimi ja pordi number
    kuhu sa soovid ühenduda.

en: Host name:
et: Masina nimi:

en: Network log
et: Võrgu logi

en: Enable networking
et: Luba võrguliiklus

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Allow incoming connections
et: Luba sissetulevad ühendused

en: Server settings
et: Serveri seaded

en: Server port:
et: Serveri port:

en: Reconnect attempts:
et: Taasühendamise katsed:

en: Reconnect interval:
et: Taasühendamise intervall:

en: Advanced
et: Muud

en: The following list specifies the hosts that Workrave connects to on
    start-up. Click the host name or port number to edit.
et: Järgmine nimekiri määrab masinad kuhu Workrave ühendub
    üles startides. Muutmiseks klõpsa masina nimel või pordil.

en: Host name
et: Masina nimi

en: Hosts
et: Masinad

en: Shoulder-arm stretch
et: Õla ja käsivarre venitamine

en: Keep one arm horizontally stretched in front of your chest. Push this arm with your other arm towards you until you feel a mild tension in your shoulder. Hold this position briefly, and repeat the exercise for your other arm.
et: Hoia ühte kätt horisontaalselt enda ees. Tõmba seda kätt oma teise käega enda poole kuni sa tunned kerget pinget õlas. Hoia seda asendit mõneks hetkeks, siis korda samat harjutust oma teise käega.

en: Finger stretch
et: Näppute venitamine

en: Separate and stretch your fingers until a mild tension is felt, and hold this for 10 seconds. Relax, then bend your fingers at the knuckles, and hold again for 10 seconds. Repeat this exercise once more.
et: Venita sõrmesid ajades need harali nii, et oleks tunda kerget pinget. Hoia neid nii 10 sekundit, seejärel lõdvestu, kõverda sõrmed ja hoia jälle 10 sekundit. Korda harjutust üks kord veel.

en: Neck tilt stretch
et: Venita kaela kallutades pead

en: Start with your head in a comfortable straight position. Then, slowly tilt your head to your right shoulder to gently stretch the muscles on the left side of your neck. Hold this position for 5 seconds. Then, tilt your head to the left side to stretch your other side. Do this twice for each side.
et: Hoia pead sirgena, seejärel alusta aeglaselt pea kallutamist paremale, et kergelt venitada oma vasakpoolseid kaelalihaseid. Hoia seda asendit 5 sekundit. Nüüd kalluta pead vasakule poole, et venitada parempoolseid kaelalihaseid. Tee harjutust kaks korda.

en: Backward shoulder stretch
et: Tahapoole õlgade venitus

en: Interlace your fingers behind your back. Then turn your elbows gently inward, while straightening your arms. Hold this position for 5 to 15 seconds, and repeat this exercise twice.
et: Pane käed selja taha nii, et näpud oleks põimitud. Nüüd liiguta oma õlgasid kergelt ettepoole, samal ajal oma käsi sirgemaks lükates. Hoia seda asendit 5 kuni 15 sekundit ja niiviisi kaks korda.

en: Move the eyes
et: Liiguta silmasid

en: Look at the upper left corner of the outside border of your monitor. Follow the border slowly to the upper right corner. Continue to the next corner, until you got around it two times. Then, reverse the exercise.
et: Vaata oma monitori vasaku ääre ülemist nurka. Liiguta pilku aeglaselt parema ülemise ääre suunas. Jätka samamoodi järgmise nurga suunas, kuni oled teinud kaks ringi. Seejärel korda sama harjutust muutes liikumise suunda.

en: Train focusing the eyes
et: Harjuta silmade fokusseerimist

en: Look for the furthest point you can see behind your monitor. Focus your eyes on the remote point. Then focus on your monitor border. Repeat it. If you can't look very far from your monitor, face another direction with a longer view. Then switch your focus between a distant object and a pen held at the same distance from your eyes as your monitor.
et: Vaata kaugeimasse punkti, mida sa näed enda monitori taga. Fokusseeri oma pilk sellele punktile. Seejärel liiguta pilk tagasi oma monitori servale. Korda harjutust. Kui monitori taga pole piisavalt pikka ruumi, keera nägu teise suunda, kus on parem vaateväli. Seejärel liiguta oma pilku kõige kaugemal asetsevale objektile ning siis enda silmade ette, monitoriga võrdsele kaugusele tõstetud pliaatsile,

en: Look into the darkness
et: Vaata pimedusse

en: Cover your eyes with your palms in such way that you can still open your eyelids. Now open your eyes and look into the darkness of your palms. This exercise gives better relief to your eyes compared to simply closing them.
et: Kata oma silmad kätega nii, et sul oleks võimalik oma laugusid liigutada. Nüüd ava silmad ja vaata peopesadesse tekkinud pimedusse. See harjutus annab paremaid tulemusi kui lihtsalt silmade sulgemine.

en: Move the shoulders
et: Liiguta õlgasid

en: Spin your right arm slowly round like a plane propeller beside your body. Do this 4 times forwards, 4 times backwards and relax for a few seconds. Repeat with the left arm.
et: Keeruta oma paremat kätt aeglaselt keha kõrval ringi nagu lennuki propellerit. Tee seda 4 korda edaspidi ja 4 korda tagurpidi ning lõdvestu mõneks sekundiks. Korda harjutust vasaku käega.

en: Move the shoulders up and down
et: Liiguta õlgasid ülesse ja alla

en: Put your hands on the armrests of your chair when you are sitting down and press your body up until your arms are straight. Try to move your head even further by lowering your shoulders. Slowly move back into your chair.
et: Pane käed tooli käetugedele ja tõsta oma keha üles nii, et käed oleksid sirged. Samuti siruta oma kaela, tõmmates õlgu allapoole. Seejärel lasku aegamisi tagasi oma tooli.

en: Turn your head
et: Keera oma pead

en: Turn your head left and keep it there for 2 seconds. Then turn your head right and keep it there for 2 seconds.
et: Keera oma pead vasakule ja hoia seda nii 2 sekundit. Seejärel keera pea paremale ja hoia seda niimoodi 2 sekundit.

en: Exercises player
et: Harjutuste mängija

en: Previous exercise
et: Eelmine harjutus

en: Next exercise
et: Järgmine harjutus

en: Pause exercises
et: Peata harjutused

en: End exercises
et: Lõpeta harjutused

en: Resume
et: Jätka

en: Pause
et: Peata

en: Resume exercises
et: Jätka harjutusi

en: Browse history
et: Sirvimise ajalugu

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Breaks
et: Pausid

en: Break prompts
et: Soovitatud pausid

en: The number of times you were prompted to break, excluding repeated prompts for the same break
et: Mitu korda pausi soovitati, jättes välja sama pausi kohta käivad korduvad soovitused

en: Repeated prompts
et: Korduvad soovitused

en: The number of times you were repeatedly prompted to break
et: Mitmel juhul sul soovitati teha korduvalt paus

en: Prompted breaks taken
et: Soovituslike pauside tegemise arv

en: The number of times you took a break when being prompted
et: Mitu korda sa tegid pausi, kui sulle seda soovitati

en: Natural breaks taken
et: Juhuslikke pause võetud

en: The number of times you took a break without being prompted
et: Mitu korda sa võtsid pausi nii, et seda oleks palutud

en: Breaks skipped
et: Vahele jäetud pausid

en: The number of breaks you skipped
et: Pausid, mis sa oled vahele jätnud

en: Breaks postponed
et: Edasilükatud pausid

en: The number of breaks you postponed
et: Sinu poolt edasilükatud pauside arv

en: Overdue time
et: Üleläinud aeg

en: The total time this break was overdue
et: Selle pausi võtmiseks üleläinud aeg kokku

en: Activity
et: Tegevus

en: Mouse usage:
et: Hiire kasutus:

en: The total time you were using the mouse
et: Hiire kasutamise aeg kokku

en: Mouse movement:
et: Hiire liikumine:

en: The total on-screen mouse movement
et: Ekraanil toimunud hiire liikumine kokku

en: Effective mouse movement:
et: Efektiivne hiire liikumine:

en: The total mouse movement you would have had if you moved your mouse in straight lines between clicks
et: Kogu hiireliikumine, mis oleks saavutatud, kui hiir oleks liikunud mööda sirgjoont erinevate klikkide vahel.

en: Mouse button clicks:
et: Hiirenupu vajutused

en: The total number of mouse button clicks
et: Hiirenupu vajutuste koguarv

en: Keystrokes:
et: Nupuvajutused:

en: The total number of keys pressed
et: Vajutatud nuppude koguarv

en: %s, from %s to %s
et: %s, alates %s kuni %s
