Workrave 1.6.2 - en to lt translation catalogue (162 entries)

en: _Open
lt: _Atidaryti

en: _Restbreak
lt: Poilsio pe_rtrauka

en: _Exercises
lt: _Pratimai

en: _Statistics
lt: _Statistika

en: _Mode
lt: Reži_mas

en: _Network
lt: Ti_nklas

en: _Disconnect
lt: A_tsijungti

en: _Reconnect
lt: P_risijungti iš naujo

en: _Preferences
lt: _Parinktys

en: _Quit
lt: _Išeiti

note: We did not succeed in starting the server. Arghh.
en: Could not enable network operation.
lt: Negaliu įjungti tinklo veiklos.

en: Disabling network operation.
lt: Išjungiamas tinklo veiksnumas.

note: Its ME!
en: I'm now master.
lt: Aš dabar esu šeiminkas.

note: gint count =
en: Client %s is now the new master.
lt: Klientas %s yra naujasis šeimininkas.

en: Network operation started.
lt: Tinklo veiksnumas įjungtas.

en: Accepted new client.
lt: Priėmėme naują klientą.

en: This program assists in the prevention and recovery of Repetitive Strain Injury (RSI).
lt: Ši programa padeda išvengti ir atsistatyti po Pakartotinės Jėgos Žalos (RSI).

en: Workrave Applet
lt: Workrave priedas

en: Break prompt
lt: Pertaukos užklausa

en: Break ignored
lt: Pertauka ignoruota

en: Rest break started
lt: Poilsio pertrauka pradėta

en: Rest break ended
lt: Poilsio pertrauka baigta

en: Micro-break started
lt: Mikro-pertraukėlė pradėta

en: Micro-break ended
lt: Mikro-pertraukėlė baigta

en: Daily limit
lt: Dienos limitas

en: Exercise ended
lt: Pratimas baigtas

en: Exercises ended
lt: Pratimai baigti

en: %s%d:%02d:%02d hours
lt: %s%d:%02d:%02d valandos

en: %s%d:%02d minutes
lt: %s%d:%02d minutės

en: %s%d seconds
lt: %s%d sekundės

en: You have reached your daily limit. Please stop working
    behind the computer. If your working day is not over yet,
    find something else to do, such as reviewing a document.
lt: Tu pasiekei savo dienos limitą. Baik dirbti su kompiuteriu. 
    Jei tavo darbo diena dar nepasibaigė, susirask kokį nors 
    kitą darba, pavyzdžiui peržiūrėk dokumentus.

note: FIXME: duplicate
en: Micro-break
lt: Mikro-pertraukėlė

en: Rest break
lt: Poilsio pertrauka

en: Preferences
lt: Parinktys

en: Exercises
lt: Pratimai

en: Network
lt: Tinklas

en: Statistics
lt: Statistika

en: About...
lt: Apie...

en: _Rest break
lt: Poilsio pe_rtauka

en: _Normal
lt: _Normalus

en: Q_uiet
lt: Tyl_us

en: _Suspended
lt: _Sustabdytas

en: _Connect
lt: Prisi_jungti

en: Show _log
lt: Parodyti žurna_lą

en: Please relax for a few seconds
lt: Atsipalaiduokite kelioms sekundėms

en: Next rest break in %s
lt: Iki kitos poilsio pertaukos liko %s

en: Rest break %s overdue
lt: Poilsio pertrauka %s praleista

en: General
lt: Bendra

en: Status Window
lt: Būsenos langas

note: Notebook
en: Timers
lt: Laikmačiai

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: No blocking
lt: Be blokavimo

en: Block input
lt: Užblokuoti įvestį

en: Block input and screen
lt: Užblokutoi įvestį ir ekraną

note: Options
en: Options
lt: Parinktys

en: Block mode:
lt: Blokavimo režimas:

en: No sounds
lt: Be garsų

en: Play sounds using sound card
lt: Groti garsus per garso plokšte

en: Play sounds using built-in speaker
lt: Groti garsus per vidinį garsiakalbį

en: Sound:
lt: Garsas:

en: Time for a micro-break?
lt: Laikas mikro-pertraukėlei?

en: You need a rest break...
lt: Tau reikia poilsio pertraukos...

en: You should stop for today...
lt: Šiandien jau turėtum baigti...

en: Break in %s
lt: Pertauka po %s

en: Disappears in %s
lt: Išnyks po %s

en: Silent in %s
lt: Tylus po %s

en: Rest break for %s
lt: Iki poilsio pertraukos pabaigos liko %s

en: This is your rest break. Make sure you stand up and
    walk away from your computer on a regular basis. Just
    walk around for a few minutes, stretch, and relax.
lt: Tai tavo poilsio pertrauka. Atsistok ir nueik nuo kompiuterio
    kuriam laiko tarpui. Tiesiog pasivaikščiok kelias minutes, 
    pasiražyk ir atsipalaiduok.

en: Wait
lt: Laukti

en: Place timers next to each other
lt: Patalpinti laikmačius šalia

en: Place micro-break and rest break in one spot
lt: Patalpinti mikro-pertraukėlę ir poilsio pertrauką į vieną vietą

en: Place rest break and daily limit in one spot
lt: Patalpinti poilsio pertrauka ir dienos limitą į vieną vietą

en: Place all timers in one spot
lt: Patalpinti visus laikmačius į vieną vietą

en: Hide
lt: Paslėpti

en: Show
lt: Parodyti

en: Show status window
lt: Rodyti būsenos langą

en: The status window stays always on top of other windows
lt: Būsenos langas visuomet būna virš kitų langų

en: Applet enabled
lt: Priedas įjungtas

en: Display
lt: Rodyti

en: Placement:
lt: Patalpinimo vieta:

en: Cycle time:
lt: Ciklo laikas:

note: Layout
en: Micro-break:
lt: Mikro-pertraukėlė:

en: Rest break:
lt: Poilsio pertrauka:

en: Daily limit:
lt: Dienos limitas:

note: Enabled/Disabled checkbox
en: Enable timer
lt: Įjungti laikmatį

note: Prelude frame
en: Break prompting
lt: Pertraukų užklausimas

en: Prompt before breaking
lt: Paklausti prieš pertraukiant

en: Maximum number of prompts:
lt: Didžiausias užklausų skaičius:

en: Suspend timer when inactive
lt: Sustabdyti laikmatį, kai neaktyvus

en: Regard micro-breaks as activity
lt: Mikro-pertraukėles laikyti aktyvumu

en: Number of exercises:
lt: Pratimų kiekis:

en: Time before end:
lt: Laikas iki pabaigos:

en: Time between breaks:
lt: Laikas tarp pertraukų:

en: Break duration:
lt: Pertraukų trukmė:

en: Postpone time:
lt: Atidėjimo laikas:

en: Network connect
lt: Tinklo prisijungimas

en: Enter the host name and port number of a computer
    in the network you wish to connect to.
lt: Įveskite vardą ir prievado numerį to kompiuterio, 
    prie kurio tu nori jungtis.

en: Host name:
lt: Kompiuterio vardas:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Network log
lt: Tinklo žurnalas

en: Enable networking
lt: Įjungti tinklo palaikymą

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Server port:
lt: Serverio prievadas:

en: Reconnect interval:
lt: Prisijungimo iš naujo intervalas:

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: The following list specifies the hosts that Workrave connects to on
    start-up. Click the host name or port number to edit.
lt: Šiame sąraše surašyti kompiuteriai, prie kurių Workrave jungiasi po
    starto. Spragtelkite pele ant kompiuterio vardo arba prievado numerio,
    jog redaguotumėte įrašą.

en: Host name
lt: Kompiuterio vardas

en: Port
lt: Prievadas

en: Hosts
lt: Kompiuteriai

en: Shoulder-arm stretch
lt: Peties-rankos įtempimas

en: Keep one arm horizontally stretched in front of your chest. Push this arm with your other arm towards you until you feel a mild tension in your shoulder. Hold this position briefly, and repeat the exercise for your other arm.
lt: Laikyk vieną ranką horizontaliai ištiestą priekyje savo krūtinės. Stumk šia ranką su kita savo ranka link savęs, kol pajusi švelnų įtemptimą savo petyje. Pabūk tokio pozoje trumpam, tada pakartok šį pratima su kita ranka.

en: Finger stretch
lt: Pirštų įtempimas

en: Separate and stretch your fingers until a mild tension is felt, and hold this for 10 seconds. Relax, then bend your fingers at the knuckles, and hold again for 10 seconds. Repeat this exercise once more.
lt: Išskėsk savo pirštus kol pajausi švelnią įtempą ir palaikyk juos taip 10-čiai sekundžių. Atsipalaiduok, tada sulenk savo pištus per piršto sąnarius ir palaikyk taip 10 sekundžių. Pakartok šį pratimą dar kartą.

en: Neck tilt stretch
lt: Pakreipto kaklo ištempimas

en: Start with your head in a comfortable straight position. Then, slowly tilt your head to your right shoulder to gently stretch the muscles on the left side of your neck. Hold this position for 5 seconds. Then, tilt your head to the left side to stretch your other side. Do this twice for each side.
lt: Pradėk laikydamas savo galvą patogioje pozicijoje. Tada lėtai palenk galvą link dešinio peties, jog išsitemptų kairios kaklo pusės raumenys. Pabūk šioje pozoje 5-ias sekundes. Tada palenk galvą link kairio peties, taip įtempdamas dešinės pusės kaklo raumenis. Pakartok šį pratimą du kartus kiekvienai pusei.

en: Backward shoulder stretch
lt: Atbulinis pečių įtempimas

en: Interlace your fingers behind your back. Then turn your elbows gently inward, while straightening your arms. Hold this position for 5 to 15 seconds, and repeat this exercise twice.
lt: Sunerk savo pirštus už nugaros. Tada švelniai pasuk savo alkūnes į vidų tiesindamas savo rankas. Pabūk tokioje pozoje nuo 5 iki 15 sekundžių. Pakartok šį pratimą du kartus.

en: Move the eyes
lt: Pajudink akis

en: Look at the upper left corner of the outside border of your monitor. Follow the border slowly to the upper right corner. Continue to the next corner, until you got around it two times. Then, reverse the exercise.
lt: Žiūrėk į viršutinį dešinį savo vaizduoklio korpuso kampą. Lėtai sek akimis jo remeliu į viršutinį kairį kampą. Tesk iki kito kampo, kol apsuksi du ratus. Tada pakeisk kryptį ir tęsk pratimą.

en: Train focusing the eyes
lt: Pasitreniruok fokusuoti akis

en: Look for the furthest point you can see behind your monitor. Focus your eyes on the remote point. Then focus on your monitor border. Repeat it. If you can't look very far from your monitor, face another direction with a longer view. Then switch your focus between a distant object and a pen held at the same distance from your eyes as your monitor.
lt: Žiūrėk į tolimiausią tašką, kurį tu matai už savo vaizduoklio. Į jį sutelk žvilgsnį. Tada žvilgsnį perkelk į vaizduoklio remelį. Pakartok pratimą. Jei negali matyti labai toli nuo savo monitoriaus - pasisuk ten, kur toliausiai matai. Tada kėlinėk žvilgsnį tarp tolimo daikto ir tušinuko, laikomo tame pačiame tolyje kaip ir tavo vaizduoklis.

en: Look into the darkness
lt: Pažvelk į tamsą

en: Cover your eyes with your palms in such way that you can still open your eyelids. Now open your eyes and look into the darkness of your palms. This exercise gives better relief to your eyes compared to simply closing them.
lt: Uždenk akis savo delnais taip, jog vis dar galėtum atsimerkti. Dabar atsimerk ir žiūrėk į savo delnų tamsą. Šis pratimas suteikia didesnį palengvėjimą, nei paprasčiausiai jas užmerkus.

en: Move the shoulders
lt: Pajudink pečius

en: Spin your right arm slowly round like a plane propeller beside your body. Do this 4 times forwards, 4 times backwards and relax for a few seconds. Repeat with the left arm.
lt: Lėtai suk savo dešinę ranką kaip lėktuvo propelerį ratu šalia savo kūno. Pasuk 4 kartus į priekį, 4 kartus atgal ir keliom sekundėm atsipalaiduok. Pakartok su kairia ranka.

en: Move the shoulders up and down
lt: Pajudink pečius aukštyn ir žemyn

en: Put your hands on the armrests of your chair when you are sitting down and press your body up until your arms are straight. Try to move your head even further by lowering your shoulders. Slowly move back into your chair.
lt: Padėk savo rankas ant kedės rankų atlošų. Tada pasikelk ant rankų, kol šios taps tiesios. Pabandyk iškelti savo galvą į viršų. Lėtai nusileisk į savo kėdę.

en: Turn your head
lt: Pasuk galvą

en: Turn your head left and keep it there for 2 seconds. Then turn your head right and keep it there for 2 seconds.
lt: Pasuk galvą kairėn ir palaikyk 2 sekundes. Tada pasuk galvą dešinėn ir palaikyk 2 sekundes.

en: Exercises player
lt: Pratimų grotuvas

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Browse history
lt: Naršyti istoriją

en: Date:
lt: Data:

en: Breaks
lt: Pertaukos

en: Break prompts
lt: Pertraukų užklausos

en: The number of times you were prompted to break, excluding repeated prompts for the same break
lt: Užklausų pertraukoms skaičius, įskaičiuojant ir tas pakartotas užklausas tai pačiai pertaukai.

en: Repeated prompts
lt: Pakartotos užklausos

en: The number of times you were repeatedly prompted to break
lt: Pakartotų užklausų (tai pačiai pertaukai) kiekis

en: Prompted breaks taken
lt: Pasiūlytos pertraukos

en: The number of times you took a break when being prompted
lt: Skaičius pasiūlytų ir priimtų pertraukų

en: Natural breaks taken
lt: Natūralios pertraukos

en: The number of times you took a break without being prompted
lt: Pertaukų skaičius, kai tu pats jas darei

en: Breaks skipped
lt: Praleistos pertraukos

en: The number of breaks you skipped
lt: Praleistų pertraukų skaičius

en: Breaks postponed
lt: Atidėtos pertraukos

en: The number of breaks you postponed
lt: Atidėtų pertraukų skaičius

en: Overdue time
lt: Pasivėlinęs laikas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Mouse usage:
lt: Pelės vartojimas:

en: The total time you were using the mouse
lt: Visas pelės vartojimo laikas

en: Mouse movement:
lt: Pelės judėjimas:

en: The total on-screen mouse movement
lt: Visas pelės judėjimas ekrane

en: Effective mouse movement:
lt: Efektyvus pelės judėjimas:

en: The total mouse movement you would have had if you moved your mouse in straight lines between clicks
lt: Visas numanomas pelės judėjimas, jeigu tu būtum judėjęs tiesiomis linijomis tarp pelės paspaudimų

en: Mouse button clicks:
lt: Pelės paspaudimų kiekis:

en: The total number of mouse button clicks
lt: Visas pelės paspaudimų kiekis

en: Keystrokes:
lt: Klavišų nuspaudimai:

en: The total number of keys pressed
lt: Visas nuspaustų klavišų skaičius

en: %s, from %s to %s
lt: %s, nuo %s iki %s
