workrave 1.8.0 - en to nl translation catalogue (299 entries)

en: %s%d seconds
nl: %s%d seconden

en: %s%d:%02d minutes
nl: %s%d:%02d minuten

en: %s%d:%02d:%02d hours
nl: %s%d:%02d:%02d uur

en: (font not available)
nl: (lettertype niet beschikbaar)

en: <h3>Version {}</h3>
nl: <h3>Versie {}</h3>

en: A new version of {} is available
nl: Een nieuwe versie van {} is beschikbaar

en: Active computer usage
nl: Actief computergebruik

en: Activity
nl: Activiteit

en: Assists in the prevention and recovery of Repetitive Strain Injury (RSI)
nl: Dit programma helpt bij het voorkomen en herstellen van Repetitive Strain Injury (RSI).

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto update
nl: Automatisch bijwerken

en: Automatically check for updates
nl: Automatisch controleren op updates

en: Backward shoulder stretch
nl: Achterwaarts schouders strekken

en: Block input
nl: Invoer blokkeren

en: Block input and screen
nl: Invoer en scherm blokkeren

en: Block mode:
nl: Blokkeermodus:

en: Break duration:
nl: Pauzeduur:

en: Break ignored
nl: Pauze genegeerd

en: Break in %s
nl: Pauze over %s

en: Break in {}
nl: Pauze over {}

en: Break prompt
nl: Verzoek tot pauze

note: Prelude frame
en: Break prompting
nl: Verzoek tot pauze

en: Break prompts
nl: Verzoeken tot pauze

en: Breaks
nl: Pauzes

en: Breaks postponed
nl: Uitgestelde pauzes

en: Breaks skipped
nl: Overgeslagen pauzes

note: Navigation box
en: Browse history
nl: Bladeren

en: Check for _Updates
nl: Controleren op _updates

en: Choose a sound
nl: Kies een geluid

note: Dialog
en: Close
nl: Sluiten

en: Crash report
nl: Crashrapport

en: Crash report details
nl: Crashrapport details

en: Custom proxy
nl: Aangepaste proxy

en: Cycle time:
nl: Afwisseltijd:

en: Daily
nl: Dagelijks

note: label
en: Daily limit
nl: Dagelijkse limiet

en: Daily limit %s overdue
nl: %s over dagelijkse limiet

en: Daily limit in %s
nl: Dagelijkse limiet over %s

en: Daily limit:
nl: Dagelijkse limiet:

en: Dark
nl: Donker

en: Dark mode:
nl: Donkere modus:

en: Date:
nl: Datum:

en: Debug log
nl: Debuglogging

en: Debug monitoring
nl: Debug-monitoring

en: Default
nl: Standaard

note: Delete button
en: Delete all statistics history
nl: Alle statistieken verwijderen

en: Disappears in %s
nl: Verdwijnt over %s

en: Disappears in {}
nl: Verdwijnt over {}

en: Display
nl: Weergave

en: Downloading installer
nl: Installatieprogramma downloaden

en: Effective mouse movement:
nl: Effectieve muisbeweging:

en: Enable shutting down the computer from the rest screen
nl: Het afsluiten van de computer vanuit het rustpauze-scherm inschakelen

en: Enable this option if Workrave fails to detect when you are using your computer
nl: Schakel deze optie in als Workrave computergebruik niet correct detecteert

note: Enabled/Disabled checkbox
en: Enable timer
nl: Timer inschakelen

en: End exercises
nl: Oefeningen stoppen

en: Error
nl: Fout

en: Error color
nl: Foutkleur

en: Error color for symbolic icons
nl: Foutkleur voor symbolische iconen

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Exercise change
nl: Volgende oefening

en: Exercise ended
nl: Einde oefening

en: Exercises
nl: Oefeningen

en: Exercises ended
nl: Einde oefeningen

en: Exercises player
nl: Oefeningen

en: Failed to download appcast
nl: Downloaden van appcast mislukt

en: Failed to download installer
nl: Downloaden van installatieprogramma mislukt

en: Failed to execute installer
nl: Uitvoeren van installatieprogramma mislukt

en: Failed to validate installer integrity. Aborting upgrade
nl: Valideren van integriteit installatieprogramma mislukt. Upgrade afgebroken

en: Fallback applet enabled
nl: Fallback-applet ingeschakeld

en: File deletion failed!
nl: Bestand kon niet gewist worden

en: Files deleted!
nl: Bestanden gewist!

en: Finger stretch
nl: Vingers strekken

en: For %1% hours
nl: Gedurende %1% uur

en: For %1% minutes
nl: Gedurende %1% minuten

en: For 1 hour
nl: Gedurende 1 uur

en: For 1 minute
nl: Gedurende 1 minuut

en: Force the use of X11 on Wayland (requires restart of Workrave)
nl: Forceer het gebruik van X11 op Wayland (vereist herstart van Workrave)

en: Foreground color
nl: Voorgrondskleur

en: Foreground color for symbolic icons
nl: Voorgrondskleur voor symbolische iconen

en: General
nl: Algemeen

en: Get updates as soon as they are available
nl: Updates ophalen zodra ze beschikbaar zijn

en: Hide
nl: Verbergen

en: Icon Size
nl: Icoongrootte

en: Icon Theme:
nl: Icoonthema:

en: Indefinitely
nl: Voor onbepaalde tijd

en: Interlace your fingers behind your back. Then turn your elbows gently inward, while straightening your arms. Hold this position for 5 to 15 seconds, and repeat this exercise twice.
nl: Kruis je vingers achter je rug. Draai je ellebogen naar binnen toe terwijl je je armen strekt. Hou deze positie 5 tot 15 seconden vast. Herhaal deze oefening.

en: Internal failure. Aborting upgrade
nl: Interne fout. Upgrade afgebroken

en: Invalid appcast
nl: Ongeldige appcast

en: Keep one arm horizontally stretched in front of your chest. Push this arm with your other arm towards you until you feel a mild tension in your shoulder. Hold this position briefly, and repeat the exercise for your other arm.
nl: Hou een arm horizontaal uitgestrekt voor je borstkas. Druk deze met de andere arm naar je toe totdat je voelt dat je schouder iets gespannen is. Hou dit even vol, en herhaal daarna de oefening voor de andere arm.

en: Keystrokes:
nl: Toetsaanslagen:

en: Language:
nl: Taal:

en: Light
nl: Licht

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Lock...
nl: Vergrendelen...

en: Look at the upper left corner of the outside border of your monitor. Follow the border slowly to the upper right corner. Continue to the next corner, until you got around it two times. Then, reverse the exercise.
nl: Kijk naar de hoek linksboven van de buitenrand van je monitor. Volg langzaam met je ogen de buitenrand van de monitor naar de hoek rechtsboven. Vervolg de beweging naar de volgende hoek, totdat je twee keer rond geweest bent. Herhaal daarna de beweging in tegengestelde richting.

en: Look for the furthest point you can see behind your monitor. Focus your eyes on the remote point. Then focus on your monitor border. Repeat it. If you cannot look very far from your monitor, face another direction with a longer view. Then switch your focus between a distant object and a pen held at the same distance from your eyes as your monitor.
nl: Zoek naar het verste punt dat je kunt zien achter je monitor. Focus je ogen op dit punt. Na een paar seconden focus je op de rand van je monitor. Herhaal dit. Als je niet ver achter je monitor kunt kijken, gebruik dan een pen en zoek een ander punt.

en: Look into the darkness
nl: Kijken in de duisternis

en: Maximum number of prompts:
nl: Maximaal aantal verzoeken:

note: FIXME: duplicate
en: Micro-break
nl: Micropauze

en: Micro-break ended
nl: Einde micropauze

en: Micro-break started
nl: Begin micropauze

note: Layout
en: Micro-break:
nl: Micropauze:

en: Mode:
nl: Modus:

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Mouse button clicks:
nl: Muiskliks:

en: Mouse movement:
nl: Muisbeweging:

en: Mouse sensitivity:
nl: Muisgevoeligheid:

en: Mouse usage:
nl: Muisgebruik:

en: Move the eyes
nl: Beweeg de ogen

en: Move the shoulders
nl: Beweeg de schouders

en: Move the shoulders up and down
nl: Beweeg de schouders op en neer

note: Volume
en: Mute sounds during rest break and daily limit
nl: Geluid uitschakelen tijdens rustpauze en dagelijkse limiet

en: Natural breaks taken
nl: Zelfstandig genomen pauzes

en: Natural rest break
nl: Zelfstandig genomen pauze

en: Neck tilt stretch
nl: Nek strekken

en: Next
nl: Volgende

en: Next exercise
nl: Volgende oefening

en: Next rest break in %s
nl: Rustpauze over %s

en: No blocking
nl: Geen blokkering

en: No proxy
nl: Geen proxy

en: No sounds
nl: Geen geluid

en: Normal
nl: Normaal

en: Note that not all desktop environments show system tray icons, or have disabled system tray icons by default.
nl: Let op: niet alle desktopomgevingen tonen systeemvakpictogrammen, of hebben systeemvakpictogrammen standaard uitgeschakeld.

en: Note that the status window is only hidden if the status icon, or an applet is shown. Some desktop environments do not support, or have disabled status icons.
nl: Let op: het statusvenster wordt alleen verborgen als het statuspictogram of een applet wordt weergegeven. Sommige desktopomgevingen ondersteunen geen statuspictogrammen of hebben deze standaard uitgeschakeld.

en: Note that this crash report also contains technical information about the state of Workrave when it crashed.
nl: Let op: dit crashrapport bevat ook technische informatie over de staat van Workrave ten tijde van de crash.

en: Number of exercises:
nl: Aantal oefeningen:

en: Number of pixels the mouse should move before it is considered activity.
nl: Aantal pixels dat de muis moet verplaatsen voordat het gezien wordt als activiteit.

en: Operation mode during Focus Assist:
nl: Bedieningsmodus tijdens Focus Assist:

note: Options
en: Options
nl: Opties

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Overdue time
nl: Achterstallige tijd

en: Padding that should be put around icons in the tray
nl: Padding dat rondom iconen in het systeemvak gezet wordt

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Pause exercises
nl: Oefeningen pauzeren

en: Place all timers in one spot
nl: Alle timers afwisselend op één plek

en: Place micro-break and rest break in one spot
nl: Micropauze en rustpauze afwisselend op één plek

en: Place rest break and daily limit in one spot
nl: Rustpauze en dagelijkse limiet afwisselend op één plek

en: Place timers next to each other
nl: Alle timers onder elkaar

en: Placement:
nl: Plaatsing:

en: Play
nl: Afspelen

en: Play sounds using sound card
nl: Geluiden via de geluidskaart afspelen

en: Please relax for a few seconds
nl: Ontspan gedurende enkele seconden

en: Postpone time:
nl: Uitsteltijd:

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous exercise
nl: Vorige oefening

en: Prompt before breaking
nl: Vragen alvorens te pauzeren

en: Prompted breaks taken
nl: Opgevolgde pauzes

en: Proxy Type:
nl: Proxytype:

en: Put your hands on the armrests of your chair when you are sitting down and press your body up until your arms are straight. Try to move your head even further by lowering your shoulders. Slowly move back into your chair.
nl: Zet je handen op de leuning van je stoel als je zit en duw je lichaam omhoog totdat je armen gestrekt zijn. Probeer met je hoofd nog verder omhoog te komen door je schouders te laten zakken. Laat je daarna langzaam weer terug in je stoel zakken.

en: Q_uiet
nl: _Stil

en: Q_uiet (until %1%)
nl: _Stil (tot %1%)

en: Q_uiet (until next day)
nl: _Stil (tot morgen)

en: Quiet
nl: Stil

en: Reading mode
nl: Leesmodus

en: Regard micro-breaks as activity
nl: Micropauzes tellen als werktijd

en: Release channel:
nl: Release-kanaal:

en: Release notes
nl: Release-opmerkingen

en: Repeated prompts
nl: Herhaalde verzoeken

en: Replaced by use-microbreak-activity
nl: Vervangen door use-microbreak-activity

en: Rest break
nl: Rustpauze

en: Rest break %s overdue
nl: Rustpauze %s te laat

en: Rest break ended
nl: Einde rustpauze

en: Rest break for %s
nl: Rustpauze gedurende %s

en: Rest break started
nl: Begin rustpauze

en: Rest break:
nl: Rustpauze:

en: Resume
nl: Hervatten

en: Resume exercises
nl: Oefeningen hervatten

en: Running installer
nl: Installatieprogramma uitvoeren

en: S_tatistics
nl: S_tatistieken

en: Separate and stretch your fingers until a mild tension is felt, and hold this for 10 seconds. Relax, then bend your fingers at the knuckles, and hold again for 10 seconds. Repeat this exercise once more.
nl: Strek je vingers uit elkaar totdat je een lichte spanning voelt, en hou deze positie 10 seconden vast. Ontspan nu, en buig daarna je vingers bij de knokkels, en hou dit weer 10 seconden vast. Herhaal deze oefening.

en: Set operation mode based on Windows Focus Assist
nl: Stel bedieningsmodus in op basis van Windows Focus Assist

en: Shoulder-arm stretch
nl: Schouder-arm strekken

en: Show
nl: Weergeven

note: Ignorable
en: Show 'Postpone' button
nl: Knop 'Uitstellen' weergeven

note: Skippable
en: Show 'Skip' button
nl: Knop 'Overslaan' weergeven

en: Show log
nl: Logboek weergeven

en: Show only when this timer is first due
nl: Alleen weergeven als deze als eerste afloopt (bij afwisselende plaatsing)

en: Show status icon
nl: Statusicoon weergeven

en: Show status window
nl: Statusvenster weergeven

en: Show system tray icon
nl: Systeemvakpictogram weergeven

en: Shutdown
nl: Uitschakelen

en: Silent in %s
nl: Stil over %s

en: Silent in {}
nl: Stil over {}

en: Software Update
nl: Software-update

en: Software updates
nl: Software-updates

note: Sound themes
en: Sound Events
nl: Geluiden

note: Options
en: Sound Options
nl: Geluidsopties

en: Sound Theme:
nl: Geluidsthema:

en: Sound:
nl: Geluid:

en: Sounds
nl: Geluiden

en: Spin your right arm slowly round like a plane propeller beside your body. Do this 4 times forwards, 4 times backwards and relax for a few seconds. Repeat with the left arm.
nl: Draai je rechterarm langzaam rond als een vliegtuigpropellor naast je lichaam. Doe dit vier keer voorwaarts, vier keer achterwaarts en ontspan een paar seconden. Herhaal dit voor de linkerarm.

en: Stable
nl: Stabiel

en: Start Workrave on logon
nl: Workrave starten wanneer Windows start

en: Start restbreak when screen is locked
nl: Rustpauze starten zodra het scherm vergrendeld wordt

en: Start with your head in a comfortable straight position. Then, slowly tilt your head to your right shoulder to gently stretch the muscles on the left side of your neck. Hold this position for 5 seconds. Then, tilt your head to the left side to stretch your other side. Do this twice for each side.
nl: Begin met je hoofd in een comfortabele rechte positie. Kantel dan langzaam je hoofd naar je rechterschouder toe, en strek daarmee de spieren aan de linkerkant van je nek. Hou deze positie 5 seconden vast. Daarna kantel je je hoofd naar de linkerschouder toe om de rechter nekspieren te strekken. Herhaal deze oefening twee keer voor elke kant.

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Status Window
nl: Statusvenster

en: Submit crash report to the Workrave developers
nl: Crashrapport indienen bij de Workrave-ontwikkelaars

en: Success color
nl: Succeskleur

en: Success color for symbolic icons
nl: Succeskleur voor symbolische iconen

en: Suspend
nl: Slaapstand

en: Suspend hybrid
nl: Hybride slaapstand

en: Suspended
nl: Uitgeschakeld

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: System proxy
nl: Systeemproxy

en: Take rest break now
nl: Neem nu een rustpauze

en: Temporarily Quiet...
nl: Tijdelijk stil...

en: Temporarily Suspended...
nl: Tijdelijk uitgeschakeld...

en: The break warning window
nl: Het pauze-waarschuwingsvenster

en: The files containing your statistics history could not be deleted. Try again?
nl: De bestanden met de statistiekgeschiedenis konden niet gewist worden. Nogmaals proberen?

en: The files containing your statistics history have been deleted.
nl: De bestanden met statistiekgeschiedenis zijn gewist.

en: The following logging will be attached to the crash report:
nl: De volgende logging wordt toegevoegd aan het crashrapport:

en: The main window
nl: Het hoofdvenster

en: The number of breaks you postponed
nl: Het aantal pauzes dat je hebt uitgesteld

en: The number of breaks you skipped
nl: Het aantal pauzes dat je hebt overgeslagen

en: The number of times you took a break when being prompted
nl: Het aantal keren dat je een pauze nam toen je verzocht werd te pauzeren

en: The number of times you took a break without being prompted
nl: Het aantal keren dat je een pauze nam zonder dat je hiertoe verzocht werd

en: The number of times you were prompted to break, excluding repeated prompts for the same break
nl: Het aantal keren dat je verzocht werd te pauzeren, exclusief herhaalde verzoeken voor dezelfde pauze

en: The number of times you were repeatedly prompted to break
nl: Het aantal keren dat je meermaals verzocht werd te pauzeren

en: The orientation of the tray
nl: De oriëntatie van het systeemvak

en: The pixel size that icons should be forced to, or zero
nl: De pixelgrootte waarbinnen iconen moeten vallen, of nul

en: The restbreak window
nl: Het rustpauze-venster

en: The status window stays always on top of other windows
nl: Het statusvenster blijft boven alle andere vensters

en: The total computer usage for the selected day
nl: Het totale computergebruik voor de geselecteerde dag

en: The total computer usage for the whole month of the selected day
nl: Het totale computergebruik voor de hele maand van de geselecteerde dag

en: The total computer usage for the whole week of the selected day
nl: Het totale computergebruik voor de hele week van de geselecteerde dag

en: The total mouse movement you would have had if you moved your mouse in straight lines between clicks
nl: De totale muisbeweging die je gehad zou hebben als je in rechte lijnen tussen muiskliks zou bewegen

en: The total number of keys pressed
nl: Het totaal aantal toetsen ingedrukt

en: The total number of mouse button clicks
nl: Het totaal aantal muiskliks

en: The total on-screen mouse movement
nl: De totale muisbeweging gemeten op het scherm

en: The total time this break was overdue
nl: De totale tijd dat deze pauze te laat was

en: The total time you were using the mouse
nl: De totale tijd dat je de muis gebruikte

en: This is your natural rest break.
nl: Dit is een zelfstandig genomen pauze.

en: This is your rest break. Make sure you stand up and
    walk away from your computer on a regular basis. Just
    walk around for a few minutes, stretch, and relax.
nl: Dit is je rustpauze. Zorg ervoor dat je regelmatig
    opstaat en wegloopt van de computer. Wandel enkele
    minuten rond, strek, en ontspan.

en: This program assists in the prevention and recovery of Repetitive Strain Injury (RSI).
nl: Dit programma helpt bij het voorkomen en herstellen van Repetitive Strain Injury (RSI).

en: Time before end:
nl: Werktijd:

en: Time between breaks:
nl: Werktijd:

en: Time for a micro-break?
nl: Tijd voor een micropauze?

en: Train focusing the eyes
nl: Train het focussen van de ogen

en: Turn your head
nl: Draai je hoofd

en: Turn your head left and keep it there for 2 seconds. Then turn your head right and keep it there for 2 seconds.
nl: Draai je hoofd naar links en hou dat 2 seconden vast. Draai daarna je hoofd naar rechts en hou dat 2 seconden vast.

en: Until next day
nl: Tot morgen

en: Usage
nl: Gebruik

en: Use GNOME Shell extension for showing break prompts on Wayland (EXPERIMENTAL)
nl: Gebruik GNOME Shell-extensie om pauze-meldingen weer te geven op Wayland (EXPERIMENTEEL)

en: Use alternate monitor
nl: Alternatieve activiteitmonitor gebruiken

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Verifying installer
nl: Installatieprogramma verifiëren

en: Version {}
nl: Versie {}

en: Wait
nl: Wachten

note: Confirm the user's intention
en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning color
nl: Waarschuwingskleur

en: Warning color for symbolic icons
nl: Waarschuwingskleur voor symbolische iconen

en: Wavefiles
nl: Geluidsbestanden

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Workrave Applet
nl: Workrave-applet

en: Workrave assists in the recovery and prevention of Repetitive Strain Injury (RSI)
nl: Workrave helpt bij het voorkomen en herstellen van Repetitive Strain Injury (RSI)

en: Workrave can use its GNOME Shell extension to enhance its integration with the desktop environment running on Wayland.
nl: Workrave kan zijn GNOME Shell-extensie gebruiken om de integratie met de desktopomgeving op Wayland te verbeteren.

en: Workrave could not monitor your keyboard and mouse activity.
nl: Workrave kon geen toetsenbord- en muisactiviteit monitoren.

en: Workrave crash reporter
nl: Workrave crashrapportage

en: Workrave does not fully support Wayland natively. This option forces the use of X11 on Wayland. Changing this option requires a restart of Workrave.
nl: Workrave ondersteunt Wayland niet volledig. Deze optie forceert het gebruik van X11 op Wayland. Het wijzigen van deze optie vereist een herstart van Workrave.

en: Workrave encountered a problem and crashed. Please help us to diagnose and fix this problem by sending a crash report.
nl: Workrave heeft een probleem ondervonden en is gecrasht. Help ons dit probleem te diagnosticeren en op te lossen door een crashrapport te verzenden.

en: Workrave has crashed.
nl: Workrave is gecrasht.

en: Workrave is a free program that assists in the recovery and prevention of Repetitive Strain Injury (RSI). It frequently alerts you to take microbreaks, rest breaks and restricts you to your daily computer usage.
nl: Workrave is een gratis programma dat helpt bij het voorkomen en herstellen van Repetitive Strain Injury (RSI). Het waarschuwt je regelmatig om micropauzes en rustpauzes te nemen en beperkt je dagelijks computergebruik.

en: Workrave is in quiet mode. No break windows will appear.
nl: Workrave is in stille modus. Pauzevensters zullen niet getoond worden.

en: Workrave is in suspended mode.
    Mouse and keyboard activity will not be monitored.
nl: Workrave is in uitgeschakelde modus.
    Muis- en toetsenbordactiviteit wordt niet gemonitord.

en: Workrave is still running. You can access Workrave by clicking on the white sheep icon. Click on this balloon to disable this message
nl: Workrave draait op de achtergrond. Klik op het witte schaap om Workrave te bereiken. Klik op deze tekstballon om dit bericht uit te schakelen

en: Workrave needs to be restarted manually after changing this setting
nl: Workrave dient handmatig herstart te worden na het wijzigen van deze instelling

en: You cannot postpone this break while another non-postponable break is overdue.
nl: U kunt deze pauze niet uitstellen terwijl er nog een achterstallige pauze is die niet kan worden uitgesteld.

en: You cannot skip this break while another non-skippable break is overdue.
nl: Je kunt deze pauze niet overslaan terwijl er nog een achterstallige pauze is die niet kan worden overgeslagen.

en: You have chosen to delete your statistics history. Continue?
nl: De gehele statistiekgeschiedenis wordt gewist. Doorgaan?

en: You have reached your daily limit. Please stop working
    behind the computer. If your working day is not over yet,
    find something else to do, such as reviewing a document.
nl: Je hebt je dagelijkse limiet bereikt. Stop met werken
    achter de computer. Als je werkdag nog niet voorbij is,
    ga dan iets anders doen, bv. documenten reviewen.

en: You need a rest break...
nl: Je bent toe aan een rustpauze...

en: You should stop for today...
nl: Genoeg voor vandaag...

en: _About
nl: _Over

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Exercises
nl: _Oefeningen

en: _Install update
nl: _Installeer update

en: _Mode
nl: _Modus

en: _Normal
nl: _Normaal

en: _Open
nl: _Openen

en: _Postpone
nl: _Uitstellen

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Reading mode
nl: _Leesmodus

en: _Remind me later
nl: _Herinner me later

en: _Rest break
nl: _Rustpauze

en: _Restbreak
nl: _Rustpauze

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: _Skip this version
nl: _Sla deze versie over

en: _Statistics
nl: _Statistieken

en: _Suspended
nl: _Uitgeschakeld

en: _Suspended (until %1%)
nl: _Uitgeschakeld (tot %1%)

en: _Suspended (until next day)
nl: _Uitgeschakeld (tot morgen)

en: and %1% minutes
nl: en %1% minuten

en: and 1 minute
nl: en 1 minuut

en: crash details
nl: crashdetails

en: {:%x}, from {:%X} to {:%X}
nl: {:%x}, van {:%X} tot {:%X}

en: {} {} is now available -- you have {}. Would you like to download it now?
nl: {} {} is nu beschikbaar -- je hebt {}. Wil je de update nu downloaden?
