wput - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Resuming in background. Logging output to 'wput-log'.
cs: Program bude pokračovat na pozadí. Výstup bude přesměrován do 'wput-log'.

en: Unable to open logfile
cs: Nelze otevřít soubor s logy

en: Warning:
cs: Varování:

en: background-mode might not work correctly, if the input-pipe needs to read from stdin (like cat -).
cs: práce na pozadí nemusí fungovat správně, pokud roura čte ze standardního vstupu (jako např. cat -)

en: reading urls from stdin, while running in background-mode is not reliable.
cs: čtení URL adres ze standardního vstupu při práci na pozadí nemusí fungovat správně.

en: Ignoring request to turn proxy-usage on, since no proxy is configured.
cs: Proxy nelze aktivovat - je potřeba ji nejdříve nastavit.

en: FINISHED --%s--
cs: Hotovo --%s--

en: Transferred %s bytes in %d file at %s
cs: Přeneseno %s bytů ze souboru %d ze %s

en: Transferred %s bytes in %d files at %s
cs: Přeneseno %s bytů ze souborů %d ze %s

en: Skipped %d file.
cs: Byl přeskočen soubor %d .

en: Transmission of %d file failed.
cs: Přenos souboru %d selhal.

en: Error:
cs: Chyba:

en: `%s' could not be resolved.
cs: Adresa %s nemohla být přeložena.

en: Exiting.
cs: Ukončuji.

en: Disabling proxy support.
cs: Vypínám podporu proxy.

en: netrc file '%s' cannot be read. skipping
cs: Soubor netrs '%s' nemohl být přečten.Přeskakuji.

en: Fatal error while opening '%s': %s
cs: Fatální chyba při otevírání '%s': %s

en: %s#%d: Option '%s' not recognized
cs: %s#%d: Neznámý přepínač '%s'

en: Option %s should not appear here :|
cs: Přepínač %s by zde neměl být.

en: wput version: %s
cs: verze wput: %s

en: Usage: wput [options] [file]... [url]...
      url        ftp://[username[:password]@]hostname[:port][/[path/][file]]
    
    Startup:
      -V, --version         Display the version of wput and exit.
      -h, --help            Print this help-screen
cs: Použití: wput [možnosti] [soubor]...[url]
        url ftp://[uzivatelskejmeno[:heslo]@]domena[:port][/[cesta/][soubor]]

en:   -b, --background      go to background after startup
cs:   -b, --background schová se na pozadí po spuštění

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE      log messages to FILE
      -a,  --append-output=FILE    append log messages to FILE
      -q,  --quiet                 quiet (no output)
      -v,  --verbose               be verbose
      -d,  --debug                 debug output
      -nv, --less-verbose          be less verbose
      -i,  --input-file=FILE       read the URLs from FILE
      -s,  --sort                  sorts all input URLs by server-ip and path
           --basename=PATH         snip PATH off each file when appendig to an URL
      -I,  --input-pipe=COMMAND    take the output of COMMAND as data-source
      -R,  --remove-source-files   unlink files upon successful upload
cs: Logování a vstupní soubor:
      -o, --output-file=SOUBOR loguj zprávy do SOUBORU
      -a, --append-output=SOUBOR připiš log do SOUBORU
      -q, --quiet  žádný výstup
      -v, --verbose ukecaný mód
      -d, --debug Ladící výstup
      -nv --less-verbose méně ukecaný mód
      -i, --input-file=SOUBOR čti URL adresy ze SOUBORU
      -s, --sort seřadí všechny vstupní URL adresy podle ip adresy serveru a cesty
           -basename=CESTA odejmi CESTU z každého souboru
      -I, --input-pipe=PŘÍKAZ použij výstup PŘÍKAZU jako zdroj dat
    -R , --remove-source-files smaže lokální soubory po úspěšném uploadu

en: Cannot open local source file to read
cs: Nelze přečíst lokální soubor

en: local file could not be read: %s
cs: lokální soubor nemohl být přečten: %s

en: Error encountered during uploading data
cs: Nastala chyba při nahrávání dat.

en: Error encountered during uploading data (%s)
cs: Nastala chyba při nahrávání dat (%s).

en: Removing source file `%s'
cs: Odstraňuji zdrojový soubor: %s

en: No such file or directory: %s
cs: Soubor nebo složka nenalezena: %s

en: Failed to change to target directory. Skipping this file/dir.
cs: Cílový adresář nenalezen. Ignoruji tento soubor/adresář.

en: Directory empty, deletion failed.
cs: Adersář prázdný,mazání selhalo.

en: 
    %s deleted.
cs: 
    %s smazán.

en: -- Skipping file: `%s'
cs: -- přeskakuji soubor: '%s'

en: --%s-- Deleting file/dir: ftp://%s:xxxxx@%s:%d/%s%s%s
cs: --%s-- Mažu soubor/adresář: ftp://%s:xxxxx@%s:%d/%s%s%s

en: Skipping all files from this account...
cs: Přeskakuji všechny soubory z tohoto účtu...

en: -- Skipping file: %s
cs: -- Přeskakuji soubor: %s

en: Send Failed (%s)
cs: Odeslání selhalo (%s)

en: Delete Failed.
cs: Mazání selhalo.

en: Skipping this file
cs: Přeskakuji tento soubor

en: Assuming the proxy to do the task.
cs: Používám proxy.

en: failed.
cs: selhalo.
