wput 0.6 - en to nl translation catalogue (126 entries)

en: Resuming in background. Logging output to 'wput-log'.
nl: Hervatten in de achtergrond. Uitvoer wordt gelogd naar 'wput-log'.

en: Unable to open logfile
nl: Kan log-bestand niet openen

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: background-mode might not work correctly, if the input-pipe needs to read from stdin (like cat -).
nl: het kan zijn dat de achtergrond-modus niet goed werkt, als de invoer-pijp gelezen moet wordenvanaf stdin (like cat -).

en: reading urls from stdin, while running in background-mode is not reliable.
nl: het lezen van urls vanaf stdin, terwijl achtergrond-modus actief is, is niet betrouwbaar.

en: Ignoring request to turn proxy-usage on, since no proxy is configured.
nl: Aanvraag om proxy-gebruik in te schakelen wordt genegeerd omdat er geen proxy is geconfigureerd.

en: FINISHED --%s--
nl: KLAAR --%s--

en: Transferred %s bytes in %d file at %s
nl: %s bytes getransporteerd naar %d bestand op %s

en: Transferred %s bytes in %d files at %s
nl: %s bytes getransporteerd naar %d bestanden op %s

en: Skipped %d file.
nl: %d bestand overgeslagen.

en: Skipped %d files.
nl: %d bestanden overgeslagen.

en: Transmission of %d file failed.
nl: Verzending van %d bestand mislukt.

en: Transmission of %d files failed.
nl: Verzending van %d bestanden mislukt.

en: Error:
nl: Fout:

en: `%s' could not be resolved.
nl: `%s' kon niet bepaald worden.

en: Exiting.
nl: Afsluiten.

en: Disabling proxy support.
nl: Proxy ondersteuning uitschakelen.

en: netrc file '%s' cannot be read. skipping
nl: netrc-bestand '%s' kan niet gelezen worden. overslaan

en: password_file '%s' cannot be read. skipping
nl: paswoord bestand '%s' kan niet gelezen worden. overslaan

en: Fatal error while opening '%s': %s
nl: Fatale fout tijdens openen '%s': %s

en: %s#%d: Option '%s' not recognized
nl: %s#%d: Optie '%s' niet herkend

en: %s#%d: Unknown value '%s' for '%s'
nl: %s#%d: Onbkende waarde '%s' voor '%s'

en: Option %s should not appear here :|
nl: Optie %s kan hier niet gebruikt worden:|

en: You supplied an input-pipe. This is only to be used as fallback, if no filename can be found from the URL. This might not be the desired behavour. TODO
nl: U heeft een invoer-pijp opgegeven. Dit kan alleen als laatste optie worden gebruikt, als geen bestandsnaam kan worden gevonden uit de URL. Dit zou een niet gewenst resultaat tot gevolg kunnen hebben. TEDOEN

en: wput version: %s
nl: wput versie: %s

en: Usage: wput [options] [file]... [url]...
      url        ftp://[username[:password]@]hostname[:port][/[path/][file]]
    
    Startup:
      -V, --version         Display the version of wput and exit.
      -h, --help            Print this help-screen
nl: Gebruik: wput [opties] [bestand]... [url]...
      url        ftp://[gebruiker[:paswoord]@]hostname[:poort][/[pad/][bestand]]
    
    Opstart:
      -V, --versie          De versie van wput weergeven en afsluiten.
      -h, --help            Dit help-venster weergeven

en:   -b, --background      go to background after startup
nl:   -b, --achtergrond      gan naar de achtergrond na opstart

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE      log messages to FILE
      -a,  --append-output=FILE    append log messages to FILE
      -q,  --quiet                 quiet (no output)
      -v,  --verbose               be verbose
      -d,  --debug                 debug output
      -nv, --less-verbose          be less verbose
      -i,  --input-file=FILE       read the URLs from FILE
      -s,  --sort                  sorts all input URLs by server-ip and path
           --basename=PATH         snip PATH off each file when appendig to an URL
      -I,  --input-pipe=COMMAND    take the output of COMMAND as data-source
      -R,  --remove-source-files   unlink files upon successful upload
nl: Logging and input file:
      -o,  --output-file==BESTAND     log berichten naar BESTAND
      -a,  --append-output=BESTAND    berichten toevoegen aan BESTAND
      -q,  --quiet                    stil (geen uitvoer)
      -v,  --verbose                  wees meer beschrijvende
      -d,  --debug                    debug uitvoer
      -nv, --less-verbose             wees minder beschrijvende
      -i,  --input-file=BESTAND       lees de URLs uit BESTAND
      -s,  --sort                     sorteert alle ingevoerde URLs op server-ip en pad
           --basename=PAD             verwijderd PAD van elk bestand tijdens toevoegen aan URL
      -I,  --input-pipe=OPDRACHT      neem de uitvoer van OPDRACHT als data-bron
      -R,  --remove-source-files      bestanden loskoppelen na succesvol verzenden

en: Remote file size is bigger than local size. Restarting at 0
nl: Server bestandsgrootte is groter dan de lokale grootte size. Herstart op 0

en: Remote file size is equal to local size. Restarting at 0
nl: Server bestandsgrootte is gelijk aan de lokale grootte. Herstart op 0

en: Remote file size is smaller than local size. Restarting at 0.
nl: Server bestandsgrootte is kleiner dan de lokale grootte. Herstart op 0.

en: Cannot open local source file to read
nl: Kan het lokale bronbestand niet lezen

en: opening the input-pipe failed: %s
nl: het openen van de invoer-pijp is mislukt: %s

en: Disabling resuming due to ascii-mode transfer
nl: Hervateen uitgeschakeld vanwege ascii-mode transport

en: local file could not be read: %s
nl: lokaal bestand kon niet worden gelezen: %s

en: Error encountered during uploading data
nl: Fout opgetreden tijdens het verzenden van data

en: Error encountered during uploading data (%s)
nl: Fout opgetreden tijdens het verzenden van data (%s)

en: Removing source file `%s'
nl: Bronbestand verwijderen `%s'

en: Failed to change to target directory. Skipping this file/dir.
nl: Niet gelukt om doelmap te veranderen. Overslaan bestand/map.

en: -- Skipping file: `%s'
nl: -- Overslaan bestand: `%s'

en: Skipping all files from this account...
nl: Alle besanden van dit account overslaan...

en: Unable to set transfer mode. Assuming binary
nl: Niet mogelijk om transportmode automatisch in te stellen. Ga over naar binary

en: Skipping this file due to resume/upload/skip rules.
nl: Dit bestand word overgeslagen vanwege hervatten/verzenden/overslaan regels.

en: -- Skipping file: %s
nl: -- Overslaan bestand: %s

en: Send Failed (%s)
nl: Verzenden Mislukt (%s)

en: Skipping this file
nl: Dit bestand wordt overgeslagen

en: Assuming the proxy to do the task.
nl: Laat de proxy de taak uitvoeren.

en: Skipping this URL.
nl: Deze URL wordt overgeslagen.

en: URL: # or ? functions unimplemented. Assuming they are part of the filename.
nl: URL: # of ? functies niet gemplementeerd. Ga er van uit dat deze een deel zijn van de bestandsnaam.

en: client: can't open stream socket
nl: client: kan stream socket niet openen

en: server: can't open new socket
nl: server: kan geen nieuwe socket openen

en: server: can't bind local address
nl: server: kan lokale adres niet binden

en: error accepting the incoming connection
nl: fout bij het accepteren van de binnenkomende verbinding

en: Receive-Warning: read() timed out. Read '%s' so far.
nl: Ontvangst-Waarschuwing: lees() timed out. Lees '%s' tot nu toe.

en: Receive-Error: read() failed. Read '%s' so far. (errno: %s (%d))
nl: Ontvangst-Fout: lees() mislukt. Lees '%s' tot nu toe. (errno: %s (%d))

en: recv() timed out. No data received
nl: recv() timed out. Geen data ontvangen

en: failed.
nl: mislukt.

en: Connection to proxy cannot be established.
nl: Verbinding met proxy kan niet opgezet worden.

en: read() failed: %d (%d: %s)
nl: read() mislukt: %d (%d: %s)

en: Proxy version mismatch (%d)
nl: Proxy versie niet gelijk (%d)

en: Proxy authentication failure
nl: Proxy authentificatie mislukt

en: Proxy method mismatch (%d)
nl: Proxy methode niet gelijk (%d)

en: Proxy discarded listen-request. Error-Code: %d
nl: Proxy luister-verzoek verworpen. Fout-code: %d

en: Disabling listen-tries for proxy
nl: Uitschakelen luisterproeven voor proxy

en: Proxy is listening on %s:%d for incoming connections
nl: Proxy luisterd op %s:%d voor binnenkomende verbindingen

en: Proxy encountered an error while accepting. Error-Code: %d
nl: Proxy is een fout tegen gekomen tijdens accepteren. Fout-Code: %d

en: Using SOCKS5-Proxy %s:%d...
nl: Gebruikt SOCKS5-Proxy %s:%d...

en: Proxy connection established.
nl: Proxy verbinding tot stand gebracht.

en: Connection through proxy failed. Error-code: %d
nl: Verbinding via proxy mislukt. Fout-Code: %d

en: Connection could not be established.
    Proxy states '%s'
nl: Verbinding kon niet worden gemaakt.
    Proxy statussen '%s'

en: Receive-Error: Connection broke down.
nl: Ontvangst-Fout: Verbinding verbroken.

en: Receive-Error: Invalid FTP-answer (%d bytes): %s
nl: Ontvangst-Fout: Foutief FTP-antwoord (%d bytes): %s

en: Reconnecting to be sure, nothing went wrong
nl: Opnieuw verbinden om zeker te zijn, niets is fout gegaan

en: Connecting to %s:%d...
nl: Verbinden met %s:%d...

en: failed!
nl: mislukt!

en: connected
nl: verbonden

en: Connection failed (%s)
nl: Verbinding mislukt (%s)

en: TLS encryption is explicitly required, but could not be established.
nl: TLS encriptie is benodigd, maar kon niet uitgevoerd worden.

en: Logging in as %s ...
nl: Inloggen als %s ...

en: remote server requires a password, but none set. Using an empty one.
nl: voor de server is een paswoord nodig, maar geen paswoord opgegeven. Gebruik een leeg paswoord.

en: Server requires account login, which is not supported.
nl: Deze server vereist inlogging. Dit is niet ondersteund.

en: Login-Sequence failed (%s)
nl: Inlogging mislukt (%s)

en: Logged in!
nl: Ingelogd!

en: failed (%s).
nl: mislukt (%s).

en: encrypted!
nl: codeerd!

en: Setting data protection level to private ...
nl: Data beveiliging ingesteld op priv ...

en: done.
nl: klaar.

en: done (%s).
nl: klaar (%s).

en: Connection cancelled (%s)
nl: Verbinding geannuleerd (%s)

en: done (modified on %d.%d.%d at %d:%d:%d)
nl: klaar (aangepast op %d.%d.%d at %d:%d:%d)

en: done (%s bytes)
nl: klaar (%s bytes)

en:  failed (%s).
nl:  mislukt (%s).

en: Cannot initiate data-connection (%s)
nl: Kan geen data-verbinding tot stand brengen (%s)

en: listing directory failed (%s)
nl: map weergeven mislukt (%s)

en: failed.
    Server seems not to support resuming. Restarting at 0
nl: mislukt.
    Het lijkt erop dat de server geen hervatten ondersteund. Herstart op 0

en: [not done, but should be allright]
nl: [niet klaar, maar het zou ok moeten zijn]

en: failed (%s). (disabling resuming)
nl: mislukt (%s). (hervatten uitschakelen)

en: Trying to switch PORT/PASV mode
nl: probeer PORT/PASV mode om te zetten

en: failed (%d %s). (skipping)
nl: mislukt (%d %s). (overslaan)

en: connection failed.
nl: verbinding mislukt.

en: Trying to listen on proxy server...
nl: Probeer te luisteren op proxy server...

en: failed. Falling back to listen locally
nl: mislukt. Val terug op lokaal luisteren

en: Unless FXP is enabled remotely, your control-connection should be from the same IP-address, as your PORT bind-request. So you should consider PASV-mode or reconnect without a proxy.
nl: Tenzij FXP wordt toegelaten, zou uw controle-verbinding van hetzelfde IP-adress moeten zijn, als uw PORT bindings-aanvraag. U moet PASV-mode overwegen of opnieuw verbinden zonder proxy.

en: Using port-mode. Unable to use the http-proxy for this connection
nl: Gebruik port-mode. Niet mogelijk om http-proxy te gebruiken voor deze verbinding

en: Cannot determine local IP address
nl: Kan lokaal IP adres niet vinden

en: parse-error in escaped character: %c is not a hexadecimal character
nl: doorvoer-fout in escaped karakter: %c is geen hexadecimal karakter

en: Waiting %d seconds...
nl: Wacht %d seconden...

en: No http-header found. Assuming socks-proxy $host:$port for `%s'
nl: Geen http-header gevonden. Gebruik socks-proxy $host:$port voor `%s'

en: No port specified. Assuming default port %d.
nl: Geen poort opgegeven. Gebruik standaard poort %d.

en: Error encountered but ignored during stat of `%s'.
nl: Fout gevonden maar genegeerd tijdens stat van `%s'.

en: Error encountered but ignored during opendir of `%s'.
nl: Fout gevonden maar genegeer tijdens opendir van `%s'.

en: Seems as though there are two equivalent entries to upload.
nl: Het lijkt erop dat er twee gelijke ingangen zijn om te verzenden.

en: the url `%s' could not be parsed
nl: de url `%s' kon niet verwerkt worden

en: Neither a remote location nor a local filename has been specified. Assuming you want to upload the current working directory to the remote server.
nl: Geen server lokatie nog een lokale bestandsnaam zijn opgegeven. Ga er van uit dat U de huide map wilt verzenden naar de server.

en: No local file specified and no file found from URL.
    Assuming the current working directory is to be uploaded to the remote server.
nl: Geen lokaal bestand opgegeven an geen bestand gevonden in de URL.
    Ga er van uit dat de huidige map moet worden verzonden naar de server.

en: File `%s' does not exist. Assuming you supply its input using the -I flag.
nl: Bestand `%s' bestaat niet. Ga er van uit dat u invoer gebruikt met behulp van de -I optie.

en: File `%s' does not exist. Don't know what to do about this URL.
nl: Bestand `%s' bestaat niet. Geen idee wat te doen met deze URL.

en: Length: %s
nl: Lengde: %s

en:  [%s to go]
nl:  [%s te gaan]

en: %* [ skipped %dK ]
    %* %dK
nl: %* [ overgeslagen %dK ]
    %* %dK

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
nl: Niet ondersteunde lijst-type, probeer Unix-lijst-verwerking.

en: Index of /%s on %s:%d
nl: Inhoud van /%s op %s:%d

en: time unknown
nl: tijd onbekend

en: File
nl: Bestand

en: Directory
nl: Map

en: Not sure
nl: Niet zeker
