wxWidgets 3.1 - en to nl translation catalogue (1676 entries)

en: All files (*.*)|*.*
nl: Alle bestanden (*.*)|*.*

en: All files (*)|*
nl: Alle bestanden (*)|*

en: Elapsed time:
nl: Verstreken tijd:

en: Estimated time:
nl: Geschatte tijd:

en: Remaining time:
nl: Resterende tijd:

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cannot initialize OLE
nl: Kan OLE niet initialiseren

en: Unable to close the handle for '%s'
nl: Sluiten van de ingang voor '%s' niet mogelijk.

en: Failed to open directory "%s" for monitoring.
nl: Openen van map "%s"  voor controleren mislukt.

en: Unable to close I/O completion port handle
nl: Sluiten van I/O voltooiingspoort ingang niet mogelijk

en: Unable to associate handle with I/O completion port
nl: Kan handle niet associëren met I/O voltooiingspoort

en: Unexpectedly new I/O completion port was created
nl: Er is onverwacht een nieuwe I/O voltooiingspoort aangemaakt

en: Unable to post completion status
nl: Kan voltooiingstatus niet plaatsen

en: Unable to dequeue completion packet
nl: Kan voltooiingspakket niet uit de wachtrij halen

en: Unable to create I/O completion port
nl: Niet mogelijk een I/O voltooiingspoort aan te maken

en: Printout
nl: Afdruk

en: &See details
nl: &Zie details

en: &Hide details
nl: &Verbergen details

en: &Box
nl: &Vak

en: &Picture
nl: &Afbeelding

en: &Cell
nl: &Cel

en: &Table
nl: &Tabel

en: Object Properties
nl: Object eigenschappen

en: Printing
nl: Bezig met afdrukken

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Pipe creation failed
nl: Maken van pipe mislukt

en: Failed to enumerate video modes
nl: Enumereren van video modes mislukt

en: Failed to change video mode
nl: Kon video modus niet veranderen

en: Unable to open path '%s'
nl: Niet mogelijk pad '%s' te openen

en: Unable to close path '%s'
nl: Sluiten van pad '%s' niet mogelijk

en: SetProperty called w/o valid setter
nl: SetProperty aangeroepen zonder geldige "setter"

en: GetProperty called w/o valid getter
nl: GetProperty aangeroepen zonder geldige “getter”

en: AddToPropertyCollection called w/o valid adder
nl: AddToPropertyCollection deed een aanroep zonder geldige 'adder'

en: GetPropertyCollection called w/o valid collection getter
nl: GetPropertyCollection aangeroepen zonder geldige “collection getter”

en: AddToPropertyCollection called on a generic accessor
nl: AddToPropertyCollection riep een generieke 'accessor' aan

en: GetPropertyCollection called on a generic accessor
nl: GetPropertyCollection aangeroepen op een generieke “accessor”

en: Cl&ose
nl: Sl&uiten

en: Close All
nl: Alles Sluiten

en: &Next
nl: &Volgende

en: &Previous
nl: &Vorig

en: &Window
nl: &Venster

[ctx: keyboard key]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: keyboard key]
en: Back
nl: Terug

[ctx: keyboard key]
en: Insert
nl: Invoegen

[ctx: keyboard key]
en: Return
nl: Terugtoets

[ctx: keyboard key]
en: Left
nl: Links

[ctx: keyboard key]
en: Right
nl: Rechts

[ctx: keyboard key]
en: Up
nl: Omhoog

[ctx: keyboard key]
en: Down
nl: Omlaag

[ctx: keyboard key]
en: Home
nl: Thuis

[ctx: keyboard key]
en: Space
nl: Spatie

[ctx: keyboard key]
en: Cancel
nl: Annuleer

[ctx: keyboard key]
en: Clear
nl: Wissen

[ctx: keyboard key]
en: Capital
nl: Hoofdletter

[ctx: keyboard key]
en: Select
nl: Selecteer

[ctx: keyboard key]
en: Print
nl: Afdrukken

[ctx: keyboard key]
en: Execute
nl: Uitvoeren

[ctx: keyboard key]
en: Snapshot
nl: Momentopname

[ctx: keyboard key]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: keyboard key]
en: Separator
nl: Scheidingsteken

[ctx: keyboard key]
en: Subtract
nl: Aftrekken

[ctx: keyboard key]
en: Decimal
nl: Decimaal

[ctx: keyboard key]
en: Multiply
nl: Vermenigvuldigen

[ctx: keyboard key]
en: Divide
nl: Scheiding

[ctx: keyboard key]
en: Command
nl: Commando

[ctx: keyboard key]
en: SPECIAL
nl: SPECIAAL

en: show this help message
nl: dit helpbericht weergeven

en: generate verbose log messages
nl: genereer uitgebreide log meldingen

en: specify the theme to use
nl: kies het te gebruiken thema

en: specify display mode to use (e.g. 640x480-16)
nl: kies de te gebruiken beeldscherm mode (B.V. 640x480-16)

en: Unsupported theme '%s'.
nl: Niet ondersteund thema '%s'.

en: Invalid display mode specification '%s'.
nl: Ongeldige beeldscherm mode specificatie. '%s'.

en: Option '%s' can't be negated
nl: Optie '%s' kon niet worden genegeerd

en: Unknown long option '%s'
nl: Onbekende lange optie '%s'

en: Unknown option '%s'
nl: Onbekende optie '%s'

en: Unexpected characters following option '%s'.
nl: Onverwachte lettertekens na de optie '%s'.

en: Option '%s' requires a value.
nl: Optie '%s' vereist een waarde.

en: Separator expected after the option '%s'.
nl: Scheidingsteken verwacht na de optie '%s'.

en: '%s' is not a correct numeric value for option '%s'.
nl: '%s' is geen geldige numerieke waarde voor optie '%s'.

en: Option '%s': '%s' cannot be converted to a date.
nl: Optie '%s': '%s' kan niet naar een datum worden geconverteerd.

en: Unexpected parameter '%s'
nl: Onverwachte parameter '%s'

en: %s (or %s)
nl: %s (of %s)

en: The value for the option '%s' must be specified.
nl: De waarde voor de optie '%s' moet worden opgegeven.

en: The required parameter '%s' was not specified.
nl: De benodigde parameter '%s' was niet gespecificeerd.

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: double
nl: dubbel

en: date
nl: datum

en: Unnamed command
nl: Naamloze opdracht

en: &Undo
nl: Maak &ongedaan:

en: Can't &Undo
nl: Kan niet &ongedaan maken:

en: &Undo
nl: &Ongedaan maken

en: &Redo
nl: Opnie&uw

en: &Redo
nl: Opnie&uw

en: String To Colour : Incorrect colour specification : %s
nl: Tekenreeks Naar Kleur : Incorrecte kleur specificatie: %s

en: Invalid value %ld for a boolean key "%s" in config file.
nl: Ongeldige waarde %ld voor een boolean sleutel "%s" in config bestand.

en: Environment variables expansion failed: missing '%c' at position %u in '%s'.
nl: Uitbreiding van omgevingsvariabelen mislukt: ontbrekende '%c' op positie %u in '%s'.

en: '%s' has extra '..', ignored.
nl: '%s' heeft extra '..', genegeerd.

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: checked
nl: aangevinkt

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: unchecked
nl: niet aangevinkt

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: undetermined
nl: onbepaald

en: today
nl: vandaag

en: yesterday
nl: gisteren

en: tomorrow
nl: morgen

en: first
nl: eerste

en: second
nl: tweede

en: third
nl: derde

en: fourth
nl: vierde

en: fifth
nl: vijfde

en: sixth
nl: zesde

en: seventh
nl: zevende

en: eighth
nl: achtste

en: ninth
nl: negende

en: tenth
nl: tiende

en: eleventh
nl: elfde

en: twelfth
nl: twaalfde

en: thirteenth
nl: dertiende

en: fourteenth
nl: veertiende

en: fifteenth
nl: vijftiende

en: sixteenth
nl: zestiende

en: seventeenth
nl: zeventiende

en: eighteenth
nl: achttiende

en: nineteenth
nl: negentiende

en: twentieth
nl: twintigste

en: noon
nl: middag

en: midnight
nl: middernacht

en: Failed to create directory "%s"
nl: Aanmaken map "%s" mislukt

en: Debug report couldn't be created.
nl: Foutopsporingsrapport kon niet worden gemaakt.

en: Failed to remove debug report file "%s"
nl: Verwijderen van foutopsporingsrapport bestand "%s" is mislukt.

en: Failed to clean up debug report directory "%s"
nl: Opschonen van de foutopsporingsrapportage map  "%s" is mislukt

en: process context description
nl: procesinhoud beschrijving

en: dump of the process state (binary)
nl: dump van de proces status (binair)

en: Debug report generation has failed.
nl: Genereren van foutopsporingsrapport mislukt.

en: Processing debug report has failed, leaving the files in "%s" directory.
nl: Verwerking van foutopsporingsrapport mislukt. Bestanden zijn achtergelaten in de "%s" map.

en: A debug report has been generated. It can be found in
nl: Er is een foutopsporingsrapport gemaakt. Het kan gevonden worden in

en: And includes the following files:
nl: En omvat de volgende bestanden:

en: 
    Please send this report to the program maintainer, thank you!
nl: 
    Zend dit rapport naar de programmabeheerder, bedankt!

en: Failed to execute curl, please install it in PATH.
nl: Uitvoeren van curl mislukt, installeer het alstublieft in PATH.

en: Failed to upload the debug report (error code %d).
nl: Uploaden van het foutopsporingsrapport is mislukt (foutcode %d).

en: Save As
nl: Opslaan Als

en: Discard changes and reload the last saved version?
nl: Wijzigingen negeren en laatst opgeslagen versie herladen?

en: unnamed
nl: naamloos

en: Do you want to save changes to %s?
nl: Wilt u de veranderingen aan %s opslaan?

en: File "%s" could not be opened for writing.
nl: Openen van bestand "%s" voor schrijven mislukt.

en: Failed to save document to the file "%s".
nl: Opslaan van document naar het bestand "%s" mislukt.

en: File "%s" could not be opened for reading.
nl: Openen van bestand "%s"  voor lezen mislukt.

en: Failed to read document from the file "%s".
nl: Lezen van document van het bestand "%s" mislukt.

en: The file '%s' doesn't exist and couldn't be opened.
    It has been removed from the most recently used files list.
nl: Het bestand '%s' bestaat niet en kon niet geopend worden.
    Het is verwijderd van de lijst 'recente bestanden'.

en: Print preview creation failed.
nl: Maken afdrukvoorbeeld mislukt.

en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: The format of file '%s' couldn't be determined.
nl: Het formaat van bestand '%s' kan niet worden bepaald.

en: unnamed%d
nl: naamloos%d

en: Open File
nl: Open Bestand

en: File error
nl: Bestandsfout

en: Sorry, could not open this file.
nl: Sorry, kon dit bestand niet openen.

en: Sorry, the format for this file is unknown.
nl: Helaas, het formaat van dit bestand is onbekend.

en: Select a document template
nl: Selecteer een documentsjabloon

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Select a document view
nl: Selecteer een documentweergave

en: Views
nl: Weergaven

en: Failed to load shared library '%s'
nl: Laden van gedeelde bibliotheek '%s' mislukt

en: Couldn't find symbol '%s' in a dynamic library
nl: Kon symbool %s niet vinden in een dynamische bibliotheek

en: can't open file '%s'
nl: kan bestand '%s' niet openen

en: can't close file '%s'
nl: kan bestand '%s' niet sluiten

en: Read error on file '%s'
nl: Leesfout bij bestand '%s'

en: Write error on file '%s'
nl: Schrijffout bij bestand '%s'

en: failed to flush the file '%s'
nl: legen van bestand '%s' mislukt

en: Seek error on file '%s' (large files not supported by stdio)
nl: Zoek fout in bestand '%s' (grote bestanden die niet worden ondersteund door stdio)

en: Seek error on file '%s'
nl: Zoekfout bij bestand '%s'

en: Can't find current position in file '%s'
nl: Kan huidige positie in bestand '%s' niet vinden

en: Failed to set temporary file permissions
nl: Instellen van machtigingen van tijdelijk bestand mislukt

en: can't remove file '%s'
nl: kan bestand '%s' niet verwijderen

en: can't commit changes to file '%s'
nl: kan verandering niet doorvoeren in bestand '%s'

en: can't remove temporary file '%s'
nl: kan tijdelijk bestand '%s' niet verwijderen

en: can't create file '%s'
nl: kan bestand '%s' niet maken

en: can't close file descriptor %d
nl: kan bestandsbeschrijving %d niet sluiten

en: can't read from file descriptor %d
nl: kan niet lezen van bestandsbeschrijving %d

en: can't write to file descriptor %d
nl: kan niet schrijven naar bestandsbeschrijving %d

en: can't flush file descriptor %d
nl: kan bestandsbeschrijving %d niet legen

en: can't seek on file descriptor %d
nl: kan niet zoeken bij bestandsbeschrijving %d

en: can't get seek position on file descriptor %d
nl: kan zoekpositie niet verkrijgen bij bestandsbeschrijving %d

en: can't find length of file on file descriptor %d
nl: kan bestandslengte niet vinden bij bestandsbeschrijving %d

en: can't determine if the end of file is reached on descriptor %d
nl: kan niet bepalen of bestandseinde is bereikt bij bestandsbeschrijving %d

en: can't open global configuration file '%s'.
nl: kan globaal configuratiebestand '%s' niet openen.

en: can't open user configuration file '%s'.
nl: kan gebruikers-configuratiebestand '%s' niet openen.

en: Changes won't be saved to avoid overwriting the existing file "%s"
nl: Wijzigingen worden niet opgeslagen om te vermijden dat het bestaande bestand "%s" zal worden overschreven

en: Error reading config options.
nl: Fout bij lezen van configuratie opties.

en: Failed to read config options.
nl: Lezen van config opties mislukt.

en: file '%s': unexpected character %c at line %zu.
nl: bestand '%s': onverwacht teken %c bij regel %zu.

en: file '%s', line %zu: '%s' ignored after group header.
nl: bestand '%s', regel %zu: '%s' genegeerd na groepskoptekst.

en: file '%s', line %zu: '=' expected.
nl: bestand '%s', regel %zu: '=' verwacht.

en: file '%s', line %zu: value for immutable key '%s' ignored.
nl: bestand '%s', regel %zu: waarde voor onveranderlijke toets '%s' genegeerd.

en: file '%s', line %zu: key '%s' was first found at line %d.
nl: bestand '%s', regel %zu: key '%s' werd voor het eerst gevonden op regel %d.

en: Config entry name cannot start with '%c'.
nl: Naam van configuratie-ingang kan niet beginnen met '%c'.

en: can't open user configuration file.
nl: kan gebruikers-configuratiebestand niet openen.

en: can't write user configuration file.
nl: kan gebruikers-configuratiebestand niet schrijven.

en: Failed to update user configuration file.
nl: Updaten van gebruikersconfiguratie bestand is mislukt.

en: Error saving user configuration data.
nl: Fout van bij het opslaan van de instellingsgegevens.

en: can't delete user configuration file '%s'
nl: kan bestand met gebruikersinstellingen '%s' niet wissen

en: entry '%s' appears more than once in group '%s'
nl: ingang '%s' komt meer dan één keer voor in groep '%s'

en: attempt to change immutable key '%s' ignored.
nl: poging tot wijzigen van onveranderbare sleutel '%s' genegeerd.

en: trailing backslash ignored in '%s'
nl: trailing backslash genegeerd in '%s'

en: unexpected " at position %d in '%s'.
nl: onverwachte " op positie %d in '%s'.

en: Failed to copy the file '%s' to '%s'
nl: Kopiëren van bestand '%s' naar '%s' mislukt

en: Impossible to get permissions for file '%s'
nl: Onmogelijk om machtigingen voor bestand '%s' te krijgen

en: Impossible to overwrite the file '%s'
nl: Overschrijven van bestand '%s' mislukt

en: Error copying the file '%s' to '%s'.
nl: Fout bij het kopiëren van het bestand '%s' naar '%s'.

en: Impossible to set permissions for the file '%s'
nl: Onmogelijk om machtigingen voor het bestand '%s' in te stellen

en: Failed to rename the file '%s' to '%s' because the destination file already exists.
nl: Hernoemen van het bestand ‘%s’ naar ‘%s’ mislukt omdat het doelbestand al bestaat.

en: File '%s' couldn't be renamed '%s'
nl: Bestand '%s' kon niet worden hernoemd naar '%s'

en: File '%s' couldn't be removed
nl: Bestand '%s' kon niet worden verwijderd

en: Directory '%s' couldn't be created
nl: Map '%s' kon niet worden gemaakt

en: Directory '%s' couldn't be deleted
nl: Map '%s' kon niet worden verwijderd

en: Cannot enumerate files '%s'
nl: Kan bestanden in map '%s' niet opsommen

en: Failed to get the working directory
nl: Verkrijgen van de werk map mislukt

en: Could not set current working directory
nl: Instellen van huidige werk map mislukt

en: Files (%s)
nl: Bestanden (%s)

en: Failed to open '%s' for reading
nl: Openen van '%s'  voor lezen mislukt

en: Failed to open '%s' for writing
nl: Openen van '%s'  voor schrijven mislukt

en: Failed to close file handle
nl: Sluiten van bestandshandle mislukt

en: Failed to create a temporary file name
nl: Maken van een tijdelijke bestandsnaam mislukt

en: Failed to open temporary file.
nl: Openen van tijdelijk bestand mislukt.

en: Failed to modify file times for '%s'
nl: Veranderen van bestandstijden van '%s' mislukt

en: Failed to touch the file '%s'
nl: Touchen van bestand '%s' mislukt

en: Failed to retrieve file times for '%s'
nl: Verkrijgen van bestandstijden voor '%s' mislukt

en: Browse
nl: Bladeren

en: All files (%s)|%s
nl: Alle bestanden (%s)|%s

en: %s files (%s)|%s
nl: %s bestanden (%s)|%s

en: Load %s file
nl: Laad %s-bestand

en: Save %s file
nl: Sla %s-bestand op

en: Western European (ISO-8859-1)
nl: West-Europees (ISO-8859-1)

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraal-Europees (ISO-8859-2)

en: Baltic (old) (ISO-8859-4)
nl: Baltisch (oud) (ISO-8859-4)

en: Arabic (ISO-8859-6)
nl: Arabisch (ISO-8859-6)

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8)

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Nordic (ISO-8859-10)
nl: Noors (ISO-8859-10)

en: Thai (ISO-8859-11)
nl: Thais (ISO-8859-11)

en: Indian (ISO-8859-12)
nl: Indisch (ISO-8859-12)

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Western European with Euro (ISO-8859-15)
nl: West-Europees met Euro teken (ISO-8859-15)

en: Windows Japanese (CP 932) or Shift-JIS
nl: Windows Japans (CP 932) of Shift-JIS

en: Windows Chinese Simplified (CP 936) or GB-2312
nl: Windows Chinees Gesimplificeerd (CP 936) of GB-2312

en: Windows Korean (CP 949)
nl: Windows Koreaans (CP 949)

en: Windows Chinese Traditional (CP 950) or Big-5
nl: Windows Traditioneel Chinees (CP 950) of Big-5

en: Windows Central European (CP 1250)
nl: Windows Centraal Europees (CP 1250)

en: Windows Cyrillic (CP 1251)
nl: Windows Cyrillisch (CP 1251)

en: Windows Western European (CP 1252)
nl: Windows West Europees (CP 1252)

en: Windows Greek (CP 1253)
nl: Windows Grieks (CP 1253)

en: Windows Turkish (CP 1254)
nl: Windows Turks (CP 1254)

en: Windows Hebrew (CP 1255)
nl: Windows Hebreeuws (CP 1255)

en: Windows Arabic (CP 1256)
nl: Windows Arabisch (CP 1256)

en: Windows Baltic (CP 1257)
nl: Windows Baltisch (CP 1257)

en: Windows Vietnamese (CP 1258)
nl: Windows Vietnamees (CP 1258)

en: Extended Unix Codepage for Japanese (EUC-JP)
nl: Extended Unix Codepage voor Japans (EUC-JP)

en: Default encoding
nl: Standaardcodering

en: Unknown encoding (%d)
nl: Onbekende codering (%d)

en: default
nl: standaard

en: unknown-%d
nl: onbekend-%d

en: underlined
nl: onderstreept

en:  strikethrough
nl:  doorhalen

en:  thin
nl:  dun

en:  extra light
nl:  extra licht

en:  light
nl:  licht

en:  medium
nl:  Gemiddeld

en:  semi bold
nl:  halfvet

en:  bold
nl:  vet

en:  extra bold
nl:  extravet

en:  heavy
nl:  zwaar

en:  extra heavy
nl:  extra zwaar

en:  italic
nl:  cursief

en: strikethrough
nl: doorhalen

en: thin
nl: dun

en: extralight
nl: extralicht

en: light
nl: licht

en: normal
nl: normaal

en: semibold
nl: halfvet

en: bold
nl: vet

en: extrabold
nl: extravet

en: heavy
nl: zwaar

en: extraheavy
nl: extra zwaar

en: italic
nl: cursief

en: : unknown charset
nl: : onbekende tekenset

en: The charset '%s' is unknown. You may select
    another charset to replace it with or choose
    [Cancel] if it cannot be replaced
nl: De tekenset '%s' is onbekend. U kunt een andere
    tekenset kiezen om te vervangen of kies [Annuleer]
    als het niet vervangen kan worden

en: Failed to remember the encoding for the charset '%s'.
nl: Onthouden van codering voor tekenset '%s' mislukt.

en: can't load any font, aborting
nl: kan geen lettertype laden, wordt afgebroken

en: : unknown encoding
nl: : onbekende codering

en: No font for displaying text in encoding '%s' found,
    but an alternative encoding '%s' is available.
    Do you want to use this encoding (otherwise you will have to choose another one)?
nl: Er is geen lettertype gevonden voor het tonen van tekst in de versleuteling '%s',
    maar een alternatieve versleuteling '%s' is beschikbaar.
    Wilt u deze versleuteling gebruiken (Anders moet u een andere kiezen)?

en: No font for displaying text in encoding '%s' found.
    Would you like to select a font to be used for this encoding
    (otherwise the text in this encoding will not be shown correctly)?
nl: Geen lettertype voor het tonen van tekst in versleuteling '%s' gevonden.
    Wilt u een lettertype selecteren voor deze versleuteling 
    (anders zal de tekst in deze versleuteling niet correct weergegeven worden)?

en: Memory VFS already contains file '%s'!
nl: Geheugen VFS bevat al bestand '%s'!

en: Trying to remove file '%s' from memory VFS, but it is not loaded!
nl: Bezig met poging om bestand '%s' uit geheugen VFS te verwijderen, maar het is niet geladen!

en: Failed to store image '%s' to memory VFS!
nl: Opslaan van afbeelding '%s' in geheugen VFS mislukt!

en: Timeout while waiting for FTP server to connect, try passive mode.
nl: Time-out tijdens het wachten op FTP server verbinding: probeer de passieve modus.

en: Failed to set FTP transfer mode to %s.
nl: Instellen van FTP transfer mode naar %s mislukt.

en: binary
nl: binair

en: The FTP server doesn't support the PORT command.
nl: De FTP server ondersteunt het PORT commando niet.

en: The FTP server doesn't support passive mode.
nl: De FTP server ondersteunt niet passieve mode.

en: Incorrect GIF frame size (%u, %d) for the frame #%u
nl: Onjuiste GIF frame grootte (%u, %d) voor het frame #%u

en: Failed to allocate colour for OpenGL
nl: Kon geen kleur allokeren voor OpenGL

en: Please select the columns to show and define their order:
nl: Selecteer de kolommen voor weergeven en definiëren van hun volgorde:

en: Customize Columns
nl: Kolommen aanpassen

en: &Customize...
nl: &Aanpassen...

en: Failed to open URL "%s" in the default browser
nl: Openen van URL "%s" in standaard browser mislukt

en: Failed to load image %%d from file '%s'.
nl: Laden van afbeelding %%d van bestand '%s' mislukt.

en: Failed to load image %d from stream.
nl: Laden van afbeelding %d van stream mislukt.

en: Failed to load icons from resource '%s'.
nl: Kan geen pictogrammen laden van resource '%s'.

en: BMP: Couldn't save invalid image.
nl: BMP: kon ongeldige afbeelding niet opslaan.

en: BMP: wxImage doesn't have own wxPalette.
nl: BMP: wxImage heeft geen eigen wxPalette.

en: BMP: Couldn't write the file (Bitmap) header.
nl: BMP: Kon koptekst van bestand (Bitmap) niet schrijven.

en: BMP: Couldn't write the file (BitmapInfo) header.
nl: BMP: kon de bestandsheader niet schrijven.

en: BMP: Couldn't write RGB color map.
nl: BMP: Kon RGB kleur map niet schrijven.

en: BMP: Couldn't write data.
nl: BMP: kon gegevens niet wegschrijven.

en: BMP: Couldn't allocate memory.
nl: BMP: kon geen geheugen reserveren.

en: DIB Header: Image width > 32767 pixels for file.
nl: DIB Header: Afbeeldingsbreedte > 32767 pixels in bestand.

en: DIB Header: Image height > 32767 pixels for file.
nl: DIB Header: Afbeeldingshoogte > 32767 pixels in bestand.

en: DIB Header: Unknown bitdepth in file.
nl: DIB Header: Onbekende bitdiepte in bestand.

en: DIB Header: Unknown encoding in file.
nl: DIB Header: Onbekende codering in bestand.

en: DIB Header: Encoding doesn't match bitdepth.
nl: DIB Header: Codering komt niet overeen met bit-diepte.

en: Error in reading image DIB.
nl: Fout bij lezen afbeelding DIB.

en: ICO: Error in reading mask DIB.
nl: ICO: Fout bij lezen masker DIB.

en: ICO: Image too tall for an icon.
nl: ICO: Afbeelding is te hoog voor een pictogram.

en: ICO: Image too wide for an icon.
nl: ICO: Afbeelding is te breed voor een pictogram.

en: ICO: Error writing the image file!
nl: ICO: Fout bij het wegschrijven van de afbeelding!

en: ICO: Invalid icon index.
nl: ICO: Ongeldige pictogram index.

en: Image and mask have different sizes.
nl: Afbeelding en masker hebben verschillende afmetingen.

en: No unused colour in image being masked.
nl: Geen ongebruikte kleur in afbeelding gemaskeerd.

en: Failed to load bitmap "%s" from resources.
nl: Laden van bitmap "%s" van bronnen mislukt.

en: Failed to load icon "%s" from resources.
nl: Laden van icoon "%s" van bronnen mislukt.

en: Failed to load image from file "%s".
nl: Laden van afbeelding van bestand "'%s" mislukt.

en: Can't save image to file '%s': unknown extension.
nl: Kan afbeelding niet opslaan naar bestand '%s': Onbekende extensie.

en: No handler found for image type.
nl: Geen handler gevonden voor afbeeldingstype.

en: No image handler for type %d defined.
nl: Geen afbeeldingshandler voor het type %d gedefinieerd.

en: Image file is not of type %d.
nl: Afbeeldingsbestand is niet van type %d.

en: Can't automatically determine the image format for non-seekable input.
nl: Kan niet automatisch het afbeeldingsformaat bepalen voor niet vindbare input.

en: Unknown image data format.
nl: Onbekende afbeelding gegevensformaat.

en: This is not a %s.
nl: Dit is niet een %s.

en: No image handler for type %s defined.
nl: Geen afbeeldingshandler voor het type %s gedefinieerd.

en: Image is not of type %s.
nl: Afbeelding is niet van type %s.

en: Failed to check format of image file "%s".
nl: Controleren van formaat afbeeldingsbestand "%s" mislukt.

en: GIF: error in GIF image format.
nl: GIF: fout in GIF-bestandsformaat.

en: GIF: not enough memory.
nl: GIF: onvoldoende geheugen.

en: GIF: data stream seems to be truncated.
nl: GIF: gegevensstroom lijkt afgekapt.

en: Couldn't initialize GIF hash table.
nl: Kon GIF hash-tabel niet initiëren.

en: IFF: error in IFF image format.
nl: IFF: fout in IFF bestandsformaat.

en: IFF: not enough memory.
nl: IFF: onvoldoende geheugen.

en: IFF: unknown error!!!
nl: IFF: onbekende fout!!!

en: IFF: data stream seems to be truncated.
nl: IFFF: gegevensstroom lijkt afgekapt.

en: JPEG: Couldn't load - file is probably corrupted.
nl: JPEG: kon niet laden - bestand is waarschijnlijk corrupt.

en: JPEG: Couldn't save image.
nl: JPEG: kon afbeelding niet opslaan.

en: PCX: this is not a PCX file.
nl: PCX: dit is geen PCX-bestand.

en: PCX: image format unsupported
nl: PCX: bestandsformaat niet ondersteund

en: PCX: couldn't allocate memory
nl: PCX: kon geen geheugen reserveren

en: PCX: version number too low
nl: PCX: versienummer te laag

en: PCX: unknown error !!!
nl: PCX: onbekende fout!

en: PCX: invalid image
nl: PCX: ongeldige afbeelding

en: Unknown PNG resolution unit %d
nl: Onbekende PNG resolutie eenheid %d

en: Couldn't load a PNG image - file is corrupted or not enough memory.
nl: Kon PNG-afbeelding niet laden: bestand is corrupt of onvoldoende geheugen.

en: Couldn't save PNG image.
nl: Kon PNG afbeelding niet opslaan.

en: PNM: File format is not recognized.
nl: PNM: Bestandsindeling wordt niet herkend.

en: PNM: Couldn't allocate memory.
nl: PNM: kon geen geheugen reserveren.

en: PNM: File seems truncated.
nl: PNM: bestand lijkt afgekapt.

en: TIFF: Error loading image.
nl: TIFF: fout bij laden van afbeelding.

en: Invalid TIFF image index.
nl: Ongeldige TIFF-afbeeldingsindex.

en: TIFF: Image size is abnormally big.
nl: TIFF: Afbeeldingsgrootte is abnormaal groot.

en: TIFF: Couldn't allocate memory.
nl: TIFF: kon geen geheugen reserveren.

en: TIFF: Error reading image.
nl: TIFF: fout bij lezen van afbeelding.

en: Unknown TIFF resolution unit %d ignored
nl: Onbekende TIFF resolutie eenheid%d genegeerd

en: TIFF: Error saving image.
nl: TIFF: fout bij opslaan van afbeelding.

en: TIFF: Error writing image.
nl: TIFF: fout bij schrijven van afbeelding.

en: Command line argument %d couldn't be converted to Unicode and will be ignored.
nl: Commandoregel argument %d kon niet omgezet worden naar Unicode en zal worden genegeerd.

en: Initialization failed in post init, aborting.
nl: Initialisatie mislukt in post init: voortijdig beëindigd..

en: Cannot set locale to language "%s".
nl: Kan de lokale niet naar Taal "%s" omzetten.

en: Error:
nl: Fout:

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: The previous message repeated once.
nl: Het vorige bericht eenmaal herhaald.

en: The previous message repeated %u time. | The previous message repeated %u times.
nl[0]: Het vorige bericht  is %u keer herhaald.
nl[1]: Het vorige berichten zijn  %u keer herhaald.

en: Last repeated message ("%s", %u time) wasn't output | Last repeated message ("%s", %u times) wasn't output
nl[0]: Laatst herhaald bericht ("%s", %u keer) is niet uitgevoerd
nl[1]: Laatst herhaald berichten ("%s", %u keer) zijn niet uitgevoerd

en:  (error %ld: %s)
nl:  (fout %ld: %s)

en: Failed to allocate memory for LZMA decompression.
nl: Kan geen geheugen toewijzen voor LZMA-decompressie.

en: Failed to initialize LZMA decompression: unexpected error %u.
nl: Initiëring LZMA decompressie mislukt: onverwachte fout %u.

en: input is not in XZ format
nl: input is niet in XZ formaat

en: input compressed using unknown XZ option
nl: input gecomprimeerd met gebruik van onbekende XZ optie

en: input is corrupted
nl: input is gecorrumpeerd

en: unknown decompression error
nl: onbekende decompressiefout

en: LZMA decompression error: %s
nl: LZMA decompressie fout: %s

en: Failed to allocate memory for LZMA compression.
nl: Kan geen geheugen toewijzen voor LZMA-compressie.

en: Failed to initialize LZMA compression: unexpected error %u.
nl: Initiëring LZMA compressie mislukt: onverwachte fout %u.

en: out of memory
nl: geheugen uitgeput

en: unknown compression error
nl: onbekende compressiefout

en: LZMA compression error: %s
nl: LZMA-compressiefout: %s

en: LZMA compression error when flushing output: %s
nl: LZMA compressiefout tijdens wurging van de output: %s

en: Unmatched '{' in an entry for mime type %s.
nl: Niet afgesloten '{' in ingang voor mime-type %s.

en: Circular dependency involving module "%s" detected.
nl: Circulaire afhankelijkheid met betrekking tot module ‘%s’ gedetecteerd.

en: Dependency "%s" of module "%s" doesn't exist.
nl: Afhankelijkheid "%s" van module "%s" bestaat niet.

en: Module "%s" initialization failed
nl: Initialisatie Module "%s" mislukt

en: Message
nl: Bericht

en: Letter, 8 1/2 x 11 in
nl: Letter, 8 1/2 x 11 inch

en: Legal, 8 1/2 x 14 in
nl: USA Legal, 8 1/2 x 14 inch

en: A4 sheet, 210 x 297 mm
nl: A4, 210 x 297 mm

en: C sheet, 17 x 22 in
nl: C, 17 x 22 inch

en: D sheet, 22 x 34 in
nl: D, 22 x34 inch

en: E sheet, 34 x 44 in
nl: E, 34 x 44 inch

en: Letter Small, 8 1/2 x 11 in
nl: Letter Klein, 8 1/2 x 11 inch

en: Tabloid, 11 x 17 in
nl: USA Tabloid, 11 x 17 inch

en: Ledger, 17 x 11 in
nl: USA Ledger, 17 x 11 inch

en: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 in
nl: USA Statement, 5 1/2 x 8 1/2 inch

en: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 in
nl: USA Executive, 7 1/4 x 10 1/2 inch

en: A3 sheet, 297 x 420 mm
nl: A3, 297 x 420 mm

en: A4 small sheet, 210 x 297 mm
nl: A4 klein, 210 x 297 mm

en: A5 sheet, 148 x 210 mm
nl: A5, 148 x 210 mm

en: B4 sheet, 250 x 354 mm
nl: B4, 250 x 354 mm

en: B5 sheet, 182 x 257 millimeter
nl: B5, 182, 257 mm

en: Folio, 8 1/2 x 13 in
nl: Folio, 8 1/2 x 13 inch

en: Quarto, 215 x 275 mm
nl: Kwarto, 215 x 275 mm

en: 10 x 14 in
nl: 10 x 14 inch

en: 11 x 17 in
nl: 11 x 17 inch

en: Note, 8 1/2 x 11 in
nl: Notitie, 8 1/2 x 11 inch

en: #9 Envelope, 3 7/8 x 8 7/8 in
nl: Envelop nr.9, 3 7/8 x 8 7/8 inch

en: #10 Envelope, 4 1/8 x 9 1/2 in
nl: Envelop nr.10, 4 1/8 x 9 1/2 inch

en: #11 Envelope, 4 1/2 x 10 3/8 in
nl: Envelop nr.11, 4 1/2 x 10 3/8 inch

en: #12 Envelope, 4 3/4 x 11 in
nl: Envelop nr.12, 4 3/4 x 11 inch

en: #14 Envelope, 5 x 11 1/2 in
nl: Envelop nr.14, 5 x 11 1/2 inch

en: DL Envelope, 110 x 220 mm
nl: Envelop DL, 110 x 220 mm

en: C5 Envelope, 162 x 229 mm
nl: Envelop C5, 162 x 229 mm

en: C3 Envelope, 324 x 458 mm
nl: Envelop C3, 324 x 458 mm

en: C4 Envelope, 229 x 324 mm
nl: Envelop C4, 229 x 324 mm

en: C6 Envelope, 114 x 162 mm
nl: Envelop C6, 114 x 162 mm

en: C65 Envelope, 114 x 229 mm
nl: Envelop C65, 114 x 229 mm

en: B4 Envelope, 250 x 353 mm
nl: Envelop B4, 250 x 353 mm

en: B5 Envelope, 176 x 250 mm
nl: Envelop B5, 176 x 250 mm

en: B6 Envelope, 176 x 125 mm
nl: Envelop B6, 176 x 125 mm

en: Italy Envelope, 110 x 230 mm
nl: Envelop 'Italy', 110 x 230 mm

en: Monarch Envelope, 3 7/8 x 7 1/2 in
nl: Envelop 'Monarch', 3 7/8 x 7 1/2 inch

en: 6 3/4 Envelope, 3 5/8 x 6 1/2 in
nl: 6 3/4 envelop, 3 5/8 x 6 1/2 inch

en: US Std Fanfold, 14 7/8 x 11 in
nl: USA Std Fanfold, 14 7/8 x 11 inch

en: German Std Fanfold, 8 1/2 x 12 in
nl: Duitse Std Fanfold, 8 1/2 x 12 inch

en: German Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 in
nl: Duitse Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 inch

en: Japanese Postcard 100 x 148 mm
nl: Japanse Briefkaart 100 x 148 mm

en: 9 x 11 in
nl: 9 x 11 inch

en: 10 x 11 in
nl: 10 x 11 inch

en: 15 x 11 in
nl: 15 x 11 inch

en: Envelope Invite 220 x 220 mm
nl: Envelop Invite 220 x 220 mm

en: A4 Extra 9.27 x 12.69 in
nl: A4 Extra 9.27 x 12.69 inch

en: Japanese Double Postcard 200 x 148 mm
nl: Japanse Dubbele Briefkaart 200 x 148 mm

en: Japanese Envelope Kaku #2
nl: Japanse Envelop Kaku #2

en: Japanese Envelope Kaku #3
nl: Japanse Envelop Kaku #3

en: Japanese Envelope Chou #3
nl: Japanse Envelop Chou #3

en: Japanese Envelope Chou #4
nl: Japanse Envelop Chou #4

en: Letter Rotated 11 x 8 1/2 in
nl: Letter Gedraaid 11 x 8 1/2 in

en: A3 Rotated 420 x 297 mm
nl: A3 gedraaid 420 x 297 mm

en: A4 Rotated 297 x 210 mm
nl: A4 gedraaid 297 x 210 mm

en: A5 Rotated 210 x 148 mm
nl: A5 gedraaid 210 x 148 mm

en: B4 (JIS) Rotated 364 x 257 mm
nl: B4 (JIS) gedraaid 364 x 257 mm

en: B5 (JIS) Rotated 257 x 182 mm
nl: B5 (JIS) gedraaid 257 x 182 mm

en: Japanese Postcard Rotated 148 x 100 mm
nl: Japanse Breifkaart Gedraaid 148 x 100 mm

en: Double Japanese Postcard Rotated 148 x 200 mm
nl: Dubbele Japanse briefkaart gedraaid 148 x 200 mm

en: A6 Rotated 148 x 105 mm
nl: A6 gedraaid 148 x 105 mm

en: Japanese Envelope Kaku #2 Rotated
nl: Japanse Envelop Kaku #2 Gedraaid

en: Japanese Envelope Kaku #3 Rotated
nl: Japanse Envelop Kaku #3 Gedraaid

en: Japanese Envelope Chou #3 Rotated
nl: Japanse Envelop Chou #3 gedraaid

en: Japanese Envelope Chou #4 Rotated
nl: Japanse Envelop Chou #4 Gedraaid

en: B6 (JIS) Rotated 182 x 128 mm
nl: B6 (JIS) gedraaid 182 x 128 mm

en: 12 x 11 in
nl: 12 x 11 inch

en: Japanese Envelope You #4
nl: Japanse Envelop You #4

en: Japanese Envelope You #4 Rotated
nl: Japanse Envelop You #4 Gedraaid

en: PRC Envelope #1 102 x 165 mm
nl: PRC Envelop #1 102 x 165 mm

en: PRC Envelope #2 102 x 176 mm
nl: PRC Envelop #2 102 x 176 mm

en: PRC Envelope #3 125 x 176 mm
nl: PRC Envelop #3 125 x 176 mm

en: PRC Envelope #4 110 x 208 mm
nl: PRC Envelop #4 110 x 208 mm

en: PRC Envelope #5 110 x 220 mm
nl: PRC Envelop #5 110 x 220 mm

en: PRC Envelope #6 120 x 230 mm
nl: PRC Envelop #6 120 x 230 mm

en: PRC Envelope #7 160 x 230 mm
nl: PRC Envelop #7 160 x 230 mm

en: PRC Envelope #8 120 x 309 mm
nl: PRC Envelop #8 120 x 309 mm

en: PRC Envelope #9 229 x 324 mm
nl: PRC Envelop #9 229 x 324 mm

en: PRC Envelope #10 324 x 458 mm
nl: PRC Envelop #10 324 x 458 mm

en: PRC 16K Rotated
nl: PRC 16K Gedraaid

en: PRC 32K Rotated
nl: PRC 32K Gedraaid

en: PRC 32K(Big) Rotated
nl: PRC 32K(Groot) Gedraaid

en: PRC Envelope #1 Rotated 165 x 102 mm
nl: PRC Envelop #1 Gedraaid 165 x 102 mm

en: PRC Envelope #2 Rotated 176 x 102 mm
nl: PRC Envelop #2 Gedraaid 176 x 102 mm

en: PRC Envelope #3 Rotated 176 x 125 mm
nl: PRC Envelop #3 Gedraaid 176 x 125 mm

en: PRC Envelope #4 Rotated 208 x 110 mm
nl: PRC Envelop #4 Gedraaid 208 x 110 mm

en: PRC Envelope #5 Rotated 220 x 110 mm
nl: PRC Envelop #5 Gedraaid 220 x 110 mm

en: PRC Envelope #6 Rotated 230 x 120 mm
nl: Envelop C5, 162 x 229 mm

en: PRC Envelope #7 Rotated 230 x 160 mm
nl: PRC Envelop #7 Gedraaid 230 x 160 mm

en: PRC Envelope #8 Rotated 309 x 120 mm
nl: PRC Envelop #8 Gedraaid 309 x 120 mm

en: PRC Envelope #9 Rotated 324 x 229 mm
nl: PRC Envelop #9 Gedraaid 324 x 229 mm

en: PRC Envelope #10 Rotated 458 x 324 mm
nl: PRC Envelop #10 Gedraaid 458 x 324 mm

en: A0 sheet, 841 x 1189 mm
nl: A0, 841 x 1189 mm

en: A1 sheet, 594 x 841 mm
nl: A1, 594 x 841 mm

en: General
nl: Algemeen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Generic PostScript
nl: Generiek Postscript

en: Ready
nl: Gereed

en: Printing Error
nl: Afdrukfout

en: Print
nl: Afdrukken

en: Page setup
nl: Pagina instellingen

en: Please wait while printing...
nl: Een ogenblik geduld. Bezig met printen...

en: Progress:
nl: Voortgang:

en: Preparing
nl: Voorbereiden

en: Printing page %d
nl: Bezig met afdrukken van pagina %d

en: Printing page %d of %d
nl: Bezig met afdrukken van pagina %d van %d

en:  (copy %d of %d)
nl:  (%d van %d kopiëren)

en: Printing
nl: Bezig met afdrukken

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: &Close
nl: &Sluiten

en: Could not start document preview.
nl: Kon afdrukvoorbeeld niet starten.

en: Print Preview Failure
nl: Afdrukvoorbeeld mislukt

en: Sorry, not enough memory to create a preview.
nl: Sorry, onvoldoende geheugen voor afdrukweergave.

en: Page %d of %d
nl: Pagina %d van %d

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: Invalid regular expression '%s': %s
nl: Ongeldige reguliere expressie '%s': %s

en: Failed to find match for regular expression: %s
nl: Vinden van overeenkomst voor reguliere expressie '%s' mislukt

en: Renderer "%s" has incompatible version %d.%d and couldn't be loaded.
nl: Renderer "%s" heeft incompatibele versie %d.%d en kan niet worden geladen.

en: Not available for this platform
nl: Niet beschikbaar op dit platform

en: Saving password for "%s" failed: %s.
nl: Het opslaan van wachtwoord voor “%s” is mislukt: %s.

en: Reading password for "%s" failed: %s.
nl: Het lezen van wachtwoord voor "%s" is mislukt: %s.

en: Deleting password for "%s" failed: %s.
nl: Het verwijderen van het wachtwoord voor "%s" is mislukt: %s.

en: Failed to monitor I/O channels
nl: Toezicht houden op I/O kanalen mislukt

en: Save
nl: Bewaren

en: Don't Save
nl: Niet Opslaan

en: Cannot initialize sockets
nl: Kan sockets niet initiëren

en: &About
nl: &Over

en: About
nl: Over

en: Add
nl: Toevoegen

en: &Apply
nl: Toe&passen

en: Apply
nl: Toepassen

en: &Back
nl: &Terug

en: Back
nl: Terug

en: &Bold
nl: &Vet

en: Bold
nl: Vet

en: &Bottom
nl: &Bodem

en: Bottom
nl: Bodem

en: &Cancel
nl: &Annuleren

en: &CD-ROM
nl: &CD-rom

en: CD-ROM
nl: CD-Rom

en: &Clear
nl: &Wissen

en: Clear
nl: Wissen

en: Close
nl: Sluiten

en: &Convert
nl: &Converteren

en: Convert
nl: Converteren

en: &Copy
nl: &Kopiëren

en: Copy
nl: Kopi&#235;ren

en: Cu&t
nl: Kni&ppen

en: Cut
nl: Knippen

en: &Delete
nl: &Verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: &Down
nl: O&mlaag

en: Down
nl: Omlaag

en: &Edit
nl: Be&werken

en: Edit
nl: Bewerken

en: &Execute
nl: &Uitvoeren

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: &Quit
nl: A&fsluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: &File
nl: &Bestand

en: File
nl: Bestand

en: &Find...
nl: &Zoeken…

en: Find...
nl: Zoeken…

en: &First
nl: &Eerste

en: First
nl: Eerste

en: &Floppy
nl: &Diskette

en: Floppy
nl: Diskette

en: &Forward
nl: &Verder

en: Forward
nl: Verder

en: &Harddisk
nl: &Hardeschijf

en: Harddisk
nl: Hardeschijf

en: &Home
nl: S&tart

en: Home
nl: Thuis

en: Indent
nl: Inspringen

en: &Italic
nl: C&ursief

en: Italic
nl: Cursief

en: &Jump to
nl: &Spring naar

en: Jump to
nl: Spring naar

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Justified
nl: Uitgevuld

en: Align Left
nl: Links uitlijnen

en: Align Right
nl: Rechts uitlijnen

en: &Last
nl: &Laatste

en: Last
nl: Laatste

en: &Network
nl: &Netwerk

en: Network
nl: Netwerk

en: &New
nl: &Nieuw

en: New
nl: Nieuw

en: &No
nl: &Nee

en: &Open...
nl: &Openen...

en: Open...
nl: Openen...

en: &Paste
nl: &Plakken

en: Paste
nl: Plakken

en: &Preferences
nl: &Voorkeuren

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Print previe&w...
nl: &Afdrukvoorbeeld...

en: Print preview...
nl: Afdrukvoorbeeld...

en: &Print...
nl: Af&drukken...

en: Print...
nl: Afdrukken...

en: &Properties
nl: Eigenscha&ppen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Refresh
nl: Verversen

en: Remove
nl: Weghalen

en: Rep&lace...
nl: &Vervangen…

en: Replace...
nl: Vervangen…

en: Revert to Saved
nl: Terug naar Opgeslagen

en: &Save
nl: Op&slaan

en: Save &As...
nl: Opslaan &Als...

en: Save As...
nl: Opslaan Als...

en: Select &All
nl: Selecteer alles

en: Select All
nl: Selecteer alles

en: &Color
nl: &Kleur

en: Color
nl: Kleur

en: &Font
nl: &Lettertype

en: Font
nl: Lettertype

en: &Ascending
nl: &Oplopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: &Descending
nl: &Aflopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: &Spell Check
nl: &Spellingscontrole

en: Spell Check
nl: Spellingscontrole

en: &Stop
nl: &Stoppen

en: Stop
nl: Stoppen

en: &Strikethrough
nl: &Doorhalen

en: Strikethrough
nl: Doorhalen

en: Undelete
nl: Terugzetten

en: &Underline
nl: Onderstre&pen

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: &Unindent
nl: &Niet Inspringen

en: Unindent
nl: Inspringing opheffen

en: &Up
nl: &Omhoog

en: Up
nl: Omhoog

en: &Yes
nl: &Ja

en: &Actual Size
nl: &Werkelijke grootte

en: Actual Size
nl: Werkelijke grootte

en: Zoom to &Fit
nl: Inzoomen tot &Passend

en: Zoom to Fit
nl: Inzoomen tot Passend

en: Zoom &In
nl: In&zoomen

en: Zoom &Out
nl: &Uitzoomen

en: Show about dialog
nl: Toon 'Over' dialoogvenster

en: Copy selection
nl: Selectie kopiëren

en: Cut selection
nl: Selectie knippen

en: Delete selection
nl: Selectie verwijderen

en: Find in document
nl: Zoeken in document

en: Find and replace in document
nl: Zoek en vervang in document

en: Paste selection
nl: Selectie plakken

en: Quit this program
nl: Dit programma afsluiten

en: Redo last action
nl: Herhaal laatste actie

en: Undo last action
nl: Laatste actie ongedaan maken

en: Create new document
nl: Maak nieuwe document

en: Open an existing document
nl: Open een bestaand document

en: Close current document
nl: Huidig document sluiten

en: Save current document
nl: Huidig document opslaan

en: Save current document with a different filename
nl: Het huidige bestand onder een nieuwe naam opslaan

en: Conversion to charset '%s' doesn't work.
nl: Conversie naar karakterset '%s' werkt niet.

en: unknown
nl: onbekend

en: incomplete header block in tar
nl: onvolledige header blok in tar

en: checksum failure reading tar header block
nl: checksum mislukt tijdens lezen tar header blok

en: invalid data in extended tar header
nl: ongeldige data in extended tar header

en: tar entry not open
nl: tar ingang niet open

en: unexpected end of file
nl: onverwacht einde van bestand

en: %s did not fit the tar header for entry '%s'
nl: %s paste niet bij de tar-header voor regel '%s'

en: incorrect size given for tar entry
nl: onjuiste grootte aangegeven voor tar invoer

en: '%s' is probably a binary buffer.
nl: '%s' is waarschijnlijk een binaire buffer.

en: File couldn't be loaded.
nl: Bestand kon niet worden geladen.

en: Failed to read text file "%s".
nl: Lezen van tekstbestand "%s" mislukt.

en: can't write buffer '%s' to disk.
nl: kan buffer '%s' niet naar schijf schrijven.

en: Failed to get the local system time
nl: Verkrijgen van lokale systeemtijd mislukt

en: wxGetTimeOfDay failed.
nl: wxGetTimeOfDay mislukt.

en: '%s' is not a valid message catalog.
nl: '%s' is geen geldige berichtcatalogus.

en: Invalid message catalog.
nl: Ongeldige berichtencatalogus.

en: Failed to parse Plural-Forms: '%s'
nl: Kan Plural-Forms:'%s' niet parseren

en: using catalog '%s' from '%s'.
nl: catalogus '%s' van '%s' wordt gebruikt.

en: Resource '%s' is not a valid message catalog.
nl: Bronbestand '%s' is geen geldige berichtencatalogus.

en: Couldn't enumerate translations
nl: Kon vertalingen niet opsommen

en: No default application configured for HTML files.
nl: Er is geen standaard toepassing geconfigureerd voor HTML bestanden.

en: Failed to open URL "%s" in default browser.
nl: Openen van URL "%s" in standaard browser mislukt.

en: Validation conflict
nl: Validatie-conflict

en: Required information entry is empty.
nl: Vereiste informatieregel is leeg.

en: '%s' is one of the invalid strings
nl: '%s' is een van de ongeldige strings

en: '%s' is not one of the valid strings
nl: '%s' is niet een van de geldige strings

en: '%s' contains invalid character(s)
nl: '%s' bevat ongeldig(e) teken(s)

en: Error: %s (%d)
nl: Fout: %s (%d)

en: Not enough free disk space for download.
nl: Niet genoeg vrije schijfruimte voor downloaden.

en: libcurl could not be initialized
nl: libcurl kan niet worden geïnitialiseerd

en: Error running JavaScript: %s
nl: Fout bij het uitvoeren van JavaScript: %s

en: This platform does not support background transparency.
nl: Dit platform ondersteunt  geen transparante achtergrond.

en: Could not transfer data to window
nl: Kon gegevens niet naar venster overdragen

en: Out of window IDs.  Recommend shutting down application.
nl: Geen Venster ID's meer. Aanbevolen de toepassing af te sluiten.

en: XPM: incorrect header format!
nl: XPM: incorrecte header formaat!

en: XPM: incorrect colour description in line %d
nl: XPM: incorrecte kleurbeschrijving in regel %d

en: XPM: malformed colour definition '%s' at line %d!
nl: XPM: misvormde kleur definitie '%s' op regel %d!

en: XPM: no colors left to use for mask!
nl: XPM: geen kleuren over voor maskering!

en: XPM: truncated image data at line %d!
nl: XPM: afgeknotte afbeeldingsgegevens op regel %d!

en: XPM: Malformed pixel data!
nl: XPM: Misvormde pixel gegevens!

en: Illegal Parameter Count for Create Method
nl: Ilegale aantal Parameters voor Create Methode

en: Illegal Parameter Count for ConstructObject Method
nl: Ilegale aantal Parameters voor ConstructObject Methode

en: Create Parameter %s not found in declared RTTI Parameters
nl: Create Parameter %s niet gevonden in gedeclareerde RTTI Parameters

en: Illegal Object Class (Non-wxEvtHandler) as Event Source
nl: Illegale Object Class (Non-wxEvtHandler) als Event Source

en: Type must have enum - long conversion
nl: Type moet enum hebben - lange conversie

en: Invalid or Null Object ID passed to GetObjectClassInfo
nl: Ongeldig of Null Object ID doorgegeven naar GetObjectClassInfo

en: Unknown Object passed to GetObjectClassInfo
nl: Onbekend  Object doorgegeven aan GetObjectClassInfo

en: Already Registered Object passed to SetObjectClassInfo
nl: Al geregistreerd object doorgegeven aan SetObjectClassInfo

en: Invalid or Null Object ID passed to HasObjectClassInfo
nl: Ongeldig of Null Object ID doorgegeven naar HasObjectClassInfo

en: Passing a already registered object to SetObject
nl: Al geregistreerd object doorgegeven aan SetObject

en: Passing an unknown object to GetObject
nl: Doorgave van een onbekend object naar GetObject

en: Forward hrefs are not supported
nl: Doorsturen van hrefs wordt niet ondersteund

en: unknown class %s
nl: onbekende klasse %s

en: objects cannot have XML Text Nodes
nl: objecten kunnen geen XML teskt Nodes hebben

en: Objects must have an id attribute
nl: Objecten moeten een id attribuut hebben

en: Doubly used id : %d
nl: Dubbel gebruikt ID: %d

en: Unknown Property %s
nl: Onbekende Eigenschap %s

en: A non empty collection must consist of 'element' nodes
nl: Een niet lege verzameling moet bestaan uit 'element'-knopen

en: incorrect event handler string, missing dot
nl: onjuiste gebeurtenishandlerreeks, ontbrekende stip

en: can't re-initialize zlib deflate stream
nl: kan zlib deflate stream niet opnieuw starten

en: can't re-initialize zlib inflate stream
nl: kan zlib inflate stream niet opnieuw starten

en: Ignoring malformed extra data record, ZIP file may be corrupted
nl: Negeren van misvormde extra dataregel, ZIP-bestand kan corrupt zijn

en: assuming this is a multi-part zip concatenated
nl: aangenomen dat dit een multi-part zip concatenatie is

en: invalid zip file
nl: ongeldig zip-bestand

en: can't find central directory in zip
nl: kan centrale map in zipbestand niet vinden

en: error reading zip central directory
nl: fout bij het lezen van zip centrale map

en: error reading zip local header
nl: fout lezen zip lokale header

en: bad zipfile offset to entry
nl: slechte zipfile offset naar binnenkomst

en: stored file length not in Zip header
nl: opgeslagen bestandslengte niet in Zip header

en: unsupported Zip compression method
nl: niet ondersteunde Zip-compressiemethode

en: reading zip stream (entry %s): bad length
nl: inlezen van zip stream (regel %s): foute lengte

en: reading zip stream (entry %s): bad crc
nl: inlezen van zip stream (regel %s): foute crc

en: error writing zip entry '%s': file too large without ZIP64
nl: fout bij het wegschrijven van zip-invoer ‘%s’: bestand te groot zonder ZIP64

en: error writing zip entry '%s': bad crc or length
nl: fout schrijven zip invoer '%s': foute crc of lengte

en: Gzip not supported by this version of zlib
nl: Gzip niet ondersteund door deze versie van zlib

en: Can't initialize zlib inflate stream.
nl: Kan zlib inflate stream niet initialiseren.

en: Can't read inflate stream: unexpected EOF in underlying stream.
nl: Kan stream niet uitpakken: onverwacht einde-van-bestand in onderliggende stream.

en: zlib error %d
nl: zlib-fout %d

en: Can't read from inflate stream: %s
nl: Kan niet lezen van opblazen stroom: %s

en: Can't initialize zlib deflate stream.
nl: Kan zlib deflate stream niet initialiseren.

en: Can't write to deflate stream: %s
nl: Kan niet schrijven naar deflate stream: %s

en: No bitmap handler for type %d defined.
nl: Geen bitmap handler voor type %d gedefinieerd.

en: Failed to read event from DirectFB pipe
nl: Lezen van gebeurtenis uit DirectFB pipe mislukt

en: Failed to switch DirectFB pipe to non-blocking mode
nl: Kan directfb-pijp niet overschakelen naar niet-blokkerende modus

en: no fonts found in %s, using builtin font
nl: geen lettertypes gevonden in %s. Gebruik ingebouwde lettertype

en: Default font
nl: Standaard lettertype

en: Fonts index file %s disappeared while loading fonts.
nl: Lettertype index bestand %s verdwenen tijdens het laden van lettertypes.

en: DirectFB error %d occurred.
nl: DirectFB fout %d opgetreden.

en: Developed by
nl: Ontwikkeld door

en: Documentation by
nl: Documentatie door

en: Graphics art by
nl: Grafische kunst door

en: Translations by
nl: Vertalingen door

en: Version
nl: Versie

en: About %s
nl: Over %s

en: License
nl: Licentie

en: Developers
nl: Ontwikkelaars

en: Documentation writers
nl: Documentatie schrijvers

en: Artists
nl: Kunstenaars

en: Translators
nl: Vertalers

en: No handler found for animation type.
nl: Geen handler gevonden voor animatietype.

en: No animation handler for type %ld defined.
nl: Geen animatie handler voor type %ld gedefinieerd.

en: Animation file is not of type %ld.
nl: Animatiebestand is niet van type %ld.

en: Choose colour
nl: Kies Kleur

en: Green:
nl: Groen:

en: Blue:
nl: Blauw:

en: Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: Add to custom colours
nl: Voeg toe aan aangepaste kleuren

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: false
nl: onwaar

en: Row %i
nl: Rij %i

note: TRANSLATORS: Action for manipulating a tree control
en: Collapse
nl: Inklappen

note: TRANSLATORS: Action for manipulating a tree control
en: Expand
nl: Uitvouwen

en: %s (%d items)
nl: %s ( %d elementen)

en: Column %u
nl: Kolom %u

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Left
nl: Links

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Right
nl: Rechts

en: Open file "%s"
nl: Open bestand "%s"

en: Enter command to open file "%s":
nl: Opdracht invoeren voor openen van bestand  "%s":

en: Executable files (*.exe)|*.exe|
nl: Uitvoerbare bestanden (*.exe)|*.exe|

en: Debug report "%s"
nl: Futopsporingsrapport "%s"

en: A debug report has been generated in the directory
nl: Een foutopsporingsrapport is aangemaakt in de map

en: The following debug report will be generated
nl: Het volgende debug-rapport zal worden aangemaakt

en: The report contains the files listed below. If any of these files contain private information,
    please uncheck them and they will be removed from the report.
nl: Het rapport bevat de hieronder opgesomde bestanden. Wanneer een van deze bestanden persoonlijke informatie bevat,
    haal dan het vinkje weg en ze zullen verwijderd worden uit het rapport.

en: If you wish to suppress this debug report completely, please choose the "Cancel" button,
    but be warned that it may hinder improving the program, so if
    at all possible please do continue with the report generation.
nl: Als u dit foutopsporingsrapport totaal wilt onderdrukken, kies dan de "Annuleren" knop,
    maar wees gewaarschuwd dat het 't verbeteren van het programma kan verhinderen, dus als
    het enigszins mogelijk is, ga dan door met het genereren van het rapport.

en:               Thank you and we're sorry for the inconvenience!
nl:               Dank u en onze excuses voor het ongemak!

en: &Debug report preview:
nl: Voorbeeld &foutopsporingsrapport:

en: &View...
nl: &Beeld...

en: &Notes:
nl: &Notities:

en: If you have any additional information pertaining to this bug
    report, please enter it here and it will be joined to it:
nl: Als u additionele informatie heeft met betrekking tot deze fout,
    rapporteer dit, voer het hier in en het zal er worden bijgevoegd:

en: Cannot open file for PostScript printing!
nl: Kan bestand voor PostScript-afdrukken niet openen!

en: Sections
nl: Secties

en: Home directory
nl: Thuismap

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Illegal directory name.
nl: Ongeldige mapnaam.

en: Error
nl: Fout

en: File name exists already.
nl: Bestandsnaam bestaat al.

en: Operation not permitted.
nl: Bewerking niet toegestaan.

en: Create new directory
nl: Maak nieuwe map

en: Go to home directory
nl: Ga naar startmap

en: Show &hidden directories
nl: Toon &verborgen mappen

en: The directory '%s' does not exist
    Create it now?
nl: De map '%s' bestaat niet
    Nu maken?

en: Directory does not exist
nl: Map bestaat niet

en: Failed to create directory '%s'
    (Do you have the required permissions?)
nl: Maken van map '%s' mislukt
    (Heeft u de benodigde machtiging?)

en: Error creating directory
nl: Fout bij het maken van map

en: You cannot add a new directory to this section.
nl: U kunt geen nieuwe map aan deze sectie toevoegen.

en: Create directory
nl: Maak map

en: NewName
nl: Nieuwe map

en: Edit item
nl: Element bewerken

en: New item
nl: Nieuw element

en: Delete item
nl: Element verwijderen

en: Move up
nl: Verplaats naar boven

en: Move down
nl: Verplaats omlaag

en: Search for:
nl: Zoeken naar:

en: Replace with:
nl: Vervangen met:

en: Whole word
nl: Alleen hele woorden

en: Match case
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Search direction
nl: Zoek richting

en: &Replace
nl: &Vervangen

en: Replace &all
nl: Allemaal vervangen

en: <DRIVE>
nl: <STATION>

en: Name
nl: Naam

en: Size
nl: Formaat

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Permissions
nl: Machtigingen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Current directory:
nl: Huidige map:

en: Show &hidden files
nl: Toon &Verborgen bestanden

en: Illegal file specification.
nl: Ongeldige bestandsspecificatie.

en: Directory doesn't exist.
nl: Map bestaat niet.

en: View files as a list view
nl: Toon bestanden in lijst-weergave

en: View files as a detailed view
nl: Toon bestanden in detail-weergave

en: Go to parent directory
nl: Ga naar bovenliggende map

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
nl: Bestand '%s' bestaat al, overschrijven?

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Please choose an existing file.
nl: Kies a.u.b. een bestaand bestand.

en: Roman
nl: Romein

en: Decorative
nl: Decoratief

en: Swiss
nl: Schreefloos

en: Teletype
nl: Niet proportioneel (Teletype)

en: Normal
nl: Normaal

en: Slant
nl: Schuin

en: Light
nl: Licht

en: &Font family:
nl: &Lettertypefamilie:

en: The font family.
nl: De lettertypefamilie.

en: &Style:
nl: &Stijl:

en: The font style.
nl: De lettertypestijl.

en: &Weight:
nl: Ge&wicht:

en: The font weight.
nl: De lettertypegewicht.

en: C&olour:
nl: &Kleur:

en: The font colour.
nl: De lettertypekleur.

en: &Point size:
nl: &Puntgrootte:

en: The font point size.
nl: De lettertype puntgrootte.

en: Whether the font is underlined.
nl: Of het lettertype is onderstreept.

en: Preview:
nl: Afdrukvoorbeeld:

en: Shows the font preview.
nl: Toont het lettertype voorbeeld.

en: Click to cancel the font selection.
nl: Klik voor het annuleren van lettertypekeuze.

en: Click to confirm the font selection.
nl: Klik voor bevestiging van lettertypeselectie.

en: Choose font
nl: Kies lettertype

en: Copying more than one selected block to clipboard is not supported.
nl: Het kopiëren van meer dan één geselecteerd blok naar het klembord wordt niet ondersteund.

en: Help directory "%s" not found.
nl: Helpmap "%s" niet gevonden.

en: Help file "%s" not found.
nl: Helpbestand "%s" niet gevonden.

en: Line %lu of map file "%s" has invalid syntax, skipped.
nl: Line %lu van mappingbestand "%s" heeft een ongeldige syntax: overgeslagen.

en: No valid mappings found in the file "%s".
nl: Geen geldige mappingen gevonden in het bestand "%s".

en: No entries found.
nl: Geen ingangen gevonden.

en: Relevant entries:
nl: Relevante ingangen:

en: Entries found
nl: Ingangen gevonden

en: &Copy URL
nl: URL &kopiëren

en: Hide this notification message.
nl: Verberg dit notificatiebericht.

en: %s Error
nl: %s Fout

en: %s Warning
nl: %s Waarschuwing

en: %s Information
nl: %s Informatie

en: Application
nl: Applicatie

en: Save log contents to file
nl: Sla log-gegevens op in bestand

en: C&lear
nl: &Wissen

en: Clear the log contents
nl: Wis de inhoud van het logbestand

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Can't save log contents to file.
nl: Kan log inhoud niet in bestand opslaan.

en: Log saved to the file '%s'.
nl: Log opgeslagen in bestand '%s'.

en: Failed to copy dialog contents to the clipboard.
nl: Kopiëren inhoud dialoogvenster naar klembord mislukt.

en: Append log to file '%s' (choosing [No] will overwrite it)?
nl: Voeg log toe aan bestand '%s' (kies [Nee] om te overschrijven)?

en: Question
nl: Vraag

en: invalid message box return value
nl: ongeldige return-waarde van berichtvenster

en: Notice
nl: Notitie

en: %s Preferences
nl: %s voorkeuren

en: Printing...
nl: Bezig met afdrukken...

en: Could not start printing.
nl: Kon printen niet starten.

en: Printing page %d...
nl: Bezig met afdrukken van pagina %d...

en: Printer options
nl: Printer-opties

en: Print to File
nl: Naar bestand afdrukken

en: Setup...
nl: Instellingen...

en: All
nl: Alles

en: Pages
nl: Pagina's

en: Print Range
nl: Afdrukbereik

en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Aan:

en: Copies:
nl: Kopieën:

en: PostScript file
nl: PostScript-bestand

en: Print Setup
nl: Afdrukinstellingen

en: Default printer
nl: Standaardprinter

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Portrait
nl: Staand

en: Landscape
nl: Liggend

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Options
nl: Instellingen

en: Print in colour
nl: In kleur afdrukken

en: Print spooling
nl: Afdruk-spoolen

en: Printer command:
nl: Printercommando:

en: Printer options:
nl: Printer-opties:

en: Left margin (mm):
nl: Linkermarge (mm):

en: Top margin (mm):
nl: Bovenmarge (mm):

en: Right margin (mm):
nl: Rechtermarge (mm):

en: Bottom margin (mm):
nl: Ondermarge (mm):

en: &Skip
nl: Over&slaan

en: Done.
nl: Klaar.

en: Search
nl: Zoeken

en: Could not find tab for id
nl: Kon tabblad niet vinden voor id

en: Tips not available, sorry!
nl: Geen tips beschikbaar, sorry!

en: Tip of the Day
nl: Tip van de dag

en: Did you know...
nl: Wist u dat...

en: &Show tips at startup
nl: &Toon tips bij opstarten

en: &Next Tip
nl: &Volgende tip

en: &Next >
nl: &Volgende >

en: &Finish
nl: &Voltooien

en: < &Back
nl: < &Terug

en: WARNING: using XIM input method is unsupported and may result in problems with input handling and flickering. Consider unsetting GTK_IM_MODULE or setting to "ibus".
nl: WAARSCHUWING: het gebruik van de XIM-invoermethode wordt niet ondersteund en kan leiden tot problemen met invoerverwerking en flikkering. Overweeg om GTK_IM_MODULE uit te schakelen of in te stellen op “ibus”.

en: Unable to initialize GTK+, is DISPLAY set properly?
nl: Niet in staat GTK+ te initialiseren. Is DISPLAY juist ingesteld?

en: Changing current directory to "%s" failed
nl: Het veranderen van de huidige directory naar "%s" is mislukt

en: Using private fonts is not supported on this system: Pango library is too old, 1.38 or later required.
nl: Het gebruik van privélettertypen wordt niet ondersteund op dit systeem: Pango-bibliotheek is te oud, 1.38 of later vereist.

en: Failed to create font configuration object.
nl: Kan lettertype configuratieobject niet maken.

en: Failed to add custom font "%s".
nl: Kan aangepast lettertype “%s” niet toevoegen.

en: Failed to register font configuration using private fonts.
nl: Kan lettertypeconfiguratie niet registreren met privélettertypen.

en: Fatal Error
nl: Fatale fout

en: This program wasn't compiled with EGL support required under Wayland, either
    install EGL libraries and rebuild or run it under X11 backend by setting
    environment variable GDK_BACKEND=x11 before starting your program.
nl: Dit programma is ook niet gecompileerd met EGL-ondersteuning die vereist is onder Wayland, óf
    installeer EGL-bibliotheken en herbouw óf voer het uit onder X11-backend door instelling
    omgevingsvariabele GDK_BACKEND=x11 voordat u uw programma start.

en: wxGLCanvas is only supported on Wayland and X11 currently.  You may be able to
    work around this by setting environment variable GDK_BACKEND=x11 before
    starting your program.
nl: wxGLCanvas wordt momenteel alleen ondersteund op Wayland en X11. Mogelijk kunt u
    dit omzeilen door omgevingsvariabele GDK_BACKEND=x11 in te stellen voor
    het starten van uw programma.

en: MDI child
nl: MDI subvenster

en: Custom size
nl: Aangepaste grootte

en: Error while printing:
nl: Fout bij het printen:

en: Page Setup
nl: Pagina-instellingen

en: Failed to insert text in the control.
nl: Kan geen tekst aanbrengen in de control.

en: Retrieving JavaScript script output is not supported with WebKit v1
nl: Het ophalen van JavaScript scriptuitvoer wordt niet ondersteund met WebKit v1

en: GTK+ installed on this machine is too old to support screen compositing, please install GTK+ 2.12 or later.
nl: GTK+ geïnstalleerd op deze machine is te oud om schermsamenstellingen te ondersteunen. Installeer GTK+ 2.12 of nieuwer.

en: Compositing not supported by this system, please enable it in your Window Manager.
nl: Samenstellen niet ondersteund door dit systeem. U kunt dit inschakelen in uw Vensterbeheer.

en: This program was compiled with a too old version of GTK+, please rebuild with GTK+ 2.12 or newer.
nl: Dit programma is gecompileerd met een te oude versie van GTK+. Herbouw het met GTK+ 2.12 of nieuwer.

en: Please choose a valid font.
nl: Kies a.u.b. een geldig lettertype.

en: Failed to open CHM archive '%s'.
nl: Openen van CHM archief  '%s' mislukt.

en: Could not extract %s into %s: %s
nl: Kon %s niet extraheren in %s: %s

en: no error
nl: geen fout

en: bad arguments to library function
nl: foute argumenten voor bibliotheek functie

en: error opening file
nl: fout bij openen bestand

en: read error
nl: fout bij lezen

en: write error
nl: fout bij schrijven

en: seek error
nl: zoekfout

en: bad signature
nl: slechte handtekening

en: error in data format
nl: fout in gegevens formaat

en: checksum error
nl: checksum fout

en: compression error
nl: compressie fout

en: decompression error
nl: decompressie fout

en: Could not locate file '%s'.
nl: Kon niet vinden bestand '%s'.

en: Could not create temporary file '%s'
nl: Kon tijdelijk bestand '%s' niet aanmaken

en: Extraction of '%s' into '%s' failed.
nl: Extractie van '%s' in '%s' mislukt.

en: CHM handler currently supports only local files!
nl: CHM-afhandeling ondersteunt momenteel alleen lokale bestanden!

en: Link contained '//', converted to absolute link.
nl: Koppeling bevatte '//': omgezet naar absolute koppeling.

en: Adding book %s
nl: Bezig met toevoegen van boek %s

en: Cannot open contents file: %s
nl: Kon inhoudsopgave-bestand niet openen: %s

en: Cannot open index file: %s
nl: Kan index-bestand niet openen: %s

en: noname
nl: naamloos

en: Cannot open HTML help book: %s
nl: Kan HTML-helpbestand '%s' niet openen

en: Displays help as you browse the books on the left.
nl: Toont hulptekst terwijl u de boeken aan de linkerzijde doorbladert.

en: (bookmarks)
nl: (favorieten)

en: Add current page to bookmarks
nl: Voeg huidige pagina toe aan favorieten

en: Remove current page from bookmarks
nl: Verwijder huidige pagina uit favorieten

en: Contents
nl: Inhoud

en: Find
nl: Zoeken

en: Show all
nl: Toon alles

en: Display all index items that contain given substring. Search is case insensitive.
nl: Toon alle index elementen die de gegeven subtekenreeks bevatten. Niet hoofdlettergevoelig.

en: Show all items in index
nl: Toon alle elementen in de index

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Whole words only
nl: Alleen hele woorden

en: Search contents of help book(s) for all occurrences of the text you typed above
nl: Zoek in inhoudsopgave van helpbestand(en) naar alle plaatsen waar de tekst die u boven heeft getypt voorkomt

en: Show/hide navigation panel
nl: Toon/verberg navigatie-paneel

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go forward
nl: Ga vooruit

en: Go one level up in document hierarchy
nl: Ga niveau hoger in document-hiërarchie

en: Open HTML document
nl: HTML-document openen

en: Print this page
nl: Deze pagina afdrukken

en: Display options dialog
nl: Toon optie-dialoog

en: Please choose the page to display:
nl: Selecteer een pagina om te tonen:

en: Help Topics
nl: Hulp-onderwerpen

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: No matching page found yet
nl: Nog geen overeenkomende pagina gevonden

en: Found %i matches
nl: %i Overeenkomsten gevonden

en: %lu of %lu
nl: %lu van %lu

en: Search in all books
nl: Zoek in alle boeken

en: Help Browser Options
nl: Help Browser Instellingen

en: Normal font:
nl: Normaal lettertype:

en: Fixed font:
nl: Niet proportioneel lettertype:

en: Font size:
nl: Lettertype-grootte:

en: font size
nl: lettertype grootte

en: Normal face<br>and <u>underlined</u>.
nl: Normale letter<br>en <u>onderstreept</u>.

en: <i>Italic face.</i>
nl: <i>Cursief lettertype.</i>

en: <b>Bold face.</b>
nl: <b>Vet lettertype.</b>

en: <b><i>Bold italic face.</i></b><br>
nl: <b><i>Vet cursief lettertype.</i></b><br>

en: Fixed size face.<br> <b>bold</b> <i>italic</i>
nl: Lettertype met vaste breedte.<br> <b>vet</b> <i>cursief</i>

en: <b><i>bold italic <u>underlined</u></i></b><br>
nl: <b><i>vet cursief <u>onderstreept</u></i></b><br>

en: Help Printing
nl: Help Afdrukken

en: Cannot print empty page.
nl: Kan geen lege pagina afdrukken.

en: HTML files (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|
nl: HTML bestanden (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|

en: Help books (*.htb)|*.htb|Help books (*.zip)|*.zip|
nl: Helpboeken (*.htb)|*.htb|Helpboeken (*.zip)|*.zip|

en: Compressed HTML Help file (*.chm)|*.chm|
nl: Gecomprimeerd HTML-hulpbestand (*.chm)|*.chm|

en: %i of %u
nl: %i van %u

en: %u of %u
nl: %u van %u

en: Cannot open HTML document: %s
nl: Kan HTML-document '%s' niet openen

en: Connecting...
nl: Bezig te verbinden...

en: Unable to open requested HTML document: %s
nl: Kan gevraagd HTML-document niet openen: %s

en: Loading :
nl: Bezig met laden:

en: Done
nl: Klaar

en: HTML anchor %s does not exist.
nl: HTML-anchor %s bestaat niet.

en: Copied to clipboard:"%s"
nl: Gekopieerd naar klembord:"%s"

en: This document doesn't fit on the page horizontally and will be truncated when it is printed.
nl: Dit document pas horizontaal niet op de pagina en zal worden afgekapt als het wordt afgedrukt.

en: The document "%s" doesn't fit on the page horizontally and will be truncated if printed.
    
    Would you like to proceed with printing it nevertheless?
nl: Het document "%s" past niet horizontaal op de pagina en zal worden afgekapt bij het afdrukken.
    
    Wilt u ondanks dat toch doorgaan met afdrukken?

en: If possible, try changing the layout parameters to make the printout more narrow.
nl: Indien mogelijk, probeer de opmaakparameters te veranderen om de afdruk smaller te maken.

en: : file does not exist!
nl: : bestand bestaat niet!

en:  Preview
nl:  Voorbeeld

en: There was a problem during page setup: you may need to set a default printer.
nl: Er was een probleem tijdens pagina-instellingen: u moet mogelijk een standaard printer instellen.

en: Failed to display HTML document in %s encoding
nl: Weergeven van HTML-document in %s-codering mislukt

en: wxWidgets could not open display for '%s': exiting.
nl: wxWidgets kon beeldscherm niet openen voor '%s': afbreken.

en: Directories
nl: Mappen

en: Files
nl: Bestanden

en: Selection
nl: Selectie

en: Failed to open the clipboard.
nl: Openen van klembord mislukt.

en: Failed to close the clipboard.
nl: Sluiten van klembord mislukt.

en: Failed to empty the clipboard.
nl: Legen van klembord mislukt.

en: Unsupported clipboard format.
nl: Niet ondersteund klembord-formaat.

en: Failed to set clipboard data.
nl: Instellen van klembordgegevens mislukt.

en: Failed to put data on the clipboard
nl: Bewaren van gegevens op klembord mislukt

en: Failed to get data from the clipboard
nl: Gegevens van klembord ophalen mislukt

en: Failed to retrieve the supported clipboard formats
nl: Verkrijgen van ondersteunde klembord-formaten mislukt

en: Colour selection dialog failed with error %0lx.
nl: Kleurenselectie dialoog mislukt met fout %0lx.

en: Failed to create cursor.
nl: Cursor aanmaken mislukt.

en: Failed to register DDE server '%s'
nl: Registratie van DDE-server '%s' mislukt

en: Failed to unregister DDE server '%s'
nl: Deregistreren van DDE-server %s mislukt

en: Failed to create connection to server '%s' on topic '%s'
nl: Maken van verbinding met server '%s' voor onderwerp '%s' mislukt

en: DDE poke request failed
nl: DDE poke verzoek mislukt

en: Failed to establish an advise loop with DDE server
nl: Opzetten van advies-lus met de DDE-server mislukt

en: Failed to terminate the advise loop with DDE server
nl: Beëindigen van advies-lus met de DDE-server mislukt

en: Failed to send DDE advise notification
nl: Versturen van DDE-adviesnotificatie mislukt

en: Failed to create DDE string
nl: Maken van DDE-string mislukt

en: no DDE error.
nl: geen DDE-fout.

en: a request for a synchronous advise transaction has timed out.
nl: aanvraag voor synchrone adviestransactie heeft een time-out veroorzaakt.

en: the response to the transaction caused the DDE_FBUSY bit to be set.
nl: het antwoord op de transactie heeft de DDE_FBUSY-bit op 1 gezet.

en: a request for a synchronous data transaction has timed out.
nl: aanvraag voor synchrone gegevenstransactie heeft een time-out veroorzaakt.

en: a DDEML function was called without first calling the DdeInitialize function,
    or an invalid instance identifier
    was passed to a DDEML function.
nl: een DDEML-functie was aangeroepen zonder eerst de DdeInitialize-functie aan te roepen
    of een ongeldige applicatie-pid was doorgegeven aan een DDEML-functie.

en: an application initialized as APPCLASS_MONITOR has
    attempted to perform a DDE transaction,
    or an application initialized as APPCMD_CLIENTONLY has 
    attempted to perform server transactions.
nl: een applicatie die als APPCLASS_MONITOR is gestart heeft geprobeerd
    een DDE-transactie uit te voeren of een applicatie die als APPCMD_CLIENTONLY is
    gestart heeft geprobeerd een server-transactie uit te voeren.

en: a request for a synchronous execute transaction has timed out.
nl: aanvraag voor synchrone uitvoeringstransactie heeft een time-out veroorzaakt.

en: a parameter failed to be validated by the DDEML.
nl: een parameter kon niet door de DDEML gevalideerd worden.

en: a DDEML application has created a prolonged race condition.
nl: een DDEML-applicatie heeft door een 'race'-conditie geheugengebrek veroorzaakt.

en: a memory allocation failed.
nl: een geheugenreservering is mislukt.

en: a client's attempt to establish a conversation has failed.
nl: een poging van een cliënt om een conversatie op te zetten is mislukt.

en: a transaction failed.
nl: een transactie is mislukt.

en: a request for a synchronous poke transaction has timed out.
nl: aanvraag voor synchrone 'poke' transactie heeft een time-out veroorzaakt.

en: an internal call to the PostMessage function has failed.
nl: een interne oproep van de PostMessage-functie is mislukt

en: reentrancy problem.
nl: probleem met 'reentrancy'.

en: a server-side transaction was attempted on a conversation
    that was terminated by the client, or the server
    terminated before completing a transaction.
nl: vanaf de server werd een transactie geprobeerd op een conversatie
    die door de cliënt was beëindigd of de server heeft afgebroken
    voordat de transactie was afgerond.

en: an internal error has occurred in the DDEML.
nl: een interne fout is opgetreden in de DDEML.

en: a request to end an advise transaction has timed out.
nl: aanvraag voor beëindigen  van adviestransactie heeft een time-out veroorzaakt.

en: an invalid transaction identifier was passed to a DDEML function.
    Once the application has returned from an XTYP_XACT_COMPLETE callback,
    the transaction identifier for that callback is no longer valid.
nl: een ongeldige transactie-id werd doorgegeven aan een DDEML-functie.
    Als de applicatie verdergaat na een XTYP_XACT_COMPLETE-callback dan is
    de transactie-id voor die callback niet meer geldig.

en: Unknown DDE error %08x
nl: Onbekende DDE-fout %08x

en: Dial up functions are unavailable because the remote access service (RAS) is not installed on this machine. Please install it.
nl: Inbelfuncties zijn niet beschikbaar omdat de inbelverbindingsoftware (RAS) niet op deze machine is geïnstalleerd. Installeer het a.u.b.

en: The version of remote access service (RAS) installed on this machine is too old, please upgrade (the following required function is missing: %s).
nl: De versie van de inbelverbindingsoftware (RAS) op deze machine is te oud. Bijwerken naar nieuwere versie is aanbevolen (de volgende benodigde functie ontbreekt: %s).

en: Failed to retrieve text of RAS error message
nl: Verkrijgen van tekst van inbel-foutmelding mislukt

en: unknown error (error code %08x).
nl: onbekende fout (foutnummer %08x).

en: Cannot find active dialup connection: %s
nl: Kan geen actieve inbelverbinding vinden: %s

en: Several active dialup connections found, choosing one randomly.
nl: Meerdere actieve inbelverbindingen gevonden, willekeurige keuze gemaakt.

en: Failed to establish dialup connection: %s
nl: Maken van inbelverbinding mislukt: %s

en: Failed to get ISP names: %s
nl: Verkrijgen van namen van internetaanbieders mislukt: %s

en: Failed to connect: no ISP to dial.
nl: Verbinding mislukt: geen internetaanbieder om te bellen.

en: Choose ISP to dial
nl: Kies internetaanbieder om te bellen

en: Please choose which ISP do you want to connect to
nl: Kies a.u.b. een internetaanbieder waarmee u verbinding wilt maken

en: Failed to connect: missing username/password.
nl: Verbinding mislukt: gebruikersnaam/wachtwoord ontbreekt.

en: Cannot find the location of address book file
nl: Kan locatie van adresboek niet vinden

en: Failed to initiate dialup connection: %s
nl: Maken van inbelverbinding mislukt: %s

en: Cannot hang up - no active dialup connection.
nl: Kan niet ophangen - geen actieve inbelverbinding.

en: Failed to terminate the dialup connection: %s
nl: Ophangen van inbelverbinding mislukt: %s

en: Failed to save the bitmap image to file "%s".
nl: Opslaan van bitmap afbeelding naar bestand "%s" mislukt.

en: Failed to allocate %luKb of memory for bitmap data.
nl: Allokeren van %luKb geheugen voor bitmap-data is mislukt.

en: Cannot enumerate files in directory '%s'
nl: Kan bestanden in map '%s' niet opsommen

en: Couldn't obtain folder name
nl: Kon de mapnaam niet verkrijgen

en: (error %d: %s)
nl: (Fout %d: %s)

en: Couldn't add an image to the image list.
nl: Kon geen afbeelding aan de lijst toevoegen.

en: Failed to load metafile from file "%s".
nl: Laden van metabestand uit bestand "%s" mislukt.

en: Failed to create the standard find/replace dialog (error code %d)
nl: Maken van het standaard zoek/vervang dialoog mislukt (foutcode %d)

en: File dialog failed with error code %0lx.
nl: Bestandsdialoog mislukt met foutcode %0lx.

en: Font file "%s" couldn't be loaded
nl: Lettertypebestand “%s” kan niet worden geladen

en: Common dialog failed with error code %0lx.
nl: Common dialoog mislukt met fout %0lx.

en: Ungraceful worker thread termination
nl: Onbevallige WorkerThread beëindiging

en: Unable to create IOCP worker thread
nl: Niet mogelijk een IOCP WorklerThread aan te maken

en: Unable to start IOCP worker thread
nl: Kan IOCP WorkerThread niet opstarten

en: Monitoring individual files for changes is not supported currently.
nl: Controleren van individuele bestanden op veranderingen wordt nog niet ondersteund.

en: Unable to set up watch for '%s'
nl: Kan controle op '%s' niet instellen

en: Can't monitor non-existent directory "%s" for changes.
nl: Kan niet bestaande map "%s" niet controleren op veranderingen.

en: OpenGL 3.0 or later is not supported by the OpenGL driver.
nl: OpenGL 3.0 of hoger wordt niet ondersteund door de OpenGL driver.

en: Couldn't create OpenGL context
nl: Kan geen OpenGL-context maken

en: Failed to initialize OpenGL
nl: Initialiseren van OpenGL mislukt

en: Could not register custom DirectWrite font loader.
nl: Kan aangepaste DirectWrite-lettertypelader niet registreren.

en: MS HTML Help functions are unavailable because the MS HTML Help library is not installed on this machine. Please install it.
nl: MS HTML Help functies zijn niet beschikbaar omdat de MS HTML Help bibliotheek niet op deze machine is geïnstalleerd. Installeer het a.u.b.

en: Failed to initialize MS HTML Help.
nl: Initialiseren van MS HTML Help mislukt.

en: Can't delete the INI file '%s'
nl: Kan INI-bestand '%s' niet verwijderen

en: Couldn't retrieve information about list control item %d.
nl: Kon geen informatie verkrijgen over lijst-control element %d.

en: &Cascade
nl: &Trapsgewijs

en: Tile &Horizontally
nl: Onder elkaar

en: Tile &Vertically
nl: Naast elkaar

en: &Arrange Icons
nl: &Pictogrammen Schikken

en: Failed to create MDI parent frame.
nl: Maken van MDI-hoofdvenster mislukt.

en: Failed to create registry entry for '%s' files.
nl: Maken van registersleutel '%s' mislukt.

en: Failed to find CLSID of "%s"
nl: Vinden van CLSID "%s" mislukt.

en: Failed to create an instance of "%s"
nl: Aanmaken exemplaarset van "%s" mislukt

en: Cannot get an active instance of "%s"
nl: Kan geen actief exemplaarset verkrijgen van "%s"

en: Failed to get OLE automation interface for "%s"
nl: Verkrijgen van OLE automation interface voor "%s" mislukt

en: Unknown name or named argument.
nl: Onbekende naam of benoemd argument.

en: Incorrect number of arguments.
nl: Onjuist aantal argumenten.

en: Unknown exception
nl: Onbekende uitzondering

en: Method or property not found.
nl: Methode of eigenschap niet gevonden.

en: Overflow while coercing argument values.
nl: Overloop tijdens afdwingen argument waarden.

en: Object implementation does not support named arguments.
nl: Object implementatie ondersteunt geen benoemde argumenten.

en: The locale ID is unknown.
nl: De lokale ID is onbekend.

en: Missing a required parameter.
nl: Er ontbreekt een vereiste parameter.

en: Argument %u not found.
nl: Argument %u niet gevonden.

en: Type mismatch in argument %u.
nl: Type komt niet overeen in argument %u.

en: The system cannot find the file specified.
nl: Het systeem kan het opgegeven bestand niet vinden.

en: Class not registered.
nl: Klasse niet geregistreerd.

en: Unknown error %08x
nl: Onbekende fout %08x

en: OLE Automation error in %s: %s
nl: OLE Automatiseringsfout in %s: %s

en: Couldn't register clipboard format '%s'.
nl: Kon klembord-formaat '%s' niet registreren.

en: The clipboard format '%d' doesn't exist.
nl: Het klembord-formaat '%d' bestaat niet.

en: Skip
nl: Overslaan

en: unknown (%lu)
nl: onbekend (%lu)

en: Can't get info about registry key '%s'
nl: Kan geen informatie krijgen over registersleutel '%s'

en: Can't open registry key '%s'
nl: Kan registersleutel '%s' niet openen

en: Can't create registry key '%s'
nl: Kan registersleutel '%s' niet maken

en: Can't close registry key '%s'
nl: Kan registersleutel '%s' niet sluiten

en: Registry value '%s' already exists.
nl: Registerwaarde '%s' bestaat al.

en: Failed to rename registry value '%s' to '%s'.
nl: Kan de naam van de registerwaarde '%s' niet wijzigen in '%s'.

en: Can't copy values of unsupported type %d.
nl: Kan geen waarden van niet-ondersteund type %d kopiëren.

en: Registry key '%s' does not exist, cannot rename it.
nl: Registersleutel '%s' bestaat niet, kan niet hernoemen.

en: Registry key '%s' already exists.
nl: Registersleutel '%s' bestaat al.

en: Failed to rename the registry key '%s' to '%s'.
nl: Kan de naam van de registersleutel '%s' niet wijzigen in '%s'.

en: Failed to copy the registry subkey '%s' to '%s'.
nl: Kopiëren van registersubsleutel '%s' naar '%s' mislukt.

en: Failed to copy registry value '%s'
nl: Kopiëren van registerwaarde '%s' mislukt

en: Failed to copy the contents of registry key '%s' to '%s'.
nl: Kopiëren van registersleutel '%s' naar '%s' mislukt.

en: Registry key '%s' is needed for normal system operation,
    deleting it will leave your system in unusable state:
    operation aborted.
nl: Registersleutel '%s' is nodig voor normaal systeemgebruik,
    wissen maakt uw systeem onbruikbaar:
    bewerking afgebroken.

en: Can't delete key '%s'
nl: Kan sleutel '%s' niet verwijderen

en: Can't delete value '%s' from key '%s'
nl: Kan waarde '%s' niet verwijderen uit sleutel '%s'

en: Can't read value of key '%s'
nl: Kan waarde van sleutel '%s' niet lezen

en: Can't set value of '%s'
nl: Kan waarde van '%s' niet instellen

en: Registry value "%s" is not numeric (but of type %s)
nl: Registerwaarde “%s” is niet numeriek (maar van het type %s)

en: Registry value "%s" is not binary (but of type %s)
nl: Registerwaarde “%s” is niet binair (maar van het type %s)

en: Registry value "%s" is not text (but of type %s)
nl: Registerwaarde “%s” is geen tekst (maar van het type %s)

en: Can't read value of '%s'
nl: Kan waarde van '%s' niet lezen

en: Can't enumerate values of key '%s'
nl: Kan waarden van sleutel '%s' niet opsommen

en: Can't enumerate subkeys of key '%s'
nl: Kan subsleutels van sleutel '%s' niet opsommen

en: Exporting registry key: file "%s" already exists and won't be overwritten.
nl: Exporteren registersleutel: bestand "%s" bestaat al en wordt niet overschreven.

en: Can't export value of unsupported type %d.
nl: Kan geen waarde van niet-ondersteund type %d exporteren.

en: Ignoring value "%s" of the key "%s".
nl: Negeren van waarde "%s" van de sleutel "%s".

en: Impossible to create a rich edit control, using simple text control instead. Please reinstall riched32.dll
nl: Niet mogelijk om Rich Edit control te maken, gewone tekst wordt gebruikt. Installeer riched32.dll a.u.b. opnieuw

en: Cannot start thread: error writing TLS.
nl: Kan thread niet starten: fout bij schrijven TLS.

en: Can't set thread priority
nl: Kan thread-prioriteit niet instellen

en: Can't create thread
nl: Kan thread niet maken

en: Couldn't terminate thread
nl: Kon thread niet beëindigen

en: Cannot wait for thread termination
nl: Kan niet wachten op thread-beëindiging

en: Cannot suspend thread %lx
nl: Kan thread %lx niet tijdelijk buiten dienst stellen

en: Cannot resume thread %lx
nl: Kan thread %lx niet voortzetten

en: Couldn't get the current thread pointer
nl: Kon pointer naar huidige thread niet verkrijgen

en: Thread module initialization failed: impossible to allocate index in thread local storage
nl: Threadmodule-initialisatie mislukt: niet mogelijk een index te reserveren in lokale thread-geheugenruimte

en: Thread module initialization failed: cannot store value in thread local storage
nl: Threadmodule-initialisatie mislukt: kan geen waarde opslaan in lokale thread-geheugenruimte

en: Couldn't create a timer
nl: Kon geen timer creëren

en: can't find user's HOME, using current directory.
nl: kan gebruikers startlocatie niet vinden, gebruik huidige map.

en: Failed to kill process %d
nl: Abrupt afsluiten van proces %d mislukt

en: Failed to load resource "%s".
nl: Laden van bronbestand "%s" mislukt.

en: Failed to lock resource "%s".
nl: Vergrendelen van bronbestand "%s" mislukt.

en: , 64-bit edition
nl: , 64-bit editie

en: Failed to create an anonymous pipe
nl: Maken van een anonieme pipe mislukt

en: Failed to redirect the child process IO
nl: Omleiden van I/O van child proces mislukt

en: Execution of command '%s' failed
nl: Uitvoering van opdracht '%s' mislukt

en: Failed to load mpr.dll.
nl: Laden van mpr.dll mislukt.

en: Cannot read typename from '%s'!
nl: Kan typenaam van '%s' niet lezen!

en: Cannot load icon from '%s'.
nl: Kan pictogram niet laden van '%s'.

en: Failed to find web view emulation level in the registry
nl: Kan emulatieniveau voor webweergave niet vinden in het register

en: Failed to set web view to modern emulation level
nl: Kan webweergave niet instellen op modern emulatieniveau

en: Failed to reset web view to standard emulation level
nl: Kan webweergave niet resetten naar standaard emulatieniveau

en: Can't run JavaScript script without a valid HTML document
nl: Kan geen JavaScript-script uitvoeren zonder een geldig HTML-document

en: Can't get the JavaScript object
nl: Kan het JavaScript-object niet ophalen

en: failed to evaluate
nl: evalueren mislukt

en: Background colour
nl: Achtergrondkleur

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Size:
nl: Grootte:

en: The font size in points.
nl: De lettertypegrootte in punten.

en: Style:
nl: Stijl:

en: Check to make the font bold.
nl: Aanvinken voor Vet Lettertype.

en: Check to make the font italic.
nl: Aanvinken voor Cursief Lettertype.

note: TRANSLATORS: Label of underlined font
en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Check to make the font underlined.
nl: Aanvinken voor Onderstreept Lettertype.

en: Colour:
nl: Kleur:

en: Click to change the font colour.
nl: Klik voor het veranderen van lettertypekleur.

en: Shows a preview of the font.
nl: Toont een voorbeeld van het lettertype.

en: Click to cancel changes to the font.
nl: Klik om lettertype veranderingen te annuleren.

en: Click to confirm changes to the font.
nl: Klik voor bevestiging van lettertypeveranderingen.

en: <Any>
nl: <Elke>

en: <Any Roman>
nl: <Elke Romaans>

en: <Any Decorative>
nl: <Elke Decoratief>

en: <Any Modern>
nl: <Elke Modern>

en: <Any Script>
nl: <Elke Script>

en: <Any Swiss>
nl: <Elke Helvetica>

en: <Any Teletype>
nl: <Elke Teletype>

en: File type:
nl: Bestandstype:

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Zoom
nl: Inzoomen

en: Bring All to Front
nl: Breng alles naar voren

en: Failed to load sound from "%s" (error %d).
nl: Laden van geluid "%s" mislukt (fout %d).

en: Font file "%s" doesn't exist.
nl: Lettertypebestand “%s” bestaat niet.

en: Font file "%s" cannot be used as it is not inside the font directory "%s".
nl: Lettertypebestand “%s” kan niet worden gebruikt omdat het zich niet in de lettertypemap “%s” bevindt.

[ctx: macOS menu item]
en: About %s
nl: Over %s

[ctx: macOS menu item]
en: About...
nl: Over...

[ctx: macOS menu item]
en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

[ctx: macOS menu item]
en: Services
nl: Diensten

[ctx: macOS menu item]
en: Hide %s
nl: Verberg %s

[ctx: macOS menu item]
en: Hide Others
nl: Verberg anderen

[ctx: macOS menu item]
en: Show All
nl: Toon alles

[ctx: macOS menu item]
en: Quit %s
nl: Stop %s

en: Printing is not supported by the system web control
nl: Afdrukken wordt niet ondersteund door de webbesturing van het systeem

en: Print operation could not be initialized
nl: Afdrukbewerking kon niet worden geïnitialiseerd

note: TRANSLATORS: Label of font point size
en: Point Size
nl: Puntgrootte

note: TRANSLATORS: Label of font face name
en: Face Name
nl: Letterbeeld Naam

note: TRANSLATORS: Label of font style
en: Style
nl: Stijl

note: TRANSLATORS: Label of font weight
en: Weight
nl: Gewicht

note: TRANSLATORS: Label of font family
en: Family
nl: Familie

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Highlight
nl: Markeer

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: HighlightText
nl: Gemarkeerde tekst

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Window
nl: Venster

note: TRANSLATORS: Custom colour choice entry
en: Custom
nl: Aangepast

en: Black
nl: Zwart

en: Maroon
nl: Kastanjebruin

en: Navy
nl: Marineblauw

en: Purple
nl: Paars

en: Teal
nl: Blauwgroen

en: Gray
nl: Grijs

en: Green
nl: Groen

en: Olive
nl: Olijfgroen

en: Brown
nl: Bruin

en: Blue
nl: Blauw

en: Fuchsia
nl: Fuchsiapaars

en: Red
nl: Rood

en: Orange
nl: Oranje

en: Silver
nl: Zilver

en: Lime
nl: Citroengeel

en: Aqua
nl: Agua

en: Yellow
nl: Geel

en: White
nl: Wit

en: Make a selection:
nl: Maak een selectie:

en: Property
nl: Eigenschap

en: Value
nl: Waarde

en: Categorized Mode
nl: Gecatogoriseerde modus

en: Alphabetic Mode
nl: Alfabetische modus

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: False
nl: Onwaar

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: True
nl: Waar

note: TRANSLATORS: Text  displayed for unspecified value
en: Unspecified
nl: Ongespecifieerd

note: TRANSLATORS: Caption of message box displaying any property error
en: Property Error
nl: Eigenschapsfout

en: You have entered invalid value. Press ESC to cancel editing.
nl: U heeft een ongeldige waarde ingevoerd. Druk op Esc om de bewerking te annuleren.

en: Error in resource: %s
nl: Fout in bron: %s

en: Type operation "%s" failed: Property labeled "%s" is of type "%s", NOT "%s".
nl: Type handeling "%s" mislukt: Eigenschap met label "%s" is van type "%s", NIET "%s".

en: Unknown base %d. Base 10 will be used.
nl: Onbekende basis %d. Basis 10 zal worden gebruikt.

en: Value must be %s or higher.
nl: Waarde moet %s zijn of meer.

en: Value must be between %s and %s.
nl: Waarde moet tussen %s en %s liggen.

en: Value must be %s or less.
nl: Waarde moet %s zijn of minder.

en: Not %s
nl: Niet %s

en: Choose a directory:
nl: Kies een map:

en: Choose a file
nl: Kies een bestand

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background &colour:
nl: Achtergrond&kleur:

en: Enables a background colour.
nl: Achtergrondkleur inschakelen.

en: The background colour.
nl: De achtergrondkleur.

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Use &shadow
nl: Gebruik &schaduw

en: Enables a shadow.
nl: Schakelt een schaduw in.

en: &Horizontal offset:
nl: &Horizontale verschuiving:

en: The horizontal offset.
nl: De horizontale verschuiving.

en: Units for this value.
nl: Eenheden voor deze waarde.

en: &Vertical offset:
nl: &Verticale verschuiving:

en: The vertical offset.
nl: De verticale verschuiving.

en: Shadow c&olour:
nl: Schad&uwkleur:

en: Enables the shadow colour.
nl: Schakelt de schaduwkleur in.

en: The shadow colour.
nl: De schaduwkleur.

en: Sh&adow spread:
nl: Sch&aduwbreedte:

en: Enables the shadow spread.
nl: Schakelt de schaduwbreedte in.

en: The shadow spread.
nl: De schaduwspreiding.

en: &Blur distance:
nl: &Vervagingsafstand:

en: Enables the blur distance.
nl: Schakelt de vervagingsafstand in.

en: The shadow blur distance.
nl: De vervagingsafstand van de schaduw.

en: Opaci&ty:
nl: Ondoorzich&tigheid:

en: Enables the shadow opacity.
nl: Schakelt de schaduwondoorzichtigheid in.

en: The shadow opacity.
nl: De schaduwondoorzichtigheid.

en: Border
nl: Rand

en: &Left:
nl: &Links:

en: Units for the left border width.
nl: Eenheden voor de linkerrand breedte.

en: The border line style.
nl: Lijnstijl van de rand.

en: &Right:
nl: &Rechts:

en: Units for the right border width.
nl: Eenheden voor de rechter randbreedte.

en: Units for the top border width.
nl: Eenheden voor de bovenrand breedte.

en: &Bottom:
nl: &Bodem:

en: Units for the bottom border width.
nl: Eenheden voor de bodemrand breedte.

en: &Synchronize values
nl: Waarden &synchroniseren

en: Check to edit all borders simultaneously.
nl: Aanvinken om alle hoeken tegelijk te bewerken.

en: Units for the left outline width.
nl: Eenheden voor de linker outline breedte.

en: Units for the right outline width.
nl: Eenheden voor de rechter outline breedte.

en: Units for the top outline width.
nl: Eenheden voor de boven outline breedte.

en: Units for the bottom outline width.
nl: Eenheden voor de bodem outline breedte.

en: Corner
nl: Hoek

en: Corner &radius:
nl: Hoek-st&raal:

en: An optional corner radius for adding rounded corners.
nl: Een optionele hoek-straal om afgeronde hoeken toe te voegen.

en: The value of the corner radius.
nl: Waarde van de hoek-straal.

en: Units for the corner radius.
nl: Eenheid van de hoek-straal.

en: None
nl: Geen

en: Solid
nl: Solide

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Dashed
nl: Gestreept

en: Double
nl: Dubbel

en: Groove
nl: Groef

en: Ridge
nl: Rug

en: Inset
nl: Invoeging

en: Outset
nl: Aanvang

en: Change Style
nl: Verander Stijl

en: Change Object Style
nl: Verander lijst Stijl

en: Change Properties
nl: Wijzig Eigenschappen

en: Change List Style
nl: Verander lijst Stijl

en: Renumber List
nl: Hernummer lijst

en: Insert Text
nl: Tekst invoegen

en: Insert Image
nl: Afbeelding Invoegen

en: Insert Object
nl: Object invoegen

en: Insert Field
nl: Veld invoegen

en: Too many EndStyle calls!
nl: Te veel EindStijl aanroepen!

en: files
nl: bestanden

en: standard/circle
nl: standaard/circel

en: standard/circle-outline
nl: standaard/circel-buitenrand

en: standard/square
nl: standaard/vierkant

en: standard/diamond
nl: standaard/diamant

en: standard/triangle
nl: standaard/driehoek

en: Box Properties
nl: Vak Eigenschappen

en: Multiple Cell Properties
nl: Mutiple Cel eigenschappen

en: Cell Properties
nl: Cel Eigenschappen

en: Set Cell Style
nl: Cel stijl instellen

en: Delete Row
nl: Rij verwijderen

en: Delete Column
nl: Kolom verwijderen

en: Add Row
nl: Rij toevoegen

en: Add Column
nl: Kolom toevoegen

en: Table Properties
nl: Tabel eigenschappen

en: Picture Properties
nl: Afbeelding Eigenschappen

en: image
nl: afbeelding

en: &Bullet style:
nl: &Opsommingstijl:

en: The available bullet styles.
nl: De beschikbare opsommingsteken stijlen.

en: Peri&od
nl: Peri&ode

en: Check to add a period after the bullet.
nl: Klik om een punt toe te voegen na het opsommingsteken.

en: Check to enclose the bullet in parentheses.
nl: Klik om het opsommingsteken tussen haakjes te zetten.

en: Check to add a right parenthesis.
nl: Klik om een rechterhaakje toe te voegen.

en: Bullet &Alignment:
nl: Opsommings&teken-uitlijning:

en: Centre
nl: Centrum

en: The bullet character.
nl: Het opsommingsteken letterteken.

en: &Symbol:
nl: &Symbool:

en: Ch&oose...
nl: K&iezen...

en: Click to browse for a symbol.
nl: Klik voor zoeken naar symbool.

en: Symbol &font:
nl: Symbool &-lettertype:

en: Available fonts.
nl: Beschikbare lettertypen.

en: S&tandard bullet name:
nl: S&tandaard naam opsommingsteken:

en: A standard bullet name.
nl: Een standaard opsommingstekennaam.

en: &Number:
nl: &Nummer:

en: The list item number.
nl: Het nummer van de elementenlijst.

en: Shows a preview of the bullet settings.
nl: Toont een voorbeeld van de opsommingtekens instellingen.

en: (None)
nl: (Geen)

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Upper case letters
nl: Hoofdletters

en: Lower case letters
nl: Kleineletters

en: Upper case roman numerals
nl: Kapitale Romeinse cijfers

en: Lower case roman numerals
nl: Kleineletters Romeinse telwoorden

en: Numbered outline
nl: Genummerde outline

en: Symbol
nl: Symbool

en: Standard
nl: Standaard

en: Drag
nl: Slepen

en: Delete Text
nl: Tekst verwijderen

en: Remove Bullet
nl: Bolletje weghalen

en: The text couldn't be saved.
nl: De tekst kon niet worden opgeslagen.

en: Replace
nl: Vervangen

en: &Font:
nl: &Lettertype:

en: Type a font name.
nl: Typ een lettertype naam.

en: &Size:
nl: &Grootte:

en: Type a size in points.
nl: Typ een grootte in punten.

en: The font size units, points or pixels.
nl: De lettertypegrootte in units, punten of pixels.

en: Lists the available fonts.
nl: Geef overzicht beschikbare lettertypes.

en: Lists font sizes in points.
nl: Maakt overzicht van lettertypegroottes in punten.

en: Font st&yle:
nl: Lettertype st&ijl:

en: Select regular or italic style.
nl: Selecteer normale of cursieve stijl.

en: Font &weight:
nl: Lettertype z&waarte:

en: Select regular or bold.
nl: Selecteer Normaal of Vet.

en: &Underlining:
nl: Onderstre&ping:

en: Select underlining or no underlining.
nl: Selecteer onderstreept of normaal.

en: &Colour:
nl: &Kleur:

en: Click to change the text colour.
nl: Klik voor het veranderen van tekstkleur.

en: &Bg colour:
nl: &Bg kleur:

en: Click to change the text background colour.
nl: Klik voor het veranderen van tekst achtergrondkleur.

en: Check to show a line through the text.
nl: Aanvinken voor doorgehaalde tekst.

en: Ca&pitals
nl: &Hoofdletters

en: Check to show the text in capitals.
nl: Aanvinken voor tekst in Hoofdletters.

en: Small C&apitals
nl: Klein kapitaal

en: Check to show the text in small capitals.
nl: Aanvinken voor tekst in klein kapitaal.

en: Supe&rscript
nl: Bovensch&rift

en: Check to show the text in superscript.
nl: Aanvinken voor tekst in bovenschrift.

en: Subscrip&t
nl: Onderschrif&t

en: Check to show the text in subscript.
nl: Aanvinken voor tekst in onderschrift.

en: Rig&ht-to-left
nl: Rech&ts-naar-links

en: Check to indicate right-to-left text layout.
nl: Aanvinken om rechts-naar-links tekst lay-out aan te geven.

en: Suppress hyphe&nation
nl: Woordafbreking onderdrukken

en: Check to suppress hyphenation.
nl: Aanvinken om woordafbreking te onderdrukken.

en: Shows a preview of the font settings.
nl: Toon een voorbeeld van de lettertype instellingen.

en: (none)
nl: (geen)

en: Regular
nl: Normaal

en: Not underlined
nl: Niet onderstreept

en: Indents && Spacing
nl: Inspringingen && Tussenruimtes

en: Bullets
nl: Opsommingtekens

en: List Style
nl: Lijst Stijl

en: Margins
nl: Marges

en: Borders
nl: Randen

en: Colour
nl: Kleur

en: &Alignment
nl: &Uitlijning

en: &Left
nl: &Links

en: Left-align text.
nl: Links uitgelijnde tekst.

en: &Right
nl: &Rechts

en: Right-align text.
nl: Rechtsuitgelijnde tekst.

en: &Justified
nl: Uit&gevuld

en: Justify text left and right.
nl: Tekst Links en rechts uitlijnen.

en: Cen&tred
nl: Gecen&treerd

en: Centre text.
nl: Tekst Centreren.

en: &Indeterminate
nl: &Onduidelijk

en: Use the current alignment setting.
nl: Gebruik de actuele uitlijningsinstelling.

en: &Indentation (tenths of a mm)
nl: I&nspringing (tienden van een mm)

en: The left indent.
nl: De Linkse inspringing.

en: Left (&first line):
nl: Links (&eerste regel):

en: The first line indent.
nl: De eerste regel inspringing.

en: The right indent.
nl: De rechts inspringing.

en: &Outline level:
nl: &Outline niveau:

en: The outline level.
nl: Het Outline niveau.

en: &Spacing (tenths of a mm)
nl: &Tussenruimte (tienden van een mm)

en: &Before a paragraph:
nl: &Voor een paragraaf:

en: The spacing before the paragraph.
nl: De tussenruimte voor de paragraaf.

en: &After a paragraph:
nl: &Na een paragraaf:

en: The spacing after the paragraph.
nl: De ruimte na de paragraaf.

en: L&ine spacing:
nl: R&egel tussenruimte:

en: Single
nl: Enkel

en: The line spacing.
nl: De regeltussenruimte.

en: &Page Break
nl: &Pagina-einde

en: Inserts a page break before the paragraph.
nl: Een pagina-einde invoegen voor de paragraaf.

en: Shows a preview of the paragraph settings.
nl: Toont een voorbeeld van de paragraaf instellingen.

en: &List level:
nl: &Lijstniveau:

en: Selects the list level to edit.
nl: Selecteert het lijstniveau voor bewerking.

en: &Font for Level...
nl: &Lettertype voor niveau...

en: Click to choose the font for this level.
nl: Klik voor het kiezen van het lettertype voor dit niveau.

en: Bullet style
nl: Opsommingsteken-stijl

en: Before a paragraph:
nl: Vóór een alinea:

en: After a paragraph:
nl: Na een alinea:

en: Line spacing:
nl: Regel tussenruimte:

en: Spacing
nl: Tussenruimtebepaling

en: The left margin size.
nl: De grootte van de linkermarge.

en: Units for the left margin.
nl: Eenheden voor de linkermarge breedte.

en: The right margin size.
nl: De grootte van de rechtermarge.

en: Units for the right margin.
nl: Eenheden voor de rechter marge breedte.

en: The top margin size.
nl: De grootte van de bovenmarge.

en: Units for the top margin.
nl: Eenheden voor de bovenmarge.

en: The bottom margin size.
nl: De grootte van de bodem marge.

en: Units for the bottom margin.
nl: Eenheden voor de bodemmarge breedte.

en: Padding
nl: Uitvulling

en: The left padding size.
nl: De grootte van de linker uitvulruimte.

en: Units for the left padding.
nl: Eenheden voor de linker uitvulbreedte.

en: The right padding size.
nl: De grootte van de rechteruitvulruimte.

en: Units for the right padding.
nl: Eenheden voor de rechter uitvulbreedte.

en: The top padding size.
nl: De grootte van de bovenuitvulruimte.

en: Units for the top padding.
nl: Eenheden voor de boven uitvulbreedte.

en: The bottom padding size.
nl: De grootte van de bodem uitvulruimte.

en: Units for the bottom padding.
nl: Eenheden voor de bodem uitvulbreedte.

en: Floating
nl: Zwevend

en: &Floating mode:
nl: &Zwevende modus:

en: How the object will float relative to the text.
nl: Hoe het object zweeft relatief t.o.v. de tekst.

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: &Vertical alignment:
nl: &Vertikale uitlijning:

en: Enable vertical alignment.
nl: Vertikale uitlijning inschakelen.

en: Centred
nl: Gecentreerd

en: Vertical alignment.
nl: Vertikale uitlijning.

en: &Width:
nl: &Breedte:

en: Enable the width value.
nl: De breedte-waarde inschakelen.

en: The object width.
nl: De breedte van het object.

en: Units for the object width.
nl: Eenheden voor de objectbreedte.

en: &Height:
nl: &Hoogte:

en: Enable the height value.
nl: De hoogte-waarde inschakelen.

en: The object height.
nl: De hoogte van het object.

en: Units for the object height.
nl: Eenheden voor de objecthoogte.

en: Min width:
nl: Minimale breedte:

en: Enable the minimum width value.
nl: Minimum breedte inschakelen.

en: The object minimum width.
nl: De minimale breedte van het object.

en: Units for the minimum object width.
nl: Eenheden voor de minimale object breedte.

en: Min height:
nl: Minimale hoogte:

en: Enable the minimum height value.
nl: De minimale hoogte-waarde inschakelen.

en: The object minimum height.
nl: De minimale hoogte van het object.

en: Units for the minimum object height.
nl: Eenheden voor de minimale object hoogte.

en: Max width:
nl: Maximale breedte:

en: Enable the maximum width value.
nl: Maximum breedte inschakelen.

en: The object maximum width.
nl: De maximale breedte van het object.

en: Units for the maximum object width.
nl: Eenheden voor de maximale object breedte.

en: Max height:
nl: Maximale hoogte:

en: The object maximum height.
nl: De maximale hoogte van het object.

en: Units for the maximum object height.
nl: Eenheden voor de maximale object hoogte.

en: Position
nl: Positie

en: &Position mode:
nl: &Positiemodus:

en: Static
nl: Statisch

en: Relative
nl: Relatief

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Fixed
nl: Vast

en: The left position.
nl: De linkerpositie.

en: Units for the left position.
nl: Eenheden voor de linkerpositie.

en: The top position.
nl: De bovenpositie.

en: Units for the top position.
nl: Eenheden voor de bovenpositie.

en: The right position.
nl: De rechterpositie.

en: Units for the right position.
nl: Eenheden voor de rechterpositie.

en: The bottom position.
nl: De onderpositie.

en: Units for the bottom position.
nl: Eenheden voor de onderpositie.

en: &Move the object to:
nl: &Verplaats object naar:

en: &Previous Paragraph
nl: &Vorige paragraaf

en: Moves the object to the previous paragraph.
nl: Verplaatst het object naar de vorige paragraaf.

en: &Next Paragraph
nl: &Volgende paragraaf

en: Moves the object to the next paragraph.
nl: Verplaatst het object naar de volgende paragraaf.

en: &Styles:
nl: &Stijlen:

en: The available styles.
nl: De beschikbare Stijlen.

en: The style preview.
nl: Afdrukvoorbeeld van de stijl.

en: New &Character Style...
nl: Nieuw &Letterteken Stijl...

en: Click to create a new character style.
nl: Klik voor het maken van een nieuwe letterteken stijl.

en: New &Paragraph Style...
nl: Nieuwe &Paragraaf Stijl...

en: Click to create a new paragraph style.
nl: Klik voor het maken van een nieuwe paragraaf stijl.

en: New &List Style...
nl: Nieuwe &Lijst Stijl...

en: Click to create a new list style.
nl: Klik voor het maken van een nieuwe lijst stijl.

en: New &Box Style...
nl: Nieuwe &Vak Stijl...

en: Click to create a new box style.
nl: Klik voor het maken van een nieuwe vak stijl.

en: &Apply Style
nl: Stijl toe&passen

en: Click to apply the selected style.
nl: Klik voor toepassen geselecteerde stijl.

en: &Rename Style...
nl: Stijl he&rnoemen…

en: Click to rename the selected style.
nl: Klik voor het hernoemen van geselecteerde stijl.

en: &Edit Style...
nl: S&tijl bewerken...

en: Click to edit the selected style.
nl: Klik voor het bewerken van geselecteerde stijl.

en: &Delete Style...
nl: Stijl &verwijderen...

en: Click to delete the selected style.
nl: Klik voor het verwijderen van geselecteerde stijl.

en: Click to close this window.
nl: Klik om dit venster te sluiten.

en: &Restart numbering
nl: Nummering he&rstarten

en: Check to restart numbering.
nl: Aanvinken voor herstart nummering.

en: Enter a character style name
nl: Vul een lettertekenstijlnaam in

en: New Style
nl: Nieuw Stijl

en: Sorry, that name is taken. Please choose another.
nl: Helaas, die naam bestaat al. Kies een andere.

en: Enter a paragraph style name
nl: Vul een paragraafstijl in

en: Delete style %s?
nl: Stijl %s verwijderen?

en: Delete Style
nl: Stijl verwijderen

en: Enter a list style name
nl: Vul een lijststijl in

en: Enter a new style name
nl: Vul een nieuwe stijlnaam in

en: Enter a box style name
nl: Vul een vak stijlnaam in

en: The style name.
nl: De stijl naam.

en: &Based on:
nl: Ge&baseerd op:

en: The style on which this style is based.
nl: De stijl waarop deze stijl is gebaseerd.

en: &Next style:
nl: Volge&nde stijl:

en: The default style for the next paragraph.
nl: De standaard stijl voor de volgende paragraaf.

en: All styles
nl: Alle stijlen

en: Paragraph styles
nl: Paragraaf stijlen

en: Character styles
nl: Letterteken Stijlen

en: List styles
nl: Lijst stijlen

en: Box styles
nl: Vak stijlen

en: The font from which to take the symbol.
nl: Het lettertype waar het symbool van wordt genomen.

en: Shows a Unicode subset.
nl: Toont een Unicode subset.

en: &Character code:
nl: &Lettertekencode:

en: The character code.
nl: De Letterteken code.

en: &From:
nl: &Van:

en: The range to show.
nl: De te tonen range.

en: Insert
nl: Invoegen

en: (Normal text)
nl: (Normale tekst)

en: &Position (tenths of a mm):
nl: &Positie (tienden van een mm):

en: The tab position.
nl: De tab positie.

en: The tab positions.
nl: De tab posities.

en: Click to create a new tab position.
nl: Klik voor het maken van een nieuwe tab positie.

en: Click to delete the selected tab position.
nl: Klik voor het verwijderen van geselecteerd tab positie.

en: Delete A&ll
nl: A&lles verwijderen

en: Click to delete all tab positions.
nl: Klik om alle tabposities te verwijderen.

en: Failed to initialize GUI: no built-in themes found.
nl: Initialiseren van GUI mislukt: Geen ingebouwd thema gevonden.

en: GTK+ theme
nl: GTK+ thema

en: Metal theme
nl: Metaal thema

en: Simple monochrome theme
nl: Eenvoudig monochroom thema

en: Win32 theme
nl: Win32 thema

en: &Restore
nl: &Herstellen

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: &Size
nl: &Grootte

en: Mi&nimize
nl: Minimaliseren

en: Ma&ximize
nl: Maximaliseren

en: Failed to install signal handler
nl: Installeren van signaal handler mislukt

en: Already dialling ISP.
nl: Al bezig internetaanbieder te bellen.

en: Failed to unload shared library
nl: Kan gedeelde bibliotheek niet verwijderen

en: Unknown dynamic library error
nl: Onbekende dynamische bibliotheek fout

en: Failed to create epoll descriptor
nl: Aanmaken epoll descriptor mislukt

en: Error closing epoll descriptor
nl: Fout bij sluiten van epoll descriptor

en: Failed to add descriptor %d to epoll descriptor %d
nl: Kon geen descriptor %d toevoegen aan epoll descriptor %d

en: Failed to modify descriptor %d in epoll descriptor %d
nl: Modificeren van descriptor %d in epoll descriptor %d mislukt

en: Failed to unregister descriptor %d from epoll descriptor %d
nl: Registratie teniet doen van descriptor %d van epoll descriptor %d mislukt

en: Waiting for IO on epoll descriptor %d failed
nl: Het wachten op IO voor epoll beschrijver %d mislukte

en: Unable to create inotify instance
nl: Niet mogelijk een inotify exemplaarset aan te maken

en: Unable to close inotify instance
nl: Sluiten van inotify exemplaarset niet mogelijk

en: Unable to add inotify watch
nl: Kan geen inotify controle toevoegen

en: Unable to remove inotify watch %i
nl: Kan inotify horloge %i niet verwijderen

en: Unexpected event for "%s": no matching watch descriptor.
nl: Onverwachte gebeurtenis voor "%s": geen overeenkomende watch descriptor.

en: Invalid inotify event for "%s"
nl: Ongeldige inotify-gebeurtenis voor "%s"

en: Unable to read from inotify descriptor
nl: Kan niet lezen van inotify descriptor

en: EOF while reading from inotify descriptor
nl: EOF tijdens lezen van inotify descriptor

en: Unable to create kqueue instance
nl: Niet mogelijk een kqueue exemplaarset aan te maken

en: Error closing kqueue instance
nl: Fout bij sluiten van kqueue exemplaarset

en: Unable to add kqueue watch
nl: Kan geen kqueue controle toevoegen

en: Unable to remove kqueue watch
nl: Kan kqueue controle niet verwijderen

en: Unable to get events from kqueue
nl: Kan gebeurtenissen niet uit kqueue halen

en: Media playback error: %s
nl: Media-afspeelfout: %s

en: Failed to prepare playing "%s".
nl: Voorbereiden om "%s" af te spelen mislukt.

en: Failed to write to lock file '%s'
nl: Schrijven naar vergrendeld bestand '%s' mislukt

en: Failed to set permissions on lock file '%s'
nl: Instellen van permissies op grendelbestand '%s' mislukt

en: Failed to lock the lock file '%s'
nl: Vergrendelen van het vergrendelde bestand '%s' mislukt

en: Failed to inspect the lock file '%s'
nl: Inspecteren van grendelbestand '%s' mislukt

en: Lock file '%s' has incorrect owner.
nl: Lock-bestand '%s' heeft onjuiste eigenaar.

en: Lock file '%s' has incorrect permissions.
nl: Vergrendelingsbestand '%s' heeft onjuiste machtigingen.

en: Failed to access lock file.
nl: Toegang naar beveiligd bestand mislukt.

en: Failed to read PID from lock file.
nl: Lezen van PID van vergrendeld bestand mislukt.

en: Failed to remove stale lock file '%s'.
nl: Verwijderen van verouderd vergrendeld bestand '%s' mislukt.

en: Deleted stale lock file '%s'.
nl: Verouderd vergrendeld bestand '%s' verwijderd.

en: Invalid lock file '%s'.
nl: Ongeldig vergrendeld bestand '%s'.

en: Failed to remove lock file '%s'
nl: Verwijderen van vergrendeld bestand '%s' mislukt

en: Failed to unlock lock file '%s'
nl: Ontgrendelen van het vergrendelde bestand '%s' mislukt

en: Failed to close lock file '%s'
nl: Sluiten van vergrendeld bestand '%s' mislukt

en: No sound
nl: Geen geluid

en: Unable to play sound asynchronously.
nl: Niet in staat geluid asynchroon af te spelen.

en: Couldn't load sound data from '%s'.
nl: Kon geen geluidsgegevens laden van '%s'.

en: Sound file '%s' is in unsupported format.
nl: Geluidsbestand '%s' heeft een niet ondersteund formaat.

en: Sound data are in unsupported format.
nl: De geluidsdata zijn in een niet ondersteund formaat.

en: Couldn't open audio: %s
nl: Kon audio: %s niet openen

en: Cannot retrieve thread scheduling policy.
nl: Kan thread-planningstrategie niet verkrijgen.

en: Cannot get priority range for scheduling policy %d.
nl: Kan prioriteitbereik niet verkrijgen voor planningstrategie %d.

en: Thread priority setting is ignored.
nl: Thread-prioriteitsinstelling is genegeerd.

en: Failed to join a thread, potential memory leak detected - please restart the program
nl: Aansluiten bij een draadje mislukt, mogelijk geheugenlek aangetroffen - herstart het programma a.u.b

en: Failed to set thread concurrency level to %lu
nl: Instellen van concurrency-niveau van thread op %lu mislukt

en: Failed to set thread priority %d.
nl: Instellen van prioriteit van thread %d mislukt.

en: Failed to terminate a thread.
nl: Beëindigen van thread mislukt.

en: Thread module initialization failed: failed to create thread key
nl: Threadmodule-initialisatie mislukt: maken van thread-sleutel mislukt

en: Impossible to get child process input
nl: Onmogelijk om child proces input te verkrijgen

en: Can't write to child process's stdin
nl: Kan niet schrijven naar child proces's stdin

en: Failed to execute '%s'
nl: Uitvoeren van '%s' mislukt

en: Fork failed
nl: Vork mislukt

en: Failed to set process priority
nl: Instellen van prioriteit van proces mislukt

en: Failed to redirect child process input/output
nl: Omleiden van I/O van child proces mislukt

en: Failed to set up non-blocking pipe, the program might hang.
nl: Niet-blokkerende pipe instellen mislukt. Het programma kan hangen.

en: Cannot get the hostname
nl: Kan hostnaam niet verkrijgen

en: Cannot get the official hostname
nl: Kan officiële hostnaam niet verkrijgen

en: Failed to create wake up pipe used by event loop.
nl: Aanmaken wake-up pipe gebruikt door gebeurtenis-lus mislukt.

en: Failed to switch wake up pipe to non-blocking mode
nl: Kan de wake-up-pipe niet overschakelen naar de niet-blokkerende modus

en: Failed to read from wake-up pipe
nl: Lezen van wake-up pipe mislukt

en: Invalid geometry specification '%s'
nl: Ongeldige geometrie specificatie '%s'

en: wxWidgets could not open display. Exiting.
nl: wxWidgets kon beeldscherm niet openen. Afbreken.

en: Failed to close the display "%s"
nl: Kon de display "%s" niet sluiten

en: Failed to open display "%s".
nl: Openen van display "%s" mislukt.

en: XML parsing error: '%s' at line %d
nl: XML ontleed fout: '%s' in lijn %d

en: Cannot load resources from '%s'.
nl: Kan bronnen niet laden uit '%s'.

en: Cannot open resources file '%s'.
nl: Kan bronbestand '%s' niet openen.

en: Cannot load resources from file '%s'.
nl: Kan bronnen niet laden uit bestand '%s'.

en: Creating %s "%s" failed.
nl: Aanmaken van '%s' in '%s' mislukte.
