wxWidgets 3.1 - en to sl translation catalogue (1925 entries)

en: All files (*.*)|*.*
sl: Vse datoteke (*.*)|*.*

en: All files (*)|*
sl: Vse datoteke (*)|*

en: Elapsed time:
sl: Pretekli čas:

en: Estimated time:
sl: Predviden čas:

en: Remaining time:
sl: Preostali čas:

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: OK
sl: V redu

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Help
sl: Pomoč

en: Cannot initialize OLE
sl: Inicializacija OLE ni možna

en: Unable to close the handle for '%s'
sl: Datotečne ročice za »%s« ni mogoče zapreti.

en: Failed to open directory "%s" for monitoring.
sl: Mape "%s" ni mogoče odpreti za spremljanje.

en: Unable to close I/O completion port handle
sl: Ni mogoče zapreti ročice vrat dokončanja V/I.

en: Unable to associate handle with I/O completion port
sl: Ni mogoče povezati ročice z vrati dokončanja V/I.

en: Unexpectedly new I/O completion port was created
sl: Nepričakovano so ustvarjena nova vrata dokončanja V/I.

en: Unable to post completion status
sl: Ni mogoče objaviti stanje dokončanosti.

en: Unable to dequeue completion packet
sl: Paketa dokončanja ni mogoče postaviti iz vrste

en: Unable to create I/O completion port
sl: Ni mogoče ustvariti ročice vrat dokončanja V/I.

en: Printout
sl: Izpis

en: &See details
sl: &Pokaži podrobnosti

en: &Hide details
sl: &Skrij podrobnosti

en: &Box
sl: &Polje

en: &Picture
sl: &Slika

en: &Cell
sl: &Celica

en: &Table
sl: &Tabela

en: Object Properties
sl: Lastnosti predmeta

en: Printing
sl: Tiskanje poteka

en: Symbols
sl: Simboli

en: Pipe creation failed
sl: Tvorba cevovoda ni uspela.

en: Failed to enumerate video modes
sl: Preštevanje video-načinov ni uspelo.

en: Failed to change video mode
sl: Sprememba video načina ni uspela.

en: Unable to open path '%s'
sl: Poti »%s« ni mogoče odpreti.

en: Unable to close path '%s'
sl: Poti »%s« ni mogoče zapreti.

en: SetProperty called w/o valid setter
sl: SetProperty klicana brez veljavnega nastavljavca

en: GetProperty called w/o valid getter
sl: GetProperty klicana brez veljavnega pridobivalnika

en: AddToPropertyCollection called w/o valid adder
sl: AddToPropertyCollection klicana brez veljavnega dodajalnika

en: GetPropertyCollection called w/o valid collection getter
sl: GetPropertyCollection klicana brez veljavnega pridobivalnika zbirke

en: AddToPropertyCollection called on a generic accessor
sl: AddToPropertyCollection klicana na splošnem dostopniku

en: GetPropertyCollection called on a generic accessor
sl: GetPropertyCollection klicana na splošnem dostopniku

en: Cl&ose
sl: &Zapri

en: Close All
sl: Zapri vse

en: &Next
sl: &Naslednji

en: &Previous
sl: &Prejšnji

en: &Window
sl: &Okno

[ctx: keyboard key]
en: Delete
sl: Bris

[ctx: keyboard key]
en: Del
sl: Brisalka

[ctx: keyboard key]
en: Back
sl: Vrač

[ctx: keyboard key]
en: Backspace
sl: Vračalka

[ctx: keyboard key]
en: Insert
sl: Vstavljalka

[ctx: keyboard key]
en: Ins
sl: Vstav

[ctx: keyboard key]
en: Enter
sl: Vnašalka

[ctx: keyboard key]
en: Return
sl: Vračalka

[ctx: keyboard key]
en: PageUp
sl: PrejStran

[ctx: keyboard key]
en: Page Up
sl: Prejšnja stran

[ctx: keyboard key]
en: PageDown
sl: NaslStran

[ctx: keyboard key]
en: Page Down
sl: Naslednja stran

[ctx: keyboard key]
en: PgUp
sl: Prej. stran

[ctx: keyboard key]
en: PgDn
sl: Nasl. stran

[ctx: keyboard key]
en: Left
sl: Levo

[ctx: keyboard key]
en: Right
sl: Desno

[ctx: keyboard key]
en: Up
sl: Navzgor

[ctx: keyboard key]
en: Down
sl: Dol

[ctx: keyboard key]
en: Home
sl: Domov

[ctx: keyboard key]
en: End
sl: Konec

[ctx: keyboard key]
en: Space
sl: Preslednica

[ctx: keyboard key]
en: Tab
sl: Tabulatorka

[ctx: keyboard key]
en: Esc
sl: Ubežnica

[ctx: keyboard key]
en: Escape
sl: Ubežnica

[ctx: keyboard key]
en: Cancel
sl: Prekliči

[ctx: keyboard key]
en: Clear
sl: Počisti

[ctx: keyboard key]
en: Menu
sl: Meni

[ctx: keyboard key]
en: Pause
sl: Prekinitev

[ctx: keyboard key]
en: Capital
sl: Velike začetnice

[ctx: keyboard key]
en: Select
sl: Izbiralka

[ctx: keyboard key]
en: Print
sl: Tiskalka

[ctx: keyboard key]
en: Execute
sl: Izvedi

[ctx: keyboard key]
en: Snapshot
sl: Posnetek

[ctx: keyboard key]
en: Help
sl: Pomoč

[ctx: keyboard key]
en: Add
sl: Dodaj

[ctx: keyboard key]
en: Separator
sl: Ločilo

[ctx: keyboard key]
en: Subtract
sl: Odštej

[ctx: keyboard key]
en: Decimal
sl: Decimalno

[ctx: keyboard key]
en: Multiply
sl: Pomnoži

[ctx: keyboard key]
en: Divide
sl: Razdeli

[ctx: keyboard key]
en: Num_lock
sl: Zakl_štev

[ctx: keyboard key]
en: Num Lock
sl: Zaklepalka številčnice

[ctx: keyboard key]
en: Scroll_lock
sl: Zakl_drs

[ctx: keyboard key]
en: Scroll Lock
sl: Zaklepalka drsenja

[ctx: keyboard key]
en: KP_Space
sl: ŠT_Preslednica

[ctx: keyboard key]
en: Num Space
sl: Št Preslednica

[ctx: keyboard key]
en: KP_Tab
sl: ŠT_Tabulatorka

[ctx: keyboard key]
en: Num Tab
sl: Št Tabulatorka

[ctx: keyboard key]
en: KP_Enter
sl: ŠT_Vnašalka

[ctx: keyboard key]
en: Num Enter
sl: Št Vnašalka

[ctx: keyboard key]
en: KP_Home
sl: ŠT_Začetek

[ctx: keyboard key]
en: Num Home
sl: Št Domov

[ctx: keyboard key]
en: KP_Left
sl: ŠT_Levo

[ctx: keyboard key]
en: Num left
sl: Št Levo

[ctx: keyboard key]
en: KP_Up
sl: ŠT_Navzgor

[ctx: keyboard key]
en: Num Up
sl: Št Navzgor

[ctx: keyboard key]
en: KP_Right
sl: ŠT_Desno

[ctx: keyboard key]
en: Num Right
sl: Št Desno

[ctx: keyboard key]
en: KP_Down
sl: ŠT_Navzdol

[ctx: keyboard key]
en: Num Down
sl: Št Navzdol

[ctx: keyboard key]
en: KP_PageUp
sl: ŠT_Prejšnjastran

[ctx: keyboard key]
en: Num Page Up
sl: Št Prejšnja stran

[ctx: keyboard key]
en: KP_PageDown
sl: ŠT_Naslednjastran

[ctx: keyboard key]
en: Num Page Down
sl: Št Naslednja stran

[ctx: keyboard key]
en: KP_Prior
sl: ŠT_Prejšnji

[ctx: keyboard key]
en: KP_Next
sl: ŠT_Naslednji

[ctx: keyboard key]
en: KP_End
sl: ŠT_Konec

[ctx: keyboard key]
en: Num End
sl: Št Konec

[ctx: keyboard key]
en: KP_Begin
sl: ŠT_Začni

[ctx: keyboard key]
en: Num Begin
sl: Št Začetek

[ctx: keyboard key]
en: KP_Insert
sl: ŠT_Vstavljalka

[ctx: keyboard key]
en: Num Insert
sl: Št Vstavi

[ctx: keyboard key]
en: KP_Delete
sl: ŠT_Brisalka

[ctx: keyboard key]
en: Num Delete
sl: Št Brisalka

[ctx: keyboard key]
en: KP_Equal
sl: ŠT_Enako

[ctx: keyboard key]
en: Num =
sl: Št =

[ctx: keyboard key]
en: KP_Multiply
sl: ŠT_Množi

[ctx: keyboard key]
en: Num *
sl: Št *

[ctx: keyboard key]
en: KP_Add
sl: ŠT_Dodaj

[ctx: keyboard key]
en: Num +
sl: Št +

[ctx: keyboard key]
en: KP_Separator
sl: ŠT_Ločilo

[ctx: keyboard key]
en: Num ,
sl: Št ,

[ctx: keyboard key]
en: KP_Subtract
sl: ŠT_Odštej

[ctx: keyboard key]
en: Num -
sl: Št -

[ctx: keyboard key]
en: KP_Decimal
sl: ŠT_Vejica

[ctx: keyboard key]
en: Num .
sl: Št .

[ctx: keyboard key]
en: KP_Divide
sl: ŠT_Deli

[ctx: keyboard key]
en: Num /
sl: Št /

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Left
sl: Windows_Levo

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Right
sl: Windows_Desno

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Menu
sl: Windows_Meni

[ctx: keyboard key]
en: Command
sl: Ukazovalka

[ctx: keyboard key]
en: ctrl
sl: krmilka

[ctx: keyboard key]
en: alt
sl: izmenjalka

[ctx: keyboard key]
en: shift
sl: dvigalka

[ctx: keyboard key]
en: rawctrl
sl: surovakrmilka

[ctx: keyboard key]
en: num
sl: Št

[ctx: keyboard key]
en: KP_F
sl: ŠT_F

[ctx: keyboard key]
en: KP_
sl: ŠT_

[ctx: keyboard key]
en: SPECIAL
sl: POSEBNO

[ctx: keyboard key]
en: Alt+
sl: Izmenjalka-

[ctx: keyboard key]
en: Ctrl+
sl: Krmilka-

[ctx: keyboard key]
en: Shift+
sl: Dvigalka-

[ctx: keyboard key]
en: RawCtrl+
sl: SurovaKrmilka-

en: show this help message
sl: pokaži to sporočilo pomoči

en: generate verbose log messages
sl: ustvari obširna dnevniška sporočila

en: specify the theme to use
sl: določi temo za uporabo

en: specify display mode to use (e.g. 640x480-16)
sl: določite zaslonski način (npr. 640x480-16)

en: Unsupported theme '%s'.
sl: Nepodprta tema '%s'.

en: Invalid display mode specification '%s'.
sl: Napačna specifikacija načina prikaza '%s'.

en: Option '%s' can't be negated
sl: Možnosti »%s« ni mogoče negirati.

en: Unknown long option '%s'
sl: Nepoznana dolga opcija '%s'

en: Unknown option '%s'
sl: Nepoznana opcija '%s'

en: Unexpected characters following option '%s'.
sl: Parametru '%s' sledijo nepričakovani znaki.

en: Option '%s' requires a value.
sl: Možnost '%s' zahteva vrednost.

en: Separator expected after the option '%s'.
sl: Po možnosti '%s' je pričakovano ločilo.

en: '%s' is not a correct numeric value for option '%s'.
sl: »%s« ni pravilna numerična vrednost za možnost »%s«.

en: Option '%s': '%s' cannot be converted to a date.
sl: Možnosti '%s':'%s' ni mogoče pretvoriti v datum.

en: Unexpected parameter '%s'
sl: Nepričakovan parameter '%s'

en: %s (or %s)
sl: %s (ali %s)

en: The value for the option '%s' must be specified.
sl: Vrednost opcije '%s' mora biti podana.

en: The required parameter '%s' was not specified.
sl: Zahtevani parameter '%s' ni bil podan.

en: Usage: %s
sl: Uporaba: %s

en: num
sl: št

en: double
sl: dvojno

en: date
sl: datum

en: Unnamed command
sl: Neimenovan ukaz

en: &Undo
sl: &Razveljavi

en: Can't &Undo
sl: Nemogoča &razveljavitev

en: &Undo
sl: &Razveljavi

en: &Redo
sl: &Ponovi

en: &Redo
sl: &Ponovi

en: String To Colour : Incorrect colour specification : %s
sl: Niz v barvo: nepravilna specifikacija barve: %s

en: Invalid value %ld for a boolean key "%s" in config file.
sl: Neveljavna vrednost %ld za logični ključ »%s« v prilagoditveni datoteki.

en: Environment variables expansion failed: missing '%c' at position %u in '%s'.
sl: Razširitev okoljske spremenljivke ni uspela: manjka »%c« na mestu %u v »%s«.

en: '%s' has extra '..', ignored.
sl: »%s« ima dodaten »..«, prezrto.

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: checked
sl: potrjeno

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: unchecked
sl: nepotrjeno

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: undetermined
sl: nedoločeno

en: today
sl: danes

en: yesterday
sl: včeraj

en: tomorrow
sl: jutri

en: first
sl: prvi

en: second
sl: drugi

en: third
sl: tretji

en: fourth
sl: četrti

en: fifth
sl: peti

en: sixth
sl: šesti

en: seventh
sl: sedmi

en: eighth
sl: osmi

en: ninth
sl: deveti

en: tenth
sl: deseti

en: eleventh
sl: enajsti

en: twelfth
sl: dvanajsti

en: thirteenth
sl: trinajsti

en: fourteenth
sl: štirinajsti

en: fifteenth
sl: petnajsti

en: sixteenth
sl: šestnajsti

en: seventeenth
sl: sedemnajsti

en: eighteenth
sl: osemnajsti

en: nineteenth
sl: devetnajsti

en: twentieth
sl: dvajseti

en: noon
sl: opoldne

en: midnight
sl: opolnoči

en: Failed to create directory "%s"
sl: Mape »%s« ni mogoče ustvariti.

en: Debug report couldn't be created.
sl: Poročila o razhroščevanju ni mogoče ustvariti.

en: Failed to remove debug report file "%s"
sl: Datoteke poročila o razhroščevanju »%s« ni mogoče odstraniti.

en: Failed to clean up debug report directory "%s"
sl: Mape poročila o razhroščevanju »%s« ni mogoče počistiti.

en: process context description
sl: opis konteksta procesa

en: dump of the process state (binary)
sl: izmet stanja procesa (binarni)

en: Debug report generation has failed.
sl: Tvorba poročila o razhroščevanju ni uspela.

en: Processing debug report has failed, leaving the files in "%s" directory.
sl: Obdelava poročila o razhroščevanju ni uspela, datoteke so ostale v mapi "%s".

en: A debug report has been generated. It can be found in
sl: Poročilo o razhroščevanju je bilo ustvarjeno. Nahaja se v

en: And includes the following files:
sl: in vsebuje naslednje datoteke:

en: 
    Please send this report to the program maintainer, thank you!
sl: 
    Prosimo, pošljite to poročilo vzdrževalcu programa, hvala!

en: Failed to execute curl, please install it in PATH.
sl: curl ni bilo mogoče izvesti, prosimo, namestite ga v poti PATH.

en: Failed to upload the debug report (error code %d).
sl: Poročila o razhroščevanju ni bilo mogoče prenesti (koda napake %d)

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Discard changes and reload the last saved version?
sl: Želite opustiti spremembe in ponovno naložiti nazadnje shranjeno različico?

en: unnamed
sl: neimenovana

en: Do you want to save changes to %s?
sl: Ali želite shraniti spremembe dokumenta %s?

en: File "%s" could not be opened for writing.
sl: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti za pisanje.

en: Failed to save document to the file "%s".
sl: Neuspešno shranjevanje dokumenta v datoteko "%s".

en: File "%s" could not be opened for reading.
sl: Datoteke "%s" ni mogoče odpreti za branje.

en: Failed to read document from the file "%s".
sl: Dokumenta iz datoteke "%s" ni mogoče prebrati.

en: The file '%s' doesn't exist and couldn't be opened.
    It has been removed from the most recently used files list.
sl: Datoteka '%s' ne obstaja in je ni mogoče odpreti.
    Izbisana je bila iz seznama zadnjih uporabljenih datotek.

en: Print preview creation failed.
sl: Tvorba predogleda tiskanja ni uspela.

en: Print Preview
sl: Predogled tiskanja

en: The format of file '%s' couldn't be determined.
sl: Vrste datoteke '%s' ni mogoče ugotoviti.

en: unnamed%d
sl: neimenovana%d

en: Open File
sl: Odpri datoteko

en: File error
sl: Datotečna napaka

en: Sorry, could not open this file.
sl: Oprostite, te datoteke ni moč odpreti.

en: Sorry, the format for this file is unknown.
sl: Oprostite, ta zapis datoteke je neznan.

en: Select a document template
sl: Izberi predlogo dokumenta

en: Templates
sl: Šablone

en: Select a document view
sl: Izberi pogled dokumenta

en: Views
sl: Pogledi

en: Failed to load shared library '%s'
sl: Deljene knjižnice »%s« ni mogoče odpreti.

en: Couldn't find symbol '%s' in a dynamic library
sl: Simbola »%s« v dinamični knjižnici ni mogoče najti.

en: can't open file '%s'
sl: ni mogoče odpreti datoteke '%s'

en: can't close file '%s'
sl: ni mogoče zapreti datoteke '%s'

en: Read error on file '%s'
sl: Napaka pri branju datoteke '%s'

en: Write error on file '%s'
sl: Napaka pri pisanju datoteke »%s«

en: failed to flush the file '%s'
sl: ne morem izprazniti datoteke '%s'

en: Seek error on file '%s' (large files not supported by stdio)
sl: Najdi napako na datoteki '%s' (velike datoteke niso podprte v stdio)

en: Seek error on file '%s'
sl: Napaka pri iskanju v datoteki '%s'

en: Can't find current position in file '%s'
sl: Trenutne pozicije v datoteki »%s« ni mogoče najti.

en: Failed to set temporary file permissions
sl: Neuspešno nastavljanje pravic za trenutno datoteko

en: can't remove file '%s'
sl: ni mogoče odstraniti datoteke '%s'

en: can't commit changes to file '%s'
sl: ni mogoče uveljaviti sprememb datoteke '%s'

en: can't remove temporary file '%s'
sl: ni mogoče odstraniti začasne datoteke '%s'

en: can't create file '%s'
sl: ni mogoče ustvariti datoteke '%s'

en: can't close file descriptor %d
sl: ni mogoče zapreti datotečnega deskriptorja %d

en: can't read from file descriptor %d
sl: ni mogoče brati iz deskriptorja %d

en: can't write to file descriptor %d
sl: ni mogoče pisati na deskriptor %d

en: can't flush file descriptor %d
sl: ni mogoče izprazniti deskriptorja %d

en: can't seek on file descriptor %d
sl: ni mogoče iskati na datotečnem deskriptorju %d

en: can't get seek position on file descriptor %d
sl: ni mogoče najti iskalne pozicije v datotečnem deskriptorju %d

en: can't find length of file on file descriptor %d
sl: ni mogoče najti dolžine datoteke na datotečnem deskriptorju %d

en: can't determine if the end of file is reached on descriptor %d
sl: ni mogoče ugotoviti, ali je bil konec datoteke na deskriptorju %d dosežen

en: can't open global configuration file '%s'.
sl: ni mogoče odpreti globalne konfiguracijske datoteke '%s'.

en: can't open user configuration file '%s'.
sl: ni mogoče odpreti uporabnikove konfiguracijske datoteke '%s'.

en: Changes won't be saved to avoid overwriting the existing file "%s"
sl: Spremembe ne bodo shranjene v izogib prepisu obstoječe datoteke "%s"

en: Error reading config options.
sl: Napaka pri branju konfiguracijskih možnosti.

en: Failed to read config options.
sl: Napaka pri branju konfiguracijskih možnosti.

en: file '%s': unexpected character %c at line %zu.
sl: datoteka »%s«: nepričakovan znak %c v vrstici %zu.

en: file '%s', line %zu: '%s' ignored after group header.
sl: datoteka »%s«, vrstica %zu: »%s« je bil ignoriran po skupinski glavi.

en: file '%s', line %zu: '=' expected.
sl: datoteka »%s«, vrstica %zu: »=» pričakovan.

en: file '%s', line %zu: value for immutable key '%s' ignored.
sl: datoteka »%s«, vrstica %zu: vrednost nespremenljivega ključa »%s« ignorirana.

en: file '%s', line %zu: key '%s' was first found at line %d.
sl: datoteka »%s«, vrstica %zu: ključ »%s« je bil že najden v vrstici %d.

en: Config entry name cannot start with '%c'.
sl: Vstopno konfiguracijsko ime se ne more začeti s »%c«.

en: can't open user configuration file.
sl: ni mogoče odpreti uporabniške konfiguracijske datoteke.

en: can't write user configuration file.
sl: ni mogoče zapisati uporabniške konfiguracijske datoteke.

en: Failed to update user configuration file.
sl: Uporabniške konfiguracijske datoteke ni mogoče posodobiti.

en: Error saving user configuration data.
sl: Napaka pri shranjevanju podatkov nastavitev uporabnika.

en: can't delete user configuration file '%s'
sl: ni mogoče uzbrisati uporabniške datoteke '%s'

en: entry '%s' appears more than once in group '%s'
sl: vnos '%s' se pojavi večkrat v skupini '%s'

en: attempt to change immutable key '%s' ignored.
sl: poskus spremembe nestremenjivega ključa '%s' je bil ignoriran.

en: trailing backslash ignored in '%s'
sl: leva poševnica na koncu v »%s« prezrta

en: unexpected " at position %d in '%s'.
sl: nepričakovan " na poziciji %d v '%s'.

en: Failed to copy the file '%s' to '%s'
sl: Datoteke »%s« ni mogoče kopirati v »%s«

en: Impossible to get permissions for file '%s'
sl: Pravic za datoteko »%s« ni mogoče dobiti.

en: Impossible to overwrite the file '%s'
sl: Datoteke »%s« ni mogoče prepisati.

en: Error copying the file '%s' to '%s'.
sl: Napaka pri kopiranju datoteke »%s« v »%s«.

en: Impossible to set permissions for the file '%s'
sl: Pravic za datoteko »%s« ni mogoče nastaviti.

en: Failed to rename the file '%s' to '%s' because the destination file already exists.
sl: Datoteke''%s' ni mogoče preimenovati v '%s', ker ciljna datoteka že obstaja.

en: File '%s' couldn't be renamed '%s'
sl: Datoteke »%s« ni mogoče preimenovati v »%s«.

en: File '%s' couldn't be removed
sl: Datoteke »%s« ni mogoče odstraniti.

en: Directory '%s' couldn't be created
sl: Mape »%s« ni mogoče ustvariti.

en: Directory '%s' couldn't be deleted
sl: Mape »%s« ni mogoče izbrisati.

en: Cannot enumerate files '%s'
sl: Oštevilčenje datotek »%s« ni možno

en: Failed to get the working directory
sl: Delovne mape ni mogoče pridobiti.

en: Could not set current working directory
sl: Delovne mape ni mogoče določiti.

en: Files (%s)
sl: Datoteke (%s)

en: Failed to open '%s' for reading
sl: '%s' ni mogoče odpreti za branje

en: Failed to open '%s' for writing
sl: '%s' ni mogoče odpreti za pisanje

en: Failed to close file handle
sl: Neuspešno zapiranje datotečne ročice.

en: Failed to create a temporary file name
sl: Začasnega imena datoteke ni mogoče ustvariti.

en: Failed to open temporary file.
sl: Začasne datoteke ni mogoče odpreti.

en: Failed to modify file times for '%s'
sl: Sprememba datotečnih časov za »%s« ni uspela.

en: Failed to touch the file '%s'
sl: Datoteke »%s« se ni mogoče dotakniti.

en: Failed to retrieve file times for '%s'
sl: Neuspešno pridobivanje datotečnih časov za '%s'

en: Browse
sl: Prebrskaj

en: All files (%s)|%s
sl: Vse datoteke (%s)|%s

en: %s files (%s)|%s
sl: datoteke %s (%s)|%s

en: Load %s file
sl: Naloži datoteko %s

en: Save %s file
sl: Shrani datoteko %s

en: Western European (ISO-8859-1)
sl: zahodnoevropsko (ISO-8859-1)

en: Central European (ISO-8859-2)
sl: srednjeevropsko (ISO-8859-2)

en: Esperanto (ISO-8859-3)
sl: esperantsko (ISO-8859-3)

en: Baltic (old) (ISO-8859-4)
sl: baltsko (staro) (ISO-8859-4)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sl: cirilično (ISO-8859-5)

en: Arabic (ISO-8859-6)
sl: arabsko (ISO-8859-6)

en: Greek (ISO-8859-7)
sl: grško (ISO-8859-7)

en: Hebrew (ISO-8859-8)
sl: hebrejsko (ISO-8859-8)

en: Turkish (ISO-8859-9)
sl: turško (ISO-8859-9)

en: Nordic (ISO-8859-10)
sl: nordijsko (ISO-8859-10)

en: Thai (ISO-8859-11)
sl: tajsko (ISO-8859-11)

en: Indian (ISO-8859-12)
sl: indijsko (ISO-8859-12)

en: Baltic (ISO-8859-13)
sl: baltsko (ISO-8859-13)

en: Celtic (ISO-8859-14)
sl: keltsko (ISO-8859-14)

en: Western European with Euro (ISO-8859-15)
sl: zahodnoevropsko z Evrom (ISO-8859-15)

en: Windows/DOS OEM Cyrillic (CP 866)
sl: Windows/DOS OEM - cirilično (CP 866)

en: Windows Thai (CP 874)
sl: Windows - tajsko (CP 874)

en: Windows Japanese (CP 932) or Shift-JIS
sl: Windows - japonsko (CP 932) ali Shift-JIS

en: Windows Chinese Simplified (CP 936) or GB-2312
sl: Windows - kitajsko, poenostavljeno (CP 936) ali GB-2312

en: Windows Korean (CP 949)
sl: Windows - korejsko (CP 949)

en: Windows Chinese Traditional (CP 950) or Big-5
sl: Windows - kitajsko, tradicionalno (CP 950) ali Big-5

en: Windows Central European (CP 1250)
sl: Windows - srednjeevropsko (CP 1250)

en: Windows Cyrillic (CP 1251)
sl: Windows - cirilično (CP 1251)

en: Windows Western European (CP 1252)
sl: Windows - zahodnoevropsko (CP 1252)

en: Windows Greek (CP 1253)
sl: Windows - grško (CP 1253)

en: Windows Turkish (CP 1254)
sl: Windows - turško (CP 1254)

en: Windows Hebrew (CP 1255)
sl: Windows - hebrejsko (CP 1255)

en: Windows Arabic (CP 1256)
sl: Windows - arabsko (CP 1256)

en: Windows Baltic (CP 1257)
sl: Windows - baltsko (CP 1257)

en: Windows Vietnamese (CP 1258)
sl: Windows - vietnamsko (CP 1258)

en: Windows Johab (CP 1361)
sl: Windows - johabsko (CP 1361)

en: Unicode 7 bit (UTF-7)
sl: Unicode, 7-bitno (UTF-7)

en: Unicode 8 bit (UTF-8)
sl: Unicode, 8-bitno (UTF-8)

en: Unicode 16 bit (UTF-16)
sl: Unicode, 16-bitno (UTF-16)

en: Unicode 16 bit Little Endian (UTF-16LE)
sl: Unicode, 16-bitno Little Endian (UTF-16LE)

en: Unicode 32 bit (UTF-32)
sl: Unicode, 32-bitno (UTF-32)

en: Unicode 32 bit Little Endian (UTF-32LE)
sl: Unicode, 32-bitno Little Endian (UTF-32LE)

en: Unicode 16 bit Big Endian (UTF-16BE)
sl: Unicode, 16-bitno Big Endian (UTF-16BE)

en: Unicode 32 bit Big Endian (UTF-32BE)
sl: Unicode, 32-bitno Big Endian (UTF-32BE)

en: Extended Unix Codepage for Japanese (EUC-JP)
sl: razširjena kodna stran Unix za Japonščino (EUC-JP)

en: MacRoman
sl: Mac, latinični

en: MacJapanese
sl: Mac, japonski

en: MacChineseTrad
sl: Mac, kitajski tradicionalni

en: MacKorean
sl: Mac, korejski

en: MacArabic
sl: Mac, arabski

en: MacHebrew
sl: Mac, hebrejski

en: MacGreek
sl: Mac, grški

en: MacCyrillic
sl: Mac, cirilica

en: MacDevanagari
sl: Mac, devanagarski

en: MacGurmukhi
sl: Mac, gurmuški

en: MacGujarati
sl: Mac, gudžaratski

en: MacOriya
sl: Mac, orijski

en: MacBengali
sl: Mac, bengalski

en: MacTamil
sl: Mac, tamilski

en: MacTelugu
sl: Mac, teluški

en: MacKannada
sl: Mac, kanareški

en: MacMalayalam
sl: Mac, malajalamski

en: MacSinhalese
sl: Mac, sinhalski

en: MacBurmese
sl: Mac, burmanski

en: MacKhmer
sl: Mac, kmerski

en: MacThai
sl: Mac, tajski

en: MacLaotian
sl: Mac, laoški

en: MacGeorgian
sl: Mac, gruzijski

en: MacArmenian
sl: Mac, armenski

en: MacChineseSimp
sl: Mac, kitajski poenostavljeni

en: MacTibetan
sl: Mac, tibetanski

en: MacMongolian
sl: Mac, mongolski

en: MacEthiopic
sl: Mac, etiopski

en: MacCentralEurRoman
sl: Mac, srednjeevropski, latinični

en: MacVietnamese
sl: Mac, vietnamski

en: MacExtArabic
sl: Mac, arabski, razširjeni

en: MacSymbol
sl: Mac, simbolni

en: MacDingbats
sl: Mac, znakovni

en: MacTurkish
sl: Mac, turški

en: MacCroatian
sl: Mac, hrvaški

en: MacIcelandic
sl: Mac, islandski

en: MacRomanian
sl: Mac, romunski

en: MacCeltic
sl: Mac, keltski

en: MacGaelic
sl: Mac, galski

en: MacKeyboardGlyphs
sl: Mac, pismenke tipkovnice

en: Default encoding
sl: Privzeto kodiranje

en: Unknown encoding (%d)
sl: nepoznano kodiranje (%d)

en: default
sl: privzeto

en: unknown-%d
sl: nepoznan-%d

en: underlined
sl: podčrtano

en:  strikethrough
sl:  prečrtano

en:  thin
sl: tanko

en:  extra light
sl:  rahlo

en:  light
sl:  rahlo

en:  medium
sl: srednje

en:  semi bold
sl:  polkrepko

en:  bold
sl:  krepko

en:  extra bold
sl: zelo krepko

en:  heavy
sl: debelo

en:  extra heavy
sl: zelo debelo

en:  italic
sl:  ležeče

en: strikethrough
sl: prečrtano

en: thin
sl: tanko

en: extralight
sl: rahlo

en: light
sl: svetlo

en: normal
sl: navadno

en: medium
sl: srednje

en: semibold
sl: polkrepko

en: bold
sl: krepko

en: extrabold
sl: zelo krepko

en: heavy
sl: debelo

en: extraheavy
sl: zelo debelo

en: italic
sl: ležeče

en: : unknown charset
sl: : neznan nabor znakov

en: The charset '%s' is unknown. You may select
    another charset to replace it with or choose
    [Cancel] if it cannot be replaced
sl: Nabor znakov '%s' je neznan. Lahko izberete
    drug nabor za zamenjavo ali izberete
    [Prekličil] če ne more biti zamenjan

en: Failed to remember the encoding for the charset '%s'.
sl: Kodiranja za nabor znakov '%s' ni bilo mogoče zapomniti.

en: can't load any font, aborting
sl: ni mogoče naložiti katere koli posave, prekinjam

en: : unknown encoding
sl: : neznano kodiranje

en: No font for displaying text in encoding '%s' found,
    but an alternative encoding '%s' is available.
    Do you want to use this encoding (otherwise you will have to choose another one)?
sl: Nobena pisava za prikaz besedila, kodiranega v '%s', ne obstaja,
    na voljo pa je drugaćno kodiranje '%s'.
    Želite izbrati to kodiranje (sicer boste morali izbrati drugega)?

en: No font for displaying text in encoding '%s' found.
    Would you like to select a font to be used for this encoding
    (otherwise the text in this encoding will not be shown correctly)?
sl: Nobena pisava za prikaz besedila, kodiranega v '%s' ne obstaja.
    Želite izbrati drugo pisavo za prikaz tega kodiranja
    (secer besedilo ne bo prikazano pravilno)?

en: Memory VFS already contains file '%s'!
sl: Spominski VFS že vsebuje datoteko »%s«!

en: Trying to remove file '%s' from memory VFS, but it is not loaded!
sl: Poskus odstanitve datoteke '%s' iz spominskega VFS, vendar ni naložena!

en: Failed to store image '%s' to memory VFS!
sl: Slike '%s' ni mogoče shraniti v spominski VFS!

en: Timeout while waiting for FTP server to connect, try passive mode.
sl: Časovna prekoračitev pri čakanju na strežnik FTP za povezavo, poskusite pasiven način.

en: Failed to set FTP transfer mode to %s.
sl: Prenosnega načina FTP ni mogoče nastaviti na %s.

en: binary
sl: binarno

en: The FTP server doesn't support the PORT command.
sl: Strežnik FTP ne podpira ukaza PORT.

en: The FTP server doesn't support passive mode.
sl: Strežnik FTP ne podpira pasivnega načina.

en: Incorrect GIF frame size (%u, %d) for the frame #%u
sl: Nepravilna velikost okvira GIF (%u, %d) za okvir #%u

en: Failed to allocate colour for OpenGL
sl: Barve za OpenGL ni mogoče dodeliti.

en: Please select the columns to show and define their order:
sl: Izberite stolpce za prikaz in določite njihovo razvrstitev:

en: Customize Columns
sl: Prilagodi stolpce

en: &Customize...
sl: Prila&godi ...

en: Failed to open URL "%s" in the default browser
sl: Odpiranje URL-ja »%s« v privzetem brskalniku ni uspelo

en: Failed to load image %%d from file '%s'.
sl: Slike %%d iz datoteke '%s' ni mogoče naložiti.

en: Failed to load image %d from stream.
sl: Slike %d ni mogoče naložiti iz toka.

en: Failed to load icons from resource '%s'.
sl: Ikon iz vira »%s« ni mogoče naložiti.

en: BMP: Couldn't save invalid image.
sl: BMP: nepravilne slike ni mogoče shraniti.

en: BMP: wxImage doesn't have own wxPalette.
sl: BMP: wxImage nima lastne wxPalette.

en: BMP: Couldn't write the file (Bitmap) header.
sl: BMP: datotečne glave (Bitmap) ni mogoče zapisati.

en: BMP: Couldn't write the file (BitmapInfo) header.
sl: BMP: datotečne glave (BitmapInfo) ni mogoče zapisati.

en: BMP: Couldn't write RGB color map.
sl: BMP: barvnega zemljevida RGB ni mogoče shraniti.

en: BMP: Couldn't write data.
sl: BMP: podatkov ni mogoče zapisati

en: BMP: header has biClrUsed=%d when biBitCount=%d.
sl: BMP: glava ima biClrUsed=%d, ko je biBitCount=%d.

en: BMP: Couldn't allocate memory.
sl: BMP: pomnilnika ni mogoče alocirati.

en: DIB Header: Image width > 32767 pixels for file.
sl: Glava DIB: širina slike > 32767 pikslov za datoteko.

en: DIB Header: Image height > 32767 pixels for file.
sl: Glava DIB: višina slike > 32767 pikslov za datoteko.

en: DIB Header: Unknown bitdepth in file.
sl: Glava DIB: neznana bitna globina v datoteki.

en: DIB Header: Unknown encoding in file.
sl: Glava DIB: neznano kodiranje v datoteki.

en: DIB Header: Encoding doesn't match bitdepth.
sl: Glava DIB: kodiranje se ne ujema z bitno globino.

en: ICO: Error in reading mask DIB.
sl: ICO: napaka pri branju maske DIB.

en: ICO: Image too tall for an icon.
sl: ICO: slika je previsoka za ikono.

en: ICO: Image too wide for an icon.
sl: ICO: slika je preširoka za ikono.

en: ICO: Error writing the image file!
sl: ICO: napaka pri pisanju v datoteko slike!

en: ICO: Invalid icon index.
sl: ICO: neveljaven indeks ikone.

en: Image and mask have different sizes.
sl: Slika in maska imata različno velikost.

en: No unused colour in image being masked.
sl: Nobena neuporabljena barva v sliki ni maskirana.

en: Failed to load bitmap "%s" from resources.
sl: Bitne slike "%s" iz virov ni mogoče naložiti.

en: Failed to load icon "%s" from resources.
sl: Ikone "%s" iz virov ni mogoče naložiti.

en: Failed to load image from file "%s".
sl: Slike iz datoteke "%s" ni mogoče naložiti.

en: Can't save image to file '%s': unknown extension.
sl: Slike ni mogoče shraniti v datoteko »%s«: neznana končnica.

en: No handler found for image type.
sl: Upravljalca za vrsto slike ni mogoče najti.

en: No image handler for type %d defined.
sl: Za vrsto %d ni določen noben upravljalec slik.

en: Image file is not of type %d.
sl: Datoteka slike ni vrste %d.

en: Can't automatically determine the image format for non-seekable input.
sl: Ni mogoče samodejno določiti obliko slike za vnos brez iskanja.

en: Unknown image data format.
sl: Neznana vrsta slikovnih podatkov.

en: This is not a %s.
sl: To ni %s.

en: No image handler for type %s defined.
sl: Za vrsto %s ni določen noben upravljalec slik.

en: Image is not of type %s.
sl: Slika ni vrste %s.

en: Failed to check format of image file "%s".
sl: Neuspešno preverjanje zapisa slikovne datoteke "%s".

en: GIF: error in GIF image format.
sl: GIF: napaka v zapisu slike GIF.

en: GIF: not enough memory.
sl: GIF: premalo spomina.

en: GIF: data stream seems to be truncated.
sl: GIF: podatkovni tok se zdi skrajšan.

en: Couldn't initialize GIF hash table.
sl: Ni mogoče inicializirati zgoščene tabele GIF.

en: IFF: error in IFF image format.
sl: IFF: napaka v zapisu slike IFF.

en: IFF: not enough memory.
sl: IFF: premalo spomina.

en: IFF: unknown error!!!
sl: IFF: neznana napaka!!!

en: IFF: data stream seems to be truncated.
sl: IFF: podatkovni tok se zdi okrajšan.

en: JPEG: Couldn't load - file is probably corrupted.
sl: JPEG: nalaganje ni možno - datoteka je najverjetneje pokvarjena.

en: JPEG: Couldn't save image.
sl: JPEG: slike ni bilo mogoče shraniti.

en: PCX: this is not a PCX file.
sl: PCX: to ni datoteka PCX.

en: PCX: image format unsupported
sl: PCX: oblika zapisa slike ni podprt.

en: PCX: couldn't allocate memory
sl: PCX: pomnilnika ni mogoče alocirati.

en: PCX: version number too low
sl: PCX: številka različice prenizka

en: PCX: unknown error !!!
sl: PCX: neznana napaka!

en: PCX: invalid image
sl: PCX: neveljavna slika

en: Unknown PNG resolution unit %d
sl: Neznana enota ločljivosti PNG %d

en: Couldn't load a PNG image - file is corrupted or not enough memory.
sl: Slike PNG ni mogoče naložiti - datoteka je pokvarjena ali pa primanjkuje spomina.

en: Couldn't save PNG image.
sl: Slike PNG ni mogoče shraniti.

en: PNM: File format is not recognized.
sl: PNM: datotečni zapis ni prepoznan.

en: PNM: Couldn't allocate memory.
sl: PNM: alokacija pomnilnika ni uspela.

en: PNM: File seems truncated.
sl: PNM: datoteka se zdi okrnjena.

en:  (in module "%s")
sl:  (v modulu "%s")

en: TIFF: Error loading image.
sl: TIFF: napaka pri nalaganju slike.

en: Invalid TIFF image index.
sl: Neveljaven indeks slike TIFF.

en: TIFF: Image size is abnormally big.
sl: TIFF: slika je nenaravno velika.

en: TIFF: Couldn't allocate memory.
sl: TIFF: spomina ni mogoče alocirati.

en: TIFF: Error reading image.
sl: TIFF: napaka pri branju slike.

en: Unknown TIFF resolution unit %d ignored
sl: Neznana enota ločljivosti TIFF %d bo prezrta

en: TIFF: Error saving image.
sl: TIFF: napaka pri shranjevanju slike.

en: TIFF: Error writing image.
sl: TIFF: napaka pri zapisovanju slike.

en: Command line argument %d couldn't be converted to Unicode and will be ignored.
sl: Argumenta ukazne vrstice %d ni mogoče pretvoriti v Unicode, zato bo prezrt.

en: Initialization failed in post init, aborting.
sl: Inicializacija ni uspela v po-inicializaciji, sledi prekinitev.

en: Cannot set locale to language "%s".
sl: Jezika programa ni mogoče nastaviti na "%s".

en: Error:
sl: Napaka:

en: Warning:
sl: Opozorilo:

en: The previous message repeated once.
sl: Prejšnje sporočilo ponovljeno enkrat.

en: The previous message repeated %u time. | The previous message repeated %u times.
sl[0]: Prejšnje sporočilo ponovljeno %u-krat.
sl[1]: Prejšnje sporočilo ponovljeno %u-krat.
sl[2]: Prejšnje sporočilo ponovljeno %u-krat.
sl[3]: Prejšnje sporočilo ponovljeno %u-krat.

en: Last repeated message ("%s", %u time) wasn't output | Last repeated message ("%s", %u times) wasn't output
sl[0]: Zadnje ponovljeno sporočilo (»%s«, %u-krat) ni bilo izpisano
sl[1]: Zadnje ponovljeno sporočilo (»%s«, %u-krat) ni bilo izpisano
sl[2]: Zadnje ponovljeno sporočilo (»%s«, %u-krat) ni bilo izpisano
sl[3]: Zadnje ponovljeno sporočilo (»%s«, %u-krat) ni bilo izpisano

en:  (error %ld: %s)
sl:  (napaka %ld: %s)

en: Failed to allocate memory for LZMA decompression.
sl: Dodelitev pomnilnika za razširjanje LZMA ni uspela.

en: Failed to initialize LZMA decompression: unexpected error %u.
sl: Inicializacija razširjanja LZMA ni uspela: nepričakovana napaka %u.

en: input is not in XZ format
sl: vnos ni v obliki XZ

en: input compressed using unknown XZ option
sl: vhod stisnjen z neznano možnostjo XZ

en: input is corrupted
sl: vhod je poškodovan

en: unknown decompression error
sl: neznana napaka razširjanja

en: LZMA decompression error: %s
sl: Napaka pri razširjanju LZMA: %s

en: Failed to allocate memory for LZMA compression.
sl: Dodelitev pomnilnika za razširjanje LZMA ni uspela.

en: Failed to initialize LZMA compression: unexpected error %u.
sl: Inicializacija stiskanja LZMA ni uspela: nepričakovana napaka %u.

en: out of memory
sl: premalo spomina

en: unknown compression error
sl: neznana napaka pri stiskanju

en: LZMA compression error: %s
sl: Napaka pri stiskanju LZMA: %s

en: LZMA compression error when flushing output: %s
sl: Napaka stiskanja LZMA pri odpravi izhoda: %s

en: Unmatched '{' in an entry for mime type %s.
sl: Neujemajoči '{' v vnosu za vsto mime %s.

en: Circular dependency involving module "%s" detected.
sl: Odkrita je bila krožna odvisnost, ki vključuje modul "%s".

en: Dependency "%s" of module "%s" doesn't exist.
sl: Odvisnost "%s" od modula "%s" ne obstaja.

en: Module "%s" initialization failed
sl: Inicializacija modula "%s" ni uspela

en: Message
sl: Sporočilo

en: Letter, 8 1/2 x 11 in
sl: Letter, 8 1/2 x 11 pal.

en: Legal, 8 1/2 x 14 in
sl: Legal, 8 1/2 x 14 pal.

en: A4 sheet, 210 x 297 mm
sl: A4, 210 x 297 mm

en: C sheet, 17 x 22 in
sl: C, 17 x 22 pal.

en: D sheet, 22 x 34 in
sl: D, 22 x 34 pal.

en: E sheet, 34 x 44 in
sl: E, 34 x 44 pal.

en: Letter Small, 8 1/2 x 11 in
sl: Letter Small, 8 1/2 x 11 pal.

en: Tabloid, 11 x 17 in
sl: tabloid, 11 x 17 pal.

en: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 in
sl: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 pal.

en: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 in
sl: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 pal.

en: A3 sheet, 297 x 420 mm
sl: A3, 297 x 420 mm

en: A4 small sheet, 210 x 297 mm
sl: A4-mali, 210 x 297 mm

en: A5 sheet, 148 x 210 mm
sl: A5, 148 x 210 mm

en: B4 sheet, 250 x 354 mm
sl: B4, 250 x 354 mm

en: B5 sheet, 182 x 257 millimeter
sl: B5, 182 x 257 mm

en: Folio, 8 1/2 x 13 in
sl: Folio, 8 1/2 x 13 pal.

en: 10 x 14 in
sl: 10 x 14 pal.

en: 11 x 17 in
sl: 11 x 17 pal.

en: Note, 8 1/2 x 11 in
sl: Note, 8 1/2 x 11 pal.

en: #9 Envelope, 3 7/8 x 8 7/8 in
sl: kuverta #9, 3 7/8 x 8 7/8 pal.

en: #10 Envelope, 4 1/8 x 9 1/2 in
sl: kuverta #10, 4 1/8 x 9 1/2 pal.

en: #11 Envelope, 4 1/2 x 10 3/8 in
sl: kuverta #11, 4 1/2 x 10 3/8 pal.

en: #12 Envelope, 4 3/4 x 11 in
sl: kuverta #12, 4 3/4 x 11 pal.

en: #14 Envelope, 5 x 11 1/2 in
sl: kuverta #14, 5 x 11 1/2 pal.

en: DL Envelope, 110 x 220 mm
sl: kuverta DL, 110 x 220 mm

en: C5 Envelope, 162 x 229 mm
sl: kuverta C5, 162 x 229 mm

en: C3 Envelope, 324 x 458 mm
sl: kuverta C3, 324 x 458 mm

en: C4 Envelope, 229 x 324 mm
sl: kuverta C4, 229 x 324 mm

en: C6 Envelope, 114 x 162 mm
sl: kuverta C6, 114 x 162 mm

en: C65 Envelope, 114 x 229 mm
sl: kuverta C65, 114 x 229 mm

en: B4 Envelope, 250 x 353 mm
sl: kuverta B4, 250 x 353 mm

en: B5 Envelope, 176 x 250 mm
sl: kuverta B5, 176 x 250 mm

en: B6 Envelope, 176 x 125 mm
sl: kuverta B6, 176 x 125 mm

en: Italy Envelope, 110 x 230 mm
sl: kuverta Italijanka, 110 x 230 mm

en: Monarch Envelope, 3 7/8 x 7 1/2 in
sl: kuverta Monarch, 3 7/8 x 7 1/2 pal.

en: 6 3/4 Envelope, 3 5/8 x 6 1/2 in
sl: kuverta 6 3/4, 3 5/8 x 6 1/2 in.

en: US Std Fanfold, 14 7/8 x 11 in
sl: US Std Fanfold, 14 7/8 x 11 pal.

en: German Std Fanfold, 8 1/2 x 12 in
sl: German Std Fanfold, 8 1/2 x 12 pal.

en: German Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 in
sl: German Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 pal.

en: B4 (ISO) 250 x 353 mm
sl: B4 (ISO), 250 x 354 mm

en: Japanese Postcard 100 x 148 mm
sl: japonska razglednica, 100 x 148 mm

en: 9 x 11 in
sl: 9 x 11 pal.

en: 10 x 11 in
sl: 10 x 11 pal.

en: 15 x 11 in
sl: 15 x 11 pal.

en: Envelope Invite 220 x 220 mm
sl: kuverta Invite, 220 x 220 mm

en: Letter Extra 9 1/2 x 12 in
sl: Letter Extra, 9 1/2 x 12 pal.

en: Legal Extra 9 1/2 x 15 in
sl: Legal Extra, 9 1/2 x 15 pal.

en: Tabloid Extra 11.69 x 18 in
sl: tabloid Extra, 11,69 x 18 pal.

en: A4 Extra 9.27 x 12.69 in
sl: A4 posebno, 9,27 x 12,69 pal.

en: Letter Transverse 8 1/2 x 11 in
sl: Letter prečno, 8 1/2 x 11 pal.

en: A4 Transverse 210 x 297 mm
sl: A4 prečno, 210 x 297 mm

en: Letter Extra Transverse 9.275 x 12 in
sl: Letter Extra prečno, 9,275 x 12 pal.

en: SuperA/SuperA/A4 227 x 356 mm
sl: SuperA/SuperA/A4, 227 x 356 mm

en: SuperB/SuperB/A3 305 x 487 mm
sl: SuperB/SuperB/A3, 305 x 487 mm

en: Letter Plus 8 1/2 x 12.69 in
sl: Letter Plus, 8 1/2 x 12,69 pal.

en: A4 Plus 210 x 330 mm
sl: A4 Plus, 210 x 330 mm

en: A5 Transverse 148 x 210 mm
sl: A5 prečno, 148 x 210 mm

en: B5 (JIS) Transverse 182 x 257 mm
sl: B5 (JIS) prečno, 182 x 257 mm

en: A3 Extra 322 x 445 mm
sl: kuverta A3 Extra, 322 x 445 mm

en: A5 Extra 174 x 235 mm
sl: A5 posebno, 174 x 235 mm

en: B5 (ISO) Extra 201 x 276 mm
sl: B5 (ISO) Extra, 201 x 276 mm

en: A2 420 x 594 mm
sl: A2, 420 x 594 mm

en: A3 Transverse 297 x 420 mm
sl: A3 prečno, 297 x 420 mm

en: A3 Extra Transverse 322 x 445 mm
sl: kuverta A3 Extra prečno, 322 x 445 mm

en: Japanese Double Postcard 200 x 148 mm
sl: japonska dvojna razglednica, 200 x 148 mm

en: A6 105 x 148 mm
sl: A6, 105 x 148 mm

en: Japanese Envelope Kaku #2
sl: japonska kuverta Kaku #2

en: Japanese Envelope Kaku #3
sl: japonska kuverta Kaku #3

en: Japanese Envelope Chou #3
sl: japonska kuverta Čou #3

en: Japanese Envelope Chou #4
sl: japonska kuverta Čou #4

en: Letter Rotated 11 x 8 1/2 in
sl: Letter rotirano, 11 x 8 1/2 pal.

en: A3 Rotated 420 x 297 mm
sl: A3 rotirano, 420 x 297 mm

en: A4 Rotated 297 x 210 mm
sl: A4 rotirano, 297 x 210 mm

en: A5 Rotated 210 x 148 mm
sl: A5 rotirano, 210 x 148 mm

en: B4 (JIS) Rotated 364 x 257 mm
sl: B4 (JIS) rotirano, 364 x 257 mm

en: B5 (JIS) Rotated 257 x 182 mm
sl: B5 (JIS) rotirano, 257 x 182 mm

en: Japanese Postcard Rotated 148 x 100 mm
sl: japonska razglednica rotirano, 148 x 100 mm

en: Double Japanese Postcard Rotated 148 x 200 mm
sl: dvojna japonska razglednica, rotirano, 148 x 200 mm

en: A6 Rotated 148 x 105 mm
sl: A6 rotirano, 148 x 105 mm

en: Japanese Envelope Kaku #2 Rotated
sl: japonska kuverta Kaku #2 rotirano

en: Japanese Envelope Kaku #3 Rotated
sl: japonska kuverta Kaku #3 rotirano

en: Japanese Envelope Chou #3 Rotated
sl: japonska kuverta Čou #3 rotirano

en: Japanese Envelope Chou #4 Rotated
sl: japonska kuverta Čou #4 rotirano

en: B6 (JIS) 128 x 182 mm
sl: B6 (JIS), 128 x 182 mm

en: B6 (JIS) Rotated 182 x 128 mm
sl: B6 (JIS) rotirano, 182 x 128 mm

en: 12 x 11 in
sl: 12 x 11 pal.

en: Japanese Envelope You #4
sl: japonska kuverta Ju #4

en: Japanese Envelope You #4 Rotated
sl: japonska kuverta Ju #4 rotirano

en: PRC 16K 146 x 215 mm
sl: PRC 16K, 146 x 215 mm

en: PRC 32K 97 x 151 mm
sl: PRC 32K, 97 x 151 mm

en: PRC 32K(Big) 97 x 151 mm
sl: PRC 32K(velik), 97 x 151 mm

en: PRC Envelope #1 102 x 165 mm
sl: kuverta PRC #1, 102 x 165 mm

en: PRC Envelope #2 102 x 176 mm
sl: kuverta PRC #2, 102 x 176 mm

en: PRC Envelope #3 125 x 176 mm
sl: kuverta PRC #3, 125 x 176 mm

en: PRC Envelope #4 110 x 208 mm
sl: kuverta PRC #4, 110 x 208 mm

en: PRC Envelope #5 110 x 220 mm
sl: kuverta PRC #5, 110 x 220 mm

en: PRC Envelope #6 120 x 230 mm
sl: kuverta PRC #6, 120 x 230 mm

en: PRC Envelope #7 160 x 230 mm
sl: kuverta PRC #7, 160 x 230 mm

en: PRC Envelope #8 120 x 309 mm
sl: kuverta PRC #8, 120 x 309 mm

en: PRC Envelope #9 229 x 324 mm
sl: kuverta PRC #9, 229 x 324 mm

en: PRC Envelope #10 324 x 458 mm
sl: kuverta PRC #10, 324 x 458 mm

en: PRC 16K Rotated
sl: PRC 16K, rotirano

en: PRC 32K Rotated
sl: PRC 32K totirano

en: PRC 32K(Big) Rotated
sl: PRC 32K(velik) rotirano

en: PRC Envelope #1 Rotated 165 x 102 mm
sl: kuverta PRC #1 rotirano, 165 x 102 mm

en: PRC Envelope #2 Rotated 176 x 102 mm
sl: kuverta PRC #2 rotirano, 176 x 102 mm

en: PRC Envelope #3 Rotated 176 x 125 mm
sl: kuverta PRC #3 rotirano, 176 x 125 mm

en: PRC Envelope #4 Rotated 208 x 110 mm
sl: kuverta PRC #4 rotirano, 208 x 110 mm

en: PRC Envelope #5 Rotated 220 x 110 mm
sl: kuverta PRC #5 rotirano, 220 x 110 mm

en: PRC Envelope #6 Rotated 230 x 120 mm
sl: kuverta PRC #6 rotirano, 230 x 120 mm

en: PRC Envelope #7 Rotated 230 x 160 mm
sl: kuverta PRC #7 rotirano, 230 x 160 mm

en: PRC Envelope #8 Rotated 309 x 120 mm
sl: kuverta PRC #8 rotirana, 309 x 120 mm

en: PRC Envelope #9 Rotated 324 x 229 mm
sl: kuverta PRC #9 rotirano, 324 x 229 mm

en: PRC Envelope #10 Rotated 458 x 324 mm
sl: kuverta PRC #10 rotirano, 458 x 324 mm

en: A0 sheet, 841 x 1189 mm
sl: A0, 841 x 1189 mm

en: A1 sheet, 594 x 841 mm
sl: A1, 594 x 841 mm

en: General
sl: Splošno

en: Advanced
sl: Napredno

en: Generic PostScript
sl: Splošni PostScript

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Printing Error
sl: Napaka pri tiskanju

en: Print
sl: Tiskanje

en: Page setup
sl: Nastavitev strani

en: Please wait while printing...
sl: Prosimo, počakajte, dokler poteka tiskanje ...

en: Document:
sl: Dokument:

en: Progress:
sl: Napredek:

en: Preparing
sl: Priprava

en: Printing page %d
sl: Tiskanje strani %d

en: Printing page %d of %d
sl: Tiskanje strani %d od %d ...

en:  (copy %d of %d)
sl:  (kopija %d od %d)

en: Printing
sl: Tiskanje poteka

en: First page
sl: Prva stran

en: Previous page
sl: Prejšnja stran

en: Next page
sl: Naslednja stran

en: Last page
sl: Zadnja stran

en: Zoom Out
sl: Pomanjšaj

en: Zoom In
sl: Povečaj

en: &Close
sl: &Zapri

en: Could not start document preview.
sl: Predogleda dokumenta ni mogoče začeti.

en: Print Preview Failure
sl: Napaka pri predogledu tiskanja

en: Sorry, not enough memory to create a preview.
sl: Oprostite, ni dovolj spomina za predogled tiskanja.

en: Page %d of %d
sl: Stran %d od %d

en: Page %d
sl: Stran %d

en: unknown error
sl: neznana napaka

en: Invalid regular expression '%s': %s
sl: Neveljaven pravilni izraz '%s': %s

en: Failed to find match for regular expression: %s
sl: Ujemanje v regularnem izrazu neuspešno: %s

en: Renderer "%s" has incompatible version %d.%d and couldn't be loaded.
sl: Prikazovalnik "%s" je nezdružljive različice %d.%d in ga ni mogoče naložiti.

en: Not available for this platform
sl: Ni na voljo za to platformo

en: Saving password for "%s" failed: %s.
sl: Shranjevanje gesla za »%s« ni uspelo: %s.

en: Reading password for "%s" failed: %s.
sl: Branje gesla za »%s« ni uspelo: %s.

en: Deleting password for "%s" failed: %s.
sl: Brisanje gesla za »%s« ni uspelo: %s.

en: Failed to monitor I/O channels
sl: V/I kanalov ni bilo mogoče nadzirati

en: Save
sl: Shrani

en: Don't Save
sl: Ne shrani

en: Cannot initialize sockets
sl: Inicializacija vrat ni možna

[ctx: standard Windows menu]
en: &Help
sl: Po&moč

en: &About
sl: &O programu

en: About
sl: O programu

en: Add
sl: Dodaj

en: &Apply
sl: &Uporabi

en: Apply
sl: Uporabi

en: &Back
sl: &Nazaj

en: Back
sl: Nazaj

en: &Bold
sl: &Krepko

en: Bold
sl: Krepko

en: &Bottom
sl: &Spodaj

en: Bottom
sl: Na dnu

en: &Cancel
sl: &Prekliči

en: &Clear
sl: &Počisti

en: Clear
sl: Počisti

en: Close
sl: Zapri

en: &Convert
sl: &Pretvori

en: Convert
sl: Pretvori

en: &Copy
sl: &Kopiraj

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Cu&t
sl: &Izreži

en: Cut
sl: Izreži

en: &Delete
sl: &Izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: &Down
sl: &Dol

en: Down
sl: Dol

en: &Edit
sl: &Uredi

en: Edit
sl: Uredi

en: &Execute
sl: &Izvedi

en: Execute
sl: Izvedi

en: &Quit
sl: &Izhod

en: Quit
sl: Izhod

en: &File
sl: &Datoteka

en: File
sl: Datoteka

en: &Find...
sl: &Najdi ...

en: Find...
sl: Najdi ...

en: &First
sl: &Prvi

en: First
sl: Prvi

en: &Floppy
sl: &Disketa

en: Floppy
sl: Disketa

en: &Forward
sl: &Naprej

en: Forward
sl: Naprej

en: &Harddisk
sl: &Trdi disk

en: Harddisk
sl: Trdi disk

en: &Help
sl: &Pomoč

en: &Home
sl: &Domov

en: Home
sl: Domov

en: Indent
sl: Zamaknjeno

en: &Index
sl: &Kazalo

en: Index
sl: Indeks

en: &Info
sl: &Podatki

en: Info
sl: Podatki

en: &Italic
sl: &Ležeče

en: Italic
sl: Kurzivno

en: &Jump to
sl: &Skoči na

en: Jump to
sl: Skoči na

en: Centered
sl: Poravnano na sredino

en: Justified
sl: Poravnano

en: Align Left
sl: Poravnaj levo

en: Align Right
sl: Poravnaj desno

en: &Last
sl: &Zadnji

en: Last
sl: Zadnji

en: &Network
sl: &Omrežje

en: Network
sl: Omrežje

en: &New
sl: &Nov

en: New
sl: Nov

en: &No
sl: &Ne

en: &OK
sl: &V redu

en: &Open...
sl: &Odpri ...

en: Open...
sl: Odpri ...

en: &Paste
sl: &Prilepi

en: Paste
sl: Prilepi

en: &Preferences
sl: &Možnosti

en: Preferences
sl: Možnosti

en: Print previe&w...
sl: Predogle&d tiskanja ...

en: Print preview...
sl: Predogled tiskanja ...

en: &Print...
sl: &Natisni ...

en: Print...
sl: Natisni ...

en: &Properties
sl: &Lastnosti

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Redo
sl: Ponovi

en: Refresh
sl: Osveži

en: Remove
sl: Odstrani

en: Rep&lace...
sl: &Zamenjaj ...

en: Replace...
sl: Zamenjaj ...

en: Revert to Saved
sl: Povrni v shranjeno

en: &Save
sl: &Shrani

en: Save &As...
sl: &Shrani kot ...

en: Save As...
sl: Shrani kot ...

en: Select &All
sl: Izberi &vse

en: Select All
sl: Izberi vse

en: &Color
sl: &Barva

en: Color
sl: Barva

en: &Font
sl: &Pisava

en: Font
sl: Pisava

en: &Ascending
sl: &Naraščajoče

en: Ascending
sl: Naraščajoče

en: &Descending
sl: &Padajoče

en: Descending
sl: Padajoče

en: &Spell Check
sl: &Preverjanje črkovanja

en: Spell Check
sl: Preveri črkovanje

en: &Stop
sl: &Ustavi

en: Stop
sl: Ustavi

en: &Strikethrough
sl: Pre&črtano

en: Strikethrough
sl: Prečrtano

en: &Top
sl: &Vrh

en: Top
sl: Na vrhu

en: Undelete
sl: Razveljavi brisanje

en: &Underline
sl: &Podčrtaj

en: Underline
sl: Podčrtaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: &Unindent
sl: &Nezamaknjeno

en: Unindent
sl: Nezamaknjeno

en: &Up
sl: &Gor

en: Up
sl: Navzgor

en: &Yes
sl: &Da

en: &Actual Size
sl: &Dejanska velikost

en: Actual Size
sl: Dejanska velikost

en: Zoom to &Fit
sl: Prilagodi &pogledu

en: Zoom to Fit
sl: Prilagodi pogledu

en: Zoom &In
sl: Pove&čaj

en: Zoom &Out
sl: Po&manjšaj

en: Show about dialog
sl: Pokaži pogovorno okno o programu

en: Copy selection
sl: Kopiraj izbor

en: Cut selection
sl: Prilepi izbor

en: Delete selection
sl: Izbriši izbor

en: Find in document
sl: Poišči v dokumentu

en: Find and replace in document
sl: Najdite in zamenjajte v dokumentu

en: Paste selection
sl: Prilepi izbor

en: Quit this program
sl: Zapri ta program

en: Redo last action
sl: Ponovi zadnje dejanje

en: Undo last action
sl: Razveljavi zadnje dejanje

en: Create new document
sl: Ustvari nov dokument

en: Open an existing document
sl: Odpri obstoječi dokument

en: Close current document
sl: Zapri trenutni dokument

en: Save current document
sl: Shrani trenutni dokument

en: Save current document with a different filename
sl: Shrani trenutni dokument pod drugim imenom datoteke.

en: Conversion to charset '%s' doesn't work.
sl: Pretvorba v nabor znakov »%s« ne deluje.

en: unknown
sl: nepoznan

en: incomplete header block in tar
sl: nepopolni blok glave v tar

en: checksum failure reading tar header block
sl: napaka preverjanja preizkusne vsote pri branju bloka glave tar

en: invalid data in extended tar header
sl: neveljavni podatki v razširjeni glavi tar

en: tar entry not open
sl: vnos tar ni odprt

en: unexpected end of file
sl: nepričakovan konec datoteke

en: %s did not fit the tar header for entry '%s'
sl: %s ne ustreza glavi tar za vnos »%s«

en: incorrect size given for tar entry
sl: nepravilna velikost za vnos tar

en: '%s' is probably a binary buffer.
sl: »%s« je verjetno binarni medpomnilnik.

en: File couldn't be loaded.
sl: Datoteke ni mogoče naložiti.

en: Failed to read text file "%s".
sl: Branje besedilne datoteke »%s« ni uspelo.

en: can't write buffer '%s' to disk.
sl: medpomnilnika '%s' ni možno zapisati na disk.

en: Failed to get the local system time
sl: Lokalnega sistemskega časa ni mogoče razbrati.

en: wxGetTimeOfDay failed.
sl: wxGetTimeOfDay ni uspela.

en: '%s' is not a valid message catalog.
sl: »%s« ni veljaven katalog sporočil.

en: Invalid message catalog.
sl: Neveljaven katalog sporočil.

en: Failed to parse Plural-Forms: '%s'
sl: Množinskih oblik ni mogoče razčleniti: »%s«

en: using catalog '%s' from '%s'.
sl: uporabljen je katalog »%s« iz »%s«.

en: Resource '%s' is not a valid message catalog.
sl: Vir '%s' ni veljaven katalog sporočil.

en: Couldn't enumerate translations
sl: Prevodov ni mogoče oštevilčiti.

en: No default application configured for HTML files.
sl: Za datoteke HTML ni nastavljen privzeti program.

en: Failed to open URL "%s" in default browser.
sl: URL-ja "%s" ni mogoče odpreti v privzetem brskalniku.

en: Validation conflict
sl: Konflikt pri preverjanju

en: Required information entry is empty.
sl: Vnos z zahtevanimi podatki je prazen.

en: '%s' is one of the invalid strings
sl: »%s« je neveljavno sporočilo.

en: '%s' is not one of the valid strings
sl: »%s« ni veljavno sporočilo.

en: '%s' contains invalid character(s)
sl: »%s« vsebuje neveljavne znake

en: Error: %s (%d)
sl: Napaka: %s (%d)

en: Not enough free disk space for download.
sl: Za prenos ni dovolj prostora na disku.

en: libcurl could not be initialized
sl: libcurl ni bilo mogoče inicializirati

en: RunScriptAsync not supported
sl: RunScriptAsync ni podprt

en: Error running JavaScript: %s
sl: Napaka pri izvajanju JavaScripta: %s

en: This platform does not support background transparency.
sl: Ta platforma ne podpira prosojnosti ozadja.

en: Could not transfer data to window
sl: Podatkov ni mogoče prenesti v okno.

en: Out of window IDs.  Recommend shutting down application.
sl: Zmanjkalo je ID-jev za okna.  Priporočamo zaprtje programa.

en: XPM: incorrect header format!
sl: XPM: napačno oblikovana glava!

en: XPM: incorrect colour description in line %d
sl: XPM: napačen opis barve v vrstici %d

en: XPM: malformed colour definition '%s' at line %d!
sl: XPM: napačno oblikovana definicija barve '%s' v vrstici %d!

en: XPM: no colors left to use for mask!
sl: XPM: ni več barv na voljo za masko!

en: XPM: truncated image data at line %d!
sl: XPM: nedokončani podatki slike v vrstici %d!

en: XPM: Malformed pixel data!
sl: XPM: napačno oblikovani podatki točk!

en: Illegal Parameter Count for Create Method
sl: Neveljavno število parametrov za metodo ustvarjanja

en: Illegal Parameter Count for ConstructObject Method
sl: Neveljavno število parametrov za metodo ConstructObject

en: Create Parameter %s not found in declared RTTI Parameters
sl: V prijavljenih spremenljivkah RTTI ustvarjenega parametra %s ni mogoče najti.

en: Illegal Object Class (Non-wxEvtHandler) as Event Source
sl: Neveljavni razred predmetov (ne wxEvtHandler) kot izvor dogodka.

en: Type must have enum - long conversion
sl: Tip mora imeti pretvorbo enum - long

en: Invalid or Null Object ID passed to GetObjectClassInfo
sl: V GetObjectClassInfo podan neveljaven ali ničelni predmetni ID.

en: Unknown Object passed to GetObjectClassInfo
sl: Neznan objekt pripuščen k GetObjectClassInfo

en: Already Registered Object passed to SetObjectClassInfo
sl: V SetObjectClassInfo je bil podan že registriran predmet.

en: Invalid or Null Object ID passed to HasObjectClassInfo
sl: V HasObjectClassInfo podan neveljaven ali ničelni predmetni ID.

en: Passing a already registered object to SetObject
sl: Podajanje že registriranega objekta k SetObject

en: Passing an unknown object to GetObject
sl: Podajanje neznanega predmeta k GetObject

en: Forward hrefs are not supported
sl: Naslovi href za preusmerjanje niso podprti.

en: unknown class %s
sl: neznani razred %s

en: objects cannot have XML Text Nodes
sl: objekti ne morejo imeti besedilnih vozlišč XML

en: Objects must have an id attribute
sl: Objekti morajo imeti atribut id

en: Doubly used id : %d
sl: Dvojno uporabljen id: %d

en: Unknown Property %s
sl: Neznana lastnost %s

en: A non empty collection must consist of 'element' nodes
sl: Neprazno zbirko morajo tvoriti vozli 'elementov'

en: incorrect event handler string, missing dot
sl: nepravilen niz ročice dogodka, manjka pika

en: can't re-initialize zlib deflate stream
sl: ni mogoče ponovno incializirati upadalnega toka zlib

en: can't re-initialize zlib inflate stream
sl: ni mogoče ponovno incializirati napihovalnega toka zlib

en: Ignoring malformed extra data record, ZIP file may be corrupted
sl: Prezrt neustrezno oblikovan dodatni podatkovni zapis, datoteka ZIP je morda poškodovana

en: assuming this is a multi-part zip concatenated
sl: predvidevajoč, da gre za povezan večdelni zip

en: invalid zip file
sl: neveljavna datoteka zip

en: can't find central directory in zip
sl: ni mogoče najti osrednje mape v datoteki zip

en: error reading zip central directory
sl: napaka pri branju osrednje mape zip

en: error reading zip local header
sl: napaka pri branju lokalne glave zip

en: bad zipfile offset to entry
sl: slab odmik zipfile od vnosa

en: stored file length not in Zip header
sl: dolžine shranjene datoteke ni v glavi Zip

en: unsupported Zip compression method
sl: nepodprta metoda stiskanja Zip

en: reading zip stream (entry %s): bad length
sl: branje toka zip (vnos %s): napačna dolžina

en: reading zip stream (entry %s): bad crc
sl: branje toka zip (vnos %s): napačen crc

en: error writing zip entry '%s': file too large without ZIP64
sl: napaka pri pisanju vnosa zip »%s«: datoteka prevelika brez ZIP64

en: error writing zip entry '%s': bad crc or length
sl: napaka pri pisanju vnosa zip '%s': slab crc ali dolžina

en: Gzip not supported by this version of zlib
sl: Ta različica zlib ne podpira Gzip

en: Can't initialize zlib inflate stream.
sl: Ni mogoče inicializirati napihovalnega toka zlib.

en: Can't read inflate stream: unexpected EOF in underlying stream.
sl: Branje napihovalnega toka ni uspelo: nepričakovan EOF v osnovnem toku.

en: zlib error %d
sl: napaka zlib %d

en: Can't read from inflate stream: %s
sl: Branje iz napihovalnega toka ni možno: %s

en: Can't initialize zlib deflate stream.
sl: Ni mogoče inicializirati upadalnega toka zlib.

en: Can't write to deflate stream: %s
sl: Pisanje v upadalni tok ni možno: %s

en: No bitmap handler for type %d defined.
sl: Za bitne slike vrste %d ni določen noben upravljalec slik.

en: Failed to read event from DirectFB pipe
sl: Branje dogodka iz cevi DirectFB je spodletelo.

en: Failed to switch DirectFB pipe to non-blocking mode
sl: Preklop cevi DirectFB v neblokirani način ni uspel

en: no fonts found in %s, using builtin font
sl: v %s ni najdenih pisav, uporabljena bo vgrajena pisava

en: Default font
sl: Privzeta pisava

en: Fonts index file %s disappeared while loading fonts.
sl: Pri nalaganju pisav je datoteka kazala pisav %s izginila.

en: DirectFB error %d occurred.
sl: Pojavila se je napaka DirectFB %d.

en: Developed by
sl: Razvijalci

en: Documentation by
sl: Avtor dokumentacije

en: Graphics art by
sl: Avtor grafik

en: Translations by
sl: Prevajalci

en: Version
sl: Različica

en: About %s
sl: O programu %s ...

en: License
sl: Licenca

en: Developers
sl: Razvijalci

en: Documentation writers
sl: Avtorji dokumentacije

en: Artists
sl: Oblikovalci

en: Translators
sl: Prevajalci

en: No handler found for animation type.
sl: Upravljalca za vrsto animacije ni mogoče najti.

en: No animation handler for type %ld defined.
sl: Ta vrsto %ld ni določen noben upravljavec animacije.

en: Animation file is not of type %ld.
sl: Datoteka animacije ni vrste %ld.

en: Choose colour
sl: Izberite barvo

en: Red:
sl: Rdeča:

en: Green:
sl: Zelena:

en: Blue:
sl: Modra:

en: Opacity:
sl: Prekrivnost:

en: Add to custom colours
sl: Dodaj k predelanim barvam

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: true
sl: je resnično

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: false
sl: ni resnično

en: Row %i
sl: Vrstica %i

note: TRANSLATORS: Action for manipulating a tree control
en: Collapse
sl: Strni

note: TRANSLATORS: Action for manipulating a tree control
en: Expand
sl: Razpostri

en: %s (%d items)
sl: %s (%d elementov)

en: Column %u
sl: Stolpec %u

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Left
sl: Levo

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Right
sl: Desno

en: Open file "%s"
sl: Odpri datoteko "%s"

en: Enter command to open file "%s":
sl: Vnesite ukaz za odprtje datoteke "%s":

en: Executable files (*.exe)|*.exe|
sl: Izvršljive datoteke (*.exe)|*.exe|

en: Debug report "%s"
sl: Poročilo o razhroščevanju "%s"

en: A debug report has been generated in the directory
sl: Poročilo o razhroščevanju je bilo ustvarjeno v mapi

en: The following debug report will be generated
sl: Izdelano bo naslednje poročilo o napakah za razhroščevanje

en: The report contains the files listed below. If any of these files contain private information,
    please uncheck them and they will be removed from the report.
sl: Poročilo vsebuje datoteke, navedene spodaj. Če katere od teh datotek vsebujejo zasebne podatke,
    jih, prosimo, odznačite in odstranjene bodo iz poročila.

en: If you wish to suppress this debug report completely, please choose the "Cancel" button,
    but be warned that it may hinder improving the program, so if
    at all possible please do continue with the report generation.
sl: Če želite popolnoma preprečiti to poročilo o razhroščevanju, prosimo, izberite gumb "Razveljavi",
    vendar vedite, da to lahko onemogoča izboljšanje programa, tako da če je
    le mogoče, prosimo, nadaljujte s tvorbo poročila.

en:               Thank you and we're sorry for the inconvenience!
sl:               Hvala lepa, za nevšečnosti se opravičujemo!

en: &Debug report preview:
sl: &Predogled poročila o razhroščevanju:

en: &View...
sl: &Pogled ...

en: &Notes:
sl: &Opombe:

en: If you have any additional information pertaining to this bug
    report, please enter it here and it will be joined to it:
sl: Če imate kakšne dodatne podatke glede tega poročila o
    razhroščevanju, jih, prosimo, tukaj vnesite in priloženi bodo poročilu:

en: Cannot open file for PostScript printing!
sl: Datoteke za tiskanje PostScript ni mogoče odpreti!

en: Computer
sl: Računalnik

en: Sections
sl: Razdelki

en: Home directory
sl: Domača mapa

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Desktop
sl: Namizje

en: Illegal directory name.
sl: Neveljavno ime mape.

en: Error
sl: Napaka

en: File name exists already.
sl: Ime datoteke že obstaja.

en: Operation not permitted.
sl: Operacija ni dovoljena.

en: Create new directory
sl: Ustvari novo mapo

en: Go to home directory
sl: Pojdi v domačo mapo

en: Show &hidden directories
sl: Pokaži skrite &mape

en: The directory '%s' does not exist
    Create it now?
sl: Mapa '%s' ne obstaja.
    Jo želite ustvariti?

en: Directory does not exist
sl: Mapa ne obstaja

en: Failed to create directory '%s'
    (Do you have the required permissions?)
sl: Mape '%s' ni mogoče ustvariti.
    (Ali imate potrebna dovoljenja?)

en: Error creating directory
sl: Napaka pri ustvarjanju mape

en: You cannot add a new directory to this section.
sl: Ne morete dodati nove mape v ta del.

en: Create directory
sl: Ustvari mapo

en: NewName
sl: NovoIme

en: Edit item
sl: Uredi element

en: New item
sl: Nov element

en: Delete item
sl: Izbriši element

en: Move up
sl: Premakni navzgor

en: Move down
sl: Premakni navzdol

en: Search for:
sl: Najdi:

en: Replace with:
sl: Zamenjaj z:

en: Whole word
sl: Cela beseda

en: Match case
sl: Ujemanje velikosti črk

en: Search direction
sl: Smer iskanja

en: &Replace
sl: &Zamenjaj

en: Replace &all
sl: Zamenjaj &vse

en: <DIR>
sl: <MAPA>

en: <LINK>
sl: <POVEZAVA>

en: <DRIVE>
sl: <POGON>

en: %ld byte | %ld bytes
sl[0]: %ld bajtov
sl[1]: %ld bajtov
sl[2]: %ld bajtov
sl[3]: %ld bajtov

en: Name
sl: Ime

en: Size
sl: Velikost

en: Type
sl: Vrsta

en: Modified
sl: Spremenjeno

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Attributes
sl: Atributi

en: Current directory:
sl: Trenutna mapa:

en: Show &hidden files
sl: Pokaži skrite &datoteke

en: Illegal file specification.
sl: Napačna specifikacija datoteke

en: Directory doesn't exist.
sl: Mapa ne obstaja.

en: View files as a list view
sl: Prikaži datoteke kot seznam

en: View files as a detailed view
sl: Prikaži datoteke s podrobnostmi

en: Go to parent directory
sl: Pojdi v starševsko mapo

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
sl: Datoteka %s že obstaja, jo resnično želite prepisati?

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Please choose an existing file.
sl: Prosimo, izberite obstoječo datoteko.

en: ABCDEFGabcdefg12345
sl: Ščinkavec želi 12345 češenj.

en: Roman
sl: serifna

en: Decorative
sl: Okrasno

en: Modern
sl: Sodobno

en: Script
sl: Skript

en: Swiss
sl: neserifna

en: Teletype
sl: strojna

en: Normal
sl: Običajno

en: Slant
sl: Levo kurzivno

en: Light
sl: Svetlo

en: &Font family:
sl: &Družina pisave:

en: The font family.
sl: Družina pisave.

en: &Style:
sl: &Slog:

en: The font style.
sl: Slog pisave.

en: &Weight:
sl: &Debelina:

en: The font weight.
sl: Odebeljenost pisave.

en: C&olour:
sl: &Barva:

en: The font colour.
sl: Barva pisave.

en: &Point size:
sl: &Velikost pisave:

en: The font point size.
sl: Velikost pisave.

en: Whether the font is underlined.
sl: Če je pisava podčrtana ali ne.

en: Preview:
sl: Predogled:

en: Shows the font preview.
sl: Prikaže predogled pisave.

en: Click to cancel the font selection.
sl: Kliknite za preklic izbire pisave.

en: Click to confirm the font selection.
sl: Kliknite za potrditev izbire pisave.

en: Choose font
sl: Izberite pisavo

en: Copying more than one selected block to clipboard is not supported.
sl: Kopiranje več kot enega izbranega bloka na odložišče ni podprto.

en: Help directory "%s" not found.
sl: Mape pomoči "%s" ni mogoče najti.

en: Help file "%s" not found.
sl: Datoteke pomoči "%s" ni mogoče najti.

en: Line %lu of map file "%s" has invalid syntax, skipped.
sl: Vrstica %lu datoteke "%s" ima neveljavno skladnjo; preskočeno.

en: No valid mappings found in the file "%s".
sl: Ni veljavnih preslikav v datoteki "%s".

en: No entries found.
sl: Vnosa ni mogoče najti.

en: Help Index
sl: Indeks pomoči

en: Relevant entries:
sl: Ustrezni naslovi:

en: Entries found
sl: Najdeni vnosi

en: &Copy URL
sl: &Kopiraj URL

en: Hide this notification message.
sl: Skrij to obvestilo.

en: %s Error
sl: Napaka %s

en: %s Warning
sl: Opozorilo %s

en: %s Information
sl: Informacija %s

en: Application
sl: Program

en: Save log contents to file
sl: Shrani vsebino dnevnika v datoteko

en: C&lear
sl: &Izprazni

en: Clear the log contents
sl: Izprazni vsebino dnevnika

en: Close this window
sl: Zapri to okno

en: &Log
sl: &Dnevnik

en: Can't save log contents to file.
sl: Vsebine dnevnika ni mogoče shraniti v datoteko.

en: Log saved to the file '%s'.
sl: Dnevnik je bil shranjen v datoteko »%s«.

en: &Details
sl: &Podrobnosti

en: Failed to copy dialog contents to the clipboard.
sl: Vsebine pogovornega okna ni mogoče kopirati na odložišče.

en: Append log to file '%s' (choosing [No] will overwrite it)?
sl: Želite dopisati dnevnik v datoteko »%s« (izbira [Ne] povzroči prepis datoteke)?

en: Question
sl: Vprašanje

en: invalid message box return value
sl: napačna vrnjena vrednost sporočilnega okna

en: Notice
sl: Obvestilo

en: %s Preferences
sl: Možnosti %s

en: Printing...
sl: Tiskanje ...

en: Could not start printing.
sl: Tiskanja ni mogoče pognati.

en: Printing page %d...
sl: Tiskanje strani %d ...

en: Printer options
sl: Možnosti tiskalnika

en: Print to File
sl: Pošli v datoteko

en: Setup...
sl: Nastavitve ...

en: Printer:
sl: Tiskalnik:

en: Status:
sl: Stanje:

en: All
sl: Vse

en: Pages
sl: Strani

en: Print Range
sl: Obseg tiskanja

en: From:
sl: Od:

en: To:
sl: Za:

en: Copies:
sl: Št. kopij

en: PostScript file
sl: PostScript datoteka

en: Print Setup
sl: Nastavitev tiskanja

en: Printer
sl: Tiskalnik

en: Default printer
sl: Privzeti tiskalnik

en: Paper size
sl: Velikost papirja

en: Portrait
sl: Portet

en: Landscape
sl: Ležeče

en: Orientation
sl: Usmeritev

en: Options
sl: Možnosti

en: Print in colour
sl: Bravno tiskanje

en: Print spooling
sl: Čakalna vrsta tiskanja

en: Printer command:
sl: Ukaz tiskalniku:

en: Printer options:
sl: Možnosti tiskalnika:

en: Left margin (mm):
sl: Levi rob (mm):

en: Top margin (mm):
sl: Zgornji rob (mm):

en: Right margin (mm):
sl: Desni rob (mm):

en: Bottom margin (mm):
sl: Spodnji rob (mm):

en: Printer...
sl: Tiskalnik ...

en: &Skip
sl: Pres&koči

en: Unknown
sl: neznan

en: Done.
sl: Končano.

en: Search
sl: Iskanje

en: Could not find tab for id
sl: Tabulatorja za id ni mogoče najti.

en: Tips not available, sorry!
sl: Oprostite, namigi niso na voljo!

en: Tip of the Day
sl: Namig dneva

en: Did you know...
sl: Ali ste vedeli, da ...

en: &Show tips at startup
sl: &Pokaži namige ob zagonu

en: &Next Tip
sl: N&aslednji namig

en: &Next >
sl: &Naslednji >

en: &Finish
sl: &Dokončaj

en: < &Back
sl: < &Nazaj

en: WARNING: using XIM input method is unsupported and may result in problems with input handling and flickering. Consider unsetting GTK_IM_MODULE or setting to "ibus".
sl: OPOZORILO: uporaba vnosne metode XIM ni podprta in lahko povzroči težave z ravnanjem z vnosom in utripanje. Razmislite o GTK_IM_MODULE ali nastavitvi na »ibus«.

en: Unable to initialize GTK+, is DISPLAY set properly?
sl: GTK+ ni mogoče inicializirati, je spremenljivka DISPLAY nastavljena pravilno?

en: Changing current directory to "%s" failed
sl: Sprememba iz trenutne mape v »%s« je spodletela.

en: Using private fonts is not supported on this system: Pango library is too old, 1.38 or later required.
sl: Uporaba zasebnih pisav ni podprta na tem sistemu: Knjižnica Pango je prestara, potrebna je 1.38 ali novejša.

en: Failed to create font configuration object.
sl: Predmeta prilagoditve pisave ni mogoče ustvariti.

en: Failed to add custom font "%s".
sl: Dodajanje pisave po meri »%s« ni uspelo.

en: Failed to register font configuration using private fonts.
sl: Prilagoditve pisave z uporabo zasebnih pisav ni mogoče registrirati.

en: Fatal Error
sl: Usodna napaka

en: This program wasn't compiled with EGL support required under Wayland, either
    install EGL libraries and rebuild or run it under X11 backend by setting
    environment variable GDK_BACKEND=x11 before starting your program.
sl: Ta program ni bil preveden s podporo EGL, ki je obvezna za Wayland, zato bodisi
    namestite knjižnice EGL in ga ponovno zgradite ali zaženite pod zaledjem X11 z
    nastavitvijo spremenljivka okolja GDK_BACKEND=x11 pred zagonom programa.

en: wxGLCanvas is only supported on Wayland and X11 currently.  You may be able to
    work around this by setting environment variable GDK_BACKEND=x11 before
    starting your program.
sl: wxGLCanvas je trenutno podprt samo na Wayland in X11.  Morda boste lahko
    to obšli z nastavitvijo spremenljivke okolja GDK_BACKEND=x11 pred
    zagonom programa.

en: MDI child
sl: Otrok MDI

en: Custom size
sl: Velikost po meri

en: Error while printing:
sl: Napaka pri tiskanju:

en: Page Setup
sl: Nastavitev strani

en: Failed to insert text in the control.
sl: V kontrolnik ni bilo mogoče vstaviti besedila.

en: Retrieving JavaScript script output is not supported with WebKit v1
sl: Pridobivanje izhoda skripta JavaScript ni podprto z WebKit v1

en: GTK+ installed on this machine is too old to support screen compositing, please install GTK+ 2.12 or later.
sl: GTK+, nameščen na tem računalniku, je prestar, da bi podpiral zaslonsko skladanje, namestiti morate GTK+ 2.12 ali novejšega.

en: Compositing not supported by this system, please enable it in your Window Manager.
sl: Sestavljanja ta sistem ne podpira, omogočite ga v svojem upravitelju oken.

en: This program was compiled with a too old version of GTK+, please rebuild with GTK+ 2.12 or newer.
sl: Program je bil preveden z zastarelo različico GTK+, ponovno ga zgradite z GTK+ 2.12 ali novejšim.

en: Please choose a valid font.
sl: Prosimo, izberite veljavno pisavo.

en: Failed to open CHM archive '%s'.
sl: Arhiva CHM '%s' ni mogoče odpreti.

en: Could not extract %s into %s: %s
sl: Ni mogoče izvleči %s v %s: %s

en: no error
sl: brez napake

en: bad arguments to library function
sl: neustrezni argumenti za funkcijo iz knjižnice

en: error opening file
sl: napaka pri odpiranju datoteke

en: read error
sl: napaka pri branju

en: write error
sl: napaka pri pisanju

en: seek error
sl: napaka pri iskanju

en: bad signature
sl: neuporaben podpis

en: error in data format
sl: napaka v zapisu podatkov

en: checksum error
sl: napaka kontrolne vsote

en: compression error
sl: napaka pri stiskanju

en: decompression error
sl: napaka pri razširjanju

en: Could not locate file '%s'.
sl: Datoteke »%s« ni mogoče najti.

en: Could not create temporary file '%s'
sl: Začasne datoteke »%s« ni mogoče ustvariti.

en: Extraction of '%s' into '%s' failed.
sl: Iztis »%s« v »%s« ni uspel.

en: CHM handler currently supports only local files!
sl: Upravljalec CHM trenutno podpira le lokalne datoteke!

en: Link contained '//', converted to absolute link.
sl: Povezava je vsebovala '//', pretvorjeno nazaj v absolutno povezavo.

en: Help: %s
sl: Pomoč: %s

en: Adding book %s
sl: Dodajanje knjige %s

en: Cannot open contents file: %s
sl: Datoteke z vsebino ni mogoče odpreti: %s

en: Cannot open index file: %s
sl: Indeksne datoteke ni mogoče odpreti: %s

en: noname
sl: neimanovana

en: Cannot open HTML help book: %s
sl: Knjige s HTML pomočjo ni mogoče odpreti: %s

en: Displays help as you browse the books on the left.
sl: Prikaže pomoč med brskanjem po knjigah na levi.

en: (bookmarks)
sl: (zaznamki)

en: Add current page to bookmarks
sl: Dodaj trenutno stran med zaznamke

en: Remove current page from bookmarks
sl: Odstrani trenutno stran iz zaznamkov

en: Contents
sl: Vsebina

en: Find
sl: Poišči

en: Show all
sl: Pokaži vse

en: Display all index items that contain given substring. Search is case insensitive.
sl: Pokaži vse indeksirane predmete, ki vsebujejo podtekst. Iskanje razlikuje glede na velikost črk.

en: Show all items in index
sl: Pokaži vse predmete v indeksu

en: Case sensitive
sl: Razlikovanje malih/velikih črk

en: Whole words only
sl: Samo cele besede

en: Search contents of help book(s) for all occurrences of the text you typed above
sl: Iskanje v knjigah s pomočjo za vse pojavitve zgoraj natipkanega besedila

en: Show/hide navigation panel
sl: Pokaži/skrij navigacijski pano

en: Go back
sl: Pojdi nazaj

en: Go forward
sl: Pojdi naprej

en: Go one level up in document hierarchy
sl: Pojdi nivo višje v hierarhiji dokumenta

en: Open HTML document
sl: Odpri dokument HTML

en: Print this page
sl: Natisni to stran

en: Display options dialog
sl: Pokaži pogovorno okno z možnostmi

en: Please choose the page to display:
sl: Prosimo, izberite stran za prikaz:

en: Help Topics
sl: Teme pomoči

en: Searching...
sl: Iskanje v teku ...

en: No matching page found yet
sl: Ujemajoča stran še ni najdena.

en: Found %i matches
sl: Najdenih %i ujemanj

en: (Help)
sl: (Pomoč)

en: %d of %lu
sl: %d od %lu

en: %lu of %lu
sl: %lu od %lu

en: Search in all books
sl: Išči v vseh knjigah

en: Help Browser Options
sl: Možnosti brskalnika pomoči

en: Normal font:
sl: Običajna pisava:

en: Fixed font:
sl: Nespremenljiva pisava:

en: Font size:
sl: Velikost pisave

en: font size
sl: velikost pisave

en: Normal face<br>and <u>underlined</u>.
sl: Običajna pisava<br>in <u>podčrtana</u>.

en: <i>Italic face.</i>
sl: <i>Ležeča pisava.</i>

en: <b>Bold face.</b>
sl: <b>Kepka pisava.</b>

en: <b><i>Bold italic face.</i></b><br>
sl: <b><i>Krepka ležeča pisava.</i></b><br>

en: Fixed size face.<br> <b>bold</b> <i>italic</i>
sl: Pisava nespremenljive velikosti.<br> <b>krepko</b> <i>ležeče</i>

en: <b><i>bold italic <u>underlined</u></i></b><br>
sl: <b><i>krepko ležeče <u>podčrtano</u></i></b><br>

en: Help Printing
sl: Pomoč pri tiskanju

en: Cannot print empty page.
sl: Prazne strani ni mogoče natisniti.

en: HTML files (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|
sl: Datoteke HTML (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|

en: Help books (*.htb)|*.htb|Help books (*.zip)|*.zip|
sl: knjige pomoči (*.htb)|*.htb|knjige pomoči (*.zip)|*.zip|

en: HTML Help Project (*.hhp)|*.hhp|
sl: projekt pomoči HTML (*.hhp)|*.hhp|

en: Compressed HTML Help file (*.chm)|*.chm|
sl: datoteka stisnjene pomoči HTML (*.chm)|*.chm|

en: %i of %u
sl: %i od %u

en: %u of %u
sl: %u od %u

en: Cannot open HTML document: %s
sl: Dokumenta HTML ni mogoče odpreti: %s

en: Connecting...
sl: Povezovanje poteka ...

en: Unable to open requested HTML document: %s
sl: Zahtevanega HTML dokumenta ni mogoče odpreti: %s

en: Loading :
sl: Nalaganje:

en: Done
sl: Končano

en: HTML anchor %s does not exist.
sl: HTML sidro %s ne obstaja

en: Copied to clipboard:"%s"
sl: Kopirano v odložišče:"%s"

en: This document doesn't fit on the page horizontally and will be truncated when it is printed.
sl: Ta dokument je vodoravno prevelik za stran in bo pri tiskanju porezan.

en: The document "%s" doesn't fit on the page horizontally and will be truncated if printed.
    
    Would you like to proceed with printing it nevertheless?
sl: Dokument »%s« vodoravno presega mere strani in bo pri tiskanju porezan.
    
    Želite kljub temu nadaljevati z njegovim tiskanjem?

en: If possible, try changing the layout parameters to make the printout more narrow.
sl: Če je mogoče, poskusite spremeniti parametre postavitve, da bo izpis ožji.

en: : file does not exist!
sl: : datoteka ne obstaja!

en:  Preview
sl:  Predogled

en: There was a problem during page setup: you may need to set a default printer.
sl: Med pripravo strani je prišlo do težave: morda morate nastaviti privzeti tiskalnik.

en: Failed to display HTML document in %s encoding
sl: Dokumenta HTML, kodiranega v %s, ni mogoče prikazati.

en: wxWidgets could not open display for '%s': exiting.
sl: wxWidgets ne more odpreti zaslona za '%s': izhod iz programa.

en: Filter
sl: Končnica

en: Directories
sl: Mape

en: Files
sl: Datoteke

en: Selection
sl: Izbira

en: Failed to open the clipboard.
sl: Odložišča ni mogoče odpreti.

en: Failed to close the clipboard.
sl: Zaprtje odložišča ni uspelo.

en: Failed to empty the clipboard.
sl: Izpraznitev odložišča ni uspela.

en: Unsupported clipboard format.
sl: Nepodprta oblika zapisa za odložišče.

en: Failed to set clipboard data.
sl: Neuspešno določanje podatkov za odložišče.

en: Failed to put data on the clipboard
sl: Podatkov ni mogoče postaviti na odložišče.

en: Failed to get data from the clipboard
sl: Podatkov z odložišča ni mogoče pridobiti.

en: Failed to retrieve the supported clipboard formats
sl: Podprte oblike zapisa odložišča ni mogoče pridobiti.

en: Colour selection dialog failed with error %0lx.
sl: Pogovorno okno izbirnika barv ni uspelo, z napako %0lx.

en: Failed to create cursor.
sl: Kazalke ni mogoče ustvariti.

en: Failed to register DDE server '%s'
sl: Registracija strežnika DDE »%s« ni uspela.

en: Failed to unregister DDE server '%s'
sl: Odjava strežnika DDE »%s« ni uspela.

en: Failed to create connection to server '%s' on topic '%s'
sl: Povezava s strežnikom »%s« na temo »%s« ni uspela.

en: DDE poke request failed
sl: Zahteva za poke DDE ni uspela.

en: Failed to establish an advise loop with DDE server
sl: Vzpostavitev usklajevalne zanke s strežnikom DDE ni uspela.

en: Failed to terminate the advise loop with DDE server
sl: Ustavitev usklajevalne zanke s strežnikom DDE ni uspela.

en: Failed to send DDE advise notification
sl: Pošiljanje usklajevalne transakcije DDE ni uspelo.

en: Failed to create DDE string
sl: Niza DDE ni mogoče ustvariti.

en: no DDE error.
sl: ni napake DDE.

en: a request for a synchronous advise transaction has timed out.
sl: zahteva za sinhrono usklajevalno transakcijo je časovno potekla.

en: the response to the transaction caused the DDE_FBUSY bit to be set.
sl: odziv na transakcijo je povzročil, da je nastavljen bit DDE_FBUSY.

en: a request for a synchronous data transaction has timed out.
sl: zahteva za sinhrono podatkovno transakcijo je časovno potekla.

en: a DDEML function was called without first calling the DdeInitialize function,
    or an invalid instance identifier
    was passed to a DDEML function.
sl: Funkcija DDEML je bil klicana brez predhodnega klica funkcije DdeInitialize
    ali pa je bil funkciji DDEML prenešen
    neveljaven določitelj instance.

en: an application initialized as APPCLASS_MONITOR has
    attempted to perform a DDE transaction,
    or an application initialized as APPCMD_CLIENTONLY has 
    attempted to perform server transactions.
sl: aplikacija, inicializirana kot APPCLASS_MONITOR, je
    poskusila izvesti transakcijo DDE
    ali pa je aplikacija, inicializirana kot APPCMD_CLIENTONLY,
    poskusila izvesti strežniške transakcije.

en: a request for a synchronous execute transaction has timed out.
sl: zahteva za sinhrono izvajalno transakcijo je časovno potekla.

en: a parameter failed to be validated by the DDEML.
sl: DDEML ni uspešno potrdil veljavnosti parametra.

en: a DDEML application has created a prolonged race condition.
sl: Program DDEML je ustvaril podaljšano stanje sledenja.

en: a memory allocation failed.
sl: alokacija spomina ni uspela.

en: a client's attempt to establish a conversation has failed.
sl: poskus odjemalca, da bi vzpostavil pogovor, ni uspel.

en: a transaction failed.
sl: transakcija ni uspela

en: a request for a synchronous poke transaction has timed out.
sl: zahteva za sinhrono transakcijo poke je časovno potekla.

en: an internal call to the PostMessage function has failed.
sl: notranji klic funkcije PostMessage ni uspel.

en: reentrancy problem.
sl: napaka ponovnega vstopa.

en: a server-side transaction was attempted on a conversation
    that was terminated by the client, or the server
    terminated before completing a transaction.
sl: poskus transakcije s strani strežnika je v pogovoru
    še pred dokončanjem transakcije
    prekinil odjemalec ali strežnik.

en: an internal error has occurred in the DDEML.
sl: v DDEML je prišlo do notranje napake.

en: a request to end an advise transaction has timed out.
sl: zahteva za prekinitev usklajevalne transakcije je časovno potekla.

en: an invalid transaction identifier was passed to a DDEML function.
    Once the application has returned from an XTYP_XACT_COMPLETE callback,
    the transaction identifier for that callback is no longer valid.
sl: Funkciji DDEML je bil podan neveljaven identifikator transakcije.
    Ko se je aplikacija vrnila s povratnega klica XTYP_XACT_COMPLETE,
    identifikator transakcije za ta povratni klic ni več veljaven.

en: Unknown DDE error %08x
sl: Neznana napaka DDE %08x

en: Dial up functions are unavailable because the remote access service (RAS) is not installed on this machine. Please install it.
sl: Funkcije klicne povezave niso na voljo, ker storitev oddaljenega dostopa (RAS) na tem računalniku ni nameščena. Prosimo, namestite jo.

en: The version of remote access service (RAS) installed on this machine is too old, please upgrade (the following required function is missing: %s).
sl: Različica storitve oddaljenega dostopa (RAS), nameščena na tem računalniku, je zastarela, prosimo, nadgradite jo (manjka naslednja zahtevana funkcija: %s).

en: Failed to retrieve text of RAS error message
sl: Besedila sporočila o napaki RAS ni mogoče pridobiti.

en: unknown error (error code %08x).
sl: neznana napaka (koda napake %08x).

en: Cannot find active dialup connection: %s
sl: Aktivne klicne povezave ni mogoče najti: %s

en: Several active dialup connections found, choosing one randomly.
sl: Najdenih je več aktivnih klicnih povezav, izbrana bo naključna med njimi.

en: Failed to establish dialup connection: %s
sl: Klicna povezava ni bila uspešno vzpostavljena: %s

en: Failed to get ISP names: %s
sl: Neuspešno pridobivanje imen ISP: %s

en: Failed to connect: no ISP to dial.
sl: Neuspela povezava: ni ISP za klicanje

en: Choose ISP to dial
sl: Izberite ponudnika spletnih storitev, ki ga želite poklicati.

en: Please choose which ISP do you want to connect to
sl: Prosimo, izberite ponudnika spletnih storitev, s katerim se želite povezati.

en: Failed to connect: missing username/password.
sl: Neuspela povezava: manjkajoče uporabniško ime/geslo.

en: Cannot find the location of address book file
sl: Ni možno najti mesta datoteke adresarja

en: Failed to initiate dialup connection: %s
sl: Inicializacija klicne povezave ni uspela: %s

en: Cannot hang up - no active dialup connection.
sl: Povezave ni mogoče prekiniti - ni aktivne klicne povezave.

en: Failed to terminate the dialup connection: %s
sl: Prekinitev klicne povezave ni uspela: %s

en: Failed to save the bitmap image to file "%s".
sl: Neuspešno shranjevanje bitne slike v datoteko "%s".

en: Failed to allocate %luKb of memory for bitmap data.
sl: Za podatke bitne slike alokacija %lu Kb pomnilnika ni uspela.

en: Cannot enumerate files in directory '%s'
sl: Oštevilčenje datotek v mapi »%s« ni možno.

en: Couldn't obtain folder name
sl: Imena mape ni mogoče pridobiti

en: (error %d: %s)
sl: (napaka %d: %s)

en: Couldn't add an image to the image list.
sl: Na seznam slik ni mogoče dodati slike.

en: Failed to load metafile from file "%s".
sl: Meta-datoteke iz datoteke "%s" ni mogoče naložiti.

en: Failed to create the standard find/replace dialog (error code %d)
sl: Standardnega najdi/zamenjaj pogovornega okna ni bilo uspešno ustvarjeno (koda napake %d)

en: File dialog failed with error code %0lx.
sl: Pogovorno okno izbirnika datotek je spodletelo, napaka %0lx.

en: Font file "%s" couldn't be loaded
sl: Datoteke pisave »%s« ni mogoče naložiti

en: Common dialog failed with error code %0lx.
sl: Pogovorno okno je spodletelo z napako %0lx.

en: Ungraceful worker thread termination
sl: Nerodno dokončanje niti delovanja

en: Unable to create IOCP worker thread
sl: Ni mogoče ustvariti niti delovanja IOCP

en: Unable to start IOCP worker thread
sl: Ni mogoče začeti niti delovanja IOCP

en: Monitoring individual files for changes is not supported currently.
sl: Spremljanje posameznih datotek za spremembe trenutno ni podprto.

en: Unable to set up watch for '%s'
sl: Datoteki »%s« ni mogoče določiti opazovanja.

en: Can't monitor non-existent directory "%s" for changes.
sl: Sprememb v neobstoječi mapi »%s« ni mogoče spremljati.

en: OpenGL 3.0 or later is not supported by the OpenGL driver.
sl: Gonilnik OpenGL ne podpira OpenGL 3.0 ali novejšega.

en: Couldn't create OpenGL context
sl: Konteksta OpenGL ni mogoče ustvariti

en: Failed to initialize OpenGL
sl: OpenGl neuspešno inicializiran.

en: Could not register custom DirectWrite font loader.
sl: Nalagalnika pisave DirectWrite po meri ni mogoče registrirati.

en: MS HTML Help functions are unavailable because the MS HTML Help library is not installed on this machine. Please install it.
sl: Funkcije MS HTML Help niso na voljo, ker knjižnica MS HTML Help ni nameščena na tem računalniku. Prosimo, namestite jo.

en: Failed to initialize MS HTML Help.
sl: Pomoč MS HTML neuspešno inicializirana.

en: Can't delete the INI file '%s'
sl: Datoteke INI »%s« ni mogoče izbrisati.

en: Couldn't retrieve information about list control item %d.
sl: Podatkov o kontrolnem elementu seznama %d ni mogoče pridobiti.

en: &Cascade
sl: &Kaskadno

en: Tile &Horizontally
sl: Razporedi &vodoravno

en: Tile &Vertically
sl: Razporedi &navpično

en: &Arrange Icons
sl: &Uredi ikone

en: Failed to create MDI parent frame.
sl: Ustvarjanje starševskega okvira MDI ni uspelo.

en: Failed to create registry entry for '%s' files.
sl: Ključa registra za datoteke '%s' ni mogoče uspešno ustvariti.

en: Failed to find CLSID of "%s"
sl: CLSID za »%s« ni mogoče najti.

en: Failed to create an instance of "%s"
sl: Ustvarjanje instance %s ni uspelo.

en: Cannot get an active instance of "%s"
sl: Aktivne instance »%s« ni mogoče pridobiti

en: Failed to get OLE automation interface for "%s"
sl: Vmesnika avtomatizacije OLE za »%s« ni mogoče pridobiti.

en: Unknown name or named argument.
sl: Neznano ime ali imenovani argument.

en: Incorrect number of arguments.
sl: Nepravilno število argumentov.

en: Unknown exception
sl: Nepoznana izjema

en: Method or property not found.
sl: Metode ali lastnosti ni mogoče najti.

en: Overflow while coercing argument values.
sl: Prekoračitev med prisiljevanjem vrednosti argumentov.

en: Object implementation does not support named arguments.
sl: Implementacija predmeta ne podpira imenovanih argumentov.

en: The locale ID is unknown.
sl: ID krajevnih nastavitev ni znan.

en: Missing a required parameter.
sl: Zahtevani parameter manjka.

en: Argument %u not found.
sl: Argumenta %u ni mogoče najti.

en: Type mismatch in argument %u.
sl: Neujemanje vrste v argumentu %u.

en: The system cannot find the file specified.
sl: Sistem ne more najti navedene datoteke.

en: Class not registered.
sl: Razred ni registriran.

en: Unknown error %08x
sl: Neznana napaka %08x

en: OLE Automation error in %s: %s
sl: Napaka pri avtomatizaciji OLE v %s: %s

en: Couldn't register clipboard format '%s'.
sl: Registracija oblike zapisa odložišča »%s« ni uspela.

en: The clipboard format '%d' doesn't exist.
sl: Oblika zapisa odložišča '%d' ne obstaja.

en: Skip
sl: Preskoči

en: unknown (%lu)
sl: neznano (%lu)

en: Can't get info about registry key '%s'
sl: Informacije o ključu »%s« niso dosegljive.

en: Can't open registry key '%s'
sl: Registrskega ključa »%s« ni mogoče odpreti.

en: Can't create registry key '%s'
sl: Registrskega ključa »%s« ni mogoče ustvariti.

en: Can't close registry key '%s'
sl: Registrskega ključa »%s« ni mogoče zapreti.

en: Registry value '%s' already exists.
sl: Vrednost registra '%s' že obstaja.

en: Failed to rename registry value '%s' to '%s'.
sl: Preimenovanje vrednosti registra iz '%s' v '%s' ni uspelo.

en: Can't copy values of unsupported type %d.
sl: Vrednosti nepodprtega tipa %d ni mogoče kopirati.

en: Registry key '%s' does not exist, cannot rename it.
sl: Ključ registra '%s' ne obstaja, ni ga mogoče preimenovati.

en: Registry key '%s' already exists.
sl: Ključ registra '%s' že obstaja.

en: Failed to rename the registry key '%s' to '%s'.
sl: Preimenovanje ključa registra '%s' v '%s' ni uspelo.

en: Failed to copy the registry subkey '%s' to '%s'.
sl: Registrskega podključa '%s' ni mogoče kopirati v '%s'.

en: Failed to copy registry value '%s'
sl: Neuspelo kopiranje vrednosti registra »%s«

en: Failed to copy the contents of registry key '%s' to '%s'.
sl: Kopiranje vsebine registrskega ključa »%s« v »%s« ni uspelo.

en: Registry key '%s' is needed for normal system operation,
    deleting it will leave your system in unusable state:
    operation aborted.
sl: Ključ registra '%s' je potreben za običajno delovanje sistema,
    z njegovim brisanjem svoj sistem prepuščate v neuporabno stanje:
    operacija prekinjena.

en: Can't delete key '%s'
sl: Ključa »%s« ni mogoče izbrisati.

en: Can't delete value '%s' from key '%s'
sl: Vrednosti »%s« ni mogoče izbrisati iz ključa »%s«.

en: Can't read value of key '%s'
sl: Vrednosti ključa »%s« ni mogoče prebrati.

en: Can't set value of '%s'
sl: Vrednosti ključa »%s« ni mogoče nastaviti.

en: Registry value "%s" is not numeric (but of type %s)
sl: Vrednost registra »%s« ni numerična (temveč vrste %s)

en: Registry value "%s" is not binary (but of type %s)
sl: Vrednost registra »%s« ni binarna (temveč vrste %s)

en: Registry value "%s" is not text (but of type %s)
sl: Vrednost registra »%s« ni besedilna (temveč vrste %s)

en: Can't read value of '%s'
sl: Vrednosti »%s« ni mogoče prebrati.

en: Can't enumerate values of key '%s'
sl: Vrednosti ključa »%s« ni mogoče prešteti.

en: Can't enumerate subkeys of key '%s'
sl: Podključev ključa »%s« ni mogoče prešteti.

en: Exporting registry key: file "%s" already exists and won't be overwritten.
sl: Izvoz registrskega ključa: datoteka "%s" že obstaja in ne bo prepisana.

en: Can't export value of unsupported type %d.
sl: Vrednosti nepodprtega tipa %d ni mogoče izvoziti.

en: Ignoring value "%s" of the key "%s".
sl: Neupoštevanje vrednosti "%s" ključa "%s".

en: Impossible to create a rich edit control, using simple text control instead. Please reinstall riched32.dll
sl: Kontrolnika za bogato urejanje ni mogoče ustvariti, namesto tega bo uporabljen kontrolnik za enostavno urejanje besedila. Prosimo, ponovno namestite riched32.dll

en: Cannot start thread: error writing TLS.
sl: Niti ni mogoče začeti: napaka pri pisanju TLS.

en: Can't set thread priority
sl: Prioritet niti ni bilo mogoče nastaviti.

en: Can't create thread
sl: Niti ni mogoče ustvariti.

en: Couldn't terminate thread
sl: Niti ni mogoče končati.

en: Cannot wait for thread termination
sl: Ustavitve niti ni mogoče pričakati.

en: Cannot suspend thread %lx
sl: Niti %lx ni mogoče začasno ustaviti.

en: Cannot resume thread %lx
sl: Niti %lx ni mogoče nadaljevati

en: Couldn't get the current thread pointer
sl: Trenutnega kazalca niti ni mogoče dobiti

en: Thread module initialization failed: impossible to allocate index in thread local storage
sl: Inicializacija modula niti ni uspela: indeksa ni mogoče alocirati v lokalni shrambi niti

en: Thread module initialization failed: cannot store value in thread local storage
sl: Inicializacija modula niti ni uspela: vrednosti ni mogoče shraniti v lokalni shrambi niti

en: Couldn't create a timer
sl: Časovnika ni mogoče ustvariti

en: can't find user's HOME, using current directory.
sl: uporabnikove mape HOME ni mogoče najti, v uporabi je trenutna mapa.

en: Failed to kill process %d
sl: Neuspešen uboj procesa %d

en: Failed to load resource "%s".
sl: Vira "%s" ni mogoče naložiti.

en: Failed to lock resource "%s".
sl: Vira "%s" ni mogoče zakleniti.

en: build %lu
sl: gradnja %lu

en: , 64-bit edition
sl: , 64-bitna izdaja

en: Failed to create an anonymous pipe
sl: Brezimne cevi ni mogoče ustvariti.

en: Failed to redirect the child process IO
sl: Preusmeritev otroških procesov IO ni uspela.

en: Execution of command '%s' failed
sl: Izvajanje ukaza »%s« ni uspelo.

en: Failed to load mpr.dll.
sl: Nalaganje mpr.dll ni uspelo.

en: Cannot read typename from '%s'!
sl: Imena tipa ni mogoče prebrati iz »%s«!

en: Cannot load icon from '%s'.
sl: Nalaganje ikone z »%s« ni možno.

en: Failed to find web view emulation level in the registry
sl: Iskanje ravni emulacije spletnega pogleda v registru ni uspelo

en: Failed to set web view to modern emulation level
sl: Nastavitev spletnega pogleda na sodobno raven emulacije ni uspela

en: Failed to reset web view to standard emulation level
sl: Ponastavitev spletnega pogleda na standardno raven emulacije ni uspela

en: Can't run JavaScript script without a valid HTML document
sl: Skripta JavaScript ni mogoče zagnati brez veljavnega HTML dokumenta

en: Can't get the JavaScript object
sl: Predmeta JavaScript ni mogoče pridobiti

en: failed to evaluate
sl: ni bilo mogoče oceniti

en: Background colour
sl: Barva ozadja

en: Font:
sl: Pisava:

en: Size:
sl: Velikost:

en: The font size in points.
sl: Velikost pisave v točkah.

en: Style:
sl: Slog:

en: Check to make the font bold.
sl: Označite za krepko pisavo.

en: Check to make the font italic.
sl: Označite za ležečo pisavo.

note: TRANSLATORS: Label of underlined font
en: Underlined
sl: Podčrtano

en: Check to make the font underlined.
sl: Označite za podčrtano pisavo.

en: Colour:
sl: Barva:

en: Click to change the font colour.
sl: Kliknite za spremembo barve pisave.

en: Shows a preview of the font.
sl: Pokaže predogled pisave.

en: Click to cancel changes to the font.
sl: Kliknite za preklic sprememb pisave.

en: Click to confirm changes to the font.
sl: Kliknite za potrditev sprememb pisave.

en: <Any>
sl: <poljubna>

en: <Any Roman>
sl: <poljubna serifna>

en: <Any Decorative>
sl: <poljubna okrasna>

en: <Any Modern>
sl: <poljubna sodobna>

en: <Any Script>
sl: <poljubna pisana>

en: <Any Swiss>
sl: <poljubna neserifna>

en: <Any Teletype>
sl: <poljubna strojna>

en: File type:
sl: Vrsta datoteke:

en: Minimize
sl: Pomanjšaj

en: Zoom
sl: Povečaj

en: Bring All to Front
sl: Pomakni vse v ospredje

en: Failed to load sound from "%s" (error %d).
sl: Vira iz »%s« ni mogoče naložiti (napaka %d).

en: Font file "%s" doesn't exist.
sl: Datoteka pisave »%s« ne obstaja.

en: Font file "%s" cannot be used as it is not inside the font directory "%s".
sl: Datoteke pisave »%s« ni mogoče uporabiti, saj je ni v mapi pisave »%s«.

[ctx: macOS menu item]
en: About %s
sl: O programu %s ...

[ctx: macOS menu item]
en: About...
sl: O programu …

[ctx: macOS menu item]
en: Preferences...
sl: Možnosti ...

[ctx: macOS menu item]
en: Services
sl: Storitve

[ctx: macOS menu item]
en: Hide %s
sl: Skrij %s

[ctx: macOS menu item]
en: Hide Application
sl: Skrij program

[ctx: macOS menu item]
en: Hide Others
sl: Skrij druge

[ctx: macOS menu item]
en: Show All
sl: Pokaži vse

[ctx: macOS menu item]
en: Quit %s
sl: Izhod iz %s

[ctx: macOS menu item]
en: Quit Application
sl: Izhod iz programa

en: Printing is not supported by the system web control
sl: Sistemski spletni nadzor ne podpira tiskanja

en: Print operation could not be initialized
sl: Operacije tiskanja ni bilo mogoče inicializirati

note: TRANSLATORS: Label of font point size
en: Point Size
sl: Velikost točke

note: TRANSLATORS: Label of font face name
en: Face Name
sl: Ime pisave

note: TRANSLATORS: Label of font style
en: Style
sl: Slog

note: TRANSLATORS: Label of font weight
en: Weight
sl: Debelina

note: TRANSLATORS: Label of font family
en: Family
sl: Družina

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: AppWorkspace
sl: Delovna površina programa

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveBorder
sl: DejavnaObroba

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveCaption
sl: DejavniNapis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonFace
sl: PloskevGumba

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonHighlight
sl: PoudarekGumba

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonShadow
sl: SencaGumba

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonText
sl: BesediloGumba

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: CaptionText
sl: BesediloNapisa

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ControlDark
sl: KrmilnikTemno

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ControlLight
sl: KrmilnikSvetlo

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: GrayText
sl: SivoBesedilo

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Highlight
sl: Poudari

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: HighlightText
sl: PoudariBesedilo

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveBorder
sl: NedejavnaObroba

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveCaption
sl: NedejavenNapis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveCaptionText
sl: BesediloNedejavnegaNapisa

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Menu
sl: Meni

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Scrollbar
sl: Drsnik

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Tooltip
sl: Orodni namig

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: TooltipText
sl: BesediloOrodnegaNamiga

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Window
sl: Okno

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowFrame
sl: OkvirOkna

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowText
sl: BesediloOkna

note: TRANSLATORS: Custom colour choice entry
en: Custom
sl: Po meri

en: Black
sl: Črna

en: Maroon
sl: Kostanjeva

en: Navy
sl: Mornarska

en: Purple
sl: Škrlatna

en: Teal
sl: Modrozelena

en: Gray
sl: Siva

en: Green
sl: Zelena

en: Olive
sl: Oljčna

en: Brown
sl: Rjava

en: Blue
sl: Modra

en: Fuchsia
sl: Fuksija

en: Red
sl: Rdeča

en: Orange
sl: Oranžna

en: Silver
sl: Srebrna

en: Lime
sl: Limetna

en: Yellow
sl: Rumena

en: White
sl: Bela

[ctx: system cursor name]
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: system cursor name]
en: Arrow
sl: Puščica

[ctx: system cursor name]
en: Right Arrow
sl: Smerna tipka desno

[ctx: system cursor name]
en: Blank
sl: Prazno

[ctx: system cursor name]
en: Bullseye
sl: Tarča

[ctx: system cursor name]
en: Character
sl: Znak

[ctx: system cursor name]
en: Cross
sl: Križec

[ctx: system cursor name]
en: Hand
sl: Roka

[ctx: system cursor name]
en: Left Button
sl: Levi gumb

[ctx: system cursor name]
en: Magnifier
sl: Povečevalo

[ctx: system cursor name]
en: Middle Button
sl: Srednji gumb

[ctx: system cursor name]
en: No Entry
sl: Ni vnosa

[ctx: system cursor name]
en: Paint Brush
sl: Čopič

[ctx: system cursor name]
en: Pencil
sl: Pisalo

[ctx: system cursor name]
en: Point Left
sl: Usmeri levo

[ctx: system cursor name]
en: Point Right
sl: Usmeri desno

[ctx: system cursor name]
en: Question Arrow
sl: Vprašaj s puščico

[ctx: system cursor name]
en: Right Button
sl: Desni gumb

[ctx: system cursor name]
en: Sizing NE-SW
sl: Določanje velikosti SV-JZ

[ctx: system cursor name]
en: Sizing N-S
sl: Določanje velikosti S-J

[ctx: system cursor name]
en: Sizing NW-SE
sl: Določanje velikosti SZ-JV

[ctx: system cursor name]
en: Sizing W-E
sl: Določanje velikosti Z-V

[ctx: system cursor name]
en: Sizing
sl: Določanje velikosti

[ctx: system cursor name]
en: Spraycan
sl: Pršilka

[ctx: system cursor name]
en: Wait
sl: Čakaj

[ctx: system cursor name]
en: Watch
sl: Opazuj

[ctx: system cursor name]
en: Wait Arrow
sl: Puščica čakanja

en: Make a selection:
sl: Opravite izbor:

en: Property
sl: Lastnost

en: Value
sl: Vrednost

en: Categorized Mode
sl: Kategoriziran način

en: Alphabetic Mode
sl: Abecedni način

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: False
sl: Ne velja

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: True
sl: Resnično

note: TRANSLATORS: Text  displayed for unspecified value
en: Unspecified
sl: Nedoločeno

note: TRANSLATORS: Caption of message box displaying any property error
en: Property Error
sl: Napaka lastnosti

en: You have entered invalid value. Press ESC to cancel editing.
sl: Vnesli ste neveljavno vrednost. Pritisnite ubežnico za preklic urejanja.

en: Error in resource: %s
sl: Napaka v viru: %s

en: Type operation "%s" failed: Property labeled "%s" is of type "%s", NOT "%s".
sl: Operacija »%s« je spodletela: lastnost z oznako »%s« je vrste »%s« in NE »%s«.

en: Unknown base %d. Base 10 will be used.
sl: Neznana osnova %d. Uporabili bomo osnovo 10.

en: Value must be %s or higher.
sl: Vrednost mora biti enaka %s ali višja.

en: Value must be between %s and %s.
sl: Vnesite številko strani med %s in %s.

en: Value must be %s or less.
sl: Vrednost mora biti enaka %s ali manjša.

en: Not %s
sl: Ni %s

en: Choose a directory:
sl: Izberite mapo:

en: Choose a file
sl: Izberite datoteko

en: Background
sl: Ozadje

en: Background &colour:
sl: &Barva ozadja:

en: Enables a background colour.
sl: Omogoči barvo ozadja.

en: The background colour.
sl: Barva ozadja.

en: Shadow
sl: Senca

en: Use &shadow
sl: Uporabi &senco

en: Enables a shadow.
sl: Omogoči senco.

en: &Horizontal offset:
sl: &Vodoravni odmik:

en: The horizontal offset.
sl: Vodoravni odmik.

en: px
sl: sl. točka

en: pt
sl: pk

en: Units for this value.
sl: Enote za to vrednost.

en: &Vertical offset:
sl: &Navpični odmik:

en: The vertical offset.
sl: Navpični odmik.

en: Shadow c&olour:
sl: Barva sen&ce:

en: Enables the shadow colour.
sl: Omogoči barvo sence.

en: The shadow colour.
sl: Barva sence.

en: Sh&adow spread:
sl: Raz&širjanje sence:

en: Enables the shadow spread.
sl: Omogoči razširjanje sence.

en: The shadow spread.
sl: Razširjanje sence.

en: &Blur distance:
sl: O&ddaljenost zabrisanosti:

en: Enables the blur distance.
sl: Omogoči oddaljenost zabrisanosti.

en: The shadow blur distance.
sl: Oddaljenost zabrisanosti sence.

en: Opaci&ty:
sl: Pre&krivnost:

en: Enables the shadow opacity.
sl: Omogoči prekrivnost sence.

en: The shadow opacity.
sl: Prekrivnost sence.

en: Border
sl: Obroba

en: &Left:
sl: &Levo:

en: Units for the left border width.
sl: Enote za širino levega roba.

en: The border line style.
sl: Slog obrobe.

en: &Right:
sl: &Desno:

en: Units for the right border width.
sl: Enote za širino desnega roba.

en: &Top:
sl: &Vrh:

en: Units for the top border width.
sl: Enote za širino gornje obrobe.

en: &Bottom:
sl: &Spodaj:

en: Units for the bottom border width.
sl: Enote za širino spodnje obrobe.

en: &Synchronize values
sl: &Uskladi vrednosti

en: Check to edit all borders simultaneously.
sl: Potrdite, če želite urejati vse robove hkrati.

en: Outline
sl: Oris

en: Units for the left outline width.
sl: Enote za širino levega orisa.

en: Units for the right outline width.
sl: Enote za širino desnega orisa.

en: Units for the top outline width.
sl: Enote za širino gornjega orisa.

en: Units for the bottom outline width.
sl: Enote za širino spodnjega orisa.

en: Corner
sl: Oglišče

en: Corner &radius:
sl: Polmer o&glišča:

en: An optional corner radius for adding rounded corners.
sl: Neobvezni polmer kotov za zaobljanje robov.

en: The value of the corner radius.
sl: Vrednost polmera koda.

en: Units for the corner radius.
sl: Enote za polmer oglišča.

en: None
sl: Brez

en: Solid
sl: Zapolnjeno

en: Dotted
sl: Pikčasto

en: Dashed
sl: Črtkano

en: Double
sl: Dvojno

en: Ridge
sl: Brazda

en: Inset
sl: Vstavek

en: Outset
sl: Izraščeno

en: Change Style
sl: Spremeni slog

en: Change Object Style
sl: Spremeni slog predmeta

en: Change Properties
sl: Spremeni lastnosti

en: Change List Style
sl: Spremeni slog seznama

en: Renumber List
sl: Ponovno oštevilči seznam

en: Insert Text
sl: Vstavi besedilo

en: Insert Image
sl: Vstavi sliko

en: Insert Object
sl: Vstavi predmet

en: Insert Field
sl: Vstavi polje

en: Too many EndStyle calls!
sl: Preveč klicev EndStyle!

en: files
sl: datotek

en: standard/circle
sl: navadno/krog

en: standard/circle-outline
sl: navadno/oris-kroga

en: standard/square
sl: navadno/kvadrat

en: standard/diamond
sl: navadno/karo

en: standard/triangle
sl: navadno/trikotnik

en: Box Properties
sl: Lastnosti polja

en: Multiple Cell Properties
sl: Lastnosti več vrstic

en: Cell Properties
sl: Lastnosti celice

en: Set Cell Style
sl: Določite slog celice

en: Delete Row
sl: Izbriši vrstico

en: Delete Column
sl: Izbriši stolpec

en: Add Row
sl: Dodaj vrstico

en: Add Column
sl: Dodaj stolpec

en: Table Properties
sl: Lastnosti tabele

en: Picture Properties
sl: Lastnosti slike

en: image
sl: slika

en: &Bullet style:
sl: Slog &oznak:

en: The available bullet styles.
sl: Slogi oznak, ki so na voljo.

en: Peri&od
sl: Pi&ka

en: Check to add a period after the bullet.
sl: Označite polje za dodajanje pike po oznaki.

en: Check to enclose the bullet in parentheses.
sl: Označite polje za umestitev oznake med oklepaj in zaklepaj.

en: Check to add a right parenthesis.
sl: Označite polje za dodajanje zaklepaja.

en: Bullet &Alignment:
sl: Po&ravnava oznak:

en: Centre
sl: Sredinsko

en: The bullet character.
sl: Znak za oznake.

en: &Symbol:
sl: &Simbol:

en: Ch&oose...
sl: &Izberi ...

en: Click to browse for a symbol.
sl: Kliknite za iskanje posebnega znaka.

en: Symbol &font:
sl: P&isava posebnih znakov:

en: Available fonts.
sl: Pisave na voljo.

en: S&tandard bullet name:
sl: &Navadno ime oznake:

en: A standard bullet name.
sl: Standardno ime oznake.

en: &Number:
sl: &Številka:

en: The list item number.
sl: Številka elementa seznama.

en: Shows a preview of the bullet settings.
sl: Pokaže predogled nastavitev oznak.

en: (None)
sl: (brez)

en: Arabic
sl: arabsko

en: Upper case letters
sl: Velike začetnice

en: Lower case letters
sl: Male črke

en: Upper case roman numerals
sl: Velike rimske številke

en: Lower case roman numerals
sl: Majhne rimske številke

en: Numbered outline
sl: Oštevilčen oris

en: Symbol
sl: Simbol

en: Bitmap
sl: Bitna slika

en: Standard
sl: Navadno

en: Drag
sl: Povleci

en: Delete Text
sl: Izbriši besedilo

en: Remove Bullet
sl: Odstrani oznako

en: The text couldn't be saved.
sl: Besedila ni mogoče shraniti.

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: &Font:
sl: &Pisava:

en: Type a font name.
sl: Vpišite ime pisave.

en: &Size:
sl: &Velikost:

en: Type a size in points.
sl: Vnesite velikost v točkah.

en: The font size units, points or pixels.
sl: Enote velikosti pisave, točke ali slikovne točke.

en: Lists the available fonts.
sl: Izpiše pisave, ki so na voljo.

en: Lists font sizes in points.
sl: Seznam velikosti pisave v točkah.

en: Font st&yle:
sl: Slo&g pisave:

en: Select regular or italic style.
sl: Izberite navadno ali ležeče.

en: Font &weight:
sl: &Odebeljenost pisave:

en: Select regular or bold.
sl: Izberite navadno ali krepko.

en: &Underlining:
sl: &Podčrtovanje:

en: Select underlining or no underlining.
sl: Izberite podčrtano ali nepodčrtano.

en: &Colour:
sl: &Barva:

en: Click to change the text colour.
sl: Kliknite za spremembo barve besedila.

en: &Bg colour:
sl: &Barva ozadja:

en: Click to change the text background colour.
sl: Kliknite za spremembo barve ozadja besedila.

en: Check to show a line through the text.
sl: Označite polje za prečrtano besedilo.

en: Ca&pitals
sl: Ve&like začetnice

en: Check to show the text in capitals.
sl: Označite za besedilo v velikih začetnicah.

en: Small C&apitals
sl: &Male začetnice

en: Check to show the text in small capitals.
sl: Potrdite za besedilo v malih začetnicah.

en: Supe&rscript
sl: &Nadpisano

en: Check to show the text in superscript.
sl: Označite za nadpisano besedilo.

en: Subscrip&t
sl: Po&dpisano

en: Check to show the text in subscript.
sl: Označite za podpisano besedilo.

en: Rig&ht-to-left
sl: Z de&sne na levo

en: Check to indicate right-to-left text layout.
sl: Potrdite za spremembo smeri besedila v D-L.

en: Suppress hyphe&nation
sl: Preskoči deljenje &besed

en: Check to suppress hyphenation.
sl: Potrdite za preprečitev deljenja besed.

en: Shows a preview of the font settings.
sl: Pokaže predogled nastavitev pisave.

en: (none)
sl: (brez)

en: Regular
sl: Navadno

en: Not underlined
sl: Nepodčrtano

en: Indents && Spacing
sl: Zamiki in razmiki

en: Tabs
sl: Tabulatorji

en: Bullets
sl: Oznake

en: List Style
sl: Slog seznama

en: Margins
sl: Robovi

en: Borders
sl: Obrobe

en: Colour
sl: Barva

en: &Alignment
sl: &Poravnava

en: &Left
sl: &Levo

en: Left-align text.
sl: Levo poravnano besedilo.

en: &Right
sl: &Desno

en: Right-align text.
sl: Desno poravnaj besedilo.

en: &Justified
sl: &Poravnano

en: Justify text left and right.
sl: Poravnaj besedilo levo in desno.

en: Cen&tred
sl: &Sredinsko

en: Centre text.
sl: Sredinsko poravnaj besedilo.

en: &Indeterminate
sl: &Nedoločeno

en: Use the current alignment setting.
sl: Uporabi trenutno nastavitev poravnave.

en: &Indentation (tenths of a mm)
sl: &Zamik (v desetinkah mm)

en: The left indent.
sl: Levi zamik.

en: Left (&first line):
sl: Levo (&prva vrstica):

en: The first line indent.
sl: Zamik prve vrstice.

en: The right indent.
sl: Desni odmik.

en: &Outline level:
sl: &Raven orisa:

en: The outline level.
sl: Raven orisa.

en: &Spacing (tenths of a mm)
sl: &Razmik (v desetinah mm)

en: &Before a paragraph:
sl: &Pred odstavkom:

en: The spacing before the paragraph.
sl: Razmik nad odstavkom.

en: &After a paragraph:
sl: &Za odstavkom:

en: The spacing after the paragraph.
sl: Razmik pod odstavkom.

en: L&ine spacing:
sl: &Razmik med vrsticami:

en: Single
sl: Posamično

en: 1.5
sl: 1,5

en: The line spacing.
sl: Razmik med vrsticami.

en: &Page Break
sl: &Prelom strani

en: Inserts a page break before the paragraph.
sl: Vstavi prelom strani pred odstavek.

en: Shows a preview of the paragraph settings.
sl: Pokaže predogled nastavitev odstavka.

en: &List level:
sl: &Raven seznama:

en: Selects the list level to edit.
sl: Izbere raven seznama za urejanje.

en: &Font for Level...
sl: &Pisava za raven ...

en: Click to choose the font for this level.
sl: Kliknite za izbor pisave za to raven.

en: Bullet style
sl: Slog oznak

en: Before a paragraph:
sl: Pred odstavkom:

en: After a paragraph:
sl: Za odstavkom:

en: Line spacing:
sl: Razmik med vrsticami:

en: Spacing
sl: Razmik

en: The left margin size.
sl: Velikost levega roba.

en: Units for the left margin.
sl: Enote za levi rob.

en: The right margin size.
sl: Velikost desnega roba.

en: Units for the right margin.
sl: Enote za desni rob.

en: The top margin size.
sl: Velikost vrhnjega roba.

en: Units for the top margin.
sl: Enote za gornji rob.

en: The bottom margin size.
sl: Velikost spodnjega roba.

en: Units for the bottom margin.
sl: Enote za spodnji rob.

en: Padding
sl: Blazinjenje

en: The left padding size.
sl: Velikost zapolnjevanja na levi.

en: Units for the left padding.
sl: Enote za zapolnjevanje na levi.

en: The right padding size.
sl: Velikost zapolnjevanja na desni.

en: Units for the right padding.
sl: Enote za zapolnjevanje na desni.

en: The top padding size.
sl: Velikost zapolnjevanja na vrhu.

en: Units for the top padding.
sl: Enote za zapolnjevanje na vrhu.

en: The bottom padding size.
sl: Velikost zapolnjevanja na dnu.

en: Units for the bottom padding.
sl: Enote za zapolnjevanje ne dnu.

en: Floating
sl: Plavajoče

en: &Floating mode:
sl: &Plavajoči način:

en: How the object will float relative to the text.
sl: Kako bo plaval predmet relativno glede na besedilo.

en: Alignment
sl: Poravnava

en: &Vertical alignment:
sl: &Navpična poravnava:

en: Enable vertical alignment.
sl: Omogoči navpično poravnavo.

en: Centred
sl: Sredinsko

en: Vertical alignment.
sl: Navpična poravnava.

en: &Width:
sl: &Širina:

en: Enable the width value.
sl: Omogoči vrednost širine.

en: The object width.
sl: Širina predmeta.

en: Units for the object width.
sl: Enote za širino predmeta.

en: &Height:
sl: &Višina:

en: Enable the height value.
sl: Omogoči vrednost višine.

en: The object height.
sl: Višina predmeta.

en: Units for the object height.
sl: Enote za višino predmeta.

en: Min width:
sl: Najm. širina:

en: Enable the minimum width value.
sl: Omogoči vrednost najmanjše širine.

en: The object minimum width.
sl: Najmanjša širina predmeta.

en: Units for the minimum object width.
sl: Enote za najmanjšo širino predmeta.

en: Min height:
sl: Najm. širina:

en: Enable the minimum height value.
sl: Omogoči vrednost najmanjše višine.

en: The object minimum height.
sl: Najmanjša višina predmeta.

en: Units for the minimum object height.
sl: Enote za najmanjšo višino predmeta.

en: Max width:
sl: Najv. širina:

en: Enable the maximum width value.
sl: Omogoči vrednost največje širine.

en: The object maximum width.
sl: Največja širina predmeta.

en: Units for the maximum object width.
sl: Enote za največjo širino predmeta.

en: Max height:
sl: Najv. višina:

en: The object maximum height.
sl: Največja višina predmeta.

en: Units for the maximum object height.
sl: Enote za največjo višino predmeta.

en: Position
sl: Položaj

en: &Position mode:
sl: &Način položaja:

en: Static
sl: Statično

en: Relative
sl: Relativno

en: Absolute
sl: Absolutno

en: Fixed
sl: Nespremenljivo

en: The left position.
sl: Levi položaj.

en: Units for the left position.
sl: Enote za levi položaj.

en: The top position.
sl: Vrhnji položaj.

en: Units for the top position.
sl: Enote za gornji položaj.

en: The right position.
sl: Desni položaj.

en: Units for the right position.
sl: Enote za desni položaj.

en: The bottom position.
sl: Spodnji položaj.

en: Units for the bottom position.
sl: Enote za spodnji položaj.

en: &Move the object to:
sl: &Premakni predmet v:

en: &Previous Paragraph
sl: &Prejšnji odstavek

en: Moves the object to the previous paragraph.
sl: Premakne predmet v prejšnji odstavek.

en: &Next Paragraph
sl: &Naslednji odstavek

en: Moves the object to the next paragraph.
sl: Premakne predmet v naslednji odstavek.

en: &Styles:
sl: &Slogi:

en: The available styles.
sl: Slogi na voljo.

en: The style preview.
sl: Predogled sloga.

en: New &Character Style...
sl: Nov &znakovni slog ...

en: Click to create a new character style.
sl: Kliknite za stvaritev novega sloga znakov.

en: New &Paragraph Style...
sl: Nov slog &odstavka ...

en: Click to create a new paragraph style.
sl: Kliknite za stvaritev novega sloga odstavka.

en: New &List Style...
sl: Nov &seznamski slog ...

en: Click to create a new list style.
sl: Kliknite za tvorbo novega seznamskega sloga.

en: New &Box Style...
sl: Nov slog po&lja ...

en: Click to create a new box style.
sl: Kliknite za tvorbo novega sloga polja.

en: &Apply Style
sl: &Uporabi slog

en: Click to apply the selected style.
sl: Kliknite za uveljavitev izbranega sloga.

en: &Rename Style...
sl: &Preimenuj slog ...

en: Click to rename the selected style.
sl: Kliknite za preimenovanje izbranega sloga.

en: &Edit Style...
sl: &Uredi slog ...

en: Click to edit the selected style.
sl: Kliknite za urejanje izbranega sloga.

en: &Delete Style...
sl: &Izbriši slog ...

en: Click to delete the selected style.
sl: Kliknite za brisanje izbranega sloga.

en: Click to close this window.
sl: Kliknite za zaprtje tega okna.

en: &Restart numbering
sl: &Znova oštevilči

en: Check to restart numbering.
sl: Označite za ponoven začetek oštevilčevanja.

en: Enter a character style name
sl: Vnesite ime znakovnega sloga

en: New Style
sl: Nov slog

en: Sorry, that name is taken. Please choose another.
sl: Ime je že zasedeno. Izberite drugo.

en: Enter a paragraph style name
sl: Vnesite ime sloga odstavka

en: Delete style %s?
sl: Želite izbrisati slog %s?

en: Delete Style
sl: Izbriši slog

en: Enter a list style name
sl: Vnesite ime sloga seznama

en: Enter a new style name
sl: Vnesite ime novega sloga

en: Enter a box style name
sl: Vnesite ime sloga polja

en: The style name.
sl: Ime sloga.

en: &Based on:
sl: &Temelji na:

en: The style on which this style is based.
sl: Slog, na katerem temelji ta slog.

en: &Next style:
sl: &Naslednji slog:

en: The default style for the next paragraph.
sl: Privzeti slog za naslednji odstavek.

en: All styles
sl: Vsi slogi

en: Paragraph styles
sl: Slogi odstavka

en: Character styles
sl: Slogi znakov

en: List styles
sl: Slogi seznama

en: Box styles
sl: Slogi polja

en: The font from which to take the symbol.
sl: Pisava, iz katere naj bodo prikazani posebni znaki.

en: &Subset:
sl: &Podmnožica:

en: Shows a Unicode subset.
sl: Pokaže podmnožico Unicode.

en: &Character code:
sl: &Koda znaka:

en: The character code.
sl: Koda znaka.

en: &From:
sl: &Od:

en: The range to show.
sl: Prikazano območje.

en: Insert
sl: Vstavi

en: (Normal text)
sl: (navadno besedilo)

en: &Position (tenths of a mm):
sl: &Položaj (v desetinkah mm):

en: The tab position.
sl: Položaj tabulatorja.

en: The tab positions.
sl: Položaji tabulatorjev.

en: Click to create a new tab position.
sl: Kliknite za nastavitev novega položaja tabulatorja.

en: Click to delete the selected tab position.
sl: Kliknite za brisanje izbranega položaja tabulatorja.

en: Delete A&ll
sl: Izbriši &vse

en: Click to delete all tab positions.
sl: Kliknite za brisanje vseh položajev tabulatorja.

en: Failed to initialize GUI: no built-in themes found.
sl: Inicializacija GUI ni uspela: vgrajenih tem ni mogoče najti.

en: GTK+ theme
sl: Tema GTK+

en: Metal theme
sl: Metalna tema

en: Simple monochrome theme
sl: Enostavna enobarvna tema

en: Win32 theme
sl: Tema Win32

en: &Restore
sl: &Obnovi

en: &Move
sl: &Premakni

en: &Size
sl: &Velikost

en: Mi&nimize
sl: Po&manjšaj

en: Ma&ximize
sl: Po&večaj

en: Alt+
sl: Dvigalka+

en: Failed to install signal handler
sl: Nameščanje signalne ročice ni bilo uspešno.

en: Already dialling ISP.
sl: Klicanje ponudnika spletnih storitev je v teku.

en: Failed to unload shared library
sl: Deljene knjižnice ni mogoče odložiti

en: Unknown dynamic library error
sl: Neznana napaka dinamične knjižnice

en: Failed to create epoll descriptor
sl: Deskriptorja epoll ni mogoče ustvariti

en: Error closing epoll descriptor
sl: Napaka pri zapiranju deskriptorja epoll

en: Failed to add descriptor %d to epoll descriptor %d
sl: Deskriptorja %d ni mogoče dodati deskriptorju epoll %d

en: Failed to modify descriptor %d in epoll descriptor %d
sl: Deskriptorja %d v deskriptorju epoll %d ni mogoče spremeniti

en: Failed to unregister descriptor %d from epoll descriptor %d
sl: Deskriptorja %d ni uspelo odregistrirati iz deskriptorja epoll %d

en: Waiting for IO on epoll descriptor %d failed
sl: Čakanje na V/I na deskriptorju epoll %d ni uspelo

en: Unable to create inotify instance
sl: Instance inotify ni mogoče ustvariti.

en: Unable to close inotify instance
sl: Neuspešno zapiranje instance inotify

en: Unable to add inotify watch
sl: Ni mogoče dodati opazovalnice inotify.

en: Unable to remove inotify watch %i
sl: Ni mogoče odstraniti opazovalnice inotify %i.

en: Unexpected event for "%s": no matching watch descriptor.
sl: Nepričakovan dogodek za »%s«: ni ujemajočega opazovalnega deskriptorja.

en: Invalid inotify event for "%s"
sl: Neveljaven dogodek inotify za »%s«

en: Unable to read from inotify descriptor
sl: Ni mogoče brati iz deskriptorja inotify

en: EOF while reading from inotify descriptor
sl: EOF pri branju iz deskriptorja inotify

en: Unable to create kqueue instance
sl: Instance kqueue ni mogoče ustvariti.

en: Error closing kqueue instance
sl: Napaka pri zapiranju instance kqueue

en: Unable to add kqueue watch
sl: Ni mogoče dodati opazovalnice kqueue

en: Unable to remove kqueue watch
sl: Ni mogoče odstraniti opazovalnice kqueue.

en: Unable to get events from kqueue
sl: Ni mogoče pridobiti dogodkov iz kqueue

en: Media playback error: %s
sl: Napaka pri predvajanju datoteke: %s

en: Failed to prepare playing "%s".
sl: Predvajanja »%s« ni mogoče pripraviti.

en: Failed to write to lock file '%s'
sl: V datoteko zaklopa »%s« ni mogoče pisati.

en: Failed to set permissions on lock file '%s'
sl: Zaklenjeni datoteki »%s« ni bilo možno nastaviti pravic.

en: Failed to lock the lock file '%s'
sl: Zaklenjene datoteke »%s« ni mogoče zakleniti.

en: Failed to inspect the lock file '%s'
sl: Zaklenjene datoteke »%s« ni mogoče pregledati.

en: Lock file '%s' has incorrect owner.
sl: Zaklenjena datoteka '%s' ima nepravega lastnika.

en: Lock file '%s' has incorrect permissions.
sl: Zaklenjena datoteka '%s' ima nepravilna dovoljenja.

en: Failed to access lock file.
sl: Neuspešen dostop do zaklenjene datoteke.

en: Failed to read PID from lock file.
sl: Branje PID iz zaklenjene datoteke ni uspelo.

en: Failed to remove stale lock file '%s'.
sl: Odstranjevanje stare zaklenjene datoteke '%s' ni uspelo.

en: Deleted stale lock file '%s'.
sl: Izbrisana stara zaklenjena datoteka »%s«.

en: Invalid lock file '%s'.
sl: Datoteka '%s' ni veljavna datoteka zaklopa.

en: Failed to remove lock file '%s'
sl: Zaklenjene datoteke »%s« ni mogoče odstraniti.

en: Failed to unlock lock file '%s'
sl: Zaklenjene datoteke »%s« ni mogoče odkleniti.

en: Failed to close lock file '%s'
sl: Zapiranje zaklenjene datoteke »%s« ni uspelo.

en: No sound
sl: Brez zvoka

en: Unable to play sound asynchronously.
sl: Zvoka ni bilo mogoče predvajati nesinhrono.

en: Couldn't load sound data from '%s'.
sl: Zvočnih podatkov iz »%s« ni mogoče naložiti.

en: Sound file '%s' is in unsupported format.
sl: Zvočna datoteka '%s' je v nepodprtem zapisu.

en: Sound data are in unsupported format.
sl: Zvočni podatki so v nepodprtem zapisu.

en: Couldn't open audio: %s
sl: Zvoka ni mogoče odpreti: %s

en: Cannot retrieve thread scheduling policy.
sl: Ni mogoče pridobiti politiko razporejanja niti.

en: Cannot get priority range for scheduling policy %d.
sl: Za politiko razporejanja %d ni mogoče pridobiti razpona prioritet.

en: Thread priority setting is ignored.
sl: Nastavitev prioritete niti je ignorirana.

en: Failed to join a thread, potential memory leak detected - please restart the program
sl: Pridružitev k niti ni uspela, odkrita možna izguba spomina - prosimo, ponovno zaženite program

en: Failed to set thread concurrency level to %lu
sl: Ravni sočasnosti niti ni bilo mogoče nastaviti na %lu.

en: Failed to set thread priority %d.
sl: Prioritete niti %d ni bilo mogoče nastaviti.

en: Failed to terminate a thread.
sl: Niti ni mogoče prekiniti.

en: Thread module initialization failed: failed to create thread key
sl: Inicializacija modula niti ni uspela: ključa niti ni mogoče ustvariti

en: Impossible to get child process input
sl: Vhoda podrejenega procesa ni mogoče pridobiti.

en: Can't write to child process's stdin
sl: Ni mogoče pisati v stdin podrejenega procesa

en: Failed to execute '%s'
sl: '%s' ni mogoče izvesti

en: Fork failed
sl: Razcepitev ni uspela

en: Failed to set process priority
sl: Prioritete procesa ni bilo mogoče nastaviti.

en: Failed to redirect child process input/output
sl: Preusmeritev vhoda/izhoda podrejenega procesa ni uspela.

en: Failed to set up non-blocking pipe, the program might hang.
sl: Neuspešno vzpostavljena neblokirana cev, program se lahko obesi.

en: Cannot get the hostname
sl: Imena gostitelja ni mogoče dobiti

en: Cannot get the official hostname
sl: Imena uradnega gostitelja ni mogoče dobiti

en: Failed to create wake up pipe used by event loop.
sl: Cevi z bujenjem, ki jo uporablja zanka dogodka, ni mogoče ustvariti.

en: Failed to switch wake up pipe to non-blocking mode
sl: Preklop cevi z bujenjem v neblokirani način ni uspel

en: Failed to read from wake-up pipe
sl: Branje iz cevi z bujenjem ni uspelo.

en: Invalid geometry specification '%s'
sl: Neveljavna specifikacija geometrije '%s'

en: wxWidgets could not open display. Exiting.
sl: wxWidgets ne more odpreti zaslona. Izhod.

en: Failed to close the display "%s"
sl: Zaprtje prikaza »%s« ni uspelo.

en: Failed to open display "%s".
sl: Zaslona "%s" ni mogoče odpreti.

en: XML parsing error: '%s' at line %d
sl: Napaka razčlenjevanja XML: '%s' v vrstici %d

en: Cannot load resources from '%s'.
sl: Virov iz datoteke »%s« ni mogoče naložiti.

en: Cannot open resources file '%s'.
sl: Datoteke virov »%s« ni mogoče odpreti.

en: Cannot load resources from file '%s'.
sl: Ni mogoče naložiti virov iz datoteke »%s«.

en: Creating %s "%s" failed.
sl: Ustvarjanje %s »%s« ni uspelo.
