wxWidgets 3.1 - en to lt translation catalogue (487 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: OK
lt: GERAI

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Help
lt: Pagalba

en: &Box
lt: &Dėžutė

en: Object Properties
lt: Objektų savybs

en: Symbols
lt: Simbolis

en: Close All
lt: Užverti visus

en: &Next
lt: &Kitas

en: &Previous
lt: &Ankstesnis

en: &Window
lt: &Langas

[ctx: keyboard key]
en: Delete
lt: Ištrinti

[ctx: keyboard key]
en: Del
lt: Ištrinti

[ctx: keyboard key]
en: Back
lt: Galas

[ctx: keyboard key]
en: Backspace
lt: Galas

[ctx: keyboard key]
en: Insert
lt: Įterpti

[ctx: keyboard key]
en: Ins
lt: Įterpti

[ctx: keyboard key]
en: Enter
lt: Spausdintuvas

[ctx: keyboard key]
en: PageDown
lt: Žemyn

[ctx: keyboard key]
en: Page Down
lt: Žemyn

[ctx: keyboard key]
en: Left
lt: Kairė

[ctx: keyboard key]
en: Right
lt: Dešinė

[ctx: keyboard key]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: keyboard key]
en: Down
lt: Žemyn

[ctx: keyboard key]
en: Home
lt: Pagrindinis

[ctx: keyboard key]
en: End
lt: Pabaiga

[ctx: keyboard key]
en: Space
lt: Tarpas

[ctx: keyboard key]
en: Escape
lt: Gulsčias

[ctx: keyboard key]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

[ctx: keyboard key]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: keyboard key]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: keyboard key]
en: Capital
lt: Kursyvas

[ctx: keyboard key]
en: Select
lt: Parinkti

[ctx: keyboard key]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: keyboard key]
en: Execute
lt: Vykdyti

[ctx: keyboard key]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: keyboard key]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: keyboard key]
en: Separator
lt: Skirtukas

[ctx: keyboard key]
en: Subtract
lt: Atimti

[ctx: keyboard key]
en: Decimal
lt: Dešimtainis

[ctx: keyboard key]
en: Divide
lt: Padalinti

[ctx: keyboard key]
en: Scroll_lock
lt: Perslinkimo_užrakinimas

[ctx: keyboard key]
en: Scroll Lock
lt: Perslinkimo užrakinimas

[ctx: keyboard key]
en: KP_Tab
lt: KP_TAB

[ctx: keyboard key]
en: KP_Enter
lt: Spausdintuvas

[ctx: keyboard key]
en: KP_Home
lt: Pagrindinis

[ctx: keyboard key]
en: Num Home
lt: Pagrindinis

[ctx: keyboard key]
en: KP_Left
lt: Kairė

[ctx: keyboard key]
en: KP_Up
lt: KP_UP

[ctx: keyboard key]
en: KP_Right
lt: Dešinė

[ctx: keyboard key]
en: Num Right
lt: Dešinė

[ctx: keyboard key]
en: KP_Down
lt: Žemyn

[ctx: keyboard key]
en: Num Down
lt: Žemyn

[ctx: keyboard key]
en: KP_Next
lt: Kitas

[ctx: keyboard key]
en: KP_End
lt: KP_END

[ctx: keyboard key]
en: KP_Insert
lt: Įterpti

[ctx: keyboard key]
en: Num Insert
lt: Įterpti

[ctx: keyboard key]
en: KP_Delete
lt: Ištrinti

[ctx: keyboard key]
en: Num Delete
lt: Ištrinti

[ctx: keyboard key]
en: KP_Add
lt: KP_ADD

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Left
lt: &Langas

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Right
lt: &Langas

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Menu
lt: &Langas

[ctx: keyboard key]
en: Command
lt: Komanda

en: %s (or %s)
lt: %s (iš %s)

en: double
lt: dvigubas

en: date
lt: data

en: &Undo
lt: Atša&ukti

en: &Undo
lt: Atša&ukti

en: &Redo
lt: Paka&rtoti

en: &Redo
lt: Paka&rtoti

en: first
lt: pirmas

en: second
lt: sekundė

en: fifth
lt: penktas

en: eighth
lt: aštuntas

en: eleventh
lt: vienuoliktas

en: fourteenth
lt: keturioliktas

en: fifteenth
lt: penkioliktas

en: eighteenth
lt: aštuonioliktas

en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

en: Do you want to save changes to %s?
lt: Ar norite išsaugoti %s pakeitimus?

en: Print Preview
lt: Spausdinimo peržiūra

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Templates
lt: Šablonai

en: Views
lt: Vaizdai

en: File '%s' couldn't be renamed '%s'
lt: Failas '%s' negali būti pervadintas į '%s'

en: File '%s' couldn't be removed
lt: Failas '%s' negali būti pašalintas

en: Could not set current working directory
lt: Nepavyko nustatyti aktyvaus darbo aplanko

en: Browse
lt: Naršyti

en: Save %s file
lt: Išsaugoti %s failą

en: default
lt: numatytasis

en: underlined
lt: pabrauktas

en:  strikethrough
lt:  perbrauktas

en:  light
lt:  lengvas

en:  bold
lt:  pastorintas

en:  italic
lt:  kursyvas

en: strikethrough
lt: perbrauktas

en: light
lt: lengvas

en: normal
lt: normalus

en: bold
lt: pastorintas

en: italic
lt: kursyvas

en: &Customize...
lt: &Pritaikyti...

en: Failed to load bitmap "%s" from resources.
lt: Nepavyko įkelti taškinės grafikos "%s" iš resursų.

en: Failed to load icon "%s" from resources.
lt: Nepavyko įkelti piktogramos "%s" iš resursų.

en: Error:
lt: Klaida:

en: Warning:
lt: Perspėjimas:

en: The previous message repeated %u time. | The previous message repeated %u times.
lt[0]: Ankstesnis pranešimas pakartotas %u kartą.
lt[1]: Ankstesnis pranešimas pakartotas %u kartų.
lt[2]: Ankstesnis pranešimas pakartotas %u kartų.

en: Last repeated message ("%s", %u time) wasn't output | Last repeated message ("%s", %u times) wasn't output
lt[0]: Paskutinis pasikartojantis pranešimas ("%s", %u kartą) nebuvo išvestas
lt[1]: Paskutinis pasikartojantis pranešimas ("%s", %u kartų) nebuvo išvestas
lt[2]: Paskutinis pasikartojantis pranešimas ("%s", %u kartų) nebuvo išvestas

en: Message
lt: Pranešimas

en: Letter, 8 1/2 x 11 in
lt: Laiškas, 8 1/2 x 11 colių

en: Legal, 8 1/2 x 14 in
lt: Legalus, 8 1/2 x 14 colių

en: A4 sheet, 210 x 297 mm
lt: A4 lapas, 210 x 297 mm

en: Letter Small, 8 1/2 x 11 in
lt: Laiškas Mažas, 8 1/2 x 11 colių

en: A3 sheet, 297 x 420 mm
lt: A3 lapas, 297 x 420 mm

en: A4 small sheet, 210 x 297 mm
lt: A4 small lapas, 210 x 297 mm

en: A5 sheet, 148 x 210 mm
lt: A5 lapas, 148 x 210 mm

en: B4 sheet, 250 x 354 mm
lt: B4 lapas, 250 x 354 mm

en: B5 sheet, 182 x 257 millimeter
lt: B5 lapas, 182 x 257 millimeter

en: 10 x 14 in
lt: 10 x 14 colių

en: 11 x 17 in
lt: 11 x 17 colių

en: #9 Envelope, 3 7/8 x 8 7/8 in
lt: #9 Vokas, 3 7/8 x 8 7/8 colių

en: #10 Envelope, 4 1/8 x 9 1/2 in
lt: #10 Vokas, 4 1/8 x 9 1/2 colių

en: #11 Envelope, 4 1/2 x 10 3/8 in
lt: #11 Vokas, 4 1/2 x 10 3/8 colių

en: #12 Envelope, 4 3/4 x 11 in
lt: #12 Vokas, 4 3/4 x 11 colių

en: #14 Envelope, 5 x 11 1/2 in
lt: #14 Vokas, 5 x 11 1/2 colių

en: C5 Envelope, 162 x 229 mm
lt: C5 Vokas, 162 x 229 mm

en: C3 Envelope, 324 x 458 mm
lt: C3 Vokas, 324 x 458 mm

en: C4 Envelope, 229 x 324 mm
lt: C4 Vokas, 229 x 324 mm

en: C6 Envelope, 114 x 162 mm
lt: C6 Vokas, 114 x 162 mm

en: C65 Envelope, 114 x 229 mm
lt: C65 Vokas, 114 x 229 mm

en: B4 Envelope, 250 x 353 mm
lt: B4 Vokas, 250 x 353 mm

en: B5 Envelope, 176 x 250 mm
lt: B5 Vokas, 176 x 250 mm

en: B6 Envelope, 176 x 125 mm
lt: B6 Vokas, 176 x 125 mm

en: 6 3/4 Envelope, 3 5/8 x 6 1/2 in
lt: 6 3/4 Vokas, 3 5/8 x 6 1/2 colių

en: 9 x 11 in
lt: 9 x 11 colių

en: 10 x 11 in
lt: 10 x 11 colių

en: 15 x 11 in
lt: 15 x 11 colių

en: Letter Extra 9 1/2 x 12 in
lt: Laiškas Ekstra 9 1/2 x 12 colių

en: Legal Extra 9 1/2 x 15 in
lt: Legalus Ekstra 9 1/2 x 15 colių

en: A4 Extra 9.27 x 12.69 in
lt: A4 Ekstra 9.27 x 12.69 colių

en: Letter Transverse 8 1/2 x 11 in
lt: Laiškas Skerscoliųis 8 1/2 x 11 colių

en: A4 Transverse 210 x 297 mm
lt: A4 Skersinis 210 x 297 mm

en: Letter Extra Transverse 9.275 x 12 in
lt: Laiškas Ekstra Skerscoliųis 9.275 x 12 colių

en: Letter Plus 8 1/2 x 12.69 in
lt: Laiškas Plius 8 1/2 x 12.69 colių

en: A4 Plus 210 x 330 mm
lt: A4 Plius 210 x 330 mm

en: A5 Transverse 148 x 210 mm
lt: A5 Skersinis 148 x 210 mm

en: B5 (JIS) Transverse 182 x 257 mm
lt: B5 (JIS) Skersinis 182 x 257 mm

en: A3 Extra 322 x 445 mm
lt: A3 Ekstra 322 x 445 mm

en: A5 Extra 174 x 235 mm
lt: A5 Ekstra 174 x 235 mm

en: B5 (ISO) Extra 201 x 276 mm
lt: B5 (ISO) Ekstra 201 x 276 mm

en: A3 Transverse 297 x 420 mm
lt: A3 Skersinis 297 x 420 mm

en: A3 Extra Transverse 322 x 445 mm
lt: A3 Ekstra Skersinis 322 x 445 mm

en: Letter Rotated 11 x 8 1/2 in
lt: Laiškas Pasuktas 11 x 8 1/2 colių

en: A3 Rotated 420 x 297 mm
lt: A3 Pasuktas 420 x 297 mm

en: A4 Rotated 297 x 210 mm
lt: A4 Pasuktas 297 x 210 mm

en: A5 Rotated 210 x 148 mm
lt: A5 Pasuktas 210 x 148 mm

en: B4 (JIS) Rotated 364 x 257 mm
lt: B4 (JIS) Pasuktas 364 x 257 mm

en: B5 (JIS) Rotated 257 x 182 mm
lt: B5 (JIS) Pasuktas 257 x 182 mm

en: A6 Rotated 148 x 105 mm
lt: A6 Pasuktas 148 x 105 mm

en: B6 (JIS) Rotated 182 x 128 mm
lt: B6 (JIS) Pasuktas 182 x 128 mm

en: 12 x 11 in
lt: 12 x 11 colių

en: PRC Envelope #1 102 x 165 mm
lt: PRC Vokas #1 102 x 165 mm

en: PRC Envelope #2 102 x 176 mm
lt: PRC Vokas #2 102 x 176 mm

en: PRC Envelope #3 125 x 176 mm
lt: PRC Vokas #3 125 x 176 mm

en: PRC Envelope #4 110 x 208 mm
lt: PRC Vokas #4 110 x 208 mm

en: PRC Envelope #5 110 x 220 mm
lt: PRC Vokas #5 110 x 220 mm

en: PRC Envelope #6 120 x 230 mm
lt: PRC Vokas #6 120 x 230 mm

en: PRC Envelope #7 160 x 230 mm
lt: PRC Vokas #7 160 x 230 mm

en: PRC Envelope #8 120 x 309 mm
lt: PRC Vokas #8 120 x 309 mm

en: PRC Envelope #9 229 x 324 mm
lt: PRC Vokas #9 229 x 324 mm

en: PRC Envelope #10 324 x 458 mm
lt: PRC Vokas #10 324 x 458 mm

en: PRC 16K Rotated
lt: PRC 16K Pasuktas

en: PRC 32K Rotated
lt: PRC 32K Pasuktas

en: PRC 32K(Big) Rotated
lt: PRC 32K(Big) Pasuktas

en: PRC Envelope #1 Rotated 165 x 102 mm
lt: PRC Vokas #1 Pasuktas 165 x 102 mm

en: PRC Envelope #2 Rotated 176 x 102 mm
lt: PRC Vokas #2 Pasuktas 176 x 102 mm

en: PRC Envelope #3 Rotated 176 x 125 mm
lt: PRC Vokas #3 Pasuktas 176 x 125 mm

en: PRC Envelope #4 Rotated 208 x 110 mm
lt: PRC Vokas #4 Pasuktas 208 x 110 mm

en: PRC Envelope #5 Rotated 220 x 110 mm
lt: PRC Vokas #5 Pasuktas 220 x 110 mm

en: PRC Envelope #6 Rotated 230 x 120 mm
lt: PRC Vokas #6 Pasuktas 230 x 120 mm

en: PRC Envelope #7 Rotated 230 x 160 mm
lt: PRC Vokas #7 Pasuktas 230 x 160 mm

en: PRC Envelope #8 Rotated 309 x 120 mm
lt: PRC Vokas #8 Pasuktas 309 x 120 mm

en: PRC Envelope #9 Rotated 324 x 229 mm
lt: PRC Vokas #9 Pasuktas 324 x 229 mm

en: PRC Envelope #10 Rotated 458 x 324 mm
lt: PRC Vokas #10 Pasuktas 458 x 324 mm

en: A0 sheet, 841 x 1189 mm
lt: A0 lapas, 841 x 1189 mm

en: A1 sheet, 594 x 841 mm
lt: A1 lapas, 594 x 841 mm

en: General
lt: Bendra

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Print
lt: Spausdinti

en: Page setup
lt: Puslapio sąranka

en: Please wait while printing...
lt: Prašome palaukti kol spausdinama...

en: Document:
lt: Dokumentas:

en: Progress:
lt: Progresas:

en: Preparing
lt: Ruošiamasi

en: Printing page %d of %d
lt: Spausdinamas puslapis %d iš %d

en:  (copy %d of %d)
lt:  kopija %d iš %d

en: Next page
lt: Kitas puslapis

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Zoom In
lt: Didinti

en: &Close
lt: &Užverti

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Don't Save
lt: Nesaugoti

[ctx: standard Windows menu]
en: &Help
lt: &Pagalba

en: &About
lt: &Apie

en: About
lt: Apie

en: Add
lt: Pridėti

en: &Apply
lt: &Pritaikyti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: &Back
lt: &Atgal

en: Back
lt: Galas

en: Bold
lt: Pastorintas

en: &Bottom
lt: &Apačios

en: Bottom
lt: Apačia

en: &Cancel
lt: Atša&ukti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Close
lt: Užverti

en: &Convert
lt: &Paversti

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: &Delete
lt: &Ištrinti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Down
lt: Žemyn

en: &Edit
lt: T&aisyti

en: Edit
lt: Taisyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: &Quit
lt: Iš&eiti

en: Quit
lt: Išeiti

en: &File
lt: &Failas

en: File
lt: Failas

en: &First
lt: &Pirmas

en: First
lt: Pirmas

en: &Forward
lt: &Pirmyn

en: &Harddisk
lt: &Kietasis diskas

en: &Help
lt: &Pagalba

en: Home
lt: Pagrindinis

en: Index
lt: Indeksas

en: &Info
lt: &Informacija

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Centered
lt: Centruotas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Network
lt: Tinklas

en: &New
lt: &Naujas

en: New
lt: Naujas

en: &No
lt: &Ne

en: &OK
lt: &Gerai

en: &Open...
lt: &Atverti...

en: Open...
lt: Atverti...

en: &Paste
lt: Įk&lijuoti

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Print previe&w...
lt: &Spausdinimo peržiūra...

en: Print preview...
lt: Spausdinimo peržiūra...

en: &Print...
lt: S&pausdinti...

en: Print...
lt: Spausdinti...

en: &Properties
lt: &Savybės

en: Properties
lt: Savybės

en: Redo
lt: Grąžinti atšauktą

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: &Save
lt: &Išsaugoti

en: Save &As...
lt: Išs&augoti kaip...

en: Select &All
lt: P&ažymėti viską

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: &Color
lt: &Spalva

en: Color
lt: Spalva

en: &Font
lt: Š&riftas

en: Font
lt: Šriftas

en: &Top
lt: &Viršaus

en: Top
lt: Viršus

en: Underline
lt: Pabraukti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Up
lt: Aukštyn

en: &Yes
lt: &Taip

en: Zoom &In
lt: &Didinti

en: Zoom &Out
lt: &Mažinti

en: Show about dialog
lt: Rodyti apie dialogą

en: Copy selection
lt: Kopijuoti parinktį

en: Save current document
lt: Išsaugoti aktyvų dokumentą

en: Save current document with a different filename
lt: Išsaugoti aktyvų dokumentą kitu pavadinimu

en: unknown
lt: nežinomas

en: This platform does not support background transparency.
lt: Platforma nepalaiko permatomo fono.

en: Passing an unknown object to GetObject
lt: Netinkamas objektas perduodamas GetObject

en: DirectFB error %d occurred.
lt: Įvyko DirectFB klaida %d.

en: Version
lt: Versija

en: About %s
lt: Apie %s

en: License
lt: Licencija

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Left
lt: Kairė

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Right
lt: Dešinė

en: Executable files (*.exe)|*.exe|
lt: Vykdomieji failai (*.exe)|*.exe|

en: &View...
lt: &Rodyti...

en: Sections
lt: Pjūviai

en: Home directory
lt: Pagrindinis aplankas

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Desktop
lt: Darbastalis

en: Error
lt: Klaida

en: File name exists already.
lt: Toks failo pavadinimas jau yra.

en: Delete item
lt: Ištrinti elementą

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Replace with:
lt: Pakeisti šiuo:

en: Match case
lt: Skirti didžiąsias

en: <LINK>
lt: NUORODA

en: %ld byte | %ld bytes
lt[0]: %ld baitų
lt[1]: %ld baitų
lt[2]: %ld baitų

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Size
lt: Dydis

en: Type
lt: Tipas

en: Modified
lt: Pakeista

en: Attributes
lt: Atributai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Script
lt: SCRIPT

en: Normal
lt: Normalus

en: Light
lt: Šviesa

en: &Font family:
lt: Š&riftų šeima:

en: Preview:
lt: Peržiūra:

en: Application
lt: Objektų parinktis

en: Save log contents to file
lt: Išsaugoti žurnalo turinį į failą

en: C&lear
lt: Išva&lyti

en: Setup...
lt: Sąranka...

en: Printer:
lt: Spausdintuvas:

en: Status:
lt: Būsena:

en: All
lt: Viskas

en: From:
lt: Nuo:

en: Printer
lt: Spausdintuvas

en: Paper size
lt: Popieriaus dydis

en: Portrait
lt: Stačias

en: Landscape
lt: Gulsčias

en: Orientation
lt: Orientavimas

en: Options
lt: Nuostatos

en: Printer...
lt: Spausdintuvas...

en: &Skip
lt: Pralei&sti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Done.
lt: Baigta.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Tip of the Day
lt: Dienos patarimas

en: Did you know...
lt: Ar žinote, kad...

en: &Next Tip
lt: &Kitas patarimas

en: &Next >
lt: &Toliau >

en: &Finish
lt: &Baigti

en: < &Back
lt: < &Atgal

en: Page Setup
lt: Puslapio sąranka

en: GTK+ installed on this machine is too old to support screen compositing, please install GTK+ 2.12 or later.
lt: GTK+ įdiegtas šiame kompiuteryje yra per senas, kad palaikytų komponavimą ekrane, prašome instaliuoti GTK+ 2.12 arba naujesnį.

en: Compositing not supported by this system, please enable it in your Window Manager.
lt: Komponavimas nėra įgalintas šioje sistemoje, prašome įgalinti tai Windows tvarkyklėje.

en: This program was compiled with a too old version of GTK+, please rebuild with GTK+ 2.12 or newer.
lt: Ši programa buvo sukompiliuota su sena GKT+ versija, prašome sukompiliuoti ją su GTK+ 2.12 arba naujesne versija.

en: decompression error
lt: išspaudimo klaida

en: Contents
lt: Turinys

en: Find
lt: Rasti

en: Show all
lt: Rodyti viską

en: Go back
lt: Eiti atgal

en: (Help)
lt: Pagalba

en: %d of %lu
lt: %d iš %lu

en: %lu of %lu
lt: %lu iš %lu

en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

en: font size
lt: šrifto dydis

en: %i of %u
lt: %i iš %u

en: %u of %u
lt: %u iš %u

en: Done
lt: Baigta

en:  Preview
lt:  Peržiūra

en: Filter
lt: FILTER

en: Files
lt: Failai

en: Selection
lt: Parinktis

en: Couldn't obtain folder name
lt: Nepavyko gauti aplanko pavadinimo

en: Tile &Horizontally
lt: Išdėstyti &horizontaliai

en: Tile &Vertically
lt: Išdėstyti &vertikaliai

en: Skip
lt: Praleisti

en: , 64-bit edition
lt: , 64-bit laida

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Style:
lt: Stilius:

[ctx: macOS menu item]
en: About %s
lt: Apie %s

[ctx: macOS menu item]
en: About...
lt: Apie...

[ctx: macOS menu item]
en: Services
lt: Tarnybos

[ctx: macOS menu item]
en: Hide %s
lt: Slėpti %s

[ctx: macOS menu item]
en: Hide Others
lt: Slėpti kitus

[ctx: macOS menu item]
en: Show All
lt: Rodyti viską

[ctx: macOS menu item]
en: Quit %s
lt: Išeiti %s

note: TRANSLATORS: Label of font style
en: Style
lt: Stilius

note: TRANSLATORS: Label of font weight
en: Weight
lt: Storis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveBorder
lt: Rėmelis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Highlight
lt: &Aukštis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveBorder
lt: Rėmelis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Menu
lt: Meniu

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Scrollbar
lt: Slinkties juosta

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Window
lt: &Langas

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowFrame
lt: &Langas

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowText
lt: &Langas

note: TRANSLATORS: Custom colour choice entry
en: Custom
lt: &Pritaikyti

en: Black
lt: Juoda

en: Green
lt: Žalia

en: Brown
lt: Naršyti

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Red
lt: Raudonas

en: Yellow
lt: Geltona

en: White
lt: Balta

en: Property
lt: Savybė

en: Value
lt: Reikšmė

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: False
lt: Klaidingas

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: True
lt: Teisingas

en: Choose a file
lt: Parinkti failą

en: Background
lt: Fonas

en: The horizontal offset.
lt: Išdėstyti &horizontaliai.

en: &Vertical offset:
lt: &Vertikali lygiuotė:

en: Border
lt: Rėmelis

en: &Left:
lt: &Kairės:

en: &Right:
lt: &Dešinės:

en: &Top:
lt: &Viršaus:

en: &Bottom:
lt: &Apačios:

en: None
lt: Joks

en: Solid
lt: Kūnas

en: Dotted
lt: Taškinis

en: Dashed
lt: Brūkšninis

en: Double
lt: Dvigubas

en: Change Properties
lt: &Savybės

en: Insert Object
lt: Įterpti objektą

en: Insert Field
lt: Įterpti

en: files
lt: failai

en: Set Cell Style
lt: Nustatyti langelio tipą

en: Delete Row
lt: Ištrinti

en: Delete Column
lt: Ištrinti stilių

en: (*)
lt: *

en: &Symbol:
lt: &Simbolis:

en: (None)
lt: Joks

en: Symbol
lt: Simbolis

en: Bitmap
lt: Taškinė grafika

en: Standard
lt: Standartinis

en: Drag
lt: Vilkti

en: Remove Bullet
lt: Pašalinti ženklelį

en: Replace
lt: Pakeisti

en: &Font:
lt: Š&riftas:

en: &Size:
lt: &Dydis:

en: The font size units, points or pixels.
lt: Šrifto dydžio vienetai, punktai arba taškai.

en: (none)
lt: Joks

en: Regular
lt: Įprastas

en: List Style
lt: Sąrašo stilius

en: &Left
lt: &Kairės

en: &Right
lt: &Dešinės

en: &Font for Level...
lt: Š&riftas lygiui...

en: Spacing
lt: Tarpai

en: Floating
lt: Plaukiojantis

en: Alignment
lt: Lygiuotė

en: Vertical alignment.
lt: Vertikali lygiuotė.

en: &Height:
lt: &Aukštis:

en: Min width:
lt: Min. plotis:

en: Enable the minimum width value.
lt: Įgalinti minimalaus pločio reikšmę.

en: The object minimum width.
lt: Minimalus objekto plotis.

en: Units for the minimum object width.
lt: Minimalaus objekto pločio vienetai.

en: Min height:
lt: &Aukštis:

en: Enable the minimum height value.
lt: Įgalinti minimalaus aukščio reikšmę.

en: The object minimum height.
lt: Minimalus objekto aukštis.

en: Units for the minimum object height.
lt: Minimalaus objekto aukščio vienetai.

en: Max width:
lt: Pakeisti kuo:

en: Enable the maximum width value.
lt: Įgalinti maksimalaus pločio reikšmę.

en: The object maximum width.
lt: Maksimalus objekto plotis.

en: Units for the maximum object width.
lt: Maksimalaus objekto pločio vienetai.

en: Max height:
lt: &Aukštis:

en: The object maximum height.
lt: Maksimalus objekto aukštis.

en: Units for the maximum object height.
lt: Maksimalaus objekto aukščio vienetai.

en: Position
lt: Padėtis

en: &Position mode:
lt: &Padėtis:

en: Relative
lt: Santykinis

en: Absolute
lt: Absoliutus

en: Fixed
lt: Ištaisyta

en: The left position.
lt: Kairė pozicija.

en: Units for the left position.
lt: Kairės pozicijos vienetai.

en: The top position.
lt: Viršutinė pozicija.

en: Units for the top position.
lt: Viršutinės pozicijos vienetai.

en: The right position.
lt: Dešinė pozicija.

en: Units for the right position.
lt: Dešinės pozicijos vienetai.

en: The bottom position.
lt: Apatinė pozicija.

en: Units for the bottom position.
lt: Apatinės pozicijos vienetai.

en: &Next Paragraph
lt: &Kita pastraipa

en: New &Box Style...
lt: Naujas &Dėžutės stilius...

en: Click to create a new box style.
lt: Spustelėkite sukurti naujam dėžutės stiliui.

en: Delete Style
lt: Ištrinti stilių

en: Enter a box style name
lt: Įveskite dėžutės stiliaus pavadinimą

en: &Next style:
lt: &Kitas stilius:

en: &From:
lt: &Nuo:

en: Insert
lt: Įterpti

en: &Restore
lt: &Atstatyti

en: &Move
lt: &Perkelti

en: &Size
lt: &Dydis

en: Media playback error: %s
lt: Medijos grojimo klaida: %s

en: Failed to prepare playing "%s".
lt: Nepavyko paruošti grojimui "%s".

en: Failed to set thread concurrency level to %lu
lt: Nepavyko nustatyti gijų sutapimo lygmens į %lu
