wxWidgets 3.2 - en to uk translation catalogue (1875 entries)

en: All files (*.*)|*.*
uk: Всі файли (*.*)|*.*

en: All files (*)|*
uk: Всі файли (*)|*

en: Elapsed time:
uk: Минуло часу:

en: Estimated time:
uk: Оцінка часу:

en: Remaining time:
uk: Час, що залишився:

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Help
uk: Довідка

en: Cannot initialize OLE
uk: Не вдалося ініціювати OLE

en: Unable to close the handle for '%s'
uk: Не вдалося завершити роботу обробника «%s»

en: Failed to open directory "%s" for monitoring.
uk: Не вдалося відкрити каталог «%s» для спостереження.

en: Unable to close I/O completion port handle
uk: Не вдалося закрити обробник порту доповнення введення-виведення

en: Unable to associate handle with I/O completion port
uk: Не вдалося пов’язати обробник з портом завершення введення-виведення

en: Unexpectedly new I/O completion port was created
uk: Неочікувано створено новий порт доповнення введення-виведення

en: Unable to post completion status
uk: Не вдалося повідомити про стан завершення

en: Unable to dequeue completion packet
uk: Не вдалося вилучити з черги пакет завершення

en: Unable to create I/O completion port
uk: Не вдалося створити порт завершення введення-виведення

en: Printout
uk: Відбиток

en: &See details
uk: &Докладно

en: &Hide details
uk: С&ховати подробиці

en: &Box
uk: &Рамка

en: &Picture
uk: &Зображення

en: &Cell
uk: К&омірка

en: &Table
uk: &Таблиця

en: Object Properties
uk: Властивості об'єкта

en: Printing
uk: Друк

en: Symbols
uk: Символи

en: Pipe creation failed
uk: Помилка створення потоку вводу-виводу

en: Failed to enumerate video modes
uk: Не вдалося пронумерувати відео режими

en: Failed to change video mode
uk: Не вдалося змінити відео режим.

en: Unable to open path '%s'
uk: Не вдалося відкрити адресу «%s»

en: Unable to close path '%s'
uk: Не вдалося закрити адресу «%s»

en: SetProperty called w/o valid setter
uk: SetProperty викликано без коректного встановлювача

en: GetProperty called w/o valid getter
uk: GetProperty викликано без коректного отримувача

en: AddToPropertyCollection called w/o valid adder
uk: AddToPropertyCollection викликано без коректного параметра додавання

en: GetPropertyCollection called w/o valid collection getter
uk: GetPropertyCollection викликано без чинного параметра збірки

en: AddToPropertyCollection called on a generic accessor
uk: AddToPropertyCollection викликано для загального засобу доступу

en: GetPropertyCollection called on a generic accessor
uk: GetPropertyCollection викликано для загального засобу доступу

en: Cl&ose
uk: Закрити

en: Close All
uk: Закрити все

en: &Next
uk: &Наступний

en: &Previous
uk: Попереднє

en: &Window
uk: &Вікно

[ctx: keyboard key]
en: Delete
uk: Вилучити

[ctx: keyboard key]
en: Back
uk: Назад

[ctx: keyboard key]
en: Page Up
uk: На сторінку вгору

[ctx: keyboard key]
en: Page Down
uk: На сторінку вниз

[ctx: keyboard key]
en: Left
uk: ←

[ctx: keyboard key]
en: Right
uk: →

[ctx: keyboard key]
en: Up
uk: ↑

[ctx: keyboard key]
en: Down
uk: ↓

[ctx: keyboard key]
en: Home
uk: Домівка

[ctx: keyboard key]
en: Space
uk: Пробіл

[ctx: keyboard key]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: keyboard key]
en: Clear
uk: Спорожнити

[ctx: keyboard key]
en: Menu
uk: Меню

[ctx: keyboard key]
en: Pause
uk: Призупинити

[ctx: keyboard key]
en: Capital
uk: Великі

[ctx: keyboard key]
en: Select
uk: Вибрати

[ctx: keyboard key]
en: Print
uk: Друк

[ctx: keyboard key]
en: Execute
uk: Виконати

[ctx: keyboard key]
en: Snapshot
uk: Знімок

[ctx: keyboard key]
en: Help
uk: Довідка

[ctx: keyboard key]
en: Add
uk: Додати

[ctx: keyboard key]
en: Separator
uk: Роздільник

[ctx: keyboard key]
en: Subtract
uk: Віднімання

[ctx: keyboard key]
en: Decimal
uk: Десяткове

[ctx: keyboard key]
en: Multiply
uk: Множення

[ctx: keyboard key]
en: Divide
uk: Ділення

[ctx: keyboard key]
en: Num Space
uk: Цифр. пробіл

[ctx: keyboard key]
en: Num Tab
uk: Цифр. Tab

[ctx: keyboard key]
en: Num Enter
uk: Цифр. Enter

[ctx: keyboard key]
en: Num Home
uk: Цифр. Home

[ctx: keyboard key]
en: Num left
uk: Цифр. ліворуч

[ctx: keyboard key]
en: Num Up
uk: Цифр. вгору

[ctx: keyboard key]
en: Num Right
uk: Цифр. праворуч

[ctx: keyboard key]
en: Num Down
uk: Цифр. донизу

[ctx: keyboard key]
en: Num Page Up
uk: Цифр. Page Up

[ctx: keyboard key]
en: Num Page Down
uk: Цифр. Page Down

[ctx: keyboard key]
en: Num End
uk: Цифр. End

[ctx: keyboard key]
en: Num Begin
uk: Цифр. Begin

[ctx: keyboard key]
en: Num Insert
uk: Цифр. Insert

[ctx: keyboard key]
en: Num Delete
uk: Цифр. Delete

[ctx: keyboard key]
en: Num =
uk: Цифр. =

[ctx: keyboard key]
en: Num *
uk: Цифр. *

[ctx: keyboard key]
en: Num +
uk: Цифр. +

[ctx: keyboard key]
en: Num ,
uk: Цифр. ,

[ctx: keyboard key]
en: Num -
uk: Цифр. -

[ctx: keyboard key]
en: Num .
uk: Цифр. .

[ctx: keyboard key]
en: Num /
uk: Цифр. /

[ctx: keyboard key]
en: Windows_Menu
uk: Меню_Windows

[ctx: keyboard key]
en: Command
uk: Команда

en: show this help message
uk: показати цю підказку

en: generate verbose log messages
uk: генерувати багатослівні повідомлення

en: specify the theme to use
uk: задайте мотив

en: specify display mode to use (e.g. 640x480-16)
uk: задайте режим дисплею (напр. 640x480-16)

en: Unsupported theme '%s'.
uk: Непідтримувана тема «%s».

en: Invalid display mode specification '%s'.
uk: Неправильна специфікація режиму дисплею «%s».

en: Option '%s' can't be negated
uk: Знак параметра «%s» не можна обертати

en: Unknown long option '%s'
uk: Невідомий параметр long «%s»

en: Unknown option '%s'
uk: Невідомий параметр «%s»

en: Unexpected characters following option '%s'.
uk: За параметром «%s» слідують неочікувані символи.

en: Option '%s' requires a value.
uk: Параметр «%s» потребує значення.

en: Separator expected after the option '%s'.
uk: Після параметра «%s» слід використовувати роздільник.

en: '%s' is not a correct numeric value for option '%s'.
uk: «%s» — помилкове числове значення для параметра «%s».

en: Option '%s': '%s' cannot be converted to a date.
uk: Параметр «%s»: «%s» не може бути конвертована у дату.

en: Unexpected parameter '%s'
uk: Несподіваний параметр «%s»

en: %s (or %s)
uk: %s (або %s)

en: The value for the option '%s' must be specified.
uk: Значення параметра «%s» повинно бути задано.

en: The required parameter '%s' was not specified.
uk: Обов'язковий параметр «%s» не вказаний.

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: date
uk: дата

en: Unnamed command
uk: Неназвана команда

en: &Undo
uk: В&ідмінити

en: Can't &Undo
uk: Не можу В&ідновити

en: &Undo
uk: В&ідмінити

en: &Redo
uk: &Переробити

en: &Redo
uk: &Переробити

en: String To Colour : Incorrect colour specification : %s
uk: Рядок для кольору : Некоректна специфікація кольору : %s

en: Invalid value %ld for a boolean key "%s" in config file.
uk: Некоректне значення %ld булевого ключа «%s» у файлі налаштувань.

en: Environment variables expansion failed: missing '%c' at position %u in '%s'.
uk: Розкриття змінної оточення зазнало невдачі: відсутнє '%c' на позиції %u у '%s'.

en: '%s' has extra '..', ignored.
uk: «%s» містить додаткові «..», проігноровано.

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: checked
uk: позначено

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: unchecked
uk: не позначено

note: TRANSLATORS: Checkbox state name
en: undetermined
uk: не визначено

en: today
uk: сьогодні

en: yesterday
uk: вчора

en: tomorrow
uk: завтра

en: first
uk: перший

en: second
uk: другий

en: third
uk: третій

en: fourth
uk: четвертий

en: fifth
uk: п'ятий

en: sixth
uk: шостий

en: seventh
uk: сьомий

en: eighth
uk: восьмий

en: ninth
uk: дев'ятий

en: tenth
uk: десятий

en: eleventh
uk: одинадцятий

en: twelfth
uk: дванадцятий

en: thirteenth
uk: тринадцятий

en: fourteenth
uk: чотирнадцятий

en: fifteenth
uk: п'ятнадцятий

en: sixteenth
uk: шістнадцятий

en: seventeenth
uk: сімнадцятий

en: eighteenth
uk: вісімнадцятий

en: nineteenth
uk: дев'ятнадцятий

en: twentieth
uk: двадцятий

en: noon
uk: південь

en: midnight
uk: північ

en: Failed to create directory "%s"
uk: Не вдалося створити теку «%s»

en: Debug report couldn't be created.
uk: Звіт про помилку неможливо створити.

en: Failed to remove debug report file "%s"
uk: Помилка вилучення файла звіту про помилку «%s»

en: Failed to clean up debug report directory "%s"
uk: Не вдалося очистити теку звітів про помилки «%s»

en: process context description
uk: опис контексту процесу

en: dump of the process state (binary)
uk: дамп стану процесу (бінарний)

en: Debug report generation has failed.
uk: Помилка під час створення звіту про помилку.

en: Processing debug report has failed, leaving the files in "%s" directory.
uk: Робота над звітом про помилку завершилася помилкою, файли залишено у теці "%s".

en: A debug report has been generated. It can be found in
uk: Було створено звіт про помилку. Його збережено до

en: And includes the following files:
uk: Та містить такі файли:

en: 
    Please send this report to the program maintainer, thank you!
uk: 
    Будь ласка, надішліть цей звіт розробникові програми, дякуємо!

en: Failed to execute curl, please install it in PATH.
uk: Не вдалося виконати curl, будь ласка, встановіть його у теці вказаній у PATH.

en: Failed to upload the debug report (error code %d).
uk: Не вдалося відвантажити звіт про помилку (код помилки %d).

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Discard changes and reload the last saved version?
uk: Відкинути зміни і перезавантажити останню збережену версію?

en: unnamed
uk: безіменний

en: Do you want to save changes to %s?
uk: Записати зміни до %s?

en: File "%s" could not be opened for writing.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s» для запису.

en: Failed to save document to the file "%s".
uk: Не вдалося зберегти документ до файла «%s».

en: File "%s" could not be opened for reading.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s» для читання.

en: Failed to read document from the file "%s".
uk: Не вдалося прочитати документ з файла «%s».

en: The file '%s' doesn't exist and couldn't be opened.
    It has been removed from the most recently used files list.
uk: Файла «%s» не існує, отже його неможливо відкрити.
    Його було вилучено зі списку нещодавно використаних.

en: Print preview creation failed.
uk: Не вдалося створити зображення попереднього перегляду друку.

en: Print Preview
uk: Передогляд друку

en: The format of file '%s' couldn't be determined.
uk: Не вдалося визначити формат файла «%s».

en: unnamed%d
uk: безіменний%d

en:  -
uk:  —

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: File error
uk: Помилка файла

en: Sorry, could not open this file.
uk: Вибачте, не вдалося відкрити цей файл.

en: Sorry, the format for this file is unknown.
uk: Вибачте, формат цього файла не відомий.

en: Select a document template
uk: Виберіть шаблон документа

en: Templates
uk: Шаблони

en: Select a document view
uk: Виберіть перегляд документа

en: Views
uk: Перегляди

en: Failed to load shared library '%s'
uk: Не вдалося завантажити динамічну бібліотеку «%s»

en: Couldn't find symbol '%s' in a dynamic library
uk: Не вдалося знайти символ «%s» в динамічній бібліотеці

en: can't open file '%s'
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»

en: can't close file '%s'
uk: Не вдалося закрити файл «%s»

en: Read error on file '%s'
uk: Помилка читання файла «%s»

en: Write error on file '%s'
uk: Помилка запису в файл «%s»

en: failed to flush the file '%s'
uk: не вдалося скинути буфер файла «%s».

en: Seek error on file '%s' (large files not supported by stdio)
uk: Помилка пошуку на файлі «%s» (великі файли не підтримуються stdio)

en: Seek error on file '%s'
uk: Помилка пошуку в файлі «%s»

en: Can't find current position in file '%s'
uk: Не можу знайти теперішню позицію в файлі «%s»

en: Failed to set temporary file permissions
uk: Не вдалося встановити дозволи на тимчасовий файл

en: can't remove file '%s'
uk: помилка вилучення файла «%s»

en: can't commit changes to file '%s'
uk: Не вдалося записати зміни в файл «%s»

en: can't remove temporary file '%s'
uk: помилка вилучення тимчасового файла «%s»

en: can't create file '%s'
uk: Не вдалося створити файл «%s»

en: can't close file descriptor %d
uk: Не вдалося закрити дескриптор файла %d

en: can't read from file descriptor %d
uk: помилка читання файла з дескриптором %d

en: can't write to file descriptor %d
uk: Не вдалося записати в файл з дескриптором %d

en: can't flush file descriptor %d
uk: Не вдалося злити файл з дескриптором %d

en: can't seek on file descriptor %d
uk: Не вдалося пересунутись у файлі з дескриптором %d

en: can't get seek position on file descriptor %d
uk: неможливо отримати дану позицію файла з дескриптором %d

en: can't find length of file on file descriptor %d
uk: Не вдалося встановити довжину файла з дескриптором %d

en: can't determine if the end of file is reached on descriptor %d
uk: Не вдалося встановити досягнення кінця файла з дескриптором %d

en: can't open global configuration file '%s'.
uk: Не вдалося відкрити загальний файл налаштувань «%s».

en: can't open user configuration file '%s'.
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань «%s».

en: Changes won't be saved to avoid overwriting the existing file "%s"
uk: Зміни не буде збережено, щоб уникнути перезапису наявного файла «%s»

en: Error reading config options.
uk: Помилка під час читання параметрів налаштування.

en: Failed to read config options.
uk: Не вдалося прочитати параметри налаштування.

en: file '%s': unexpected character %c at line %zu.
uk: файл «%s»: несподіваний символ %c у рядку %zu.

en: file '%s', line %zu: '%s' ignored after group header.
uk: файл «%s», рядок %zu: «%s» проігноровано після заголовка групи.

en: file '%s', line %zu: '=' expected.
uk: файл «%s», рядок %zu: мало бути «=».

en: file '%s', line %zu: value for immutable key '%s' ignored.
uk: файл «%s», рядок %zu: значення незмінного ключа «%s» проігноровано.

en: file '%s', line %zu: key '%s' was first found at line %d.
uk: файл «%s», рядок %zu: ключ «%s» уперше було знайдено у рядку %d.

en: Config entry name cannot start with '%c'.
uk: Назва поля в файлі налаштування не може починатися з «%c».

en: can't open user configuration file.
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань.

en: can't write user configuration file.
uk: Не вдалося записати файл налаштувань.

en: Failed to update user configuration file.
uk: Не вдалося оновити файл налаштування.

en: Error saving user configuration data.
uk: Помилка під час збереження даних налаштування користувача.

en: can't delete user configuration file '%s'
uk: Не вдалося вилучити файл налаштувань користувача «%s»

en: entry '%s' appears more than once in group '%s'
uk: поле «%s» з'являється більше одного разу в групі «%s»

en: attempt to change immutable key '%s' ignored.
uk: спроба замінити незамінну клавішу «%s» проігнорована.

en: trailing backslash ignored in '%s'
uk: у «%s» проігноровано кінцеву похилу риску

en: unexpected " at position %d in '%s'.
uk: несподіваний " в позиції %d в «%s».

en: Failed to copy the file '%s' to '%s'
uk: Помилка копіювання файла «%s» в «%s».

en: Impossible to get permissions for file '%s'
uk: Не вдалося отримати дозволи на файл «%s»

en: Impossible to overwrite the file '%s'
uk: Не вдалося переписати файл «%s»

en: Error copying the file '%s' to '%s'.
uk: Помилка копіювання файла з «%s» до «%s».

en: Impossible to set permissions for the file '%s'
uk: Не вдалося встановити доступ до файла «%s»

en: Failed to rename the file '%s' to '%s' because the destination file already exists.
uk: Помилка під час перейменування файла «%s» на «%s», файл з такою назвою вже існує.

en: File '%s' couldn't be renamed '%s'
uk: Не вдалося перейменувати файл «%s» на «%s»

en: File '%s' couldn't be removed
uk: Не вдалося вилучити файл «%s»

en: Directory '%s' couldn't be created
uk: Не вдалося створити каталог «%s»

en: Directory '%s' couldn't be deleted
uk: Не вдалося вилучити каталог «%s»

en: Cannot enumerate files '%s'
uk: Не можу перелічити файли «%s»

en: Failed to get the working directory
uk: Не вдалося отримати робочий каталог

en: Could not set current working directory
uk: Не вдалося вказати поточний робочий каталог

en: Files (%s)
uk: Файли (%s)

en: Failed to open '%s' for reading
uk: Не вдалося відкрити «%s» для читання

en: Failed to open '%s' for writing
uk: Не вдалося відкрити «%s» для запису

en: Failed to close file handle
uk: Не вдалося закрити обробку файла

en: Failed to create a temporary file name
uk: Помилка створення назви тимчасового файла

en: Failed to open temporary file.
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл.

en: Failed to modify file times for '%s'
uk: Не вдалося змінити час файла для «%s»

en: Failed to touch the file '%s'
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»

en: Failed to retrieve file times for '%s'
uk: Не вдалося отримати часи файла для «%s»

en: Browse
uk: Навігація

en: All files (%s)|%s
uk: Всі файли (%s)|%s

en: %s files (%s)|%s
uk: %s файлів (%s)|%s

en: Load %s file
uk: Завантажити файл %s

en: Save %s file
uk: Зберегти файл %s

en: Western European (ISO-8859-1)
uk: Західноєвропейська (ISO-8859-1)

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Центральний європейський (ISO-8859-2)

en: Esperanto (ISO-8859-3)
uk: Есперанто (ISO-8859-3)

en: Baltic (old) (ISO-8859-4)
uk: Baltic (старе) (ISO-8859-4)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Nordic (ISO-8859-10)
uk: Нордичне (ISO-8859-10)

en: Thai (ISO-8859-11)
uk: Тайська (ISO-8859-11)

en: Indian (ISO-8859-12)
uk: Індійська (ISO-8859-12)

en: Celtic (ISO-8859-14)
uk: Кельтська (ISO-8859-13)

en: Western European with Euro (ISO-8859-15)
uk: Західноєвропейська з Євро (ISO-8859-15)

en: Windows/DOS OEM Cyrillic (CP 866)
uk: Кирилиця, Windows/DOS OEM (CP 866)

en: Windows Thai (CP 874)
uk: Тайська Windows (CP 874)

en: Windows Japanese (CP 932) or Shift-JIS
uk: Японська Windows (CP 932) або Shift-JIS

en: Windows Chinese Simplified (CP 936) or GB-2312
uk: Китайська спрощена Windows (CP 936) або GB-2312

en: Windows Korean (CP 949)
uk: Корейська Windows (CP 949)

en: Windows Chinese Traditional (CP 950) or Big-5
uk: Традиційна китайська Windows (CP 950) або Big-5

en: Windows Central European (CP 1250)
uk: Центральноєвропейська Windows (CP 1250)

en: Windows Cyrillic (CP 1251)
uk: Кирилична Windows (CP 1251)

en: Windows Western European (CP 1252)
uk: Західноєвропейська Windows (CP 1252)

en: Windows Greek (CP 1253)
uk: Грецька Windows (CP 1253)

en: Windows Turkish (CP 1254)
uk: Турецька Windows (CP 1254)

en: Windows Hebrew (CP 1255)
uk: Єврейська Windows (CP 1255)

en: Windows Arabic (CP 1256)
uk: Арабська Windows (CP 1256)

en: Windows Baltic (CP 1257)
uk: Балтійська Windows (CP 1257)

en: Windows Vietnamese (CP 1258)
uk: В’єтнамська Windows (CP 1258)

en: Windows Johab (CP 1361)
uk: Корейська Windows (CP 1361)

en: Unicode 7 bit (UTF-7)
uk: Unicode 7 бітів (UTF-7)

en: Unicode 8 bit (UTF-8)
uk: Unicode 8 бітів (UTF-8)

en: Unicode 16 bit (UTF-16)
uk: Unicode 16 бітів (UTF-16)

en: Unicode 16 bit Little Endian (UTF-16LE)
uk: Unicode 16 бітів Little Endian (UTF-16LE)

en: Unicode 32 bit (UTF-32)
uk: Unicode 32 бітів (UTF-32)

en: Unicode 32 bit Little Endian (UTF-32LE)
uk: Unicode 32 бітів Little Endian (UTF-32LE)

en: Unicode 16 bit Big Endian (UTF-16BE)
uk: Unicode 16 бітів Big Endian (UTF-16BE)

en: Unicode 32 bit Big Endian (UTF-32BE)
uk: Unicode 32 бітів Big Endian (UTF-32BE)

en: Extended Unix Codepage for Japanese (EUC-JP)
uk: Розширена кодова сторінка Unix для японської (EUC-JP)

en: MacRoman
uk: Романська, Mac

en: MacJapanese
uk: Японська, Mac

en: MacChineseTrad
uk: Китайська традиційна, Mac

en: MacKorean
uk: Корейська, Mac

en: MacArabic
uk: Арабська, Mac

en: MacHebrew
uk: Іврит, Mac

en: MacGreek
uk: Грецька, Mac

en: MacCyrillic
uk: Кирилиця, Mac

en: MacDevanagari
uk: Деванагарі, Mac

en: MacGurmukhi
uk: Гурмухі, Mac

en: MacGujarati
uk: Гуджараті, Mac

en: MacOriya
uk: Орійська, Mac

en: MacBengali
uk: Бенгальська, Mac

en: MacTamil
uk: Тамільська, Mac

en: MacTelugu
uk: Телугу, Mac

en: MacKannada
uk: Каннада, Mac

en: MacMalayalam
uk: Малаялам, Mac

en: MacSinhalese
uk: Сингальська, Mac

en: MacBurmese
uk: Бірманська, Mac

en: MacKhmer
uk: Кхмерська, Mac

en: MacThai
uk: Тайська, Mac

en: MacLaotian
uk: Лаоська, Mac

en: MacGeorgian
uk: Грузинська, Mac

en: MacArmenian
uk: Вірменська, Mac

en: MacChineseSimp
uk: Китайська спрощена, Mac

en: MacTibetan
uk: Тибетська, Mac

en: MacMongolian
uk: Монгольська, Mac

en: MacEthiopic
uk: Ефіопська, Mac

en: MacCentralEurRoman
uk: Романська, Центральна Європа, Mac

en: MacVietnamese
uk: В’єтнамська, Mac

en: MacExtArabic
uk: Арабська, розширена, Mac

en: MacSymbol
uk: Символи, Mac

en: MacDingbats
uk: Декоративні, Mac

en: MacTurkish
uk: Турецька, Mac

en: MacCroatian
uk: Хорватська, Mac

en: MacIcelandic
uk: Ісландська, Mac

en: MacRomanian
uk: Румунська, Mac

en: MacCeltic
uk: Кельтська, Mac

en: MacGaelic
uk: Гельська, Mac

en: MacKeyboardGlyphs
uk: Клавіатурні гліфи, Mac

en: Default encoding
uk: Типове кодування

en: Unknown encoding (%d)
uk: Невідоме кодування (%d)

en: default
uk: типовий

en: unknown-%d
uk: невідомий-%d

en: underlined
uk: підкреслене

en:  strikethrough
uk:  перекреслення

en:  thin
uk:  тонкий

en:  extra light
uk:  дуже світлий

en:  light
uk:  світлий

en:  medium
uk: середній

en:  semi bold
uk: напівжирний

en:  bold
uk:  жирний

en:  extra bold
uk:  дуже жирний

en:  heavy
uk:  щільний

en:  extra heavy
uk:  дуже щільний

en:  italic
uk:  курсив

en: strikethrough
uk: перекреслення

en: thin
uk: тонкий

en: extralight
uk: надсвітлий

en: light
uk: світлий

en: normal
uk: звичайний

en: medium
uk: середній

en: semibold
uk: напівжирний

en: bold
uk: жирний

en: extrabold
uk: наджирний

en: heavy
uk: щільний

en: extraheavy
uk: надщільний

en: italic
uk: курсив

en: : unknown charset
uk: : невідомий набір символів

en: The charset '%s' is unknown. You may select
    another charset to replace it with or choose
    [Cancel] if it cannot be replaced
uk: Набір символів «%s» невідомий. Ви можете вибрати
    замість нього інший набір або натиснути [Скасувати], 
    якщо його не можна замінити

en: Failed to remember the encoding for the charset '%s'.
uk: Не вдалося згадати кодування для набору символів «%s».

en: can't load any font, aborting
uk: неможливо завантажити жодного шрифту, зупинка

en: : unknown encoding
uk: : невідоме кодування

en: No font for displaying text in encoding '%s' found,
    but an alternative encoding '%s' is available.
    Do you want to use this encoding (otherwise you will have to choose another one)?
uk: Не знайдено шрифту для показу тексту у кодуванні «%s».
    але доступне альтернативне кодування «%s».
    Хочете використовувати це кодування (інакше вам доведеться вибрати інше)?

en: No font for displaying text in encoding '%s' found.
    Would you like to select a font to be used for this encoding
    (otherwise the text in this encoding will not be shown correctly)?
uk: Немає шрифту для показу тексту у кодуванні «%s».
    Ви бажаєте вибрати шрифт для використання з цим кодуванням
    (інакше текст у цьому кодуванні не буде показано вірно)?

en: Memory VFS already contains file '%s'!
uk: Пам'ять VFS вже має файл «%s»!

en: Trying to remove file '%s' from memory VFS, but it is not loaded!
uk: Спроба вилучення файла «%s» зі списку пам'яті VFS, але його не завантажено!

en: Failed to store image '%s' to memory VFS!
uk: Не вдалося записати зображення «%s» в пам'яті VFS!

en: Timeout while waiting for FTP server to connect, try passive mode.
uk: Тайм-аут очікування на з'єднання з сервером FTP, спроба пасивного режиму.

en: Failed to set FTP transfer mode to %s.
uk: Не вдалося встановити режим передачі FTP у значення %s.

en: binary
uk: двійковий

en: The FTP server doesn't support the PORT command.
uk: Сервер FTP не підтримує команду PORT.

en: The FTP server doesn't support passive mode.
uk: Сервер FTP не підтримує пасивний режим.

en: Incorrect GIF frame size (%u, %d) for the frame #%u
uk: Некоректна розмірність кадру GIF (%u, %d), кадр з номером %u

en: Failed to allocate colour for OpenGL
uk: Не вдалося виділити колір для OpenGL

en: Please select the columns to show and define their order:
uk: Вкажіть стовпчики, які слід показувати, і порядок показу:

en: Customize Columns
uk: Налаштувати стовпчики

en: &Customize...
uk: &Налаштувати…

en: Failed to open URL "%s" in the default browser
uk: Не вдалося відкрити адресу «%s» у типовому переглядачі

en: Failed to load image %%d from file '%s'.
uk: Не вдалося завантажити зображення %%d з файла «%s».

en: Failed to load image %d from stream.
uk: Не вдалося завантажити зображення %d з потоку даних.

en: Failed to load icons from resource '%s'.
uk: Не вдалося завантажити піктограми з ресурсу «%s».

en: BMP: Couldn't save invalid image.
uk: BMP: Не можу записати помилкове зображення.

en: BMP: wxImage doesn't have own wxPalette.
uk:  BMP: wxImage не має свого wxPalette.

en: BMP: Couldn't write the file (Bitmap) header.
uk: BMP: Не вдалося записати заголовок (Bitmap) файла.

en: BMP: Couldn't write the file (BitmapInfo) header.
uk: BMP: Не вдалося записати заголовок (BitmapInfo) файла.

en: BMP: Couldn't write RGB color map.
uk: BMP: Не вдалося записати карту кольорів RGB.

en: BMP: Couldn't write data.
uk: BMP: Не можу записати дані.

en: BMP: header has biClrUsed=%d when biBitCount=%d.
uk: BMP: у заголовку вказано biClrUsed=%d, а biBitCount=%d.

en: BMP: Couldn't allocate memory.
uk: BMP: Не вдалося виділити пам'ять.

en: DIB Header: Image width > 32767 pixels for file.
uk: Заголовок DIB: ширина картинки у файлі > 32767 пікселів.

en: DIB Header: Image height > 32767 pixels for file.
uk: Заголовок DIB: Висота картинки у файлі > 32767 пікселів.

en: DIB Header: Unknown bitdepth in file.
uk: Заголовок DIB: невідома бітова глибина даних у файлі.

en: DIB Header: Unknown encoding in file.
uk: Заголовок DIB: невідоме кодування файла.

en: DIB Header: Encoding doesn't match bitdepth.
uk: Заголовок DIB: Кодування не відповідає глибині бітів.

en: Error in reading image DIB.
uk: Помилка під час читання картинки DIB.

en: ICO: Error in reading mask DIB.
uk: ICO: Помилка під час читання маски DIB.

en: ICO: Image too tall for an icon.
uk: ICO: зображення зависоке для піктограми

en: ICO: Image too wide for an icon.
uk: ICO: зображення зашироке для піктограми

en: ICO: Error writing the image file!
uk: ICO: Помилка запису файла зображення!

en: ICO: Invalid icon index.
uk: ICO: Помилковий індекс піктограми.

en: Image and mask have different sizes.
uk: Зображення і маска мають різні розміри.

en: No unused colour in image being masked.
uk: Немає невикористаного кольору в зображенні, яке маскується.

en: Failed to load bitmap "%s" from resources.
uk: Не вдалося завантажити растрове зображення «%s» з ресурсів.

en: Failed to load icon "%s" from resources.
uk: Не вдалося завантажити піктограму «%s» з ресурсів.

en: Failed to load image from file "%s".
uk: Не вдалося завантажити зображення з файла «%s».

en: Can't save image to file '%s': unknown extension.
uk: Не вдалося записати зображення до файла «%s»: невідомий суфікс назви.

en: No handler found for image type.
uk: Не знайдено жодного інструменту обробки для зображення.

en: No image handler for type %d defined.
uk: Не знайдено жодного обробника для зображення типу %d.

en: Image file is not of type %d.
uk: Файл зображення не належить до типу %d.

en: Can't automatically determine the image format for non-seekable input.
uk: Неможливо визначити формат зображення у автоматичному режимі для вхідних даних без можливості позиціювання.

en: Unknown image data format.
uk: Невідомий формат даних зображення.

en: This is not a %s.
uk: Це не %s.

en: No image handler for type %s defined.
uk: Не знайдено жодного обробника для зображення типу %s.

en: Image is not of type %s.
uk: Зображення не належить до типу %s.

en: Failed to check format of image file "%s".
uk: Не вдалося перевірити формат файла зображення «%s».

en: GIF: error in GIF image format.
uk: GIF: помилка в форматі зображення GIF.

en: GIF: not enough memory.
uk: GIF: нестача пам'яті.

en: GIF: data stream seems to be truncated.
uk: GIF: потік даних здається обрізаний.

en: Couldn't initialize GIF hash table.
uk: Не вдалося ініціалізувати таблицю хешів GIF.

en: IFF: error in IFF image format.
uk: IFF: помилка у форматі картинки IFF.

en: IFF: not enough memory.
uk: IFF: не вистачає пам'яті.

en: IFF: unknown error!!!
uk: IIF: Невідома помилка!!!

en: IFF: data stream seems to be truncated.
uk: IFF: потік даних здається обрізано.

en: JPEG: Couldn't load - file is probably corrupted.
uk: JPEG: Не вдалося завантажити — можливо файл пошкоджено.

en: JPEG: Couldn't save image.
uk: JPEG: Не вдалося записати зображення.

en: PCX: this is not a PCX file.
uk: PCX: це не файл PCX.

en: PCX: image format unsupported
uk: PCX: формат не підтримується

en: PCX: couldn't allocate memory
uk: PCX: не можу виділити пам'ять

en: PCX: version number too low
uk: PCX: номер версії дуже довгий

en: PCX: unknown error !!!
uk: PCX: невідома помилка !!!

en: PCX: invalid image
uk: PCX: некоректне зображення

en: Unknown PNG resolution unit %d
uk: Невідома одиниця роздільної здатності PNG, %d

en: Couldn't load a PNG image - file is corrupted or not enough memory.
uk: Не вдалося завантажити зображення PNG. Можливо файл пошкоджено або не вистачає пам'яті.

en: Couldn't save PNG image.
uk: Не вдалося записати зображення PNG.

en: PNM: File format is not recognized.
uk: PNM: формат файла не розпізнано.

en: PNM: Couldn't allocate memory.
uk: PCX: не вдалося виділити пам'ять.

en: PNM: File seems truncated.
uk: PNM: файл здається обірваним.

en:  (in module "%s")
uk:  (у модулі «%s»)

en: TIFF: Error loading image.
uk: TIFF: Помилка під час завантаження зображення.

en: Invalid TIFF image index.
uk: Неможливий індекс зображення TIFF.

en: TIFF: Image size is abnormally big.
uk: TIFF: розмір зображення є надзвичайно великим.

en: TIFF: Couldn't allocate memory.
uk: TIFF: Не вдалося виділити пам'ять.

en: TIFF: Error reading image.
uk: TIFF: Помилка читання зображення.

en: Unknown TIFF resolution unit %d ignored
uk: Невідому одиницю роздільної здатності TIFF, %d, проігноровано

en: TIFF: Error saving image.
uk: TIFF: Помилка запису зображення.

en: TIFF: Error writing image.
uk: TIFF: Помилка запису зображення.

en: Command line argument %d couldn't be converted to Unicode and will be ignored.
uk: Не вдалося перетворити параметр командного рядка %d у Unicode, параметр буде проігноровано.

en: Initialization failed in post init, aborting.
uk: Помилка ініціалізації у процесі post init, зупинка.

en: Cannot set locale to language "%s".
uk: Не вдалося встановити локаль у значення «%s».

en: Error:
uk: Помилка:

en: Warning:
uk: Попередження:

en: The previous message repeated once.
uk: Попереднє повідомлення повторено один раз.

en: The previous message repeated %u time. | The previous message repeated %u times.
uk[0]: Попереднє повідомлення повторено %u раз.
uk[1]: Попереднє повідомлення повторено %u рази.
uk[2]: Попереднє повідомлення повторено %u разів.
uk[3]: Попереднє повідомлення повторено %u раз.

en: Last repeated message ("%s", %u time) wasn't output | Last repeated message ("%s", %u times) wasn't output
uk[0]: Останні повторені повідомлення («%s», %u раз) не було виведено
uk[1]: Останні повторені повідомлення («%s», %u рази) не було виведено
uk[2]: Останні повторені повідомлення («%s», %u разів) не було виведено
uk[3]: Останні повторені повідомлення («%s», %u раз) не було виведено

en:  (error %ld: %s)
uk:  (помилка %ld: %s)

en: Failed to allocate memory for LZMA decompression.
uk: Не вдалося отримати область пам'яті для розпаковування LZMA.

en: Failed to initialize LZMA decompression: unexpected error %u.
uk: Не вдалося ініціалізувати розпаковування LZMA: неочікувана помилка %u.

en: input is not in XZ format
uk: вхідні дані записано не у форматі XZ

en: input compressed using unknown XZ option
uk: вхідні дані стиснуто за допомогою невідомого параметра XZ

en: input is corrupted
uk: вхідні дані пошкоджено

en: unknown decompression error
uk: невідома помилка розпакування

en: LZMA decompression error: %s
uk: Помилка розпакування LZMA: %s

en: Failed to allocate memory for LZMA compression.
uk: Не вдалося отримати пам'ять для пакування LZMA.

en: Failed to initialize LZMA compression: unexpected error %u.
uk: Не вдалося ініціалізувати стискання LZMA: неочікувана помилка %u.

en: out of memory
uk: нестача пам'яті

en: unknown compression error
uk: невідома помилка пакування

en: LZMA compression error: %s
uk: Помилка пакування LZMA: %s

en: LZMA compression error when flushing output: %s
uk: Помилка стискання LZMA при скиданні виведених даних: %s

en: Unmatched '{' in an entry for mime type %s.
uk: Незакрита дужка '{' в запису для типу MIME %s.

en: Circular dependency involving module "%s" detected.
uk: Виявлено циклічну залежність, що містить модуль «%s».

en: Dependency "%s" of module "%s" doesn't exist.
uk: Необхідний компонент «%s» для модуля «%s» не існує.

en: Module "%s" initialization failed
uk: Виклик модулі «%s» зазнав невдачі

en: Message
uk: Повідомлення

en: Letter, 8 1/2 x 11 in
uk: Лист, 8 1/2 x 11 дюймів

en: Legal, 8 1/2 x 14 in
uk: Легал, 8 1/2 x 14 дюймів

en: A4 sheet, 210 x 297 mm
uk: Аркуш A4, 210 x 297 мм

en: C sheet, 17 x 22 in
uk: Аркуш C, 17 x 22 дюйм

en: D sheet, 22 x 34 in
uk: Аркуш D, 22 x 34 дюйм

en: E sheet, 34 x 44 in
uk: E лист, 34 x 44 дюйм

en: Letter Small, 8 1/2 x 11 in
uk: Малий лист 8 1/2 x 11 дюймів

en: Tabloid, 11 x 17 in
uk: Таблоїд, 11 x 17 дюймів

en: Ledger, 17 x 11 in
uk: Ledger, 17 x 11 дюйм

en: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 in
uk: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 дюйм

en: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 in
uk: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 дюйм

en: A3 sheet, 297 x 420 mm
uk: Аркуш A3 297 x 420 мм

en: A4 small sheet, 210 x 297 mm
uk: Малий лист A4, 210 x 297 мм

en: A5 sheet, 148 x 210 mm
uk: Аркуш A5, 148 x 210 мм

en: B4 sheet, 250 x 354 mm
uk: Аркуш B4, 250 x 354 мм

en: B5 sheet, 182 x 257 millimeter
uk: Аркуш B5, 182 x 257 мм

en: Folio, 8 1/2 x 13 in
uk: Folio, 8 1/2 x 13 дюйм

en: Quarto, 215 x 275 mm
uk: Quarto, 215 x 275 мм

en: 10 x 14 in
uk: 10 x 14 дюймів

en: 11 x 17 in
uk: 11 x 17 дюймів

en: Note, 8 1/2 x 11 in
uk: Note, 8 1/2 x 11 дюйм

en: #9 Envelope, 3 7/8 x 8 7/8 in
uk: #9 Конверт, 3 7/8 x 8 7/8 дюйм

en: #10 Envelope, 4 1/8 x 9 1/2 in
uk: #10 Конверт, 4 1/8 x 9 1/2 дюйм

en: #11 Envelope, 4 1/2 x 10 3/8 in
uk: #11 Конверт, 4 1/2 x 10 3/8 дюйм

en: #12 Envelope, 4 3/4 x 11 in
uk: #12 Конверт, 4 3/4 x 11 дюйм

en: #14 Envelope, 5 x 11 1/2 in
uk: #14 Конверт, 5 x 11 1/2 дюйм

en: DL Envelope, 110 x 220 mm
uk: DL Конверт, 110 x 220 мм

en: C5 Envelope, 162 x 229 mm
uk: C5 Конверт, 162 x 229 мм

en: C3 Envelope, 324 x 458 mm
uk: C3 Конверт, 324 x 458 мм

en: C4 Envelope, 229 x 324 mm
uk: C4 Конверт, 229 x 324 мм

en: C6 Envelope, 114 x 162 mm
uk: C6 Конверт, 114 x 162 мм

en: C65 Envelope, 114 x 229 mm
uk: C65 Конверт, 114 x 229 мм

en: B4 Envelope, 250 x 353 mm
uk: B4 Конверт, 250 x 353 мм

en: B5 Envelope, 176 x 250 mm
uk: B5 Конверт, 176 x 250 мм

en: B6 Envelope, 176 x 125 mm
uk: B6 Конверт, 176 x 125 мм

en: Italy Envelope, 110 x 230 mm
uk: Італійський Конверт, 110 x 230 мм

en: Monarch Envelope, 3 7/8 x 7 1/2 in
uk: Monarch конверт, 3 7/8 x 7 1/2 дюйм

en: 6 3/4 Envelope, 3 5/8 x 6 1/2 in
uk: 6 3/4 Конверт, 3 5/8 x 6 1/2 дюйм

en: US Std Fanfold, 14 7/8 x 11 in
uk: US Std Fanfold, 14 7/8 x 11 дюйм

en: German Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 in
uk: German Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 дюйм

en: B4 (ISO) 250 x 353 mm
uk: B4 (ISO) 250 x 353 мм

en: Japanese Postcard 100 x 148 mm
uk: Японська листівка 100 x 148 мм

en: 9 x 11 in
uk: 9 x 11 дюймів

en: 10 x 11 in
uk: 10 x 11 дюймів

en: 15 x 11 in
uk: 15 x 11 дюймів

en: Envelope Invite 220 x 220 mm
uk: Конверт Запрошення 220 x 220 мм

en: Letter Extra 9 1/2 x 12 in
uk: Легал Екстра, 9 1/2 x 12 дюймів

en: Legal Extra 9 1/2 x 15 in
uk: Легал Екстра 9 1/2 x 15 дюймів

en: Tabloid Extra 11.69 x 18 in
uk: Таблоїд Екстра 11,69 x 18 дюймів

en: A4 Extra 9.27 x 12.69 in
uk: A4 Екстра 9.27 x 12.69 дюймів

en: Letter Transverse 8 1/2 x 11 in
uk: Лист поперечний 8 1/2 x 11 дюймів

en: A4 Transverse 210 x 297 mm
uk: A4 Поперечний 210 x 297 мм

en: Letter Extra Transverse 9.275 x 12 in
uk: Letter Extra Поперечний 9.275 x 12 дюймів

en: SuperA/SuperA/A4 227 x 356 mm
uk: SuperA/SuperA/A4 227 x 356 мм

en: SuperB/SuperB/A3 305 x 487 mm
uk: SuperB/SuperB/A3 305 x 487 мм

en: Letter Plus 8 1/2 x 12.69 in
uk: Легал плюс, 8 1/2 x 12,69 дюймів

en: A4 Plus 210 x 330 mm
uk: A4 Плюс 210 x 330 мм

en: A5 Transverse 148 x 210 mm
uk: A5 Поперечний 148 x 210 мм

en: B5 (JIS) Transverse 182 x 257 mm
uk: B5 (JIS) Поперечний 182 x 257 мм

en: A3 Extra 322 x 445 mm
uk: A3 Екстра 322 x 445 мм

en: A5 Extra 174 x 235 mm
uk: A5 Екстра 174 x 235 мм

en: B5 (ISO) Extra 201 x 276 mm
uk: B5 (ISO) Екстра 201 x 276 мм

en: A2 420 x 594 mm
uk: A2 420 x 594 мм

en: A3 Transverse 297 x 420 mm
uk: A3 Поперечний 297 x 420 мм

en: A3 Extra Transverse 322 x 445 mm
uk: A3 Екстра Поперечний 322 x 445 мм

en: Japanese Double Postcard 200 x 148 mm
uk: Японська подвійна листівка 200 x 148 мм

en: A6 105 x 148 mm
uk: A6 105 x 148 мм

en: Japanese Envelope Kaku #2
uk: Японський конверт Kaku #2

en: Japanese Envelope Kaku #3
uk: Японський конверт Kaku #3

en: Japanese Envelope Chou #3
uk: Японський конверт Chou #3

en: Japanese Envelope Chou #4
uk: Японський конверт Chou #4

en: Letter Rotated 11 x 8 1/2 in
uk: Лист повернутий 11 x 8 1/2 дюймів

en: A3 Rotated 420 x 297 mm
uk: A3 Повернутий 420 x 297 мм

en: A4 Rotated 297 x 210 mm
uk: A4 Повернутий 297 x 210 мм

en: A5 Rotated 210 x 148 mm
uk: A5 Повернутий 210 x 148 мм

en: B4 (JIS) Rotated 364 x 257 mm
uk: B4 (JIS) Повернутий 364 x 257 мм

en: B5 (JIS) Rotated 257 x 182 mm
uk: B5 (JIS) Повернутий 257 x 182 мм

en: Japanese Postcard Rotated 148 x 100 mm
uk: Японська листівка Повернута 148 x 100 мм

en: Double Japanese Postcard Rotated 148 x 200 mm
uk: Подвійна японська листівка повернута 148 x 200 мм

en: A6 Rotated 148 x 105 mm
uk: A6 Повернутий 148 x 105 мм

en: Japanese Envelope Kaku #2 Rotated
uk: Японський конверт Kaku #2 Повернутий

en: Japanese Envelope Kaku #3 Rotated
uk: Японський конверт Kaku #3 Повернутий

en: Japanese Envelope Chou #3 Rotated
uk: Японський конверт Chou #3 Повернутий

en: Japanese Envelope Chou #4 Rotated
uk: Японський конверт Chou #4 Повернутий

en: B6 (JIS) 128 x 182 mm
uk: B6 (JIS) 128 x 182 мм

en: B6 (JIS) Rotated 182 x 128 mm
uk: B6 (JIS) Повернутий 182 x 128 мм

en: 12 x 11 in
uk: 12 x 11 дюймів

en: Japanese Envelope You #4
uk: Японський конверт You #4

en: Japanese Envelope You #4 Rotated
uk: Японський конверт You #4 Повернутий

en: PRC 16K 146 x 215 mm
uk: PRC 16K 146 x 215 мм

en: PRC 32K 97 x 151 mm
uk: PRC 32K 97 x 151 мм

en: PRC 32K(Big) 97 x 151 mm
uk: PRC 32K(Великий) 97 x 151 мм

en: PRC Envelope #1 102 x 165 mm
uk: Конверт PRC #1 102 x 165 мм

en: PRC Envelope #2 102 x 176 mm
uk: Конверт PRC #2 102 x 176 мм

en: PRC Envelope #3 125 x 176 mm
uk: Конверт PRC #3 125 x 176 мм

en: PRC Envelope #4 110 x 208 mm
uk: Конверт PRC #4 110 x 208 мм

en: PRC Envelope #5 110 x 220 mm
uk: Конверт PRC #5 110 x 220 мм

en: PRC Envelope #6 120 x 230 mm
uk: Конверт PRC #6 120 x 230 мм

en: PRC Envelope #7 160 x 230 mm
uk: Конверт PRC #7 160 x 230 мм

en: PRC Envelope #8 120 x 309 mm
uk: Конверт PRC #8 120 x 309 мм

en: PRC Envelope #9 229 x 324 mm
uk: Конверт PRC #9 229 x 324 мм

en: PRC Envelope #10 324 x 458 mm
uk: Конверт PRC #10 324 x 458 мм

en: PRC 16K Rotated
uk: PRC 16K Повернутий

en: PRC 32K Rotated
uk: PRC 32K Повернутий

en: PRC 32K(Big) Rotated
uk: PRC 32K(Великий) Повернутий

en: PRC Envelope #1 Rotated 165 x 102 mm
uk: Конверт PRC #1 Повернутий 165 x 102 мм

en: PRC Envelope #2 Rotated 176 x 102 mm
uk: Конверт PRC #2 Повернутий 176 x 102 мм

en: PRC Envelope #3 Rotated 176 x 125 mm
uk: Конверт PRC #3 Повернутий 176 x 125 мм

en: PRC Envelope #4 Rotated 208 x 110 mm
uk: Конверт PRC #4 Повернутий 208 x 110 мм

en: PRC Envelope #5 Rotated 220 x 110 mm
uk: Конверт PRC #5 Повернутий 220 x 110 мм

en: PRC Envelope #6 Rotated 230 x 120 mm
uk: Конверт PRC #6 Повернутий 230 x 120 мм

en: PRC Envelope #7 Rotated 230 x 160 mm
uk: Конверт PRC #7 Повернутий 230 x 160 мм

en: PRC Envelope #8 Rotated 309 x 120 mm
uk: Конверт PRC #8 Повернутий 309 x 120 мм

en: PRC Envelope #9 Rotated 324 x 229 mm
uk: Конверт PRC #9 Повернутий 324 x 229 мм

en: PRC Envelope #10 Rotated 458 x 324 mm
uk: Конверт PRC #10 Повернутий 458 x 324 мм

en: A0 sheet, 841 x 1189 mm
uk: Аркуш A0, 841 x 1189 мм

en: A1 sheet, 594 x 841 mm
uk: Аркуш A1, 594 x 841 мм

en: General
uk: Загальне

en: Advanced
uk: Додатково

en: Generic PostScript
uk: Звичайний PostScript

en: Ready
uk: Готова

en: Printing Error
uk: Помилка друку

en: Print
uk: Друк

en: Page setup
uk: Налаштування сторінки

en: Please wait while printing...
uk: Будь ласка, зачекайте на завершення друку…

en: Document:
uk: Документ:

en: Progress:
uk: Поступ:

en: Preparing
uk: Приготування

en: Printing page %d
uk: Друкуємо сторінку %d

en: Printing page %d of %d
uk: Друкуємо сторінку %d з %d

en:  (copy %d of %d)
uk:  (копія %d з %d)

en: Printing
uk: Друк

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: &Close
uk: &Закрити

en: Could not start document preview.
uk: Не вдалося почати попередній перегляд документа.

en: Print Preview Failure
uk: Помилка попереднього перегляду друку

en: Sorry, not enough memory to create a preview.
uk: Нестача пам'яті для створення зони попереднього перегляду.

en: Page %d of %d
uk: Сторінка %d з %d

en: Page %d
uk: Сторінка %d

en: unknown error
uk: Невідома помилка

en: Invalid regular expression '%s': %s
uk: Неправильний регулярний вираз «%s»: %s

en: Failed to find match for regular expression: %s
uk: Не вдалося знайти відповідник для регулярного виразу: %s

en: Renderer "%s" has incompatible version %d.%d and couldn't be loaded.
uk: Візуалізатор «%s» має несумісну версію %d.%d, його неможливо завантажити.

en: Not available for this platform
uk: Є недоступним для цієї платформи

en: Saving password for "%s" failed: %s.
uk: Не вдалося зберегти пароль для «%s»: %s.

en: Reading password for "%s" failed: %s.
uk: Не вдалося прочитати пароль для «%s»: %s.

en: Deleting password for "%s" failed: %s.
uk: Не вдалося вилучити пароль для «%s»: %s.

en: Failed to monitor I/O channels
uk: Спроба спостереження за каналами вводу-виводу була невдалою

en: Save
uk: Зберегти

en: Don't Save
uk: Не зберігати

en: Cannot initialize sockets
uk: Не вдалося ініціювати сокети

[ctx: standard Windows menu]
en: &Help
uk: &Довідка

en: &About
uk: &Про програму

en: About
uk: Про програму

en: Add
uk: Додати

en: &Apply
uk: &Застосувати

en: Apply
uk: Застосувати

en: &Back
uk: &Назад

en: Back
uk: Назад

en: &Bold
uk: &Жирний

en: Bold
uk: Жирний

en: &Bottom
uk: В&низу

en: Bottom
uk: Внизу

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: &Clear
uk: О&чистити

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Close
uk: Закрити

en: &Convert
uk: Пе&ретворити

en: Convert
uk: Перетворити

en: &Copy
uk: &Копія

en: Copy
uk: Копіювати

en: Cu&t
uk: В&ирізати

en: Cut
uk: Вирізати

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: Delete
uk: Вилучити

en: &Down
uk: До&низу

en: Down
uk: Донизу

en: &Edit
uk: &Редагування

en: Edit
uk: Змінити

en: &Execute
uk: &Виконати

en: Execute
uk: Виконати

en: &Quit
uk: &Вихід

en: Quit
uk: Вийти

en: &File
uk: &Файл

en: File
uk: Файл

en: &Find...
uk: З&найти…

en: Find...
uk: Знайти…

en: &First
uk: &Перша

en: First
uk: Перша

en: &Floppy
uk: &Дискета

en: Floppy
uk: Дискета

en: &Forward
uk: &Вперед

en: Forward
uk: Вперед

en: &Harddisk
uk: &Жорсткий диск

en: Harddisk
uk: Жорсткий диск

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Home
uk: &Домівка

en: Home
uk: Домівка

en: Indent
uk: Відступ

en: &Index
uk: &Індекс

en: Index
uk: Індекс

en: &Info
uk: &Інформація

en: Info
uk: Інформація

en: &Italic
uk: &Курсив

en: Italic
uk: Курсив

en: &Jump to
uk: Пере&йти до

en: Jump to
uk: Перейти до

en: Centered
uk: Центроване

en: Justified
uk: Вирівняний

en: Align Left
uk: Вирівняти ліворуч

en: Align Right
uk: Вирівняти праворуч

en: &Last
uk: &Останній

en: Last
uk: Остання

en: &Network
uk: &Мережа

en: Network
uk: Мережа

en: &New
uk: &Створити

en: New
uk: Створити

en: &No
uk: &Ні

en: &OK
uk: &Гаразд

en: &Open...
uk: &Відкрити…

en: Open...
uk: Відкрити…

en: &Paste
uk: &Вставити

en: Paste
uk: Вставити

en: &Preferences
uk: &Налаштування

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Print previe&w...
uk: П&ерегляд друку…

en: Print preview...
uk: Перегляд друку…

en: &Print...
uk: &Друкувати…

en: Print...
uk: Надрукувати…

en: &Properties
uk: &Властивості

en: Properties
uk: Властивості

en: Redo
uk: Повторити

en: Refresh
uk: Оновити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Rep&lace...
uk: Замі&нити…

en: Replace...
uk: Замінити…

en: Revert to Saved
uk: Повернутися до збереженого

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Save &As...
uk: Зберегти &як...

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Select &All
uk: В&ибрати все

en: Select All
uk: Вибрати все

en: &Color
uk: &Колір

en: Color
uk: Колір

en: &Font
uk: &Шрифт

en: Font
uk: Шрифт

en: &Ascending
uk: За з&ростанням

en: Ascending
uk: За зростанням

en: &Descending
uk: &За спаданням

en: Descending
uk: За спаданням

en: &Spell Check
uk: П&еревірити правопис

en: Spell Check
uk: Перевірка правопису

en: &Stop
uk: &Зупинити

en: Stop
uk: Зупинити

en: &Strikethrough
uk: П&ерекреслення

en: Strikethrough
uk: Перекреслення

en: &Top
uk: &Згори

en: Top
uk: Вгорі

en: Undelete
uk: Скасувати вилучення

en: &Underline
uk: &Підкреслення

en: Underline
uk: Підкреслити

en: Undo
uk: Вернути

en: &Unindent
uk: &Без відступу

en: Unindent
uk: Скасувати відступ

en: &Up
uk: До&гори

en: Up
uk: Вверх

en: &Yes
uk: &Так

en: &Actual Size
uk: &Справжній розмір

en: Actual Size
uk: Фактичний розмір

en: Zoom to &Fit
uk: Масштабувати до &заповнення

en: Zoom to Fit
uk: Підібрати за розмірами

en: Zoom &In
uk: &Збільшити

en: Zoom &Out
uk: З&меншити

en: Show about dialog
uk: Показати діалог інформації про програму

en: Copy selection
uk: Копіювати позначене

en: Cut selection
uk: Вирізати позначене

en: Delete selection
uk: Вилучити позначене

en: Find in document
uk: Знайти у документі

en: Find and replace in document
uk: Знайти і замінити у документі

en: Paste selection
uk: Вставити позначене

en: Quit this program
uk: Вийти з цієї програми

en: Redo last action
uk: Повторити останню дію

en: Undo last action
uk: Скасувати останню дію

en: Create new document
uk: Створити новий документ

en: Open an existing document
uk: Відкрити наявний документ

en: Close current document
uk: Закрити поточний документ

en: Save current document
uk: Зберегти поточний документ

en: Save current document with a different filename
uk: Зберегти поточний документ з іншою назвою

en: Conversion to charset '%s' doesn't work.
uk: Перетворення до набору символів «%s» не працює.

en: unknown
uk: невідомий

en: incomplete header block in tar
uk: блок заголовка у tar не повний

en: checksum failure reading tar header block
uk: помилка під час перевірки контрольної суми у заголовку tar

en: invalid data in extended tar header
uk: некоректні дані у розширеному заголовку tar

en: tar entry not open
uk: елемент tar не відкрито

en: unexpected end of file
uk: несподіваний кінець файла

en: %s did not fit the tar header for entry '%s'
uk: %s не відповідало заголовку архіву tar для елемента «%s»

en: incorrect size given for tar entry
uk: некоректно задано розмір для елемента tar

en: '%s' is probably a binary buffer.
uk: «%s» — можливо бінарний файл.

en: File couldn't be loaded.
uk: Файл не можна завантажити.

en: Failed to read text file "%s".
uk: Не вдалося прочитати текстовий файл «%s».

en: can't write buffer '%s' to disk.
uk: неможливо записати буфер «%s» на диск.

en: Failed to get the local system time
uk: Не вдалося отримати локальний системний час

en: wxGetTimeOfDay failed.
uk: помилка wxGetTimeOfDay.

en: '%s' is not a valid message catalog.
uk: «%s» — помилковий каталог повідомлень.

en: Invalid message catalog.
uk: Помилковий каталог повідомлень.

en: Failed to parse Plural-Forms: '%s'
uk: Не вдалося обробити форми множини: «%s»

en: using catalog '%s' from '%s'.
uk: використовується каталог «%s» з «%s».

en: Resource '%s' is not a valid message catalog.
uk: Ресурс «%s» не є коректним каталогом повідомлень.

en: Couldn't enumerate translations
uk: Не вдалося пронумерувати переклади

en: No default application configured for HTML files.
uk: Для файлів HTML не вказано типової програми.

en: Failed to open URL "%s" in default browser.
uk: Не вдалося відкрити адресу «%s» у типовому переглядачі.

en: Validation conflict
uk: Конфлікт перевірки

en: Required information entry is empty.
uk: Потрібний запис даних виявився порожнім.

en: '%s' is one of the invalid strings
uk: «%s» є одним з помилкових рядків

en: '%s' is not one of the valid strings
uk: «%s» немає серед коректних рядків

en: '%s' contains invalid character(s)
uk: «%s» містить некоректні символи

en: Error: %s (%d)
uk: Помилка: %s (%d)

en: Not enough free disk space for download.
uk: Недостатньо вільного місця для отримання даних.

en: libcurl could not be initialized
uk: Не вдалося ініціалізувати libcurl

en: RunScriptAsync not supported
uk: Підтримки RunScriptAsync не передбачено

en: Error running JavaScript: %s
uk: Помилка під час спроби запустити JavaScript: %s

en: This platform does not support background transparency.
uk: На цій платформі підтримки прозорості тла не передбачено.

en: Could not transfer data to window
uk: Не вдалося передати дані в вікно

en: Out of window IDs.  Recommend shutting down application.
uk: Значення поза межами ідентифікаторів вікон. Рекомендуємо вам завершити роботу програми.

en: XPM: incorrect header format!
uk: XPM: некоректний формат заголовку!

en: XPM: incorrect colour description in line %d
uk: XPM: некоректний опис кольору у рядку %d

en: XPM: malformed colour definition '%s' at line %d!
uk: XPM: погано сформоване визначення кольору «%s» у рядку %d!

en: XPM: no colors left to use for mask!
uk: XPM: не залишилося кольорів для маски!

en: XPM: truncated image data at line %d!
uk: XPM: обрізані дані картинки у рядку %d!

en: XPM: Malformed pixel data!
uk: XPM: Помилкові дані пікселя!

en: Illegal Parameter Count for Create Method
uk: Неправильна кількість параметрів у методі Create

en: Illegal Parameter Count for ConstructObject Method
uk: Неправильна кількість параметрів у методі ConstructObject

en: Create Parameter %s not found in declared RTTI Parameters
uk: Параметр Create %s не знайдено серед описаних параметрів RTTI

en: Illegal Object Class (Non-wxEvtHandler) as Event Source
uk: Некоректний клас об'єктів (Не-wxEvtHandler) як джерело подій

en: Type must have enum - long conversion
uk: Тип має містити перетворення enum — long

en: Invalid or Null Object ID passed to GetObjectClassInfo
uk: До GetObjectClassInfo передано помилковий або нульовий ідентифікатор об'єкта

en: Unknown Object passed to GetObjectClassInfo
uk: До GetObjectClassInfo передано невідомий об'єкт

en: Already Registered Object passed to SetObjectClassInfo
uk: До SetObjectClassInfo передано повідомлення Об'єкт Вже Зареєстровано

en: Invalid or Null Object ID passed to HasObjectClassInfo
uk: До HasObjectClassInfo передано помилковий або нульовий ідентифікатор об'єкта

en: Passing a already registered object to SetObject
uk: Передача вже зареєстрованого об'єкта до SetObject

en: Passing an unknown object to GetObject
uk: GetObject передано невідомий об’єкт

en: Forward hrefs are not supported
uk: Форвардні href не підтримуються

en: unknown class %s
uk: невідомий клас %s

en: objects cannot have XML Text Nodes
uk: об'єкти не повинні мати текстових вузлів XML

en: Objects must have an id attribute
uk: Об'єкти повинні мати атрибут id

en: Doubly used id : %d
uk: Двічі використаний id : %d

en: Unknown Property %s
uk: Невідома властивість %s

en: A non empty collection must consist of 'element' nodes
uk: Непорожня колекція має складатися з вузлів-"елементів"

en: incorrect event handler string, missing dot
uk: помилковий рядок обробника події, відсутня точка

en: can't re-initialize zlib deflate stream
uk: неможливо переініціювати потік стискання zlib

en: can't re-initialize zlib inflate stream
uk: неможливо переініціювати потік розпакування zlib

en: Ignoring malformed extra data record, ZIP file may be corrupted
uk: Ігноруємо помилково форматований зайвий запис даних, файл ZIP може бути пошкоджено

en: assuming this is a multi-part zip concatenated
uk: припускається, що це ланцюговий zip з багатьох частин

en: invalid zip file
uk: некоректний файл zip

en: can't find central directory in zip
uk: неможливо знайти центральну теку у zip

en: error reading zip central directory
uk: помилка під час читання центральної теки zip

en: error reading zip local header
uk: помилка читання локального заголовка zip

en: bad zipfile offset to entry
uk: некоректний відступ для входу у zip-файлі

en: stored file length not in Zip header
uk: довжина запакованого файла не у заголовку Zip

en: unsupported Zip compression method
uk: непідтримуваний метод стиснення Zip

en: reading zip stream (entry %s): bad length
uk: читання потоку zip (елемент %s): помилкова довжина

en: reading zip stream (entry %s): bad crc
uk: читання потоку zip (елемент %s): помилкова контрольна сума

en: error writing zip entry '%s': file too large without ZIP64
uk: помилка запису елемента zip «%s»: файл є надто великим без ZIP64

en: error writing zip entry '%s': bad crc or length
uk: помилка запису елемента zip «%s»: помилкова контрольна сума або довжина

en: Gzip not supported by this version of zlib
uk: Gzip не підтримується цією версією zlib

en: Can't initialize zlib inflate stream.
uk: Не вдалося ініціювати потік розпакування zlib.

en: Can't read inflate stream: unexpected EOF in underlying stream.
uk: Не вдалося прочитати потік, що розширюється: неочікуваний кінець файла у підлеглому потоці.

en: zlib error %d
uk: помилка zlib %d

en: Can't read from inflate stream: %s
uk: Не вдалося прочитати з потоку розпакування %s

en: Can't initialize zlib deflate stream.
uk: Не вдалося ініціювати потік стиснення zlib.

en: Can't write to deflate stream: %s
uk: Не вдалося записати до потоку розпакування: %s

en: No bitmap handler for type %d defined.
uk: Не знайдено жодного інструмент обробки растру для типу %d.

en: Failed to read event from DirectFB pipe
uk: Не вдалося прочитати подію з каналу обробки DirectFB

en: Failed to switch DirectFB pipe to non-blocking mode
uk: Не вдалося перемкнути канал DirectFB у режим без блокування

en: no fonts found in %s, using builtin font
uk: У %s записів шрифтів не знайдено, використовуємо вбудований шрифт

en: Default font
uk: Типовий шрифт

en: Fonts index file %s disappeared while loading fonts.
uk: Файл покажчика шрифтів %s було вилучено під час завантаження шрифтів.

en: DirectFB error %d occurred.
uk: У DirectFB сталася помилка %d.

en: Developed by
uk: Розроблено

en: Documentation by
uk: Документація від

en: Graphics art by
uk: Графічні елементи від

en: Translations by
uk: Переклад

en: Version
uk: Версія

en: About %s
uk: Про %s

en: License
uk: Ліцензія

en: Developers
uk: Розробники

en: Documentation writers
uk: Автори документації

en: Artists
uk: Художники

en: Translators
uk: Перекладачі

en: No handler found for animation type.
uk: Не знайдено обробника для цього типу анімації.

en: No animation handler for type %ld defined.
uk: Не визначено рушія анімації для типу %ld.

en: Animation file is not of type %ld.
uk: Анімаційний файл не належить до типу %ld.

en: Choose colour
uk: Оберіть колір

en: Red:
uk: Червоний:

en: Green:
uk: Зелений:

en: Blue:
uk: Синій:

en: Opacity:
uk: Непрозорість:

en: Add to custom colours
uk: Додати до створених кольорів

en: Username:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: true
uk: істина

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: false
uk: хибність

en: Row %i
uk: Рядок %i

note: TRANSLATORS: Action for manipulating a tree control
en: Collapse
uk: Згорнути

note: TRANSLATORS: Action for manipulating a tree control
en: Expand
uk: Розгорнути

en: %s (%d items)
uk: %s (%d елемент)

en: Column %u
uk: Стовпчик %u

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Left
uk: Ліворуч

note: TRANSLATORS: Keystroke for manipulating a tree control
en: Right
uk: Праворуч

en: Open file "%s"
uk: Відкрити файл «%s»

en: Enter command to open file "%s":
uk: Введіть команду для відкриття файла «%s»:

en: Executable files (*.exe)|*.exe|
uk: Виконувані файли (*.exe)|*.exe|

en: Debug report "%s"
uk: Доповідь про помилку «%s»

en: A debug report has been generated in the directory
uk: Звіт про помилку сформовано у теці

en: The following debug report will be generated
uk: Буде створено вказаний нижче діагностичний звіт

en: The report contains the files listed below. If any of these files contain private information,
    please uncheck them and they will be removed from the report.
uk: Звіт містить файли зазначені нижче. Якщо хоч якийсь з цих файлів містить особисту інформацію,
    будь ласка, зніміть з них позначення, їх буде вилучено зі звіту.

en: If you wish to suppress this debug report completely, please choose the "Cancel" button,
    but be warned that it may hinder improving the program, so if
    at all possible please do continue with the report generation.
uk: Якщо ви бажаєте повністю придушити надсилання звітів про помилку, будь ласка, натисніть кнопку «Скасувати»,
    але майте на увазі, що це може зашкодити покращенню програми, отож,
    за будь-якої нагоди продовжіть роботу над звітом.

en:               Thank you and we're sorry for the inconvenience!
uk:               Дякуємо вам і вибачте за незручності!

en: &Debug report preview:
uk: Попередній перегляд звіту про &помилку:

en: &View...
uk: П&ереглянути…

en: &Notes:
uk: &Помітки:

en: If you have any additional information pertaining to this bug
    report, please enter it here and it will be joined to it:
uk: Якщо ви маєте додаткову інформацію, що стосується помилки,
    будь ласка, введіть її тут, її буде додано до звіту:

en: Cannot open file for PostScript printing!
uk: Не вдалося відкрити файл для друку в PostScript!

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Sections
uk: Розділи

en: Home directory
uk: Домашня тека

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Illegal directory name.
uk: Неправильне назва теки.

en: Error
uk: Помилка

en: File name exists already.
uk: Файл з такою назвою вже існує.

en: Operation not permitted.
uk: Заборонена дія.

en: Create new directory
uk: Створити новий каталог

en: Go to home directory
uk: В домашню теку

en: Show &hidden directories
uk: Показати при&ховані теки

en: The directory '%s' does not exist
    Create it now?
uk: Каталог «%s» не присутній
    Створити його зараз?

en: Directory does not exist
uk: Каталог не існує

en: Failed to create directory '%s'
    (Do you have the required permissions?)
uk: Збій створення каталогу «%s»
    (Чи маєте ви потрібні права доступу?)

en: Error creating directory
uk: Помилка створення каталогу

en: You cannot add a new directory to this section.
uk: Ви не можете додати нову теку в цю секцію.

en: Create directory
uk: Створити каталог

en: NewName
uk: НоваНазва

en: Edit item
uk: Редагувати елемент

en: New item
uk: Новий елемент

en: Delete item
uk: Вилучити елемент

en: Move up
uk: Пересунути вгору

en: Move down
uk: Пересунути нижче

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Replace with:
uk: Замінити на:

en: Whole word
uk: Тільки цілі слова

en: Match case
uk: Великі/малі літери

en: Search direction
uk: Напрямок пошуку

en: &Replace
uk: &Замінити

en: Replace &all
uk: Замінити всі

en: <DIR>
uk: <ТЕКА>

en: <LINK>
uk: <ПОСИЛАННЯ>

en: <DRIVE>
uk: <ДИСК>

en: %ld byte | %ld bytes
uk[0]: %ld байт
uk[1]: %ld байт
uk[2]: %ld байт
uk[3]: %ld байт

en: Name
uk: Назва

en: Size
uk: Розмір

en: Type
uk: Тип

en: Modified
uk: Змінено

en: Permissions
uk: Дозволи

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Current directory:
uk: Поточний каталог:

en: Show &hidden files
uk: Показати при&ховані файли

en: Illegal file specification.
uk: Неправильна специфікація файла.

en: Directory doesn't exist.
uk: Тека не існує.

en: View files as a list view
uk: Перегляд файлів в вигляді списку

en: View files as a detailed view
uk: Перегляд файлів з подробицями

en: Go to parent directory
uk: В батьківську теку

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
uk: Файл «%s» вже присутній, ви справді хочете його переписати?

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Please choose an existing file.
uk: Будь ласка, виберіть наявний файл.

en: ...
uk: …

en: Decorative
uk: Декоративний

en: Modern
uk: Модерний

en: Script
uk: Рукописний

en: Teletype
uk: Телетайп

en: Normal
uk: Звичайний

en: Slant
uk: Нахилений

en: Light
uk: Світлий

en: &Font family:
uk: &Гарнітура шрифту:

en: The font family.
uk: Гарнітура шрифту.

en: &Style:
uk: &Стиль:

en: The font style.
uk: Стиль шрифту.

en: &Weight:
uk: &Вага:

en: The font weight.
uk: Вага шрифту.

en: C&olour:
uk: К&олір:

en: The font colour.
uk: Колір шрифту.

en: &Point size:
uk: Розмір &точки:

en: The font point size.
uk: Розмір шрифту:

en: Whether the font is underlined.
uk: Чи буде шрифт з підкресленням.

en: Preview:
uk: Передогляд:

en: Shows the font preview.
uk: Попередній перегляд шрифту.

en: Click to cancel the font selection.
uk: Клацніть, щоб скасувати вибір шрифту.

en: Click to confirm the font selection.
uk: Клацніть, щоб підтвердити вибір шрифту.

en: Choose font
uk: Виберіть шрифт

en: Copying more than one selected block to clipboard is not supported.
uk: Підтримки копіювання декількох позначених блоків до буфера обміну даними не передбачено.

en: Help directory "%s" not found.
uk: Теку довідки «%s» не знайдено.

en: Help file "%s" not found.
uk: Файл довідки «%s» не знайдено.

en: Line %lu of map file "%s" has invalid syntax, skipped.
uk: Рядок %lu файла карти «%s» має помилковий синтаксис, пропущено.

en: No valid mappings found in the file "%s".
uk: Не знайдено дійсних відповідників у файлі «%s».

en: No entries found.
uk: Запис не знайдений.

en: Help Index
uk: Індекс довідки

en: Relevant entries:
uk: Відповідні записи:

en: Entries found
uk: Знайдені записи

en: &Copy URL
uk: &Копіювати адресу

en: Hide this notification message.
uk: Сховати це сповіщення.

en: %s Error
uk: Помилка %s

en: %s Warning
uk: Попередження %s

en: %s Information
uk: Інформація %s

en: Application
uk: Програма

en: Save log contents to file
uk: Зберегти вміст журналу до файла

en: C&lear
uk: О&чистити

en: Clear the log contents
uk: Почистити записи в журналі

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: &Log
uk: &Журнал

en: Can't save log contents to file.
uk: Не можу записати вміст журналу в файл.

en: Log saved to the file '%s'.
uk: Журнал записаний в файл «%s».

en: &Details
uk: &Деталі

en: Failed to copy dialog contents to the clipboard.
uk: Не вдалося скопіювати вміст діалогового вікна до буфера.

en: Append log to file '%s' (choosing [No] will overwrite it)?
uk: Додати до файла журналу «%s» (вибір [Ні] перепише його)?

en: Question
uk: Питання

en: invalid message box return value
uk: з вікна повідомлення повернуто помилкове значення

en: Notice
uk: Зауваження

en: %s Preferences
uk: Налаштування %s

en: Printing...
uk: Друк…

en: Could not start printing.
uk: Не вдалося почати друк.

en: Printing page %d...
uk: Друк сторінки %d…

en: Printer options
uk: Параметри принтера

en: Print to File
uk: Друк в файл

en: Setup...
uk: Налаштування…

en: Printer:
uk: Друкарка:

en: Status:
uk: Статус:

en: All
uk: Всі

en: Pages
uk: Сторінки

en: Print Range
uk: Друк інтервалу

en: From:
uk: Від:

en: To:
uk: До:

en: Copies:
uk: Копії:

en: PostScript file
uk: Файл PostScript

en: Print Setup
uk: Налаштування друку

en: Printer
uk: Друкарка

en: Default printer
uk: Типова друкарка

en: Paper size
uk: Розмір паперу

en: Portrait
uk: Книжкова

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Options
uk: Параметри

en: Print in colour
uk: Друк в кольорі

en: Print spooling
uk: Спулінг друку

en: Printer command:
uk: Команда принтеру:

en: Printer options:
uk: Параметри принтера:

en: Left margin (mm):
uk: Ліве поле (мм):

en: Top margin (mm):
uk: Верхня межа (мм):

en: Right margin (mm):
uk: Права межа (мм):

en: Bottom margin (mm):
uk: Нижнє поле (мм):

en: Printer...
uk: Принтер…

en: &Skip
uk: Проп&устити

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Done.
uk: Зроблено.

en: Search
uk: Пошук

en: Could not find tab for id
uk: Не вдалося знайти вкладку для ідентифікатора

en: Tips not available, sorry!
uk: Вибачте, підказки недоступні!

en: Tip of the Day
uk: Підказка дня

en: Did you know...
uk: А ви знали що…

en: &Show tips at startup
uk: &Показувати підказки під час запуску

en: &Next Tip
uk: &Наступна підказка

en: &Next >
uk: &Наступний >

en: &Finish
uk: &Закінчити

en: < &Back
uk: < &Назад

en: WARNING: using XIM input method is unsupported and may result in problems with input handling and flickering. Consider unsetting GTK_IM_MODULE or setting to "ibus".
uk: УВАГА! Підтримки використання способу введення XIM не передбачено. Використання цього способу введення може призвести до проблем із обробкою вхідних даних і блимання. Спробуйте скасувати встановлення GTK_IM_MODULE або встановіть спосіб введення «ibus».

en: Unable to initialize GTK+, is DISPLAY set properly?
uk: Не вдалося ініціалізувати GTK+, чи правильно встановлено змінну DISPLAY?

en: Changing current directory to "%s" failed
uk: Не вдалося змінити поточний каталог на «%s»

en: Using private fonts is not supported on this system: Pango library is too old, 1.38 or later required.
uk: У цій системі не можна користуватися приватними шрифтами: бібліотека Pango є надто старою, потрібна версія 1.38 або новіша.

en: Failed to create font configuration object.
uk: Не вдалося створити об'єкт налаштовування шрифтів.

en: Failed to add custom font "%s".
uk: Не вдалося додати нетиповий шрифт «%s».

en: Failed to register font configuration using private fonts.
uk: Не вдалося зареєструвати налаштування шрифтів з використанням приватних шрифтів.

en: Fatal Error
uk: Критична помилка

en: This program wasn't compiled with EGL support required under Wayland, either
    install EGL libraries and rebuild or run it under X11 backend by setting
    environment variable GDK_BACKEND=x11 before starting your program.
uk: Цю програму не було зібрано з підтримкою EGL, яка потрібна у Wayland; або
    встановіть бібліотеки EGL і повторно зберіть пакунок, або запустіть програму під керуванням модуля X11,
    встановивши значення змінної середовища GDK_BACKEND=x11 перед запуском вашої програми.

en: wxGLCanvas is only supported on Wayland and X11 currently.  You may be able to
    work around this by setting environment variable GDK_BACKEND=x11 before
    starting your program.
uk: Підтримку wxGLCanvas у поточній версії передбачено лише у Wayland та X11. Ви можете обійти цю проблему
    встановленням значення змінної середовища GDK_BACKEND=x11 перед запуском
    вашої програми.

en: MDI child
uk: Нащадок MDI

en: Custom size
uk: Нетиповий розмір

en: Error while printing:
uk: Помилка під час друку:

en: Page Setup
uk: Налаштування сторінки

en: Failed to insert text in the control.
uk: Не вдалося додати текст до контрола.

en: Retrieving JavaScript script output is not supported with WebKit v1
uk: При використанні WebKit 1 не передбачено підтримки отримання виведених скриптом JavaScript даних

en: GTK+ installed on this machine is too old to support screen compositing, please install GTK+ 2.12 or later.
uk: Встановлені у цій системі бібліотеки GTK+ є надто старими, щоб підтримувати композитне відтворення належним чином. Будь ласка, встановіть версію бібліотек GTK+ 2.12 або пізнішу.

en: Compositing not supported by this system, please enable it in your Window Manager.
uk: У цій системі не передбачено можливості композитного відтворення, будь ласка, увімкніть композитне відтворення у вашій програмі для керування вікнами.

en: This program was compiled with a too old version of GTK+, please rebuild with GTK+ 2.12 or newer.
uk: Цю програму було зібрано з надто старою версією GTK+. Будь ласка, виконайте повторне збирання з версією GTK+ 2.12 або новішою.

en: Please choose a valid font.
uk: Будь ласка, виберіть коректний шрифт.

en: Failed to open CHM archive '%s'.
uk: Не вдалося відкрити архів CHM «%s».

en: Could not extract %s into %s: %s
uk: Не вдалося розпакувати %s до %s: %s

en: no error
uk: без помилок

en: bad arguments to library function
uk: некоректні аргументи бібліотечної функції

en: error opening file
uk: помилка під час відкриття файла

en: read error
uk: помилка читання

en: write error
uk: помилка запису

en: seek error
uk: помилка пошуку

en: bad signature
uk: некоректний підпис

en: error in data format
uk: помилка в форматі даних

en: checksum error
uk: помилка у контрольній сумі

en: compression error
uk: помилка стиснення

en: decompression error
uk: помилка розпакування

en: Could not locate file '%s'.
uk: Не вдалося знайти розташування файла «%s».

en: Could not create temporary file '%s'
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл «%s»

en: Extraction of '%s' into '%s' failed.
uk: Розпакування «%s» до «%s» закінчилося з помилкою.

en: CHM handler currently supports only local files!
uk: Обробник CHM у цій версії підтримує лише локальні файли!

en: Link contained '//', converted to absolute link.
uk: Посилання, що містило '//', перетворено на абсолютне посилання.

en: Help: %s
uk: Довідка: %s

en: Adding book %s
uk: Додавання книги %s

en: Cannot open contents file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл змісту: %s

en: Cannot open index file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл індексу: %s

en: noname
uk: без назви

en: Cannot open HTML help book: %s
uk: Не вдалося відкрити книгу довідки HTML: %s

en: Displays help as you browse the books on the left.
uk: Показує довідку у той час, коли ви гортаєте книжки ліворуч.

en: (bookmarks)
uk: (закладки)

en: Add current page to bookmarks
uk: Додати цю сторінку до закладок

en: Remove current page from bookmarks
uk: Вилучити цю сторінку з закладок

en: Contents
uk: Зміст

en: Find
uk: Знайти

en: Show all
uk: Показати всі

en: Display all index items that contain given substring. Search is case insensitive.
uk: Вивести всі рядки індексу, що містять даний підрядок. Пошук без врахування 
    регістру.

en: Show all items in index
uk: Показати всі рядки індексу

en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

en: Whole words only
uk: Тільки цілі слова

en: Search contents of help book(s) for all occurrences of the text you typed above
uk: Пошук в книгах довідки всіх згадок введеного вище тексту

en: Show/hide navigation panel
uk: Показати/сховати навігаційну панель

en: Go back
uk: Іти назад

en: Go forward
uk: Іти вперед

en: Go one level up in document hierarchy
uk: Перейти на рівень вгору ієрархією документа

en: Open HTML document
uk: Відкрити документ HTML

en: Print this page
uk: Надрукувати цю сторінку

en: Display options dialog
uk: Відкрити діалогове вікно параметрів

en: Please choose the page to display:
uk: Будь ласка, виберіть сторінку для показу:

en: Help Topics
uk: Розділи довідки

en: Searching...
uk: Пошук…

en: No matching page found yet
uk: Відповідної сторінки ще не знайдено

en: Found %i matches
uk: Знайдено %i відповідностей

en: (Help)
uk: (Довідка)

en: %d of %lu
uk: %d з %lu

en: %lu of %lu
uk: %lu з %lu

en: Search in all books
uk: Пошук в усіх книгах

en: Help Browser Options
uk: Параметри перегляду довідки

en: Normal font:
uk: Звичайний шрифт:

en: Fixed font:
uk: Фіксований шрифт:

en: Font size:
uk: Розмір шрифту:

en: font size
uk: Розмір шрифту:

en: Normal face<br>and <u>underlined</u>.
uk: Звичайний шрифт<br>та <u>підкреслений</u>.

en: <i>Italic face.</i>
uk: <i>Курсивний шрифт.</i>

en: <b>Bold face.</b>
uk: <b>Жирний шрифт.</b>

en: <b><i>Bold italic face.</i></b><br>
uk: <b><i>Жирний курсивний шрифт.</i></b><br>

en: Fixed size face.<br> <b>bold</b> <i>italic</i>
uk: Шрифт з фіксованою шириною.<br> <b>жирний</b> <i>курсивний</i>

en: <b><i>bold italic <u>underlined</u></i></b><br>
uk: <b><i>жирний курсивний шрифт <u>з підкресленням</u></i></b><br>

en: Help Printing
uk: Довідка друку

en: Cannot print empty page.
uk: Не вдалося надрукувати порожню сторінку.

en: HTML files (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|
uk: Файли HTML (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|

en: Help books (*.htb)|*.htb|Help books (*.zip)|*.zip|
uk: Книги довідки (*.htb)|*.htb|Книги довідки (*.zip)|*.zip|

en: HTML Help Project (*.hhp)|*.hhp|
uk: Проект довідки HTML (*.hhp)|*.hhp|

en: Compressed HTML Help file (*.chm)|*.chm|
uk: Стиснутий файл довідки HTML (*.chm)|*.chm|

en: %i of %u
uk: %i з %u

en: %u of %u
uk: %u з %u

en: Cannot open HTML document: %s
uk: Не вдалося відкрити документ HTML: %s

en: Connecting...
uk: Під'єднання…

en: Unable to open requested HTML document: %s
uk: Не вдалося відкрити запрошений документ HTML: %s

en: Loading :
uk: Завантаження :

en: Done
uk: Зроблено

en: HTML anchor %s does not exist.
uk: HTML-якір %s не присутній.

en: Copied to clipboard:"%s"
uk: Скопійовано до буфера: «%s»

en: This document doesn't fit on the page horizontally and will be truncated when it is printed.
uk: Цей документ не можна вмістити на сторінку у горизонтальному напрямку, його буде обрізано під час друку.

en: The document "%s" doesn't fit on the page horizontally and will be truncated if printed.
    
    Would you like to proceed with printing it nevertheless?
uk: Документ %s не можна вмістити на сторінку у горизонтальному напрямку, його буде обрізано під час друку.
    
    Бажаєте надрукувати його попри це?

en: If possible, try changing the layout parameters to make the printout more narrow.
uk: Спробуйте змінити параметри компонування так, що зробити відбиток вужчим.

en: : file does not exist!
uk: : файл не існує!

en:  Preview
uk:  Перегляд

en: There was a problem during page setup: you may need to set a default printer.
uk: Під час створення сторінки виникла проблема: можливо, вам слід встановити типовий принтер.

en: Failed to display HTML document in %s encoding
uk: Не вдалося показати документ HTML у кодуванні %s

en: wxWidgets could not open display for '%s': exiting.
uk: wxWidgets не зміг відкрити дисплей для «%s»: виходжу.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Directories
uk: Теки

en: Files
uk: Файли

en: Selection
uk: Позначене

en: Failed to open the clipboard.
uk: Не вдалося відкрити clipboard.

en: Failed to close the clipboard.
uk: Не вдалося закрити буфер обміну.

en: Failed to empty the clipboard.
uk: Не вдалося почистити clipboard.

en: Unsupported clipboard format.
uk: Непідтримуваний формат clipboard.

en: Failed to set clipboard data.
uk: Не вдалося встановити дані clipboard.

en: Failed to put data on the clipboard
uk: Не вдалося покласти дані в clipboard.

en: Failed to get data from the clipboard
uk: Не вдалося встановити дані з clipboard.

en: Failed to retrieve the supported clipboard formats
uk: Не вдалося прочитати формати підтримані clipboard

en: Colour selection dialog failed with error %0lx.
uk: Діалогове вікно вибору кольору повідомило про помилку %0lx.

en: Failed to create cursor.
uk: Не вдалося створити курсор.

en: Failed to register DDE server '%s'
uk: Не вдалося зареєструвати сервер DDE «%s»

en: Failed to unregister DDE server '%s'
uk: Не вдалося скасувати реєстрацію сервера DDE «%s»

en: Failed to create connection to server '%s' on topic '%s'
uk: Не вдалося підключитись до серверу «%s» по темі «%s»

en: DDE poke request failed
uk: Помилка читання DDE

en: Failed to establish an advise loop with DDE server
uk: Не вдалося встановити зв'язок помочі з DDE сервером

en: Failed to terminate the advise loop with DDE server
uk: Не вдалося закінчити 'advise loop' з DDE сервером.

en: Failed to send DDE advise notification
uk: Не вдалося надіслати повідомлення DDE

en: Failed to create DDE string
uk: Помилка створення рядка DDE

en: no DDE error.
uk: немає помилки

en: a request for a synchronous advise transaction has timed out.
uk: запит на синхронну дію з надання поради перевищив границю часу

en: the response to the transaction caused the DDE_FBUSY bit to be set.
uk: відповідь на дію викликала встановлення біта DDE_FBUSY.

en: a request for a synchronous data transaction has timed out.
uk: строк виконання запиту на синхронне передавання даних вичерпано.

en: a DDEML function was called without first calling the DdeInitialize function,
    or an invalid instance identifier
    was passed to a DDEML function.
uk: Функція DDEML була викликана без попереднього виклику функції DdeInitialize,
    або неправильний ідентифікатор інстанції
    було передано до DDEML функції.

en: an application initialized as APPCLASS_MONITOR has
    attempted to perform a DDE transaction,
    or an application initialized as APPCMD_CLIENTONLY has 
    attempted to perform server transactions.
uk: програма запущена як APPCLASS_MONITOR
    спробувала виконати DDE-дію,
    або програма запущена як APPCMD_CLIENTONLY 
    спробувала виконати серверні дії.

en: a request for a synchronous execute transaction has timed out.
uk: строк виконання запиту на синхронну дію з виконання вичерпано.

en: a parameter failed to be validated by the DDEML.
uk: параметр не пройшов перевірку DDEML.

en: a DDEML application has created a prolonged race condition.
uk: застосування DDEML створило затяжні перегони.

en: a memory allocation failed.
uk: помилка виділення пам'яті.

en: a client's attempt to establish a conversation has failed.
uk: спроба клієнту встановити зв'язок не вдалася.

en: a transaction failed.
uk: помилкова дія.

en: a request for a synchronous poke transaction has timed out.
uk: строк виконання запиту на синхронну дію з запису елемента даних вичерпано.

en: an internal call to the PostMessage function has failed.
uk: внутрішній виклик до PostMessage не пройшов

en: reentrancy problem.
uk: проблема з повторним входом.

en: a server-side transaction was attempted on a conversation
    that was terminated by the client, or the server
    terminated before completing a transaction.
uk: виконано спробу дії з боку сервера під час обміну даними,
    її перервано клієнтом, або сервер було
    зупинено до завершення дії.

en: an internal error has occurred in the DDEML.
uk: внутрішня помилка у DDEML.

en: a request to end an advise transaction has timed out.
uk: строк виконання запиту щодо завершення дії з надання поради вичерпано.

en: an invalid transaction identifier was passed to a DDEML function.
    Once the application has returned from an XTYP_XACT_COMPLETE callback,
    the transaction identifier for that callback is no longer valid.
uk: до функції DDEML передано помилковий ідентифікатор дії.
    Тільки-но програма повернулася зі зворотного виклику XTYP_XACT_COMPLETE,
    ідентифікатор дії для цього виклику вже не є дійсним.

en: Unknown DDE error %08x
uk: Невідома помилка DDE %08x

en: Dial up functions are unavailable because the remote access service (RAS) is not installed on this machine. Please install it.
uk: Службу віддаленого з'єднання (RAS) на цьому комп’ютері не встановлено. Будь ласка, встановіть її.

en: The version of remote access service (RAS) installed on this machine is too old, please upgrade (the following required function is missing: %s).
uk: Версія служби віддаленого доступу (RAS), встановлена на цій машині застаріла, будь ласка, оновіть її (не вистачає функції %s).

en: Failed to retrieve text of RAS error message
uk: Не вдалося прочитати повідомлення про помилку RAS

en: unknown error (error code %08x).
uk: Невідома помилка (код помилки %08x)

en: Cannot find active dialup connection: %s
uk: Не вдалося знайти активне модемне з'єднання: %s

en: Several active dialup connections found, choosing one randomly.
uk: Знайдено декілька активних комутованих з'єднань, випадково вибираємо одне.

en: Failed to establish dialup connection: %s
uk: Не вдалося додзвонитись: %s

en: Failed to get ISP names: %s
uk: Не вдалося отримати номеру ISP: %s

en: Failed to connect: no ISP to dial.
uk: Не вдалося додзвонитись: відсутній інтернет-провайдер.

en: Choose ISP to dial
uk: Оберіть інтернет провайдера

en: Please choose which ISP do you want to connect to
uk: Будь ласка, виберіть надавача послуг інтернету, з яким слід з’єднатися

en: Failed to connect: missing username/password.
uk: Не вдалося підключитись: не вказано користувача/пароля.

en: Cannot find the location of address book file
uk: Файл з адресною книгою не знайдений

en: Failed to initiate dialup connection: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати комутоване з’єднання: %s

en: Cannot hang up - no active dialup connection.
uk: Не вдалося повісити трубку — немає з'єднання.

en: Failed to terminate the dialup connection: %s
uk: Не вдалося повісити трубку: %s

en: Failed to save the bitmap image to file "%s".
uk: Не вдалося зберегти растрове зображення до файла «%s».

en: Failed to allocate %luKb of memory for bitmap data.
uk: Не вдалося виділити %lu кБ пам'яті для даних растрової картинки.

en: Cannot enumerate files in directory '%s'
uk: Не можу перелічити файли в каталозі «%s»

en: Couldn't obtain folder name
uk: Не вдалося отримати назву теки

en: (error %d: %s)
uk: (помилка %d: %s)

en: Couldn't add an image to the image list.
uk: Не вдалося додати зображення до списку зображень.

en: Failed to load metafile from file "%s".
uk: Не вдалося завантажити метазображення з файла «%s».

en: Failed to create the standard find/replace dialog (error code %d)
uk: Не вдалося створити стандартний діалог знайти/замінити (код помилки %d)

en: File dialog failed with error code %0lx.
uk: Помилка діалогового вікна роботи з файлами з кодом %0lx.

en: Font file "%s" couldn't be loaded
uk: Не вдалося завантажити файл шрифту «%s»

en: Common dialog failed with error code %0lx.
uk: Помилка типового діалогового вікна з кодом %0lx.

en: Ungraceful worker thread termination
uk: Некоректне завершення роботи нитки

en: Unable to create IOCP worker thread
uk: Не вдалося створити нитку обробки IOCP

en: Unable to start IOCP worker thread
uk: Не вдалося започаткувати нитку обробки IOCP

en: Monitoring individual files for changes is not supported currently.
uk: Спостереження за змінами у окремих файлах у поточній версії не передбачено.

en: Unable to set up watch for '%s'
uk: Не вдалося налаштувати спостереження за «%s»

en: Can't monitor non-existent directory "%s" for changes.
uk: Спостереження за змінами у каталозі «%s», якого не існує, неможливе.

en: OpenGL 3.0 or later is not supported by the OpenGL driver.
uk: У драйвері OpenGL  не передбачено підтримки OpenGL 3.0 або пізнішої версії.

en: Couldn't create OpenGL context
uk: Не вдалося створити контекст OpenGL

en: Failed to initialize OpenGL
uk: Не вдалося ініціалізувати OpenGL

en: Could not register custom DirectWrite font loader.
uk: Не вдалося зареєструвати нетиповий завантажувач шрифтів DirectWrite.

en: MS HTML Help functions are unavailable because the MS HTML Help library is not installed on this machine. Please install it.
uk: Функції довідки MS HTML недоступні, оскільки на цій машині не встановлено бібліотеку довідки MS HTML. Будь ласка, встановіть її.

en: Failed to initialize MS HTML Help.
uk: Не вдалося ініціалізувати MS HTML Help.

en: Can't delete the INI file '%s'
uk: Не вдалося вилучити INI-файл «%s»

en: Couldn't retrieve information about list control item %d.
uk: Не вдалося встановити інформацію про елемент списку %d.

en: &Cascade
uk: &Каскад

en: Tile &Horizontally
uk: Розставити &горизонтально

en: Tile &Vertically
uk: Розставити &вертикально

en: &Arrange Icons
uk: &Розташувати піктограми

en: Failed to create MDI parent frame.
uk: Помилка створення батьківського фрейма MDI.

en: Failed to create registry entry for '%s' files.
uk: Не вдалося створити елемент реєстру для «%s» файлів.

en: Failed to find CLSID of "%s"
uk: Не вдалося знайти CLSID «%s»

en: Failed to create an instance of "%s"
uk: Не вдалося створити екземпляр «%s»

en: Cannot get an active instance of "%s"
uk: Не вдалося отримати дані активного екземпляра «%s»

en: Failed to get OLE automation interface for "%s"
uk: Не вдалося отримати інтерфейс автоматичної обробки OLE для «%s»

en: Unknown name or named argument.
uk: Невідома назва або іменований аргумент.

en: Incorrect number of arguments.
uk: Некоректна кількість аргументів.

en: Unknown exception
uk: Невідомий виняток

en: Method or property not found.
uk: Метод або властивість не знайдено.

en: Overflow while coercing argument values.
uk: Переповнення під час примусового встановлення значень аргументів.

en: Object implementation does not support named arguments.
uk: Реалізацією об’єкта не підтримуються іменовані аргументи.

en: The locale ID is unknown.
uk: Невідомий ідентифікатор локалі.

en: Missing a required parameter.
uk: Не виявлено потрібного параметра.

en: Argument %u not found.
uk: Не знайдено аргументу %u.

en: Type mismatch in argument %u.
uk: Невідповідність типів у аргументі %u.

en: The system cannot find the file specified.
uk: Системі не вдалося знайти вказаного файла.

en: Class not registered.
uk: Клас не зареєстровано.

en: Unknown error %08x
uk: Невідома помилка %08x

en: OLE Automation error in %s: %s
uk: Помилка автоматизації OLE у %s: %s

en: Couldn't register clipboard format '%s'.
uk: Не вдалося зареєструвати формат «%s»

en: The clipboard format '%d' doesn't exist.
uk: Формату буфера даних «%d» не існує.

en: Skip
uk: Пропустити

en: unknown (%lu)
uk: невідомий (%lu)

en: Can't get info about registry key '%s'
uk: Не вдалося отримати інформацію про ключ реєстру «%s»

en: Can't open registry key '%s'
uk: Не вдалося відкрити ключ реєстру «%s»

en: Can't create registry key '%s'
uk: Не вдалося створити ключ реєстру «%s»

en: Can't close registry key '%s'
uk: Не вдалося закрити ключ реєстру «%s»

en: Registry value '%s' already exists.
uk: Значення реєстру «%s» вже присутнє.

en: Failed to rename registry value '%s' to '%s'.
uk: Не вдалося перейменувати значення реєстру з «%s» в '%s.

en: Can't copy values of unsupported type %d.
uk: Не вдалося копіювати значення непідтримуваного типу %d.

en: Registry key '%s' does not exist, cannot rename it.
uk: Ключ реєстру «%s» не присутній, Не вдалося його перейменувати.

en: Registry key '%s' already exists.
uk: Ключ реєстру «%s» вже присутній.

en: Failed to rename the registry key '%s' to '%s'.
uk: Не вдалося перейменувати ключ реєстру з «%s» в '%s.

en: Failed to copy the registry subkey '%s' to '%s'.
uk: Не вдалося копіювати підключ реєстру «%s» до «%s».

en: Failed to copy registry value '%s'
uk: Не вдалося скопіювати значення реєстру «%s»

en: Failed to copy the contents of registry key '%s' to '%s'.
uk: Не вдалося копіювати дані ключу реєстру «%s» в «%s».

en: Registry key '%s' is needed for normal system operation,
    deleting it will leave your system in unusable state:
    operation aborted.
uk: Ключ реєстру «%s» необхідний для нормальної праці системи,
    його знищення приведе вашу систему в недієздатний стан:
    дію скасовано.

en: Can't delete key '%s'
uk: Не вдалося вилучити ключ «%s»

en: Can't delete value '%s' from key '%s'
uk: Не вдалося вилучити значення «%s» ключа «%s»

en: Can't read value of key '%s'
uk: Не вдалося прочитати значення ключа «%s»

en: Can't set value of '%s'
uk: Не вдалося встановити значення «%s»

en: Registry value "%s" is not numeric (but of type %s)
uk: Значення реєстру «%s» не є числовим (а належить до типу %s)

en: Registry value "%s" is not binary (but of type %s)
uk: Значення реєстру «%s» не є двійковим (а належить до типу %s)

en: Registry value "%s" is not text (but of type %s)
uk: Значення реєстру «%s» не є текстовим (а належить до типу %s)

en: Can't read value of '%s'
uk: Не вдалося прочитати значення «%s»

en: Can't enumerate values of key '%s'
uk: Не вдалося підрахувати значення ключа «%s»

en: Can't enumerate subkeys of key '%s'
uk: Не вдалося підрахувати підключі ключа «%s»

en: Exporting registry key: file "%s" already exists and won't be overwritten.
uk: Експорт ключа реєстру: файл «%s» вже існує, його не буде перезаписано.

en: Can't export value of unsupported type %d.
uk: Не вдалося експортувати значення непідтримуваного типу %d.

en: Ignoring value "%s" of the key "%s".
uk: Значенням «%s» ключа «%s» знехтувано.

en: Impossible to create a rich edit control, using simple text control instead. Please reinstall riched32.dll
uk: Не вдалося створити модуль редагування з форматуванням, натомість використовується звичайний модуль показу тексту. Будь ласка, перевстановіть riched32.dll

en: Cannot start thread: error writing TLS.
uk: Не вдалося запустити нитку: помилка запису TLS.

en: Can't set thread priority
uk: Не вдалося встановити пріоритет нитки

en: Can't create thread
uk: Не вдалося створити нитку

en: Couldn't terminate thread
uk: Не вдалося закінчити нитку

en: Cannot wait for thread termination
uk: Не вдалося дочекатись закінчення нитки

en: Cannot suspend thread %lx
uk: Не вдалося зупинити нитку %lx

en: Cannot resume thread %lx
uk: Не вдалося відновити нитку %lx

en: Couldn't get the current thread pointer
uk: Не вдалося отримати показник на дану нитку

en: Thread module initialization failed: impossible to allocate index in thread local storage
uk: Помилка ініціалізації модуля ниток: Не вдалося виділити індекс в локальному просторі нитки

en: Thread module initialization failed: cannot store value in thread local storage
uk: Помилка ініціалізації модуля ниток: Не вдалося записати значення в локальному просторі нитки

en: Couldn't create a timer
uk: Не вдалося створити таймер

en: can't find user's HOME, using current directory.
uk: Не вдалося встановити HOME користувача, буде використаний даний каталог.

en: Failed to kill process %d
uk: Не вдалося вбити процес %d

en: Failed to load resource "%s".
uk: Не вдалося завантажити ресурс «%s».

en: Failed to lock resource "%s".
uk: Не вдалося заблокувати ресурс «%s».

en: build %lu
uk: збірка %lu

en: , 64-bit edition
uk: , 64-бітова версія

en: Failed to create an anonymous pipe
uk: Не вдалося створити анонімну трубу

en: Failed to redirect the child process IO
uk: Не вдалося переспрямувати IO дочірнього процесу

en: Execution of command '%s' failed
uk: Помилка виконання команди «%s»

en: Failed to load mpr.dll.
uk: Не вдалося завантажити mpr.dll.

en: Cannot read typename from '%s'!
uk: Не вдалося прочитати назву типу з «%s»!

en: Cannot load icon from '%s'.
uk: Не вдалося завантажити піктограму з «%s».

en: Failed to find web view emulation level in the registry
uk: Не вдалося знайти рівень емуляції для перегляду сторінок інтернету у регістрі

en: Failed to set web view to modern emulation level
uk: Не вдалося встановити для перегляду сторінок інтернету сучасний рівень емуляції

en: Failed to reset web view to standard emulation level
uk: Не вдалося відновити для перегляду сторінок інтернету стандартний рівень емуляції

en: Can't run JavaScript script without a valid HTML document
uk: Неможливо запустити скрипт JavaScript без коректного документа HTML

en: Can't get the JavaScript object
uk: Не вдалося отримати об'єкт JavaScript

en: failed to evaluate
uk: не вдалося обчислити

en: Background colour
uk: Колір тла

en: Font:
uk: Шрифт:

en: Size:
uk: Розмір:

en: The font size in points.
uk: Розмір шрифту у пунктах.

en: Style:
uk: Стиль:

en: Check to make the font bold.
uk: Позначте, щоб зробити шрифт жирним.

en: Check to make the font italic.
uk: Позначте, щоб зробити шрифт курсивним.

note: TRANSLATORS: Label of underlined font
en: Underlined
uk: Підкреслене

en: Check to make the font underlined.
uk: Позначте, щоб зробити шрифт підкресленим.

en: Colour:
uk: Колір:

en: Click to change the font colour.
uk: Клацніть, щоб змінити колір шрифту.

en: Shows a preview of the font.
uk: Показує попередній перегляд шрифту.

en: Click to cancel changes to the font.
uk: Клацніть, щоб скасувати зміну шрифту.

en: Click to confirm changes to the font.
uk: Клацніть, щоб підтвердити зміну шрифту.

en: <Any>
uk: <Будь-який>

en: <Any Roman>
uk: <Будь-який романський>

en: <Any Decorative>
uk: <Будь-який декоративний>

en: <Any Modern>
uk: <Будь-який модерний>

en: <Any Script>
uk: <Будь-який для індексів>

en: <Any Swiss>
uk: <Будь-який Swiss>

en: <Any Teletype>
uk: <Будь-який машинописний>

en: File type:
uk: Тип файлів:

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Bring All to Front
uk: Пересунути все на передній план

en: Failed to load sound from "%s" (error %d).
uk: Не вдалося завантажити звукові дані з «%s» (помилка %d).

en: Font file "%s" doesn't exist.
uk: Файла шрифту «%s» не існує.

en: Font file "%s" cannot be used as it is not inside the font directory "%s".
uk: Файлом шрифту «%s» неможливо скористатися, оскільки він не зберігається у каталозі шрифтів «%s».

[ctx: macOS menu item]
en: About %s
uk: Про %s

[ctx: macOS menu item]
en: About...
uk: Про програму…

[ctx: macOS menu item]
en: Preferences...
uk: Налаштування…

[ctx: macOS menu item]
en: Services
uk: Служби

[ctx: macOS menu item]
en: Hide %s
uk: Сховати %s

[ctx: macOS menu item]
en: Hide Application
uk: Приховати програму

[ctx: macOS menu item]
en: Hide Others
uk: Сховати решту

[ctx: macOS menu item]
en: Show All
uk: Показати всі

[ctx: macOS menu item]
en: Quit %s
uk: Вийти з %s

[ctx: macOS menu item]
en: Quit Application
uk: Вийти з програми

en: Printing is not supported by the system web control
uk: Загальносистемним вебкеруванням не передбачено підтримки друку

en: Print operation could not be initialized
uk: Не вдалося ініціалізувати дію з друку

note: TRANSLATORS: Label of font point size
en: Point Size
uk: Розмір точки

note: TRANSLATORS: Label of font face name
en: Face Name
uk: Нарис

note: TRANSLATORS: Label of font style
en: Style
uk: Стиль

note: TRANSLATORS: Label of font weight
en: Weight
uk: Вага

note: TRANSLATORS: Label of font family
en: Family
uk: Гарнітура

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: AppWorkspace
uk: РобочаОбластьДодатків

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveBorder
uk: АктивнаРамка

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveCaption
uk: АктивнийЗаголовок

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonFace
uk: ВерхКнопки

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonHighlight
uk: ПідсвічуванняКнопки

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonShadow
uk: ЗатінитиКнопку

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonText
uk: ТекстКнопки

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: CaptionText
uk: ТекстЗаголовка

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ControlDark
uk: КонтрольТемний

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ControlLight
uk: КонтрольСвітлий

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: GrayText
uk: СірийТекст

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Highlight
uk: Підсвічування

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: HighlightText
uk: ПідсвічуванняТексту

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveBorder
uk: НеактивнаРамка

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveCaption
uk: НеактивнийЗаголовок

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveCaptionText
uk: ТекстНеактивногоЗаголовка

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Menu
uk: Меню

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Scrollbar
uk: СмужкаГортання

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Tooltip
uk: Підказка

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: TooltipText
uk: ТекстПідказки

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Window
uk: Вікно

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowFrame
uk: РамкаВікна

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowText
uk: ТекстВікна

note: TRANSLATORS: Custom colour choice entry
en: Custom
uk: Нетиповий

en: Black
uk: Чорний

en: Maroon
uk: Брунато-малиновий

en: Navy
uk: Темно-синій

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Gray
uk: Сірий

en: Green
uk: Зелений

en: Olive
uk: Оливковий

en: Brown
uk: Коричневий

en: Blue
uk: Синій

en: Fuchsia
uk: Фуксія

en: Red
uk: Червоний

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Silver
uk: Срібний

en: Lime
uk: Лайм

en: Aqua
uk: Аква

en: Yellow
uk: Жовтий

en: White
uk: Білий

[ctx: system cursor name]
en: Default
uk: Типовий

[ctx: system cursor name]
en: Arrow
uk: Стрілка

[ctx: system cursor name]
en: Right Arrow
uk: Стрілка праворуч

[ctx: system cursor name]
en: Blank
uk: Порожній

[ctx: system cursor name]
en: Bullseye
uk: Центр мішені

[ctx: system cursor name]
en: Character
uk: Символ

[ctx: system cursor name]
en: Cross
uk: Хрест

[ctx: system cursor name]
en: Hand
uk: Рука

[ctx: system cursor name]
en: I-Beam
uk: I-подібний

[ctx: system cursor name]
en: Left Button
uk: Ліва кнопка

[ctx: system cursor name]
en: Magnifier
uk: Лупа

[ctx: system cursor name]
en: Middle Button
uk: Середня кнопка

[ctx: system cursor name]
en: No Entry
uk: Вхід заборонено

[ctx: system cursor name]
en: Paint Brush
uk: Кінчик пензля

[ctx: system cursor name]
en: Pencil
uk: Олівець

[ctx: system cursor name]
en: Point Left
uk: Вказівник ліворуч

[ctx: system cursor name]
en: Point Right
uk: Вказівник праворуч

[ctx: system cursor name]
en: Question Arrow
uk: Стрілка зі знаком питання

[ctx: system cursor name]
en: Right Button
uk: Права кнопка

[ctx: system cursor name]
en: Sizing NE-SW
uk: Розмірний ПнСх-ПдЗх

[ctx: system cursor name]
en: Sizing N-S
uk: Розмірний Пн-Пд

[ctx: system cursor name]
en: Sizing NW-SE
uk: Розмірний ПнЗх-ПдСх

[ctx: system cursor name]
en: Sizing W-E
uk: Розмірний Зх-Сх

[ctx: system cursor name]
en: Sizing
uk: Зміна розміру

[ctx: system cursor name]
en: Spraycan
uk: Пульверизатор

[ctx: system cursor name]
en: Wait
uk: Очікування

[ctx: system cursor name]
en: Watch
uk: Спостереження

[ctx: system cursor name]
en: Wait Arrow
uk: Стрілка очікування

en: Make a selection:
uk: Зробіть вибір:

en: Property
uk: Властивість

en: Value
uk: Значення

en: Categorized Mode
uk: Режим з категоризацією

en: Alphabetic Mode
uk: Абетковий режим

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: False
uk: Ні

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: True
uk: Так

note: TRANSLATORS: Text  displayed for unspecified value
en: Unspecified
uk: Не вказано

note: TRANSLATORS: Caption of message box displaying any property error
en: Property Error
uk: Редактор властивостей

en: You have entered invalid value. Press ESC to cancel editing.
uk: Вами введено некоректне значення. Натисніть ESC, щоб скасувати редагування.

en: Error in resource: %s
uk: Помилка у ресурсі: %s

en: Type operation "%s" failed: Property labeled "%s" is of type "%s", NOT "%s".
uk: Помилка дії з типами «%s»: властивість з міткою «%s» належить до типу «%s», а не «%s».

en: Unknown base %d. Base 10 will be used.
uk: Невідома основа числення %d. Буде використано основу числення 10.

en: Value must be %s or higher.
uk: Значення має бути рівним або більшим за %s.

en: Value must be between %s and %s.
uk: Значення має належати проміжку від %s до %s.

en: Value must be %s or less.
uk: Значення має бути рівним або меншим за %s.

en: Not %s
uk: Не %s

en: Choose a directory:
uk: Виберіть каталог:

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Background
uk: Тло

en: Background &colour:
uk: Колір т&ла:

en: Enables a background colour.
uk: Вмикає колір тла.

en: The background colour.
uk: Колір тла.

en: Shadow
uk: Тінь

en: Use &shadow
uk: &Тінь

en: Enables a shadow.
uk: Вмикає тінь.

en: &Horizontal offset:
uk: &Горизонтальний зсув:

en: The horizontal offset.
uk: Горизонтальний зсув.

en: px
uk: пк

en: cm
uk: см

en: pt
uk: пт

en: Units for this value.
uk: Одиниці виміру цього значення.

en: &Vertical offset:
uk: &Вертикальний зсув:

en: The vertical offset.
uk: Вертикальний зсув.

en: Shadow c&olour:
uk: Ко&лір тіні:

en: Enables the shadow colour.
uk: Вмикає колір тіні.

en: The shadow colour.
uk: Колір тіні.

en: Sh&adow spread:
uk: По&ширення тіні:

en: Enables the shadow spread.
uk: Вмикає поширення тіні.

en: The shadow spread.
uk: Поширення тіні.

en: &Blur distance:
uk: Відстань &розмиття

en: Enables the blur distance.
uk: Вмикає відстань розмиття.

en: The shadow blur distance.
uk: Відстань розмиття тіні.

en: Opaci&ty:
uk: Н&епрозорість:

en: Enables the shadow opacity.
uk: Вмикає непрозорість тіні.

en: The shadow opacity.
uk: Непрозорість тіні.

en: Border
uk: Рамка

en: &Left:
uk: &Ліворуч:

en: Units for the left border width.
uk: Одиниці виміру ширини лівої частини рамки.

en: The border line style.
uk: Стиль лінії рамки.

en: &Right:
uk: &Правий:

en: Units for the right border width.
uk: Одиниці виміру ширини правої частини рамки.

en: &Top:
uk: В&ерхнє:

en: Units for the top border width.
uk: Одиниці виміру ширини верхньої частини рамки.

en: &Bottom:
uk: &Нижнє:

en: Units for the bottom border width.
uk: Одиниці виміру ширини нижньої частини рамки.

en: &Synchronize values
uk: С&инхронізувати значення

en: Check to edit all borders simultaneously.
uk: Позначте, якщо слід редагувати усі межі одночасно.

en: Outline
uk: Контур

en: Units for the left outline width.
uk: Одиниці виміру лівої частини контуру.

en: Units for the right outline width.
uk: Одиниці виміру правої частини контуру.

en: Units for the top outline width.
uk: Одиниці виміру верхньої частини контуру.

en: Units for the bottom outline width.
uk: Одиниці виміру нижньої частини контуру.

en: Corner
uk: Кут

en: Corner &radius:
uk: &Радіус закруглення:

en: An optional corner radius for adding rounded corners.
uk: Необов’язковий радіус закруглення кутів.

en: The value of the corner radius.
uk: Значення радіуса закруглення.

en: Units for the corner radius.
uk: Одиниці виміру радіуса закруглення.

en: None
uk: Немає

en: Solid
uk: Суцільна

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрихова

en: Double
uk: Подвійна

en: Groove
uk: Виступ

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Inset
uk: Вкладка

en: Outset
uk: Накладка

en: Change Style
uk: Змінити стиль

en: Change Object Style
uk: Змінити стиль об’єкта

en: Change Properties
uk: Змінити властивості

en: Change List Style
uk: Змінити стиль списку

en: Renumber List
uk: Перенумерувати список

en: Insert Text
uk: Вставити текст

en: Insert Image
uk: Вставити картинку

en: Insert Object
uk: Вставити об’єкт

en: Insert Field
uk: Вставити поле

en: Too many EndStyle calls!
uk: Забагато викликів EndStyle!

en: files
uk: файли

en: standard/circle
uk: стандартний/коло

en: standard/circle-outline
uk: стандартний/круговий контур

en: standard/square
uk: стандартний/квадрат

en: standard/diamond
uk: стандартний/ромб

en: standard/triangle
uk: стандартний/трикутник

en: Box Properties
uk: Властивості рамок

en: Multiple Cell Properties
uk: Властивості декількох комірок

en: Cell Properties
uk: Властивості комірки

en: Set Cell Style
uk: Встановити стиль комірки

en: Delete Row
uk: Вилучити рядок

en: Delete Column
uk: Вилучити стовпчик

en: Add Row
uk: Додати рядок

en: Add Column
uk: Додати стовпчик

en: Table Properties
uk: Властивості таблиці

en: Picture Properties
uk: Властивості малюнка

en: image
uk: картинка

en: &Bullet style:
uk: Стиль &позначки:

en: The available bullet styles.
uk: Доступні стилі позначок.

en: Peri&od
uk: То&чка

en: Check to add a period after the bullet.
uk: Позначте, щоб додати точку після позначки.

en: Check to enclose the bullet in parentheses.
uk: Позначте, щоб додати до позначки дужку.

en: Check to add a right parenthesis.
uk: Позначте, щоб додати праву дужку

en: Bullet &Alignment:
uk: &Вирівнювання позначки:

en: Centre
uk: Центр

en: The bullet character.
uk: Символ позначки.

en: &Symbol:
uk: &Символ:

en: Ch&oose...
uk: Об&рати…

en: Click to browse for a symbol.
uk: Клацніть, щоб відшукати символ.

en: Symbol &font:
uk: Шрифт для &символів:

en: Available fonts.
uk: Доступні шрифти.

en: S&tandard bullet name:
uk: Назва ста&ндартної позначки:

en: A standard bullet name.
uk: Назва стандартної позначки.

en: &Number:
uk: &Номер:

en: The list item number.
uk: Номер елемента у списку.

en: Shows a preview of the bullet settings.
uk: Показує попередній перегляд параметрів для позначок.

en: (None)
uk: (Відсутній)

en: Arabic
uk: Арабські

en: Upper case letters
uk: Літери у верхньому регістрі

en: Lower case letters
uk: Літери нижнього регістру

en: Upper case roman numerals
uk: Римські цифри у верхньому регістрі

en: Lower case roman numerals
uk: Римські цифри у нижньому регістрі

en: Numbered outline
uk: Нумерована структура

en: Symbol
uk: Символ

en: Bitmap
uk: Растровий

en: Standard
uk: Стандартна

en: Drag
uk: Перетягування

en: Delete Text
uk: Вилучити текст

en: Remove Bullet
uk: Вилучити позначку

en: The text couldn't be saved.
uk: Текст не може бути записаний.

en: Replace
uk: Замінити

en: &Font:
uk: &Шрифт:

en: Type a font name.
uk: Наберіть назву шрифту.

en: &Size:
uk: &Розмір:

en: Type a size in points.
uk: Наберіть розмір у пунктах.

en: The font size units, points or pixels.
uk: Одиниці виміру розміру символів шрифту, пункти або пікселі.

en: Lists the available fonts.
uk: Списки доступних шрифтів.

en: Lists font sizes in points.
uk: Показує список розмірів шрифтів у пунктах.

en: Font st&yle:
uk: Розмір шрифту:

en: Select regular or italic style.
uk: Оберіть звичайний або курсивний стиль.

en: Font &weight:
uk: Вага шри&фту:

en: Select regular or bold.
uk: Оберіть звичайний чи жирний.

en: &Underlining:
uk: &Підкреслення:

en: Select underlining or no underlining.
uk: Виберіть, чи буде текст підкреслено.

en: &Colour:
uk: &Колір:

en: Click to change the text colour.
uk: Клацніть, щоб змінити колір тексту.

en: &Bg colour:
uk: Ко&лір тла:

en: Click to change the text background colour.
uk: Клацніть, щоб змінити колір тла.

en: Check to show a line through the text.
uk: Позначте, щоб додати риску перекреслення тексту.

en: Ca&pitals
uk: Пр&описні

en: Check to show the text in capitals.
uk: Позначте, щоб текст було показано прописними літерами.

en: Small C&apitals
uk: &Мала капітель

en: Check to show the text in small capitals.
uk: Позначте, щоб текст було показано малими прописними літерами.

en: Supe&rscript
uk: Вер&хній індекс

en: Check to show the text in superscript.
uk: Позначте, щоб перетворити текст на верхні індекси.

en: Subscrip&t
uk: Ни&жній індекс

en: Check to show the text in subscript.
uk: Позначте, щоб перетворити текст на нижні індекси.

en: Rig&ht-to-left
uk: С&права ліворуч

en: Check to indicate right-to-left text layout.
uk: Позначте, щоб визначити використання писемності із записом справа ліворуч.

en: Suppress hyphe&nation
uk: Приду&шити перенесення слів

en: Check to suppress hyphenation.
uk: Позначте, щоб придушити перенесення слів.

en: Shows a preview of the font settings.
uk: Показує попередній перегляд для параметрів шрифту.

en: (none)
uk: (нічого)

en: Regular
uk: Звичайний

en: Not underlined
uk: Без підкреслювання

en: Indents && Spacing
uk: Відступи та проміжки

en: Tabs
uk: Табуляції

en: Bullets
uk: Позначки

en: List Style
uk: Стиль списку

en: Margins
uk: Поля

en: Borders
uk: Рамки

en: Colour
uk: Колір

en: &Alignment
uk: &Вирівнювання

en: &Left
uk: &Ліворуч

en: Left-align text.
uk: Вирівняти текст ліворуч.

en: &Right
uk: &Праворуч

en: Right-align text.
uk: Текст вирівняний праворуч.

en: &Justified
uk: &Вирівняне

en: Justify text left and right.
uk: Розподілити текст за шириною.

en: Cen&tred
uk: Цент&роване

en: Centre text.
uk: Текст по центру.

en: &Indeterminate
uk: &Зняти визначене

en: Use the current alignment setting.
uk: Використовувати поточні параметри вирівнювання.

en: &Indentation (tenths of a mm)
uk: &Відступ (у десятках мм)

en: The left indent.
uk: Лівий відступ.

en: Left (&first line):
uk: Ліворуч (&перший рядок):

en: The first line indent.
uk: Розмір шрифту:

en: The right indent.
uk: Відступ праворуч.

en: &Outline level:
uk: &Рівень відступу:

en: The outline level.
uk: Рівень відступу.

en: &Spacing (tenths of a mm)
uk: &Проміжок (у десятках мм)

en: &Before a paragraph:
uk: Пе&ред абзацом:

en: The spacing before the paragraph.
uk: Проміжок перед абзацом.

en: &After a paragraph:
uk: &Після абзацу:

en: The spacing after the paragraph.
uk: Проміжок після абзацу.

en: L&ine spacing:
uk: Ін&тервал між рядками:

en: Single
uk: Одинарний

en: 1.1
uk: 1,1

en: 1.2
uk: 1,2

en: 1.3
uk: 1,3

en: 1.4
uk: 1,4

en: 1.5
uk: 1,5

en: 1.6
uk: 1,6

en: 1.7
uk: 1,7

en: 1.8
uk: 1,8

en: 1.9
uk: 1,9

en: The line spacing.
uk: Проміжок між рядками.

en: &Page Break
uk: &Розрив сторінки

en: Inserts a page break before the paragraph.
uk: Додає розрив сторінки до абзацу.

en: Shows a preview of the paragraph settings.
uk: Показує попередній перегляд параметрів абзацу.

en: &List level:
uk: &Рівень у списку:

en: Selects the list level to edit.
uk: Оберіть рівень списку для редагування.

en: &Font for Level...
uk: &Шрифт для рівня…

en: Click to choose the font for this level.
uk: Клацніть, щоб обрати шрифт для цього рівня.

en: Bullet style
uk: Стиль позначки

en: Before a paragraph:
uk: Перед абзацом:

en: After a paragraph:
uk: Після абзацу:

en: Line spacing:
uk: Проміжок між рядками:

en: Spacing
uk: Проміжки

en: The left margin size.
uk: Ширина нижнього поля.

en: Units for the left margin.
uk: Одиниці виміру лівого поля.

en: The right margin size.
uk: Ширина правого поля.

en: Units for the right margin.
uk: Одиниці виміру правого поля.

en: The top margin size.
uk: Ширина верхнього поля.

en: Units for the top margin.
uk: Одиниці виміру верхнього поля.

en: The bottom margin size.
uk: Ширина нижнього поля.

en: Units for the bottom margin.
uk: Одиниці виміру нижнього поля.

en: Padding
uk: Фаска

en: The left padding size.
uk: Ширина лівої фаски.

en: Units for the left padding.
uk: Одиниці виміру лівої фаски.

en: The right padding size.
uk: Ширина правої фаски.

en: Units for the right padding.
uk: Одиниці виміру правої фаски.

en: The top padding size.
uk: Ширина верхньої фаски.

en: Units for the top padding.
uk: Одиниці виміру верхньої фаски.

en: The bottom padding size.
uk: Ширина нижньої фаски.

en: Units for the bottom padding.
uk: Одиниці виміру нижньої фаски.

en: Floating
uk: Вільний

en: &Floating mode:
uk: &Рухомий режим:

en: How the object will float relative to the text.
uk: Спосіб взаємного розташування об’єкта і тексту.

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: &Vertical alignment:
uk: &Вертикальне вирівнювання:

en: Enable vertical alignment.
uk: Увімкнути вертикальне вирівнювання.

en: Centred
uk: За центром

en: Vertical alignment.
uk: Вертикальне вирівнювання.

en: &Width:
uk: &Ширина:

en: Enable the width value.
uk: Увімкнути значення ширини.

en: The object width.
uk: Ширина об’єкта.

en: Units for the object width.
uk: Одиниці виміру ширини об’єкта.

en: &Height:
uk: &Висота:

en: Enable the height value.
uk: Увімкнути значення висоти.

en: The object height.
uk: Висота об’єкта.

en: Units for the object height.
uk: Одиниці виміру висоти об’єкта.

en: Min width:
uk: Мінімальна ширина:

en: Enable the minimum width value.
uk: Увімкнути значення мінімальної ширини.

en: The object minimum width.
uk: Мінімальна ширина об’єкта.

en: Units for the minimum object width.
uk: Одиниці виміру мінімальної ширини об’єкта.

en: Min height:
uk: Мін. висота:

en: Enable the minimum height value.
uk: Увімкнути значення мінімальної висоти.

en: The object minimum height.
uk: Мінімальна висота об’єкта.

en: Units for the minimum object height.
uk: Одиниці виміру мінімальної висоти об’єкта.

en: Max width:
uk: Макс. ширина:

en: Enable the maximum width value.
uk: Увімкнути значення максимальної ширини.

en: The object maximum width.
uk: Максимальна ширина об’єкта.

en: Units for the maximum object width.
uk: Одиниці виміру максимальної ширини об’єкта.

en: Max height:
uk: Макс. висота:

en: The object maximum height.
uk: Максимальна висота об’єкта.

en: Units for the maximum object height.
uk: Одиниці виміру максимальної висоти об’єкта.

en: Position
uk: Позиція

en: &Position mode:
uk: Режим &позиції:

en: Static
uk: Статична

en: Relative
uk: Відносна

en: Absolute
uk: Абсолютна

en: Fixed
uk: Фіксована

en: The left position.
uk: Ліва позиція.

en: Units for the left position.
uk: Одиниці виміру лівої позиції.

en: The top position.
uk: Верхня позиція.

en: Units for the top position.
uk: Одиниці виміру верхньої позиції.

en: The right position.
uk: Права позиція.

en: Units for the right position.
uk: Одиниці виміру правої позиції.

en: The bottom position.
uk: Нижня позиція.

en: Units for the bottom position.
uk: Одиниці виміру нижньої позиції.

en: &Move the object to:
uk: Місце п&ересування об’єкта:

en: &Previous Paragraph
uk: &Попередній абзац

en: Moves the object to the previous paragraph.
uk: Пересуває об’єкт до попереднього абзацу.

en: &Next Paragraph
uk: &Наступний абзац

en: Moves the object to the next paragraph.
uk: Пересуває об’єкт до наступного абзацу.

en: &Styles:
uk: &Стилі:

en: The available styles.
uk: Доступні стилі.

en: The style preview.
uk: Перегляд стилю.

en: New &Character Style...
uk: Новий &стиль символів…

en: Click to create a new character style.
uk: Клацніть, щоб створити новий стиль символів.

en: New &Paragraph Style...
uk: Створити стиль &абзацу…

en: Click to create a new paragraph style.
uk: Клацніть, щоб створити новий стиль абзацу.

en: New &List Style...
uk: Створити стиль &списку…

en: Click to create a new list style.
uk: Клацніть, щоб створити новий стиль списку.

en: New &Box Style...
uk: Створити стиль &панелі…

en: Click to create a new box style.
uk: Клацніть, щоб створити новий стиль панелі.

en: &Apply Style
uk: &Застосувати стиль

en: Click to apply the selected style.
uk: Клацніть, щоб застосувати обраний стиль.

en: &Rename Style...
uk: &Перейменувати стиль…

en: Click to rename the selected style.
uk: Клацніть, щоб перейменувати обраний стиль.

en: &Edit Style...
uk: &Редагувати стиль…

en: Click to edit the selected style.
uk: Клацніть, щоб редагувати обраний стиль.

en: &Delete Style...
uk: &Вилучити стиль…

en: Click to delete the selected style.
uk: Клацніть, щоб вилучити обраний стиль.

en: Click to close this window.
uk: Клацніть, щоб закрити це вікно

en: &Restart numbering
uk: &Почати відлік з початку

en: Check to restart numbering.
uk: Позначте, щоб знову розпочати нумерацію.

en: Enter a character style name
uk: Введіть назву стилю символу

en: New Style
uk: Новий стиль

en: Sorry, that name is taken. Please choose another.
uk: Вибачте, цю назву вже використано. Будь ласка, виберіть іншу.

en: Enter a paragraph style name
uk: Введіть назву стилю абзацу

en: Delete style %s?
uk: Вилучити стиль %s?

en: Delete Style
uk: Вилучити стиль

en: Enter a list style name
uk: Введіть назву стилю списку

en: Enter a new style name
uk: Введіть назву нового стилю

en: Enter a box style name
uk: Введіть назву стилю панелі

en: The style name.
uk: Назва стилю.

en: &Based on:
uk: На &основі:

en: The style on which this style is based.
uk: Стиль, на якому засновано цей стиль.

en: &Next style:
uk: &Наступний стиль:

en: The default style for the next paragraph.
uk: Типовий стиль для наступного абзацу.

en: All styles
uk: Всі стилі

en: Paragraph styles
uk: Стилі абзаців

en: Character styles
uk: Стиль символів

en: List styles
uk: Стилі списку

en: Box styles
uk: Стилі рамок

en: The font from which to take the symbol.
uk: Шрифт, з якого слід брати символ.

en: &Subset:
uk: &Підмножина:

en: Shows a Unicode subset.
uk: Показує підмножину Unicode.

en: &Character code:
uk: Код &символу:

en: The character code.
uk: Код символу.

en: &From:
uk: &Від:

en: The range to show.
uk: Діапазон показу.

en: Insert
uk: Вставити

en: (Normal text)
uk: (Звичайний шрифт)

en: &Position (tenths of a mm):
uk: &Розміщення (у десятках мм):

en: The tab position.
uk: Позиція табуляції.

en: The tab positions.
uk: Позиції табуляції.

en: Click to create a new tab position.
uk: Клацніть, щоб створити нову позицію табуляції.

en: Click to delete the selected tab position.
uk: Клацніть, щоб вилучити обрану позицію табуляції.

en: Delete A&ll
uk: Вилучити в&се

en: Click to delete all tab positions.
uk: Клацніть, щоб вилучити всі позиції табуляції.

en: Failed to initialize GUI: no built-in themes found.
uk: Не вдалося ініціювати GUI: не знайдено вбудованих тем.

en: GTK+ theme
uk: GTK+ мотив

en: Metal theme
uk: Металічний мотив

en: Simple monochrome theme
uk: Проста чорно-біла тема

en: Win32 theme
uk: Win32 мотив

en: &Restore
uk: &Відновити

en: &Move
uk: &Перенести

en: &Size
uk: &Розмір

en: Mi&nimize
uk: З&меншити

en: Ma&ximize
uk: З&більшити

en: Failed to install signal handler
uk: Не вдалося встановити інструмент обробки сигналу

en: Already dialling ISP.
uk: Вже дзвонимо ISP.

en: Failed to unload shared library
uk: Не вдалося вивантажити бібліотеку спільного використання

en: Unknown dynamic library error
uk: Невідома помилка динамічної бібліотеки

en: Failed to create epoll descriptor
uk: Не вдалося створити дескриптор epoll

en: Error closing epoll descriptor
uk: Помилка під час закриття дескриптора epoll

en: Failed to add descriptor %d to epoll descriptor %d
uk: Не вдалося додати дескриптор %d в дескриптора epoll %d

en: Failed to modify descriptor %d in epoll descriptor %d
uk: Не вдалося змінити дескриптор %d у дескрипторі epoll %d

en: Failed to unregister descriptor %d from epoll descriptor %d
uk: Не вдалося скасувати реєстрацію дескриптора %d для дескриптора epoll %d

en: Waiting for IO on epoll descriptor %d failed
uk: Помилка очікування на ввід-вивід для дескриптора epoll %d

en: Unable to create inotify instance
uk: Не вдалося створити екземпляр inotify

en: Unable to close inotify instance
uk: Не вдалося завершити роботу екземпляра inotify

en: Unable to add inotify watch
uk: Не вдалося додати спостереження inotify

en: Unable to remove inotify watch %i
uk: Не вдалося вилучити спостереження inotify %i

en: Unexpected event for "%s": no matching watch descriptor.
uk: Неочікувана подія для «%s»: немає відповідного дескриптора спостереження.

en: Invalid inotify event for "%s"
uk: Некоректна подія inotify для «%s»

en: Unable to read from inotify descriptor
uk: Не вдалося прочитати дані з дескриптора inotify

en: EOF while reading from inotify descriptor
uk: Символ EOF під час читання з дескриптора inotify

en: Unable to create kqueue instance
uk: Не вдалося створити екземпляр kqueue

en: Error closing kqueue instance
uk: Помилка під час закриття екземпляра kqueue

en: Unable to add kqueue watch
uk: Не вдалося додати спостереження kqueue

en: Unable to remove kqueue watch
uk: Не вдалося вилучити спостереження kqueue

en: Unable to get events from kqueue
uk: Не вдалося отримати список подій від kqueue

en: Media playback error: %s
uk: Помилка відтворення мультимедійних даних: %s

en: Failed to prepare playing "%s".
uk: Не вдалося приготувати «%s» до відтворення.

en: Failed to write to lock file '%s'
uk: Не вдалося провести запис до файла замка «%s»

en: Failed to set permissions on lock file '%s'
uk: Не вдалося встановити дозволи на файл замка «%s»

en: Failed to lock the lock file '%s'
uk: Не вдалося замкнути файл замка «%s»

en: Failed to inspect the lock file '%s'
uk: Не вдалося перевірити файл замка «%s».

en: Lock file '%s' has incorrect owner.
uk: Файл блокування «%s» має помилкового власника.

en: Lock file '%s' has incorrect permissions.
uk: Файл блокування «%s» має помилкові дозволи.

en: Failed to access lock file.
uk: Не вдалося отримати доступ до файла замка.

en: Failed to read PID from lock file.
uk: Не вдалося прочитати PID з файла замка.

en: Failed to remove stale lock file '%s'.
uk: Не вдалося вилучити застарілий файл блокування «%s».

en: Deleted stale lock file '%s'.
uk: Вилучено застарілий файл замка «%s».

en: Invalid lock file '%s'.
uk: Помилковий файл блокування «%s».

en: Failed to remove lock file '%s'
uk: Помилка вилучення файла замка «%s»

en: Failed to unlock lock file '%s'
uk: Не вдалося відімкнути файл замка «%s»

en: Failed to close lock file '%s'
uk: Не вдалося закрити файла замка «%s»

en: No sound
uk: Без звуку

en: Unable to play sound asynchronously.
uk: Не вдалося асинхронно відтворити звук.

en: Couldn't load sound data from '%s'.
uk: Не вдалося завантажити піктограму з «%s».

en: Sound file '%s' is in unsupported format.
uk: Звуковий файл «%s» має непідтримуваний формат.

en: Sound data are in unsupported format.
uk: Звукові дані знаходяться у непідтримуваному форматі.

en: Couldn't open audio: %s
uk: Не вдалося відкрити аудіо: «%s»

en: Cannot retrieve thread scheduling policy.
uk: Не вдалося встановити порядок нитки.

en: Cannot get priority range for scheduling policy %d.
uk: Не вдалося отримати інтервал пріоритету для розпорядку %d.

en: Thread priority setting is ignored.
uk: Пріоритет нитки проігноровано.

en: Failed to join a thread, potential memory leak detected - please restart the program
uk: Не вдалося з'єднатися з ниткою, можливий виток пам'яті, будь ласка, перезапустіть програму

en: Failed to set thread concurrency level to %lu
uk: Не вдалося встановити рівень пріоритетності нитки у значення %lu

en: Failed to set thread priority %d.
uk: Не вдалося встановити пріоритет нитки %d.

en: Failed to terminate a thread.
uk: Не вдалося закінчити нитку.

en: Thread module initialization failed: failed to create thread key
uk: Помилка ініціалізації модуля ниток: не вдалося створити ключ нитки

en: Impossible to get child process input
uk: Не вдалося отримати дані від зародженого процесу

en: Can't write to child process's stdin
uk: Запис до стандартного входу дочірнього процесу неможливий

en: Failed to execute '%s'
uk: Не вдалося виконати «%s»

en: Fork failed
uk: Невдале розгалуження

en: Failed to set process priority
uk: Не вдалося встановити пріоритет процесу

en: Failed to redirect child process input/output
uk: Не вдалося переспрямувати ввід/вивід зародженого процесу

en: Failed to set up non-blocking pipe, the program might hang.
uk: Не вдалося налаштувати канал обробки без блокування, програма може «зависнути».

en: Cannot get the hostname
uk: Не вдалося отримати назву вузла

en: Cannot get the official hostname
uk: Не вдалося отримати офіційне назву вузла

en: Failed to create wake up pipe used by event loop.
uk: Не вдалося створити канал повернення зі сну, що використовується циклом події.

en: Failed to switch wake up pipe to non-blocking mode
uk: Не вдалося перемкнути канал повернення зі сну у режим без блокування

en: Failed to read from wake-up pipe
uk: Не вдалося прочитати дані з каналу повернення зі сну

en: Invalid geometry specification '%s'
uk: Неправильна специфікація геометрії «%s»

en: wxWidgets could not open display. Exiting.
uk: wxWidgets не вдалося відкрити дисплей. Завершення роботи.

en: Failed to close the display "%s"
uk: Не вдалося закрити дисплей «%s»

en: Failed to open display "%s".
uk: Не вдалося відкрити дисплей «%s».

en: XML parsing error: '%s' at line %d
uk: Помилка розбору XML: «%s» у рядку %d

en: Cannot load resources from '%s'.
uk: Не вдалося завантажити ресурси з «%s».

en: Cannot open resources file '%s'.
uk: Не вдалося відкрити файл ресурсів «%s».

en: Cannot load resources from file '%s'.
uk: Не вдалося завантажити ресурси з файла «%s».

en: Creating %s "%s" failed.
uk: Не вдалося створити %s «%s».
