linuxmint - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
ka: სანიშნეები

en: Operation not supported
ka: ოპერაცია მხარდაჭერილი არაა

en: Icon size
ka: ხატულას ზომა

en: The preferred icon size.
ka: სასურველი ხატულას ზომა.

en: Icon
ka: ხატულა

en: The string representing the icon.
ka: სტრიქონი, რომელიც ხატულას წარმოადგენს.

en: Category
ka: კატეგორია

en: The default category.
ka: ნაგულისხმევი კატეგორია.

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Applications
ka: აპლიკაციები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Devices
ka: მოწყობილობები

en: Emblems
ka: ემბლემები

en: Emoji
ka: ემოჯი

en: Mime types
ka: MIME ტიპები

en: Places
ka: ადგილები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Other
ka: სხვა

en: Choose an icon
ka: ხატულის არჩევა

en: Search
ka: ძებნა

en: Browse
ka: დათვალიერება

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Select
ka: მონიშვნა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Allow Paths
ka: ბილიკების დაშვება

en: Whether to allow paths.
ka: მოხდება თუ არა ბილიკების დაშვება

en: Default Icon
ka: ნაგულისხმევი ხატულა

en: The icon to use by default
ka: ხატულას ზომა ნაგულისხმევად

en: Select image file
ka: აირჩიეთ გამოსახულების ფაილი

en: Open
ka: გახსნა

en: Image
ka: გამოსახულება

en: About
ka: შესახებ

en: Area where XApp status icons appear
ka: ადგილი, სადაც XApp სტატუსის ხატულა გამოჩნდება

en: XApp Status Applet Factory
ka: XApp სტატუსის აპლეტის ქარხანა

en: XApp Status Applet
ka: XApp-ის სტატუსის აპლეტი
