linuxmint - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Operation not supported
cs: Operace není podporována

en: Icon size
cs: Velikost ikony

en: The preferred icon size.
cs: Upřednostňovaná velikost ikony.

en: Icon
cs: Ikona

en: The string representing the icon.
cs: Řetězec představující ikonu

en: Category
cs: Kategorie

en: The default category.
cs: Výchozí kategorie.

en: Actions
cs: Akce

en: Applications
cs: Aplikace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Devices
cs: Zařízení

en: Emblems
cs: Symbolické obrázky

en: Emoji
cs: Smajlíky

en: Mime types
cs: MIME typy

en: Places
cs: Místa

en: Status
cs: Stav

en: Other
cs: Ostatní

en: Choose an icon
cs: Zvolte ikonu

en: Search
cs: Hledat

en: Browse
cs: Procházet

en: Loading...
cs: Načítání…

en: Default
cs: Výchozí

en: Select
cs: Vybrat

en: Cancel
cs: Storno

en: Allow Paths
cs: Umožnit popisy umístění

en: Whether to allow paths.
cs: Zda umožnit popisy umístění.

en: Default Icon
cs: Výchozí ikona

en: The icon to use by default
cs: Ikonu kterou použít jako výchozí

en: Select image file
cs: Vyberte soubor s obrázkem

en: Open
cs: Otevřít

en: Image
cs: Obrázek

en: About
cs: O aplikaci

en: Area where XApp status icons appear
cs: Oblast ve které XApp stavová ikona objeví

en: XApp Status Applet Factory
cs: Výchozí nastavení apletu XApp

en: XApp Status Applet
cs: Stavový applet XApp
