linuxmint - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
eo: Plej ŝatataj

en: Operation not supported
eo: Operacio ne subtenata

en: Icon size
eo: Bildsimbola grando

en: The preferred icon size.
eo: La preferita bildsimbola grando.

en: Icon
eo: Bildsimbolo

en: The string representing the icon.
eo: La ĉeno, kiu prezentas la bildsimbolon.

en: Category
eo: Kategorio

en: The default category.
eo: La defaŭlta kategorio.

en: Actions
eo: Agoj

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Devices
eo: Aparatoj

en: Emblems
eo: Emblemoj

en: Emoji
eo: Emoĝio

en: Mime types
eo: Mime-tipoj

en: Places
eo: Lokoj

en: Status
eo: Stato

en: Other
eo: Alia

en: Choose an icon
eo: Elektu bildsimbolon

en: Search
eo: Serĉi

en: Browse
eo: Foliumi

en: Loading...
eo: Ŝargado...

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Select
eo: Elekti

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Allow Paths
eo: Permesi dosierindikojn

en: Whether to allow paths.
eo: Ĉu permesi dosierindikojn.

en: Default Icon
eo: Defaŭlta bildsimbolo

en: The icon to use by default
eo: La bildsimbolo uzita defaŭlte

en: Select image file
eo: Elektu bildodosieron

en: Open
eo: Malfermi

en: Image
eo: Bildo

en: About
eo: Pri

en: Area where XApp status icons appear
eo: Areo, kie aperas bildsimboloj pri xapa stato

en: XApp Status Applet Factory
eo: Fabriko por aplikaĵeto pri xapa stato

en: XApp Status Applet
eo: Aplikaĵeto pri xapa stato
