linuxmint - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Operation not supported
et: Toiming ei ole toetatud

en: Icon size
et: Ikooni suurus

en: The preferred icon size.
et: Eelistatud ikooni suurus.

en: Icon
et: Ikoon

en: The string representing the icon.
et: Sõne, mis viitab ikoonile.

en: Category
et: Kategooria

en: The default category.
et: Vaikimisi kategooria.

en: Actions
et: Tegevused

en: Applications
et: Rakendused

en: Categories
et: Kategooriad

en: Devices
et: Seadmed

en: Emblems
et: Embleemid

en: Emoji
et: Emotikonid

en: Mime types
et: MIME-tüübid

en: Places
et: Asukohad

en: Status
et: Olek

en: Other
et: Muud

en: Choose an icon
et: Ikooni valimine

en: Search
et: Otsing

en: Browse
et: Lehitse

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Default
et: Vaikimisi

en: Select
et: Vali

en: Cancel
et: Loobu

en: Allow Paths
et: Asukohtade lubamine

en: Whether to allow paths.
et: Kas asukohad lubada.

en: Default Icon
et: Vaikeikoon

en: The icon to use by default
et: Vaikimisi kasutatav ikoon

en: Select image file
et: Vali pildi fail

en: Open
et: Ava

en: Image
et: Pilt

en: About
et: Lähemalt

en: Area where XApp status icons appear
et: Piirkond, kus XApp olekuikoone näidatakse

en: XApp Status Applet Factory
et: XApp olekuikoonide rakend

en: XApp Status Applet
et: XApp olekuikoonide rakend
