linuxmint - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
eu: Gogokoak

en: Operation not supported
eu: Eragiketa ez da onartzen

en: Icon size
eu: Ikonoaren tamaina

en: The preferred icon size.
eu: Hobetsitako ikono tamaina

en: Icon
eu: Ikonoa

en: The string representing the icon.
eu: Ikonoa adierazten duen katea.

en: Category
eu: Kategoria

en: The default category.
eu: Kategoria lehenetsia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Applications
eu: Aplikazioak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Devices
eu: Gailuak

en: Emblems
eu: Ikurrak

en: Emoji
eu: Emojiak

en: Mime types
eu: Mime motak

en: Places
eu: Lekuak

en: Status
eu: Egoera

en: Other
eu: Bestelakoak

en: Choose an icon
eu: Aukeratu ikono bat

en: Search
eu: Bilatu

en: Browse
eu: Arakatu

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Select
eu: Hautatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Allow Paths
eu: Onartu bideak

en: Whether to allow paths.
eu: Bideak onartu behar diren ala ez.

en: Default Icon
eu: Ikono lehenetsia

en: The icon to use by default
eu: Modu lehenetsian erabiliko den ikonoa

en: Select image file
eu: Hautatu irudi-fitxategia

en: Open
eu: Ireki

en: Image
eu: Irudia

en: About
eu: Honi buruz

en: Area where XApp status icons appear
eu: XApp egoera ikonoak agertuko diren tokia

en: XApp Status Applet Factory
eu: XApp Egoera applet faktoria

en: XApp Status Applet
eu: XApp Egoera applet-a
