linuxmint - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Operation not supported
fa: عملیات پشتیبانی نمی‌شود

en: Icon size
fa: اندازه نماد

en: The preferred icon size.
fa: اندازه نماد ترجیحی.

en: Icon
fa: نماد

en: The string representing the icon.
fa: رشته نشان دهنده نماد.

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: The default category.
fa: دسته بندی پیش‌فرض.

en: Actions
fa: اقدامات

en: Applications
fa: برنامه‌ها

en: Categories
fa: دسته‌بندی‌ها

en: Devices
fa: دستگاه‌ها

en: Emblems
fa: نشانها

en: Emoji
fa: شکلک

en: Mime types
fa: انواع اداگر ها

en: Places
fa: مکان‌ها

en: Status
fa: وضعیت‌‌

en: Other
fa: موارد دیگر

en: Choose an icon
fa: یک نماد انتخاب کنید

en: Search
fa: جستجو

en: Browse
fa: مرور کردن

en: Loading...
fa: درحال بارگذاری...

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Select
fa: انتخاب

en: Cancel
fa: لغو

en: Allow Paths
fa: مجاز کردن مسیر ها

en: Whether to allow paths.
fa: که آیا به مسیر ها اجازه داده شود.

en: Default Icon
fa: نماد پیش‌فرض

en: The icon to use by default
fa: نمادی که به عنوان پیش‌فرض استفاده شود

en: Select image file
fa: فایل تصویر را انتخاب کنید

en: Open
fa: بازکردن

en: Image
fa: تصویر

en: About
fa: درباره

en: Area where XApp status icons appear
fa: مکانی که نمادهای وضعیت XApp ها نمایان میشوند

en: XApp Status Applet Factory
fa: کارخانه برنامک وضعیت XApp

en: XApp Status Applet
fa: برنامک وضعیت XApp
