linuxmint - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
fi: Suosikit

en: Operation not supported
fi: Toimenpide ei ole tuettu

en: Icon size
fi: Kuvakkeen koko

en: The preferred icon size.
fi: Haluttu kuvakkeen koko.

en: Icon
fi: Kuvake

en: The string representing the icon.
fi: Kuvaketta kuvaava merkkijono.

en: Category
fi: Luokka

en: The default category.
fi: Oletus luokka.

en: Actions
fi: Toiminnot

en: Applications
fi: Sovellukset

en: Categories
fi: Luokat

en: Devices
fi: Laitteet

en: Emblems
fi: Tunnukset

en: Emoji
fi: Hymiö

en: Mime types
fi: Mime tyypit

en: Places
fi: Sijainnit

en: Status
fi: Tila

en: Other
fi: Muut

en: Choose an icon
fi: Valitse kuvake

en: Search
fi: Haku

en: Browse
fi: Selaa

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Default
fi: Oletus

en: Select
fi: Valitse

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Allow Paths
fi: Salli polut

en: Whether to allow paths.
fi: Tuleeko polut sallia.

en: Default Icon
fi: Oletuskuvake

en: The icon to use by default
fi: Oletuksena käytettävä kuvake

en: Select image file
fi: Valitse kuvatiedosto

en: Open
fi: Avaa

en: Image
fi: Kuva

en: About
fi: Tietoja

en: Area where XApp status icons appear
fi: Alue, jossa xapp-kuvakkeet näkyvät

en: XApp Status Applet Factory
fi: Sovelma xapp toimintatila

en: XApp Status Applet
fi: Toimintatila xapp
