linuxmint - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
hr: Omiljeno

en: Operation not supported
hr: Radnja nije podržana

en: Icon size
hr: Veličina ikona

en: The preferred icon size.
hr: Željena veličina ikona.

en: Icon
hr: Ikona

en: The string representing the icon.
hr: Unos koji predstavlja ikonu.

en: Category
hr: Kategorija

en: The default category.
hr: Zadana kategorija.

en: Actions
hr: Radnje

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Categories
hr: Kategorije

en: Devices
hr: Uređaji

en: Emblems
hr: Obilježja

en: Emoji
hr: Smajliji

en: Mime types
hr: Mime vrste

en: Places
hr: Lokacije

en: Status
hr: Stanje

en: Other
hr: Ostalo

en: Choose an icon
hr: Odaberi ikonu

en: Search
hr: Pretraži

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Default
hr: Zadano

en: Select
hr: Odaberi

en: Cancel
hr: Odustani

en: Allow Paths
hr: Dopusti putanje

en: Whether to allow paths.
hr: Treba li dopustiti putanje.

en: Default Icon
hr: Zadana ikona

en: The icon to use by default
hr: Ikona koja se koristi po zadanome

en: Select image file
hr: Odaberi datoteku slike

en: Open
hr: Otvori

en: Image
hr: Slika

en: About
hr: O programu

en: Area where XApp status icons appear
hr: Područje gdje nastaje XApp ikona stanja

en: XApp Status Applet Factory
hr: Tvornica XApp apleta stanja

en: XApp Status Applet
hr: XApp aplet stanja
