linuxmint - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Favorites
ku: Hemî Favorî

en: Operation not supported
ku: Piştgiriya xebat nayê kirin

en: Icon size
ku: Meznahiya ikonê

en: The preferred icon size.
ku: Mezinatiya îkona bijartî

en: Icon
ku: Îkon

en: The string representing the icon.
ku: Rêya îkona tê temsîl kirin

en: Category
ku: Kategorî

en: The default category.
ku: Kategoriya  sereke

en: Actions
ku: Tevger

en: Applications
ku: Sepan

en: Categories
ku: Beş

en: Devices
ku: Cîhaz

en: Emblems
ku: Nîşan

en: Mime types
ku: Cureyên Mime

en: Places
ku: Cîh

en: Status
ku: Rewş

en: Other
ku: Wekî Din

en: Choose an icon
ku: Hilbijartina îkon

en: Search
ku: Lê bigere

en: Browse
ku: Gerîn

en: Loading...
ku: Tê barkirin...

en: Default
ku: Wekî heyî

en: Select
ku: Hilbijêre

en: Cancel
ku: Betal bike

en: Allow Paths
ku: Destûrê bide Paths

en: Whether to allow paths.
ku: Ma rê bidin rê.

en: Default Icon
ku: Îkona Standard

en: The icon to use by default
ku: Îkona ku ji hêla xwerû ve tê bikar anîn

en: Select image file
ku: Dosiya wêneyê hilbijêre

en: Open
ku: Veke

en: Image
ku: Wêne

en: About
ku: Der barê

en: Area where XApp status icons appear
ku: Qada ku îkonên rewşa XApp lê xuya dibin

en: XApp Status Applet Factory
ku: Rewşa Kargeha Aplikasyon a XApp

en: XApp Status Applet
ku: Aplikasyona Rewşê
