linuxmint - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Favorites
sk: Obľúbené položky

en: Operation not supported
sk: Operácia nie je podporovaná

en: Icon size
sk: Veľkosť ikony

en: The preferred icon size.
sk: Preferovaná veľkosť ikony.

en: Icon
sk: Ikona

en: The string representing the icon.
sk: Reťazec reprezentujúci ikonu.

en: Category
sk: Kategória

en: The default category.
sk: Predvolená kategória.

en: Actions
sk: Akcie

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Categories
sk: Kategórie

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Emblems
sk: Emblémy

en: Emoji
sk: Emotikony

en: Mime types
sk: Mime typy

en: Places
sk: Miesta

en: Other
sk: Ostatné

en: Choose an icon
sk: Výber ikony

en: Search
sk: Hľadať

en: Browse
sk: Prehliadať

en: Loading...
sk: Načítava sa…

en: Default
sk: Predvolená

en: Select
sk: Vybrať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Allow Paths
sk: Povoliť cesty

en: Whether to allow paths.
sk: Či povoliť cesty.

en: Default Icon
sk: Predvolená ikona

en: The icon to use by default
sk: Ikona použitá automaticky

en: Select image file
sk: Vybrať súbor obrázku

en: Open
sk: Otvoriť

en: Image
sk: Obrázok

en: About
sk: O aplikácii

en: Area where XApp status icons appear
sk: Miesto kde sa objaví ikona pre XApp status

en: XApp Status Applet Factory
sk: Výchozie nastavenie apletu XApp

en: XApp Status Applet
sk: Stavový aplet aplikácií XApp
