linuxmint - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Favorites
sl: Priljubljeni

en: Operation not supported
sl: Opravilo ni podprto

en: Icon size
sl: Velikost ikon

en: The preferred icon size.
sl: Željena velikost ikon.

en: Icon
sl: Ikona

en: The string representing the icon.
sl: Niz ki predstavlja ikono.

en: Category
sl: Kategorija

en: The default category.
sl: Privzeta kategorija

en: Actions
sl: Dejanja

en: Applications
sl: Aplikacije

en: Categories
sl: Kategorije

en: Devices
sl: Naprave

en: Emblems
sl: Emblemi

en: Emoji
sl: Čustveni simboli

en: Mime types
sl: Vrste MIME

en: Places
sl: Mesta

en: Other
sl: Drugo

en: Choose an icon
sl: Izberi ikono

en: Search
sl: Iskanje

en: Browse
sl: Brskaj

en: Loading...
sl: Nalaganje ...

en: Default
sl: Privzeto

en: Select
sl: Izberi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Allow Paths
sl: Dovoli Poti

en: Whether to allow paths.
sl: Ali želite dovoliti poti.

en: Default Icon
sl: Privzeta ikona

en: The icon to use by default
sl: Ikona, ki se bo uporabila privzeto

en: Select image file
sl: Izberi slikovno datoteko

en: Open
sl: Odpri

en: Image
sl: Slika

en: About
sl: O Programu

en: Area where XApp status icons appear
sl: Prostor, kjer se  pojavi statusna ikona  XApp

en: XApp Status Applet Factory
sl: Tovarna programčkov stanja XApp

en: XApp Status Applet
sl: Programček stanja XApp
