linuxmint - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
sr: Омиљено

en: Operation not supported
sr: Радња није подржана

en: Icon size
sr: Величина иконице

en: The preferred icon size.
sr: Жељена величина иконице.

en: Icon
sr: Иконица

en: The string representing the icon.
sr: Унос који представља иконицу.

en: Category
sr: Категорија

en: The default category.
sr: Подразумевана категорија.

en: Actions
sr: Радње

en: Applications
sr: Апликације

en: Categories
sr: Категорије

en: Devices
sr: Уређаји

en: Emblems
sr: Обележја

en: Emoji
sr: Смешкићи

en: Mime types
sr: Миме врсте

en: Places
sr: Локације

en: Status
sr: Стање

en: Other
sr: Остало

en: Choose an icon
sr: Изаберите икону

en: Search
sr: Претрага

en: Browse
sr: Погледај

en: Loading...
sr: Учитавање...

en: Default
sr: Подразумевано

en: Select
sr: Изаберите

en: Cancel
sr: Одустани

en: Allow Paths
sr: Дозволите путању

en: Whether to allow paths.
sr: Требало би дозволити путању.

en: Default Icon
sr: Подразумевана икона

en: The icon to use by default
sr: Иконица која се користи по подразумевано

en: Select image file
sr: Изаберите датотеку слике

en: Open
sr: Отвори

en: Image
sr: Слика

en: About
sr: О програму

en: Area where XApp status icons appear
sr: Подручје одакле потиче XApp иконица стања

en: XApp Status Applet Factory
sr: Фабрика „XApp“ програмчета стања

en: XApp Status Applet
sr: „XApp“ програмче стања
