linuxmint - en to uz translation catalogue (35 entries)

en: Favorites
uz: Sevimlilar

en: Operation not supported
uz: Amal qo‘llab-quvvatlanmaydi

en: Icon size
uz: Belgi o‘lchami

en: The preferred icon size.
uz: Tanlangan belgi o‘lchami.

en: Icon
uz: Belgi

en: The string representing the icon.
uz: Belgini ifodalovchi satr.

en: Category
uz: Turkum

en: The default category.
uz: Standart turkum.

en: Actions
uz: Amallar

en: Applications
uz: Ilovalar

en: Categories
uz: Turkumlar

en: Devices
uz: Qurilmalar

en: Emblems
uz: Emblemalar

en: Mime types
uz: MIME turlari

en: Places
uz: Joylar

en: Status
uz: Holat

en: Other
uz: Boshqa

en: Choose an icon
uz: Belgini tanlang

en: Search
uz: Qidirish

en: Browse
uz: Ko‘rib chiqish

en: Loading...
uz: Yuklanmoqda...

en: Default
uz: Standart

en: Select
uz: Tanlash

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Allow Paths
uz: Yoʻllarga ruxsat berish

en: Whether to allow paths.
uz: Yo‘llarga ruxsat berish yoki bermaslik.

en: Default Icon
uz: Standart belgi

en: The icon to use by default
uz: Standart bo‘yicha foydalanish uchun belgi

en: Select image file
uz: Rasm faylini tanlash

en: Open
uz: Ochish

en: Image
uz: Rasm

en: About
uz: Haqida

en: Area where XApp status icons appear
uz: XApp holati belgilari paydo bo‘ladigan hudud

en: XApp Status Applet Factory
uz: XApp holat appleti fabrikasi

en: XApp Status Applet
uz: XApp holat appleti
