linuxmint - en to af translation catalogue (32 entries)

en: Icon size
af: Ikoongrootte

en: The preferred icon size.
af: Die verkiesde ikoongrootte

en: Icon
af: Ikoon

en: The string representing the icon.
af: Die string wat die ikoon voorstel.

en: Category
af: Kategorie

en: The default category.
af: Die standaardkategorie.

en: Actions
af: Aksies

en: Applications
af: Programme

en: Categories
af: Kategorieë

en: Devices
af: Toestelle

en: Emblems
af: Embleme

en: Mime types
af: Mime tipes

en: Places
af: Plekke

en: Other
af: Ander

en: Choose an icon
af: Kies 'n ikoon

en: Search
af: Soektog

en: Browse
af: Bespeur

en: Loading...
af: Besig om te laai...

en: Default
af: Verstek

en: Select
af: Kies

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Allow Paths
af: laat paadjies toe

en: Whether to allow paths.
af: Of om paaie toe te laat of nie.

en: Default Icon
af: Verstek Ikoon

en: The icon to use by default
af: Die Ikoon om standaard te gebruik

en: Select image file
af: Kies beeldlêer

en: Open
af: Maak Oop

en: Image
af: Beeld

en: About
af: Oor

en: Area where XApp status icons appear
af: Gebied waar XApp-statusikone verskyn

en: XApp Status Applet Factory
af: XApp-statusapplet-fabriek

en: XApp Status Applet
af: XApp-statusapplet
