linuxmint - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
lv: Izlase

en: Operation not supported
lv: Darbība netiek atbalstīta

en: Icon size
lv: Ikonas lielums

en: The preferred icon size.
lv: Vēlamais ikonas lielums.

en: Icon
lv: Ikona

en: The string representing the icon.
lv: Virkne, kas attēlo ikonu.

en: Category
lv: Kategorija

en: The default category.
lv: Noklusējuma kategorija.

en: Actions
lv: Darbības

en: Applications
lv: Lietojumprogrammas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Devices
lv: Ierīces

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emoji
lv: Emocijzīme

en: Mime types
lv: Mime tipi

en: Places
lv: Vietas

en: Status
lv: Statuss

en: Other
lv: Cits

en: Choose an icon
lv: Izvēlieties ikonu

en: Search
lv: Meklēt

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Allow Paths
lv: Atļaut ceļus

en: Whether to allow paths.
lv: Vai ļaut ceļus.

en: Default Icon
lv: Noklusējuma ikona

en: The icon to use by default
lv: Ikona, ko izmantot pēc noklusējuma

en: Select image file
lv: Izvēlies attēla failu

en: Open
lv: Atvērt

en: Image
lv: Attēls

en: About
lv: Par

en: Area where XApp status icons appear
lv: Apgabals, kurā tiek rādītas xApp statusa ikonas

en: XApp Status Applet Factory
lv: XApp statusa sīklietotnes fabrika

en: XApp Status Applet
lv: XApp statusa sīklietotne
