linuxmint - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
bg: Любими

en: Operation not supported
bg: Действието не се поддържа

en: Icon size
bg: Размер на иконите

en: The preferred icon size.
bg: Предпочитан размер на иконките.

en: Icon
bg: Иконка

en: The string representing the icon.
bg: Реда представящ иконката.

en: Category
bg: Категория

en: The default category.
bg: Категория по подразбиране.

en: Actions
bg: Действия

en: Applications
bg: Приложения

en: Categories
bg: Категории

en: Devices
bg: Устройства

en: Emblems
bg: Емблеми

en: Emoji
bg: Емоджи

en: Mime types
bg: Mime типове

en: Places
bg: Места

en: Status
bg: Състояние

en: Other
bg: Други

en: Choose an icon
bg: Избор на иконка

en: Search
bg: Търсене

en: Browse
bg: Преглед

en: Loading...
bg: Зареждане...

en: Default
bg: Подразбиране

en: Select
bg: Избери

en: Cancel
bg: Отказ

en: Allow Paths
bg: Разреши път

en: Whether to allow paths.
bg: Дали да се резреши път.

en: Default Icon
bg: Икона по подразбиране

en: The icon to use by default
bg: Иконка която ще се използва по подразбиране

en: Select image file
bg: Избор на файл с изображение

en: Open
bg: Отвори

en: Image
bg: Образ

en: About
bg: Относно

en: Area where XApp status icons appear
bg: Зона където Xapp иконката за състояние ще се показва

en: XApp Status Applet Factory
bg: Съставяне на Xapp аплет на състоянието

en: XApp Status Applet
bg: Xapp аплет на състоянието
