linuxmint - en to ckb translation catalogue (13 entries)

en: Icon size
ckb: قەبارەی وێنۆچکە

en: Icon
ckb: وێنۆچکە

en: Category
ckb: هاوپۆل

en: Categories
ckb: هاوپۆله‌كان

en: Emoji
ckb: بیچم

en: Choose an icon
ckb: وێنۆچکەیەک هەڵبژێرە

en: Search
ckb: گه‌ڕان

en: Loading...
ckb: باردەکا...

en: Default Icon
ckb: وێنۆچکەی بنەڕەت

en: Select image file
ckb: پەڕگەیەکی وێنەیی دیاری بکە

en: Open
ckb: کردنەوە

en: Image
ckb: وێنە

en: About
ckb: دەربارە
