linuxmint - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Operation not supported
lt: Operacija nepalaikoma

en: Icon size
lt: Piktogramų dydis

en: The preferred icon size.
lt: Pageidaujamas piktogramų dydis.

en: Icon
lt: Piktograma

en: The string representing the icon.
lt: Eilutė, atvaizduojanti piktogramą.

en: Category
lt: Kategorija

en: The default category.
lt: Numatytoji kategorija

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Applications
lt: Programos

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emoji
lt: Jaustukai

en: Mime types
lt: Mime tipai

en: Places
lt: Vietos

en: Status
lt: Būsena

en: Other
lt: Kita

en: Choose an icon
lt: Pasirinkite piktogramą

en: Search
lt: Ieškoti

en: Browse
lt: Naršyti

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Default
lt: Numatytoji

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Allow Paths
lt: Leisti adresus

en: Whether to allow paths.
lt: Ar leisti adresus

en: Default Icon
lt: Numatytoji piktograma

en: The icon to use by default
lt: Piktograma, kurią naudoti pagal numatymą

en: Select image file
lt: Pasirinkite paveikslėlio failą

en: Open
lt: Atidaryti

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: About
lt: Apie

en: Area where XApp status icons appear
lt: Sritis, kurioje atsiras XApp būsenos piktogramos

en: XApp Status Applet Factory
lt: XApp būsenos įskiepio gamykla

en: XApp Status Applet
lt: XApp būsenos įskiepis
