xarchiver - en to hr translation catalogue (187 entries)

en: 
    Name:
hr: 
    Ime:

en: "%s" is already open!
hr: "%s" je već otvoren!

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
hr[0]: %d direktorij %s (%s)
hr[1]: %d direktoriji %s (%s)
hr[2]: %d direktorija %s (%s)

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
hr[0]: %d datoteka %s (%s
hr[1]: %d datoteke %s (%s)
hr[2]: %d datoteka %s (%s)

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
hr: <span weight='bold' size='larger'>Unesite lozinku za:</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
hr: <span weight='bold' size='larger'>POtrebna lozinka za:</span>

en: <th>Files:</th>
hr: <th>Datoteke:</th>

en: <th>Size:</th>
hr: <th>Veličina:</th>

en: A GTK+ only lightweight archive manager
hr: GTK+ lagani upravitelj arhivama

en: A_dd
hr: D_odaj

en: Add files
hr: Dodaj datoteke

en: Adding files to archive, please wait...
hr: Unosim datoteke u arhivu,molim pričekajte...

en: Adding to archive:
hr: Dodajem u arhivu:

en: Advanced
hr: Napredno

en: All files
hr: Sve datoteke

en: An error occurred while accessing the archive:
hr: Došlo je do greške kod pristupanja arhivi:

en: An error occurred!
hr: Došlo je do greške!

en: Archive
hr: Arhiva

en: Archive Properties
hr: Svojstva arhive

en: Archive format is not recognized!
hr: Format arhive nije prepoznat!

en: Archive manager
hr: Upravitelj arhivama

en: Archive tree
hr: Stablo arhive

en: Archive type:
hr: Tip arhive:

en: Are you sure you want to do this?
hr: Jeste li sigurni da to želite učiniti?

en: Attributes
hr: Atributi

en: Back
hr: Natrag

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Can't add files to the archive:
hr: Ne mogu dodati datoteke u arhivu

en: Can't allocate memory for the archive structure:
hr: Ne mogu dodjeliti memoriju za strukturu arhive:

en: Can't create a new archive:
hr: Ne mogu napraviti novu arhivu:

en: Can't create temporary directory:
hr: Ne mogu napraviti privremeni direktorij

en: Can't extract files from the archive:
hr: Ne mogu raspakirati datoteke iz arhive:

en: Can't open RPM file %s:
hr: Ne mogu otvoriti RPM datoteku %s:

en: Can't open file "%s":
hr: Ne mogu otvoriti datoteku "%s":

en: Can't perform extraction!
hr: Ne mogu raspakirati!

en: Can't read data from file:
hr: Ne mogu čitati podatke sa datoteke

en: Can't write the sfx module to the archive:
hr: Ne mogu upisati sfx modul u arhivu:

en: Cancel current operation
hr: Otkaži trenutnu operaciju

en: Choose the application to use
hr: Izaberi program za uporabu

en: Choose the archive type to create
hr: Izaberi tip arhive za napraviti

en: Choose the directory to use
hr: Izaberi direktorij za uporabu

en: Close archive
hr: Zatvori arhivu

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Comment:
hr: Komentar:

en: Compressed
hr: Zbijeno

en: Compressed   size:
hr: Zbijena veličina:

en: Compressed size:
hr: Zbijena veličina:

en: Compression
hr: Zbijanje

en: Compression ratio
hr: Razina kompresije

en: Compression ratio:
hr: Razina kompresije:

en: Confirm deletion of files
hr: Potvrdi brisanje datoteka

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Cr_eate
hr: Na_pravi

en: Create a new archive
hr: Napravi novu arhivu

en: Cut
hr: Izreži

en: Date
hr: Datum

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete files after adding
hr: Izbriši datoteke nakon dodavanja

en: Dese_lect all
hr: Poniš_ti sav odabir

en: Do you really want to cancel?
hr: Želite li doista odustati?

en: Encrypted:
hr: Kodiranoi:

en: Encryption
hr: Kodiranje

en: Enter passwo_rd
hr: Unesi lozin_ku

en: Extract
hr: Raspakiraj

en: Extract files
hr: Raspakiraj datoteke

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
hr: Raspakiraj samo one datoteke koje već postoje na disku i koje su novije od kopija na disku

en: Extract to:
hr: Raspakiraj u:

en: Extracting files from archive, please wait...
hr: Raspakiram datoteke iz arhiva,molim pričekajte

en: Extracting from archive:
hr: Raspakiram iz arhive:

en: Failed to launch the application!
hr: Neuspjelo pokretanje programa!

en: File Paths
hr: Staze datoteke

en: Filename
hr: Ime datoteke

en: Files
hr: Datoteke

en: Files:
hr: Datoteke:

en: Files:%*s%s
hr: Datoteke:%*s%s

en: Forward
hr: Naprijed

en: From File
hr: Iz datoteke

en: Group
hr: Grupa

en: Icons size (requires restart)
hr: Veličina ikona (potreno je ponovno pokretanje)

en: Include subdirectories
hr: Uključi poddirektorije

en: Location:
hr: Lokacija:

en: Method
hr: Metoda

en: Modified on:
hr: Izmjenjeno u:

en: Name:
hr: Ime:

en: No
hr: Ne

en: Number of files:
hr: Broj datoteka:

en: Number of files:
hr: Broj datoteka:

en: Only archives
hr: Samo arhive

en: Open <i>%s</i> with:
hr: Otvori <i>%s</i> pomoću:

en: Open With
hr: Otvori pomoću

en: Open a text file
hr: Otvori tekst datoteku

en: Open an archive
hr: Otvori arhivu

en: Open image files with:
hr: Otvori slikovne datoteke pomoću:

en: Open text files with:
hr: Otvori tekst datoteke pomoću:

en: Open the selected files with
hr: Otvori odabrane datoteke pomoću

en: Opening archive, please wait...
hr: Otvaram arhivu,molim pričekajte...

en: Operation aborted!
hr: Operacija prekinuta!

en: Options
hr: Opcije

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Owner/Group
hr: Vlasnik/grupa

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Path
hr: Putanja

en: Path:
hr: Putanja:

en: Pattern:
hr: Uzorak:

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Please enter it!
hr: Unesite je!

en: Please enter the extraction path.
hr: Unesite putanju raspakiranja.

en: Please enter the password.
hr: Molim unesite lozinku.

en: Please fill the "Extract to" field!
hr: Molim ispunite "Raspakiraj u" polje!

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
hr: Molim odite u Osobitosti>Napredno i postavite ga.

en: Please report bugs to <%s>.
hr: Prijavite probleme <%s>.

en: Please select the 7zCon.sfx module
hr: Molim odaberite 7zCon.sfx modul

en: Please select the archives you want to extract
hr: Molim odaberite arhive koje želite raspakirati

en: Please select the destination directory
hr: Molim odredite odredišni direktorij

en: Points to
hr: Usmjeren ka

en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Preferred archive format
hr: Željeni format arhive

en: Preferred temp directory:
hr: Željeni privremeni direktorij:

en: Print the archive content as HTML
hr: Ispis sadržaja arhive kao HTML

en: Print the archive content as text
hr: Ispis sadržaja arhive kao tekst

en: Re_name
hr: Pre_imenuj

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Root
hr: Korijen

en: Save the archive as
hr: Spremi arhivu kao

en: Save the self-extracting archive as
hr: Spremi samoraspakirajuću arhivu kao:

en: Save window geometry
hr: Spremi geometriju prozora

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
hr: Odaberi "Novi" za stvaranje ili "Otvori"za otvaranje arhive

en: Select _all
hr: Odaberi _sve

en: Select _by pattern
hr: Odaberi _po uzorku

en: Select an application
hr: Odabri program

en: Select by Pattern
hr: Odaberi po uzorku

en: Selected files
hr: Odabrane datoteke

en: Selection
hr: Odabir

en: Show archive location bar
hr: Pokaži lokacijsku traku arhive

en: Size
hr: Veličina

en: Some errors occurred:
hr: Došlo je do grešaka:

en: Sorry, I could not perform the operation!
hr: Oprostite,ne mogu izvršiti operaciju!

en: Sorry, this archive format is not supported:
hr: Oprostite,ovaj format arhive nije podržan:

en: Sort archive by filename
hr: Složi arhive po imenu datoteke

en: Testing archive, please wait...
hr: Testiram arhivu,molim pričekajte...

en: The archive "%s" already exists!
hr: Arhiva "%s" već postoji!

en: The archiver doesn't support this feature!
hr: Arhiver ne podržava ovu značajku!

en: This archive is encrypted!
hr: Ova arhiva je kodirana!

en: Time
hr: Vrijeme

en: Total Progress:
hr: Ukupni napredak:

en: Touch files
hr: Touch datoteke

en: Type:
hr: Tip:

en: Uncompressed size:
hr: Nezbijena veličina:

en: Uncompressed size:
hr: Nezbijena veličina:

en: Up
hr: Gore

en: Update existing files
hr: Dopuni postojeće datoteke

en: Use a custom command:
hr: Koristi prilagođenu naredbu

en: Version
hr: Verzija

en: View
hr: Pogled

en: Web browser to use:
hr: Preglednik za uporabu:

en: Window
hr: Prozor

en: Yes
hr: Da

en: You are about to delete entries from the archive.
hr: Izbrisati ćete unose iz arhive

en: You didn't set which browser to use!
hr: Niste postavili koji preglednik koristiti!

en: You didn't set which program to use for opening this file!
hr: Niste postavili koji program koristiti za otvaranje ove datoteke!

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
hr: Nemate dozvole za raspakiranje datoteka u direktorij "%s".

en: You haven't added any of them!
hr: Niste dodali ni jedan od njih!

en: You haven't selected any files to add!
hr: Niste izabrali datoteke za dodavanje!

en: You missed the archive name!
hr: Pogriješili ste ime arhive!

en: You missed the password!
hr: Pogriješili ste lozinku!

en: You missed where to extract the files!
hr: Pogriješili ste gdje raspakirati datoteke!

en: _Add
hr: _Dodaj

en: _Archive
hr: _Arhiva

en: _Contents
hr: _Sadržaj

en: _Extract
hr: _Raspakiraj

en: _HTML file
hr: _HTML daotteka

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _List as
hr: _Listaj kao

en: _Password:
hr: _Lozinka:

en: _Preferences
hr: _Osobitosti

en: _Properties
hr: _Svojstva

en: _Select
hr: _Odaberi

en: _Text file
hr: _Tekst datoteka

en: choose...
hr: izaberi...

en: example: *.txt; ac*
hr: primjer: *.txt; ac*

en: large
hr: velike

en: selected
hr: odabrano

en: small
hr: male

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command-line options.
hr: xarchiver: %s
    Probaj xarchiver --help da biste vidjeli sve dostupne opcije naredbenog retka.

en: |Size
hr: |Veličina
