xarchiver 0.5.4 - en to lt translation catalogue (308 entries)

en: 
    Name:
lt: 
    Pavadinimas:

en: "%s" is already open!
lt: „%s“ jau yra atvertas!

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
lt[0]: %d katalogas %s (%s)
lt[1]: %d katalogai %s (%s)
lt[2]: %d katalogų %s (%s)

en: %d file | %d files
lt[0]: %d failas
lt[1]: %d failai
lt[2]: %d failų

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
lt[0]: %d failas %s (%s)
lt[1]: %d failai %s (%s)
lt[2]: %d failų %s (%s)

en: %hu is least compression
    %hu is default compression
    %hu is best compression
lt: %hu yra mažiausias glaudinimas
    %hu yra numatytasis glaudinimas
    %hu yra geriausias glaudinimas

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
lt: <span weight='bold' size='larger'>Įveskite slaptažodį, skirtą:</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
lt: <span weight='bold' size='larger'>Reikalingas slaptažodis, skirtas:</span>

en: <th>Files:</th>
lt: <th>Failai:</th>

en: <th>Size:</th>
lt: <th>Dydis:</th>

en: A GTK+ only lightweight archive manager
lt: Tik GTK+ supaprastinta archyvų tvarkytuvė

en: A_ction
lt: _Veiksmas

en: A_dd
lt: _Pridėti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Add
lt: Pridėti

en: Add files
lt: Pridėti failus

en: Add the given files by asking the name of
                                         the archive and quit
lt: Pridėti nurodytus failus, užklausiant
                                             archyvo pavadinimą, ir išeiti

en: Add to archive by asking which files and
                                         quit
lt: Pridėti į archyvą, užklausiant kuriuos
                                             failus, ir išeiti

en: Adding files to archive, please wait...
lt: Failai pridedami į archyvą, prašome palaukti...

en: Adding to archive:
lt: Pridedama į archyvą:

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Advanced incremental search (requires restart)
lt: Išplėstinė prieauginė paieška (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: All files
lt: Visi failai

en: Allow subdirs with clipboard and drag-and-drop
lt: Leisti pakatalogius, kai naudojama iškarpinė ar vilkimas

en: An error occurred while accessing the archive:
lt: Gaunant prieigą prie failo, įvyko klaida:

en: An error occurred!
lt: Įvyko klaida!

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archive Properties
lt: Archyvo savybės

en: Archive _comment
lt: Archyvo _komentaras

en: Archive content:
lt: Archyvo turinys:

en: Archive format is not recognized!
lt: Neatpažintas archyvo formatas!

en: Archive manager
lt: Archyvų tvarkytuvė

en: Archive tree
lt: Archyvo medis

en: Archive tree nodes already expand when the node name is selected by mouse click or keyboard shortcut.
lt: Archyvo medžio mazgai jau išsiplečia, kai mazgo pavadinimas yra pažymimas spustelėjant pėle ar naudojant spartųjį klavišą

en: Archive type:
lt: Archyvo tipas:

en: Archiver executable:
lt: Archyvavimo programos vykdomasis:

en: Archiver output
lt: Archyvavimo programos išvestis

en: Are you sure you want to do this?
lt: Ar tikrai norite tai atlikti?

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Automatically expand archive tree nodes on selection
lt: Pažymint, automatiškai išplėsti archyvo medžio mazgus

en: Back
lt: Atgal

en: Browse
lt: Naršyti

en: Can't add files to the archive:
lt: Nepavyksta pridėti failų į archyvą:

en: Can't allocate memory for the archive structure!
lt: Nepavyksta paskirstyti atminties archyvo struktūrai!

en: Can't allocate memory for the archive structure:
lt: Nepavyksta paskirstyti atminties archyvo struktūrai:

en: Can't convert the archive to self-extracting:
lt: Nepavyksta konvertuoti archyvą į savarankiškai išsiskleidžiantį:

en: Can't create a new archive:
lt: Nepavyksta sukurti naują archyvą:

en: Can't create directory!
lt: Nepavyksta sukurti katalogo!

en: Can't create temporary directory:
lt: Nepavyksta sukurti laikinąjį katalogą:

en: Can't extract files from the archive:
lt: Nepavyksta išskleisti failus iš archyvo:

en: Can't fseek in file:
lt: Nepavyksta faile įvykdyti fseek:

en: Can't fseek to position 104:
lt: Nepavyksta atlikti fseek į poziciją 104:

en: Can't multi-extract archives:
lt: Nepavyko atlikti daugybinių išskleidimų iš archyvų:

en: Can't open RPM file %s:
lt: Nepavyksta atveri RPM failą %s:

en: Can't open file "%s":
lt: Nepavyksta atverti failo „%s“:

en: Can't open the archive!
lt: Nepavyksta atverti archyvo!

en: Can't perform extraction!
lt: Nepavyksta atlikti išskleidimą!

en: Can't perform this action:
lt: Nepavyksta atlikti šį veiksmą:

en: Can't read data from file:
lt: Nepavyksta perskaityti duomenų iš failo:

en: Can't run the archiver executable:
lt: Nepavyksta paleisti archyvavimo programos vykdomojo:

en: Can't write the sfx module to the archive:
lt: Nepavyksta į archyvą įrašyti sfx modulį:

en: Cancel current operation
lt: Atsisakyti esamos operacijos

en: Check Type
lt: Tikrinimo tipas

en: Checksum
lt: Kontrolinė suma

en: Choose the application to use
lt: Pasirinkite programą, kurią naudoti

en: Choose the archive type to create
lt: Pasirinkite kuriamo archyvo tipą

en: Choose the directory to use
lt: Pasirinkite katalogą, kurį naudoti

en: Close archive
lt: Užverti archyvą

en: Cmd-line outp_ut
lt: Komandų ei_lutės išvestis

en: Command
lt: Komanda

en: Command-line output is captured and can be reviewed, but this consumes additional memory
lt: Komandų eilutės išvestis yra registruojama ir gali būti peržiūrėta, bet tai naudoja papildomos atminties

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Compressed
lt: Suglaudintas

en: Compressed   size:
lt: Suglaudinto   dydis:

en: Compressed size:
lt: Suglaudinto dydis:

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Compression ratio
lt: Glaudinimo koeficientas

en: Compression ratio:
lt: Glaudinimo koeficientas:

en: Confirm deletion of files
lt: Tvirtinti failų ištrynimą

en: Converting archive, please wait...
lt: Konvertuojamas archyvas, prašome palaukti...

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Cr_eate
lt: _Sukurti

en: Create a new archive
lt: Sukurti naują archyvą

en: Create a solid archive
lt: Sukurti vientisą archyvą

en: Create, extract and modify archives
lt: Kurti, išskleisti ir modifikuoti archyvus

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Data Frames/Skippable Frames
lt: Duomenų kadras/Praleidžiami kadrai

en: Date
lt: Data

en: Default custom command:
lt: Numatytoji pasirinktinė komanda:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete files after adding
lt: Pridėjus, ištrinti failus

en: Deleting files from archive, please wait...
lt: Iš archyvo ištrinami failai, prašome palaukti...

en: Dese_lect all
lt: Panaikint_i visų žymėjimą

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Do you really want to cancel?
lt: Ar tikrai norite atsisakyti?

en: Do you want to overwrite it?
lt: Ar tikrai norite jį perrašyti?

en: Doing so will probably corrupt your archive!
lt: Tai atlikus, jūsų archyvas, tikriausiai, bus sugadintas!

en: Edit
lt: Taisyti

en: Encrypted:
lt: Šifruotas:

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: Ensure a containing directory
lt: Užtikrinti vidinį katalogą

en: Ensure that the contents of the extracted archive is always in a containing directory
lt: Užtikrinti, kad išskleisto archyvo turinys visada būtų vidiniame kataloge

en: Enter passwo_rd
lt: Į_veskite slaptažodį

en: Even if other, perhaps more powerful programs are installed to handle zip archives, the traditional "unzip" and "zip" will still be used
lt: Net jeigu yra įdiegtos kitos galimai galingesnės zip archyvų apdorojimo programos, bus vis tiek naudojami tradiciniai „unzip“ ir „zip“

en: Extract
lt: Išskleisti

en: Extract archive by asking the extraction
                                         directory and quit
lt: Išskleisti, užklausiant archyvo
                                             katalogą ir išeiti

en: Extract archive to a containing directory
                                         and quit
lt: Išskleisti archyvą į vidinį katalogą
                                             ir išeiti

en: Extract archive to the destination
                                         directory and quit
lt: Išskleisti archyvą į paskirties
                                             katalogą ir išeiti

en: Extract files
lt: Išskleisti failus

en: Extract multiple archives by asking the
                                         extraction directory and quit
lt: Išskleisti kelis archyvus, klausiant
                                             paskirties katalogą ir išeiti

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
lt: Išskleisti tik tuos failus, kurie jau yra diske ir kurie yra naujesni nei disko kopijos

en: Extract to directories with archive names
lt: Išskleisti į katalogus su archyvų pavadinimais

en: Extract to:
lt: Išskleisti į:

en: Extract with full path
lt: Išskleisti su pilnu keliu

en: Extracting "%s"...
lt: Išskleidžiamas „%s“...

en: Extracting files from archive, please wait...
lt: Failai išskleidžiami iš archyvo, prašome palaukti...

en: Extracting from archive:
lt: Išskleidžiama iš archyvo:

en: Failed to launch the application!
lt: Nepavyko paleisti programos!

en: File Paths
lt: Failų keliai

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Files
lt: Failai

en: Files with absolute pathnames cannot be deleted!
lt: Failai su absoliučiais kelio pavadinimais negali būti ištrinti!

en: Files:
lt: Failai:

en: Files:%*s%s
lt: Failai:%*s%s

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Freshen existing files only
lt: Atnaujinti tik esamus failus

en: From File
lt: Iš failo

en: Group
lt: Grupė

en: Icons size (requires restart)
lt: Piktogramų dydis (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: If checked the archive comment is shown after the archive is loaded
lt: Jei pažymėta, įkėlus archyvą, bus rodomas archyvo komentaras

en: If you install "xdg-open" from the "xdg-utils" package, each file will be opened with its default application.
lt: Jei įsidiegsite „xdg-open“ iš „xdg-utils“ paketo, tuomet kiekvienas failas bus atveriamas naudojant jo numatytąją programą.

en: In a solid archive the files are grouped together resulting in a better compression ratio
lt: Vientisame archyve failai yra sugrupuoti kartu ir tai užtikrina geresnį glaudinimo koeficientą

en: Include subdirectories
lt: Įtraukti pakatalogius

en: Location:
lt: Vieta:

en: Maintained by
lt: Prižiūri

en: Make SF_X
lt: Padaryti _SFX

en: Method
lt: Metodas

en: Modified on:
lt: Keistas:

en: Multi-Extract
lt: Daugybinis išskleidimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: New
lt: Naujas

en: No
lt: Ne

en: No compression
lt: Be glaudinimo

en: Nullsoft Installer
lt: Nullsoft diegimo programa

en: Number of files:
lt: Failų skaičius:

en: Number of files:
lt: Failų skaičius:

en: Occupancy
lt: Užėmimas

en: Only archives
lt: Tik archyvai

en: Open
lt: Atverti

en: Open <i>%s</i> with:
lt: Atverti <i>%s</i> naudojant:

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: Open a text file
lt: Atverti tekstinį failą

en: Open an archive
lt: Atverti archyvą

en: Open archive files with:
lt: Atverti archyvų failus naudojant:

en: Open image files with:
lt: Atverti paveikslų failus naudojant:

en: Open text files with:
lt: Atverti tekstinius failus naudojant:

en: Open the selected files with
lt: Atverti pasirinktus failus naudojant

en: Opening archive, please wait...
lt: Atveriamas archyvas, prašome palaukti...

en: Opening archive:
lt: Atveriamas archyvas:

en: Operation aborted!
lt: Operacija nutraukta!

en: Options
lt: Parametrai

en: Original Size
lt: Pradinis dydis

en: Overwrite existing files
lt: Perrašyti esamus failus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner/Group
lt: Savininkas/Grupė

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste
lt: Įdėti

en: Path
lt: Kelias

en: Path:
lt: Kelias:

en: Pattern:
lt: Šablonas:

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Please check the 'Store archiver output' option to see it.
lt: Norėdami tai pamatyti, pažymėkite parametrą „Saugoti archyvavimo programos išvestį“.

en: Please enter it!
lt: Įveskite jį!

en: Please enter the extraction path.
lt: Prašome įvesti išskleidimo kelią.

en: Please enter the password.
lt: Prašome įvesti slaptažodį.

en: Please fill the "Extract to" field!
lt: Prašome užpildyti lauką „Išskleisti į“!

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
lt: Prašome pereiti į Nuostatos->Išplėstiniai ir jį nustatyti.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Prašome apie klaidas pranešti <%s>.

en: Please select the 7zCon.sfx module
lt: Prašome pasirinkti 7zCon.sfx modulį

en: Please select the archives you want to extract
lt: Pasirinkite archyvus, kuriuos norite išskleisti

en: Please select the destination directory
lt: Pasirinkite paskirties katalogą

en: Please wait...
lt: Palaukite...

en: Points to
lt: Nurodo į

en: Prefer unzip for zip files (requires restart)
lt: Apdorojant zip failus teikti pirmenybę unzip (reikalauja paleidimo iš naujo)

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Preferred archive format
lt: Pageidaujamas archyvo formatas

en: Preferred extraction directory:
lt: Pageidaujamas išskleidimo katalogas:

en: Preferred temp directory:
lt: Pageidaujamas laikinasis katalogas:

en: Print the archive content as HTML
lt: Išvesti archyvo turinį kaip HTML

en: Print the archive content as text
lt: Išvesti archyvo turinį kaip tekstą

en: Ratio
lt: Koeficientas

en: Re_name
lt: Per_vadinti

en: Reloading archive, please wait...
lt: Archyvas įkeliamas iš naujo, palaukite...

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Root
lt: Šaknis

en: Save the archive as
lt: Įrašyti archyvą kaip

en: Save the self-extracting archive as
lt: Įrašyti savarankiškai išsiskleidžiantį archyvą kaip

en: Save window geometry
lt: Įrašyti lango geometriją

en: Saving
lt: Įrašoma

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
lt: Norėdami sukurti, pasirinkite „Naujas“ arba norėdami atverti archyvą, pasirinkite „Atverti“

en: Select _all
lt: Žymėti _visus

en: Select _by pattern
lt: Žymėti _pagal šabloną

en: Select an application
lt: Pasirinkti programą

en: Select by Pattern
lt: Žymėti pagal šabloną

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Selection
lt: Žymėjimas

en: Show archive comment
lt: Rodyti archyvo komentarą

en: Show archive location bar
lt: Rodyti archyvo vietos juostą

en: Show archive tree sidebar
lt: Rodyti archyvo medžio šoninę juostą

en: Show command
lt: Rodyti komandą

en: Show found command-line programs to be
                                         used and exit
lt: Rodyti rastas komandų eilutės prog-
                                             ramas, kurios bus naudojamos ir išeiti

en: Show toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: Show version and exit
lt: Rodyti versiją ir išeiti

en: Size
lt: Dydis

en: Some errors occurred:
lt: Atsirado kai kurios klaidos:

en: Sorry, I could not perform the operation!
lt: Atleiskite, nepavyko atlikti operacijos!

en: Sorry, this archive format is not supported:
lt: Atleiskite, šis archyvo formatas yra nepalaikomas:

en: Sort archive by filename
lt: Rikiuoti archyvą pagal failo pavadinimą

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Store archiver output
lt: Saugoti archyvavimo programos išvestį

en: Streams/Blocks/Padding
lt: Srautai/Blokai/Užpildas

en: Test result:
lt: Išbandymo rezultatas:

en: Testing archive, please wait...
lt: Išbandomas archyvas, prašome palaukti...

en: The archive "%s" already exists!
lt: Archyvas „%s“ jau yra!

en: The archive is okay.
lt: Archyvas yra geras.

en: The archive's complete directory structure is recreated in the extraction directory
lt: Visa archyvo katalogo struktūra bus atkurta išskleidimo kataloge

en: The archive's directory structure is not recreated; all files are placed in the extraction directory
lt: Archyvo katalogo struktūra nebus atkurta; visi failai bus patalpinti išskleidimo kataloge

en: The archive's directory structure is recreated in the extraction directory, but with the parent directories of the selected files removed
lt: Archyvo katalogo struktūra bus atkurta išskleidimo kataloge, bet su pašalintais viršesniais pažymėtų failų katalogais

en: The archiver doesn't support compression of directories or multiple files!
lt: Archyvavimo programa nepalaiko kelių failų katalogų glaudinimo!

en: The archiver doesn't support this feature!
lt: Archyvavimo programa nepalaiko šios ypatybės!

en: The archiver lacks necessary support for password protected decryption!
lt: Archyvavimo programai trūksta reikiamo palaikymo, skirto slaptažodžiu apsaugotam iššifravimui!

en: The filename column is sorted after loading the archive
lt: Failo pavadinimo stulpelis yra surikiuojamas po archyvo įkėlimo

en: The incremental search is also performed within filenames rather than just at the beginning of them
lt: Prieauginė paieška atlieka raktinio žodžio paiešką failų pavadinimų viduje, o ne tik jų pradžioje

en: The proper archiver for "%s" is not installed!
lt: Nėra įdiegta tinkama archyvavimo programa, skirta „%s“!

en: This archive is encrypted!
lt: Archyvas yra užšifruotas!

en: This is Xarchiver's LED status. When it's flashing Xarchiver is busy.
lt: Tai yra Xarchiver indikatorius. Kai jis mirksi, programa Xarchiver yra užimta.

en: This option includes the subdirectories when you add files from the clipboard or with drag-and-drop
lt: Šis parametras, velkant failus ar pridedant juos iš iškarpinės, įtraukia ir pakatalogius

en: This option performs the same function as the freshen one, extracting files that are newer than those with the same name on disk, and in addition it extracts those files that do not already exist on disk
lt: Šis parametras atlieka tą pačią funkciją kaip ir atnaujinimas, išskleisdamas failus, kurie yra naujesni nei diske esantys failai tokiu pačiu pavadinimu, ir papildomai išskleidžia tuos failus, kurių diske nėra

en: This option will add any new files and update any files which are already in the archive but older there
lt: Šis parametras pridės bet kokius naujus failus ir atnaujins bet kokius failus, kurie jau yra archyve, tačiau yra senesni

en: This option will only add files which are already in the archive but older there; unlike the update option it will not add any new files
lt: Šis parametras pridės tik failus, kurie jau yra archyve, tačiau yra jame senesni; kitaip nei atnaujinimo parametras, šiuo atveju nebus pridėti jokie nauji failai

en: Time
lt: Laikas

en: Total Progress:
lt: Bendra eiga:

en: Touch files
lt: Failų keitimo laikas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Uncompressed size:
lt: Nesuglaudinto dydis:

en: Uncompressed size:
lt: Nesuglaudinto dydis:

en: Unknown compression type!
lt: Nežinomas glaudinimo tipas!

en: Uns_ort
lt: Neri_kiuoti

en: Unsupported binary format!
lt: Nepalaikomas dvejetainės formatas!

en: Up
lt: Aukštyn

en: Update existing files
lt: Atnaujinti esamus failus

en: Update existing files and add new ones
lt: Atnaujinti esamus failus ir pridėti naujų

en: Use a custom command:
lt: Naudoti pasirinktinę komandą:

en: Version
lt: Versija

en: View
lt: Rodyti

en: Web browser to use:
lt: Naudojama saityno naršyklė:

en: When this option is used, the modification times of the files will be the times of extraction instead of the times recorded in the archive
lt: Naudojant šį parametrą, kaip failų keitimo laikas bus naudojamas išskleidimo laikas, o ne archyve įrašytas laikas

en: Will not handle files with wildcard characters!
lt: Failai su pakaitos simboliais nebus apdoroti!

en: Window
lt: Langas

en: With full path
lt: Su pilnu keliu

en: Without any path
lt: Be jokio kelio

en: Without parent path
lt: Be viršesnio kelio

en: Yes
lt: Taip

en: You are about to delete entries from the archive.
lt: Jūs ketinate ištrinti įrašus iš archyvo.

en: You can drop either archives to open or files to add. It is not possible to do both at the same time.
lt: Jūs galite arba vilkti archyvus, kad jie būtų atverti, arba vilkti failus, kad jie būtų pridėti. Neįmanoma vienu metu atlikti šių dviejų veiksmų.

en: You can't add content to this archive type!
lt: Jūs negalite pridėti turinį į šį archyvo tipą!

en: You didn't set which browser to use!
lt: Jūs nesate nustatę, kurią naršyklę naudoti!

en: You didn't set which program to use for opening this file!
lt: Jūs nesate nustatę, kurią programą naudoti, norint atverti šį failą!

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
lt: Jūs neturite tinkamų leidimų, kad išskleistumėte failus į katalogą „%s“.

en: You haven't added any of them!
lt: Jūs nepridėjote nei vieno iš jų!

en: You haven't selected any files to add!
lt: Jūs nepasirinkote jokių pridedamų failų!

en: You missed the archive name!
lt: Jūs nenurodėte archyvo pavadinimo!

en: You missed the password!
lt: Jūs nenurodėte slaptažodžio!

en: You missed where to extract the files!
lt: Jūs nenurodėte kur išskleisti failus!

en: [ARCHIVE]
lt: [ARCHYVAS]

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Archive
lt: _Archyvas

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Extract
lt: _Išskleisti

en: _HTML file
lt: _HTML failas

en: _Help
lt: Ži_nynas

en: _List as
lt: Iš_vardyti kaip

en: _Multi-Extract
lt: _Daugybinis išskleidimas

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: _Properties
lt: Sav_ybės

en: _Select
lt: _Pasirinkti

en: _Test
lt: Iš_bandyti

en: _Text file
lt: _Tekstinis failas

en: and
lt: ir

en: archive;compress;decompress;extract;pack;uncompress;unpack;
lt: archyvas;archyvuoti;glaudinti;suspausti;suskleisti;išglaudinti;išskleisti;paketas;supakuoti;pakuoti;išpakuoti;

en: best
lt: geriausias

en: choose...
lt: pasirinkite...

en: destination
lt: paskirtis

en: example: *.txt; ac*
lt: pavyzdys: *.txt; ac*

en: file1 ... fileN
lt: failas1 ... failasN

en: large
lt: didelis

en: least
lt: mažiausias

en: medium
lt: vidutinis

en: selected
lt: pažymėtas

en: small
lt: mažas

en: small/medium
lt: mažas/vidutinis

en: very large
lt: labai didelis

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command-line options.
lt: xarchiver: %s
    Norėdami pamatyti visą prieinamų komandų eilutės parametrų sąrašą, pabandykite xarchiver --help.

en: |Size
lt: |Dydis
