xarchiver - en to nl translation catalogue (309 entries)

en: 
    Name:
nl: 
    Naam:

en: "%s" is already open!
nl: “%s” is al geopend.

en: %d dir %s (%s) | %d dirs %s (%s)
nl[0]: %d map %s (%s)
nl[1]: %d mappen %s (%s)

en: %d file | %d files
nl[0]: %d bestand
nl[1]: %d bestanden

en: %d file %s (%s) | %d files %s (%s)
nl[0]: %d bestand %s (%s)
nl[1]: %d bestanden %s (%s)

en: %hu is least compression
    %hu is default compression
    %hu is best compression
nl: %hu biedt de minste compressie
    %hu is de standaardcompressie
    %hu biedt de meeste compressie

en: <span weight='bold' size='larger'>Enter password for:</span>
nl: <span weight='bold' size='larger'>Voer het wachtwoord in van</span>

en: <span weight='bold' size='larger'>Password required for:</span>
nl: <span weight='bold' size='larger'>Wachtwoord vereist van</span>

en: <th>Files:</th>
nl: <th>Bestanden:</th>

en: <th>Size:</th>
nl: <th>Grootte:</th>

en: A GTK+ only lightweight archive manager
nl: Een lichte GTK+-archiefbeheerder

en: A_ction
nl: H_ulpmiddelen

en: A_dd
nl: Toe_voegen

en: Actions
nl: Acties

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add the given files by asking the name of
                                         the archive and quit
nl: Voeg de bestanden toe door naar de naam van
                                         het archief te vragen en sluit af

en: Add to archive by asking which files and
                                         quit
nl: Voeg bestanden toe door naar bestanden te vragen
                                         en sluit af

en: Adding files to archive, please wait...
nl: Bezig met toevoegen van bestanden…

en: Adding to archive:
nl: Bezig met toevoegen aan archief:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced incremental search (requires restart)
nl: Uitgebreid stapsgewijs zoeken (herstart vereist)

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Allow subdirs with clipboard and drag-and-drop
nl: Onderliggende mappen maken middels het klembord, slepen-en-neerzetten en de hulpballon

en: An error occurred while accessing the archive:
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitlezen van het archief:

en: An error occurred!
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Archive
nl: Archief

en: Archive Properties
nl: Archiefinformatie

en: Archive _comment
nl: Archief_opmerkingen

en: Archive content:
nl: Archiefinhoud:

en: Archive format is not recognized!
nl: Dit bestandsformaat wordt niet herkend.

en: Archive manager
nl: Archiefbeheerder

en: Archive tree
nl: Boomweergave

en: Archive tree nodes already expand when the node name is selected by mouse click or keyboard shortcut.
nl: De boomstructuur wordt al automatisch uitgeklapt door een naam aan te klikken of een sneltoets te gebruiken.

en: Archive type:
nl: Soort archief:

en: Archiver executable:
nl: Archiefprogramma:

en: Archiver output
nl: Arc

en: Are you sure you want to do this?
nl: Weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: Attributes
nl: Attributen

en: Automatically expand archive tree nodes on selection
nl: Boomstructuur automatisch uitklappen na selecteren

en: Back
nl: Vorige

en: Browse
nl: Bladeren

en: Can't add files to the archive:
nl: De bestanden kunnen niet worden toegevoegd:

en: Can't allocate memory for the archive structure!
nl: Er kan geen geheugen worden vrijgemaakt voor de archiefstructuur.

en: Can't allocate memory for the archive structure:
nl: Er kan geen geheugen worden vrijgemaakt voor de archiefstructuur:

en: Can't convert the archive to self-extracting:
nl: Het archief kan niet zelf-uitpakkend worden gemaakt:

en: Can't create a new archive:
nl: Er kan geen archief worden samengesteld:

en: Can't create directory!
nl: De map kan niet worden aangemaakt!

en: Can't create temporary directory:
nl: De tijdelijke map kan niet worden aangemaakt!

en: Can't extract files from the archive:
nl: De bestanden kunnen niet worden uitgepakt:

en: Can't fseek in file:
nl: fseek kan niet worden uitgevoerd in

en: Can't fseek to position 104:
nl: fseek kan niet naar positie 104 worden gestuurd:

en: Can't multi-extract archives:
nl: Er kunnen geen meerdere archiefbestanden tegelijk worden uitgepakt:

en: Can't open RPM file %s:
nl: Het RPM-bestand, ‘%s’, kan niet worden geopend:

en: Can't open file "%s":
nl: ‘%s’ kan niet worden geopend:

en: Can't open the archive!
nl: Het archief kan niet worden geopend!

en: Can't perform extraction!
nl: Het uitpakken is mislukt.

en: Can't perform this action:
nl: De volgende actie kan niet worden uitgevoerd:

en: Can't read data from file:
nl: De gegevens kunnen niet worden uitgelezen:

en: Can't run the archiver executable:
nl: Het archiefprogramma kan niet worden uitgevoerd:

en: Can't write the sfx module to the archive:
nl: De sfx-module kan niet worden toegevoegd aan het archief:

en: Cancel current operation
nl: Huidige handeling annuleren

en: Check Type
nl: Soort controle

en: Checksum
nl: Controlesom

en: Choose the application to use
nl: Kies het te gebruiken programma

en: Choose the archive type to create
nl: Kies het soort samen te stellen archief

en: Choose the directory to use
nl: Kies de te gebruiken map

en: Close archive
nl: Archief sluiten

en: Cmd-line outp_ut
nl: Uitvoer van opdracht_regel

en: Command
nl: Opdracht

en: Command-line output is captured and can be reviewed, but this consumes additional memory
nl: De opdrachtregeluitvoer wordt vastgelegd en kan worden nagelopen, maar dit verhoogt het geheugengebruik.

en: Comment
nl: Opmerkingen

en: Comment:
nl: Opmerkingen:

en: Comment:
nl: Opmerkingen:

en: Compressed
nl: Gecomprimeerd

en: Compressed   size:
nl: Grootte na inpakken:

en: Compressed size:
nl: Grootte na inpakken:

en: Compression
nl: Compressie

en: Compression ratio
nl: Compressieniveau

en: Compression ratio:
nl: Compressieniveau:

en: Confirm deletion of files
nl: Om bevestiging vragen alvorens bestanden te verwijderen

en: Converting archive, please wait...
nl: Bezig met converteren van archief…

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Cr_eate
nl: Mak_en

en: Create a new archive
nl: Nieuw archief samenstellen

en: Create a solid archive
nl: Compact archief maken

en: Create, extract and modify archives
nl: Maak, bewerk en extraheer archieven

en: Cut
nl: Knippen

en: Data Frames/Skippable Frames
nl: Gegevensframes/Overslaanbare frames

en: Date
nl: Datum

en: Default custom command:
nl: Aangepaste opdracht:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete files after adding
nl: Bestanden verwijderen na toevoegen

en: Deleting files from archive, please wait...
nl: Bezig met verwijderen van bestanden uit archief…

en: Dese_lect all
nl: Niets se_lecteren

en: Destination
nl: Bestemming

en: Do you really want to cancel?
nl: Weet u zeker dat u wilt afbreken?

en: Do you want to overwrite it?
nl: Wilt u het overschrijven?

en: Doing so will probably corrupt your archive!
nl: Hiermee beschadigt u mogelijk uw archief.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Encrypted:
nl: Versleuteld:

en: Encryption
nl: Versleuteling

en: Ensure a containing directory
nl: Bijbehorende map aanmaken

en: Ensure that the contents of the extracted archive is always in a containing directory
nl: Pak de inhoud van archieven altijd uit naar een bijbehorende map

en: Enter passwo_rd
nl: Wachtwoo_rd invoeren

en: Even if other, perhaps more powerful programs are installed to handle zip archives, the traditional "unzip" and "zip" will still be used
nl: Zelfs als er andere, krachtigere programma's die met zipbestanden omgaan geïnstalleerd zijn, dan wordt nog steeds gebruikgemaakt van ‘unzip’ en ‘zip’.

en: Extract
nl: Uitpakken

en: Extract archive by asking the extraction
                                         directory and quit
nl: Pak het archief uit door te vragen naar de
                                         bestemming en sluit af

en: Extract archive to a containing directory
                                         and quit
nl: Pak het archief uit naar een bijbehorende map
                                         en sluit af

en: Extract archive to the destination
                                         directory and quit
nl: Pak het archief uit naar de bestemming
                                         en sluit af

en: Extract files
nl: Bestanden uitpakken

en: Extract multiple archives by asking the
                                         extraction directory and quit
nl: Pak meerdere archieven uit door te vragen naar de
                                         bestemming en sluit af

en: Extract only those files that already exist on disk and that are newer than the disk copies
nl: Pak alleen bestanden uit die al op de schijf staan en die nieuwer zijn dan de exemplaren op de schijf

en: Extract to directories with archive names
nl: Uitpakken naar mappen met archiefnamen

en: Extract to:
nl: Uitpakken naar:

en: Extract with full path
nl: Uitpakken met behoud van locatiestructuur

en: Extracting "%s"...
nl: Bezig met uitpakken van ‘%s’…

en: Extracting files from archive, please wait...
nl: Bezig met uitpakken van bestanden…

en: Extracting from archive:
nl: Bezig met uitpakken:

en: Failed to launch the application!
nl: Het programma kan niet worden gestart.

en: File Paths
nl: Bestandslocaties

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files
nl: Bestanden

en: Files with absolute pathnames cannot be deleted!
nl: Bestandsnamen met volledige locaties kunnen niet worden verwijderd!

en: Files:
nl: Bestanden:

en: Files:%*s%s
nl: Bestanden:%*s%s

en: Forward
nl: Volgende

en: Freshen existing files only
nl: Alleen aanwezige bestanden herladen

en: From File
nl: Uit bestand

en: Group
nl: Groep

en: Icons size (requires restart)
nl: Pictogramgrootte (herstart vereist)

en: If checked the archive comment is shown after the archive is loaded
nl: Kruis aan om de archiefopmerkingen te tonen na het laden van het archief

en: If you install "xdg-open" from the "xdg-utils" package, each file will be opened with its default application.
nl: Als u ‘xdg-open’ uit het pakket ‘xdg-utils’ installeert, dan wordt elk bestand geopend met behulp van het standaardprogramma.

en: In a solid archive the files are grouped together resulting in a better compression ratio
nl: In een compact archief worden bestanden gegroepeerd om betere compressie toe te kunnen passen

en: Include subdirectories
nl: Onderliggende mappen opnemen

en: Location:
nl: Locatie:

en: Maintained by
nl: Onderhouden door

en: Make SF_X
nl: SF_X maken

en: Method
nl: Methode

en: Modified on:
nl: Aangepast op:

en: Multi-Extract
nl: Meerdere uitpakken

en: Name:
nl: Naam:

en: New
nl: Nieuw

en: No
nl: Nee

en: No compression
nl: Geen compressie

en: Nullsoft Installer
nl: Nullsoft-installatiehulp

en: Number of files:
nl: Aantal bestanden:

en: Number of files:
nl: Aantal bestanden:

en: OS
nl: Besturingssysteem

en: Occupancy
nl: Bezettingsgraad

en: Only archives
nl: Alleen archieven

en: Open
nl: Openen

en: Open <i>%s</i> with:
nl: <i>%s</i> openen met:

en: Open With
nl: Openen met

en: Open a text file
nl: Tekstbestand openen

en: Open an archive
nl: Archief openen

en: Open archive files with:
nl: Archieven openen met:

en: Open image files with:
nl: Afbeeldingen openen met:

en: Open text files with:
nl: Tekstbestanden openen met:

en: Open the selected files with
nl: Selectie openen met

en: Opening archive, please wait...
nl: Bezig met openen van archief…

en: Opening archive:
nl: Bezig met openen van archief:

en: Operation aborted!
nl: De handeling is afgebroken.

en: Options
nl: Opties

en: Original Size
nl: Origineel

en: Overwrite existing files
nl: Bestaande bestanden overschrijven

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner/Group
nl: Eigenaar/Groep

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste
nl: Plakken

en: Path
nl: Locatie

en: Path:
nl: Locatie:

en: Pattern:
nl: Patroon:

en: Permissions
nl: Rechten

en: Please check the 'Store archiver output' option to see it.
nl: Kruis de optie ‘Uitvoer van archiveerder opslaan’ aan om dit te bekijken.

en: Please enter it!
nl: Voer het in.

en: Please enter the extraction path.
nl: Geef een uitpaklocatie op.

en: Please enter the password.
nl: Voer het wachtwoord in.

en: Please fill the "Extract to" field!
nl: Geef een locatie op in het veld ‘Uitpakken naar’.

en: Please go to Preferences->Advanced and set it.
nl: Ga naar Voorkeuren → Geavanceerd om dit in te stellen.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Meld bugs en fouten aan <%s>.

en: Please select the 7zCon.sfx module
nl: Kies de 7zCon.sfx-module

en: Please select the archives you want to extract
nl: Selecteer de uit te pakken archieven

en: Please select the destination directory
nl: Kies de bestemming

en: Please wait...
nl: Even geduld…

en: Points to
nl: Verwijst naar

en: Prefer unzip for zip files (requires restart)
nl: Bij voorkeur unzip gebruiken bij zip-bestanden (herstart vereist)

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferred archive format
nl: Voorkeursarchiefformaat

en: Preferred extraction directory:
nl: Bij voorkeur uitpakken naar:

en: Preferred temp directory:
nl: Voorkeursmap voor tijdelijke bestanden:

en: Print the archive content as HTML
nl: Archiefinhoud opsommen met html-opmaak

en: Print the archive content as text
nl: Archiefinhoud opsommen als tekst

en: Ratio
nl: Verhouding

en: Re_name
nl: _Naam wijzigen

en: Reloading archive, please wait...
nl: Bezig met herladen van archief…

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Root
nl: Hoofdmap

en: Save the archive as
nl: Archief opslaan als

en: Save the self-extracting archive as
nl: Zelf-uitpakkend archief opslaan als

en: Save window geometry
nl: Vensterafmetingen onthouden

en: Saving
nl: Bezig met opslaan

en: Select "New" to create or "Open" to open an archive
nl: Klik op ‘Nieuw’ om een archief samen te stellen of ‘Openen’ om een archief te openen

en: Select _all
nl: _Alles selecteren

en: Select _by pattern
nl: Selecteren _op patroon

en: Select an application
nl: Kies een programma

en: Select by Pattern
nl: Selecteren op patroon

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Selection
nl: Selectie

en: Show archive comment
nl: Archiefopmerkingen tonen

en: Show archive location bar
nl: Locatiebalk tonen

en: Show archive tree sidebar
nl: Boomstructuur op zijpaneel tonen

en: Show command
nl: Opdracht tonen

en: Show found command-line programs to be
                                         used and exit
nl: Toon aangetroffen opdrachtregelprogramma's
                                         en sluit af

en: Show toolbar
nl: Werkbalk tonen

en: Show version and exit
nl: Toon het versienummer en sluit af

en: Size
nl: Grootte

en: Some errors occurred:
nl: Er zijn fouten opgetreden:

en: Sorry, I could not perform the operation!
nl: De handeling kan niet worden uitgevoerd.

en: Sorry, this archive format is not supported:
nl: Dit archiefformaat wordt niet ondersteund:

en: Sort archive by filename
nl: Sorteren op bestandsnaam

en: Stop
nl: Afbreken

en: Store archiver output
nl: Uitvoer van archiveerder opslaan

en: Streams/Blocks/Padding
nl: Stromingen/Blokken/Opvulling

en: Test result:
nl: Testresultaat:

en: Testing archive, please wait...
nl: Bezig met testen van archief…

en: The archive "%s" already exists!
nl: ‘%s’ bestaat al.

en: The archive is okay.
nl: Dit archief is in orde.

en: The archive's complete directory structure is recreated in the extraction directory
nl: Hiermee wordt de volledige mappenstructuur uit het archief behouden.

en: The archive's directory structure is not recreated; all files are placed in the extraction directory
nl: Hiermee wordt de mappenstructuur niet behouden, waardoor alle bestanden los in de uitgepakte map worden geplaatst.

en: The archive's directory structure is recreated in the extraction directory, but with the parent directories of the selected files removed
nl: Hiermee wordt de mappenstructuur behouden, met uitzondering van de hoofdmappen van de geselecteerde bestanden.

en: The archiver doesn't support compression of directories or multiple files!
nl: De archiveerder heeft geen ondersteuning voor het inpakken van mappen of meerdere bestanden.

en: The archiver doesn't support this feature!
nl: De archiveerder heeft geen ondersteuning voor deze functie.

en: The archiver lacks necessary support for password protected decryption!
nl: De archiveerder heeft geen ondersteuning voor het ontsleutelen van met wachtwoorden beveiligde archieven.

en: The filename column is sorted after loading the archive
nl: De bestandsnaamkolom wordt gesorteerd na het laden van het archief

en: The incremental search is also performed within filenames rather than just at the beginning of them
nl: Stapsgewijs zoeken wordt uitgevoerd op gehele bestandsnamen in plaats van alleen het begin.

en: The proper archiver for "%s" is not installed!
nl: Er is geen programma geïnstalleerd om bestandstypen als dat van ‘%s’ mee uit te pakken!

en: This archive is encrypted!
nl: Dit archief is versleuteld.

en: This is Xarchiver's LED status. When it's flashing Xarchiver is busy.
nl: Dit is Xarchiver's led-status. Als de led knippert, betekent het dat Xarchiver bezig is.

en: This option includes the subdirectories when you add files from the clipboard or with drag-and-drop
nl: Deze optie omvat alle onderliggende mappen van bestanden die u toevoegt middels het klembord of slepen-en-neerzetten.

en: This option performs the same function as the freshen one, extracting files that are newer than those with the same name on disk, and in addition it extracts those files that do not already exist on disk
nl: Deze optie doet hetzelfde als herladen: uitpakken van bestanden die nieuwer zijn dan die met dezelfde naam op de schijf. Daarnaast pakt hij ook de bestanden uit die nog niet op de schijf aanwezig zijn.

en: This option will add any new files and update any files which are already in the archive but older there
nl: Met deze optie worden alle nieuwe bestanden toegevoegd en alle reeds aanwezige bestanden, indien nodig, bijgewerkt

en: This option will only add files which are already in the archive but older there; unlike the update option it will not add any new files
nl: Deze optie voegt alleen bestanden toe die gewijzigd zijn sinds het samenstellen van het archief. In tegenstelling tot de optie ‘Bijwerken’, worden alleen bestanden toegevoegd die al aanwezig waren.

en: Time
nl: Tijd

en: Total Progress:
nl: Totale voortgang:

en: Touch files
nl: Tijdstempel aanpassen

en: Type:
nl: Soort:

en: Uncompressed size:
nl: Uitgepakte grootte:

en: Uncompressed size:
nl: Uitgepakte grootte:

en: Unknown compression type!
nl: Onbekend soort compressie.

en: Uns_ort
nl: Niet _sorteren

en: Unsupported binary format!
nl: Niet-ondersteund binair formaat.

en: Up
nl: Omhoog

en: Update existing files
nl: Reeds aanwezige bestanden bijwerken

en: Update existing files and add new ones
nl: Aanwezige bestanden bijwerken en nieuwe toevoegen

en: Use a custom command:
nl: Aangepaste opdracht gebruiken:

en: Version
nl: Versie

en: View
nl: Bekijken

en: Web browser to use:
nl: Webbrowser:

en: When this option is used, the modification times of the files will be the times of extraction instead of the times recorded in the archive
nl: Met deze optie zal tar de tijdstippen van aanpassing van de uitgepakte bestanden instellen op het moment dat de bestanden zijn uitgepakt i.p.v. de tijdstippen die in het archief zijn opgenomen.

en: Will not handle files with wildcard characters!
nl: Bestandsnamen met jokertekens worden niet ondersteund!

en: Window
nl: Venster

en: With full path
nl: Met behoud van locatiestructuur

en: Without any path
nl: Zonder locatiestructuur

en: Without parent path
nl: Zonder hoofdmappen

en: Yes
nl: Ja

en: You are about to delete entries from the archive.
nl: U staat op het punt om archiefitems te verwijderen.

en: You can drop either archives to open or files to add. It is not possible to do both at the same time.
nl: Sleep archieven hierheen om ze te openen of bestanden om ze toe te voegen. Tegelijk openen en toevoegen is niet mogelijk.

en: You can't add content to this archive type!
nl: Aan dit soort archieven kunt u geen bestanden/mappen toevoegen.

en: You didn't set which browser to use!
nl: U heeft geen webbrowser ingesteld.

en: You didn't set which program to use for opening this file!
nl: U heeft niet ingesteld met welk programma dit bestand moet worden geopend.

en: You don't have the right permissions to extract the files to the directory "%s".
nl: U beschikt niet over de juiste rechten om de bestanden uit te pakken naar de map ‘%s’.

en: You haven't added any of them!
nl: U heeft niks toegevoegd.

en: You haven't selected any files to add!
nl: U heeft geen toe te voegen bestanden geselecteerd.

en: You missed the archive name!
nl: U bent de archiefnaam vergeten.

en: You missed the password!
nl: U heeft het wachtwoord niet ingevoerd.

en: You missed where to extract the files!
nl: U heeft niet opgegeven waar de bestanden moeten worden uitgepakt.

en: [ARCHIVE]
nl: [ARCHIEF]

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Archive
nl: _Archief

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Extract
nl: Uitpakk_en

en: _HTML file
nl: _Html-bestand

en: _Help
nl: _Hulp

en: _List as
nl: Inhoud opsommen a_ls

en: _Multi-Extract
nl: _Meerdere uitpakken

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Preferences
nl: Voor_keuren

en: _Properties
nl: Eigenscha_ppen

en: _Select
nl: _Selecteren

en: _Test
nl: _Testen

en: _Text file
nl: _Tekstbestand

en: and
nl: en

en: archive;compress;decompress;extract;pack;uncompress;unpack;
nl: archief;archiveren;compressie;inpakken;uitpakken;extraheren;

en: best
nl: meest

en: choose...
nl: kiezen…

en: destination
nl: bestemming

en: example: *.txt; ac*
nl: voorbeeld: *.txt; ac*

en: file1 ... fileN
nl: bestand1 ... bestandX

en: large
nl: Groot

en: least
nl: minst

en: medium
nl: Gemiddeld

en: selected
nl: geselecteerd

en: small
nl: Klein

en: small/medium
nl: Klein/Gemiddeld

en: very large
nl: Enorm

en: xarchiver: %s
    Try xarchiver --help to see a full list of available command-line options.
nl: xarchiver: %s
    Voer xarchiver --help uit om een lijst met beschikbare opties voor de opdrachtregel te tonen.

en: |Size
nl: |Grootte
