xchm 1.23 - en to pl translation catalogue (94 entries)

en: Retrieving table of contents..
pl: Odtwarzanie spisu treści...

en: Retrieving index..
pl: Odtwarzanie indeksu...

en: Untitled in index
pl: Bez tytułu w indeksie

en: Find in page..
pl: Znajdź na stronie...

en: Whole words only
pl: Tylko całe słowa

en: Case sensitive
pl: Z uwzględnieniem wielkości liter

en: Find next
pl: Znajdź następny

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Change fonts..
pl: Zmień fonty...

en: Normal font:
pl: Font normalny:

en: Fixed font:
pl: Font o stałej szerokości:

en: Font size:
pl: Rozmiar fontu:

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Open a CHM book.
pl: Otworzenie książki CHM.

en: Change fonts.
pl: Zmiana fontów.

en: Print the page currently displayed.
pl: Wydruk aktualnie wyświetlanej strony.

en: Toggle table of contents.
pl: Przełączenie spisu treści.

en: Go to the book's start page.
pl: Przejście na stronę startową książki.

en: Go forward in history. Per book.
pl: Przejście w przód historii w ramach książki.

en: Back to the last visited page. Per book.
pl: Przejście do ostatnio odwiedzonej strony w ramach książki.

en: About the program.
pl: O programie.

en: Copy selection.
pl: Skopiowanie zaznacznia.

en: Find word in page.
pl: Znalezienie słowa na stronie.

en: Toggle fullscreen mode.
pl: Przełączenie trybu pełnoekranowego.

en: Close the current tab
pl: Zamknięcie bieżącej zakładki

en: Open a new tab
pl: Otworzenie nowej zakładki

en: Associate the .chm file extension with xCHM.
pl: Powiąż rozszerzenie pliku .chm z programem xCHM.

en: Ready.
pl: Gotowy.

en: Contents
pl: Zawartość

en: Index
pl: Indeks

en: Search
pl: Szukaj

en: About xCHM
pl: O xCHM

en: Choose a file..
pl: Wybierz plik...

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Registration successful!
pl: Rejestrowanie pomyślne!

en: Done
pl: Gotowe

en: Loading, please wait..
pl: Wczytywanie, proszę czekać...

en: &Open..	Ctrl-O
pl: &Otwórz...	Ctrl-O

en: &Print page..	Ctrl-P
pl: Wy&drukuj stronę...	Ctrl-P

en: Fon&ts..
pl: Fon&ty...

en: &Show contents tree	Ctrl-S
pl: W&yświetlaj drzewo zawartości	Ctrl-S

en: &Make xCHM the default CHM viewer
pl: &Uczyń xCHM domyślną przeglądarką CHM

en: &Recent files
pl: &Ostatnio otwierane pliki

en: E&xit	Ctrl-X
pl: &Wyjście	Ctrl-X

en: Quit the application.
pl: Wyjście z aplikacji.

en: &Home	Ctrl-H
pl: &Początek	Ctrl-H

en: For&ward	Alt-RIGHT
pl: &W przód	Alt-Prawo

en: &Back	Alt-LEFT
pl: W &tył	Alt-Lewo

en: &About..	F1
pl: &O programie...	F1

en: &Copy	Ctrl-C
pl: &Kopiuj	Ctrl-C

en: &Find..	Ctrl-F
pl: &Znajdź...	Ctrl-F

en: &Close tab	Ctrl-W
pl: Za&mknij zakładkę	Ctrl-W

en: &New tab	Ctrl-T
pl: &Nowa zakładka	Ctrl-T

en: Toggle &fullscreen	F11
pl: Pełny &ekran	F11

en: &File
pl: &Plik

en: &View
pl: &Widok

en: &Edit
pl: &Modyfikuj

en: Hi&story
pl: Hi&storia

en: &Help
pl: &Pomoc

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Topics
pl: Tematy

en: Add
pl: Dodaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Add displayed page to bookmarks.
pl: Dodanie wyświetlanej strony do zakładek.

en: Remove selected bookmark.
pl: Usunięcie wybranej zakładki.

en: Open ..
pl: Otwórz...

en: Print ..
pl: Wydrukuj...

en: Fonts ..
pl: Fonty...

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Find
pl: Znajdź

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Back
pl: W tył

en: Forward
pl: W przód

en: Home
pl: Początek

en: About
pl: O programie

en: For&ward
pl: &W przód

en: &Back
pl: W &tył

en: Copy &link location
pl: Kopiuj położenie &odnośnika

en: &Save link as..
pl: &Zapisz odnośnik jako...

en: &Open in a new tab
pl: &Otwórz w nowej zakładce

en: &Copy selection
pl: &Kopiuj zaznaczenie

en: &Find in page..
pl: &Szukaj na stronie...

en: &Toggle fullscreen mode
pl: &Przełącz tryb pełnoekranowy

en: ) failed
pl: ) nie powiodło się

en: Error
pl: Błąd

en: Save as
pl: Zapisz jako

en: Error creating file
pl: Błąd tworzenia pliku

en: Saved file
pl: Zapisano plik

en: Success
pl: Sukces

en: Get partial matches
pl: Także częściowe dopasowania

en: Search titles only
pl: Szukaj tylko w tytułach

en: Allow partial matches.
pl: Pozwolenie na częściowe dopasowania.

en: Only search in the contents' titles.
pl: Szukanie tylko w tytułach.

en: Search contents for occurrences of the specified text.
pl: Poszukiwanie w treści wystąpień podanego tekstu.
