xchm 0.9 - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Untitled in index
sk: Bez tytulku v indexe

en: Find in page..
sk: Nájdi na strane...

en: Whole words only
sk: Iba celé slová

en: Case sensitive
sk: Rozlišuj veľké a malé písmená

en: Find next
sk: Nájdi nasledujúci

en: Cancel
sk: Zruš

en: Change fonts..
sk: Zmeň fonty..

en: Normal font:
sk: Normálny font:

en: Fixed font:
sk: Font s rovnakou veľkosťou:

en: Font size:
sk: Veľkosť písma:

en: Preview:
sk: Náhľad:

en: Open a CHM book.
sk: Otvor knihu CHM.

en: Change fonts.
sk: Zmena písma.

en: Print the page currently displayed.
sk: Vytlač aktuálne zobrazené strany.

en: Go to the book's start page.
sk: Skok na prvú stranu knihy.

en: Go forward in history. Per book.
sk: Vpred v histórií. Podľa knihy.

en: Back to the last visited page. Per book.
sk: Späť na poslednú navštívenú stranu. Podľa knihy.

en: About the program.
sk: O programe.

en: Ready.
sk: Pripravený.

en: Contents
sk: Obsah

en: Index
sk: Kľúč

en: Search
sk: Hľadaj

en: About xCHM
sk: O xCHM

en: Choose a file..
sk: Zvoľ súbor..

en: &Open..	Ctrl-O
sk: &Otvor..	Ctrl-O

en: &Print page..	Ctrl-P
sk: T&lač stranu..	Ctrl-P

en: &Show contents tree	Ctrl-S
sk: Z&obraz obsah stromu	Ctrl-S

en: &Recent files
sk: &Nedávno otvorené súbory

en: E&xit	Ctrl-X
sk: &Koniec	Ctrl-X

en: Quit the application.
sk: Ukončenie programu.

en: &Home	Ctrl-H
sk: &Začiatok	Ctrl-H

en: &About..	F1
sk: &O programe..	F1

en: &File
sk: &Súbor

en: Hi&story
sk: Hi&stória

en: &Help
sk: &Pomoc

en: Bookmarks
sk: Zakladač

en: Topics
sk: Témy

en: Add
sk: Pridaj

en: Remove
sk: Odstráň

en: Add displayed page to bookmarks.
sk: Vlož zobrazovanú stranu do zakladača.

en: Remove selected bookmark.
sk: Odstráň označený zakladač.

en: Open ..
sk: Otvor ..

en: Print ..
sk: Vytlač ..

en: Fonts ..
sk: Fonty ..

en: Back
sk: Späť

en: Forward
sk: Vpred

en: Home
sk: Domov

en: About
sk: O programe

en: For&ward
sk: &Vpred

en: &Back
sk: &Späť

en: &Copy selection
sk: &Kopíruj označené

en: &Find in page..
sk: &Nájdi na strane..

en: Get partial matches
sk: Vziať čiastočné rovnaké

en: Search titles only
sk: Hľadaj len v názvoch

en: Allow partial matches.
sk: Dovoliť čiastočne rovnaké.

en: Only search in the contents' titles.
sk: Hľadaj iba v obsahu.

en: Search contents for occurrences of the specified text.
sk: Nájdi obsah pre náhodný výskit zvoleného textu.
