xdg-desktop-portal-gnome main - en to be translation catalogue (59 entries)

en: Portal
be: Партал

en: Select an Image
be: Выберыце выяву

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Select
be: Выбраць

en: Clear
be: Ачысціць

en: Images
be: Выявы

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
be: Даць доступ да персанальнай інфармацыі для %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
be: Даць доступ да персанальнай інфармацыі для праграмы? %s

en: Share Details
be: Падрабязнасці

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Share
be: _Даць доступ

en: Name
be: Імя

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Failed to start Software
be: Не ўдалося запусціць кіраўнік праграмнага забеспячэнне

en: Choose an application to open the file “%s”.
be: Выберыце праграму, каб адкрыць файл «%s».

en: Choose an application.
be: Выберыце праграму.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
be: Не ўсталявана праграмы, якая можа адкрываць «%s». Больш праграм можна знайсці ў кіраўніку праграмнага забеспячэння

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
be: Не ўсталявана адпаведнай праграмы. Больш праграм можна знайсці ў кіраўніку праграмнага забеспячэння.

en: Open With…
be: Адкрыць праз…

en: _Open
be: _Адкрыць

en: No Apps available
be: Няма даступных праграм

en: _Find More in Software
be: _Шукаць у кіраўніку праграмнага забеспячэнне

en: Create Web Application
be: Стварыць вэб-праграму

en: Create Application
be: Стварыць праграму

en: C_reate
be: С_тварыць

en: _Select
be: _Выбраць

en: _Save
be: _Захаваць

en: Open files read-only
be: Адкрыць файлы ў рэжыме толькі для чытання

en: Open directories read-only
be: Адкрыць каталогі ў рэжыме толькі для чытання

en: Remote desktop
be: Аддалены працоўны стол

en: Allow remote interaction
be: Дазволіць аддаленае ўзаемадзеянне

en: Screen Share
be: Доступ да экрана

en: Virtual monitor
be: Віртуальны манітор

en: Select monitor to share with %s
be: Выберыце манітор, да якога будзе доступ у %s

en: Select window to share with %s
be: Выберыце акно, да якога будзе доступ у %s

en: Select monitor to share with the requesting application
be: Выберыце манітор, да якога будзе доступ у праграмы

en: Select window to share with the requesting application
be: Выберыце акно, да якога будзе доступ у праграмы

en: Single Window
be: Асобнае акно

en: Remember this selection
be: Запомніць гэты выбар

en: Entire Screen
be: Увесь экран

en: Share this screenshot with %s?
be: Даць доступ да здымкаў для %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
be: Даць доступ да здымкаў для праграмы?

en: Screenshot
be: Здымак экрана

en: _Options…
be: _Параметры…

en: Take _Screenshot
be: Зрабіць _здымак экрана

en: Take Screenshot
be: Зрабіць здымак экрана

en: Grab the whole sc_reen
be: Здымка ўсяго _экрана

en: Grab the current _window
be: Здымка бягучага _акна

en: Select _area to grab
be: Вылучыце _вобласць здымкі

en: Grab after a _delay of
be: Затрымка перад _здымкай

en: seconds
be: секунд

en: Effects
be: Эфекты

en: Include _pointer
be: Улучыць _указальнік мышы

en: Include the window _border
be: Улучыць _мяжу акна

en: Requested setting not found
be: Запытаная налада не знойдзена

en: Set Background
be: Задаць як фон

en: Set
be: Задаць

en: Failed to load image file
be: Не ўдалося загрузіць выяву

en: Activities
be: Дзейнасць
