xdg-desktop-portal-gnome main - en to bg translation catalogue (59 entries)

en: Portal
bg: Портал

en: Select an Image
bg: Избор на изображение

en: Cancel
bg: Отказ

en: Select
bg: Избор

en: Clear
bg: Изчистване

en: Images
bg: Изображения

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
bg: Да се сподели ли личната ви информация с %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
bg: Да се сподели ли личната ви информация с искащата това програма? %s

en: Share Details
bg: Споделяне на детайли

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: _Share
bg: _Споделяне

en: Name
bg: Име

en: Username
bg: Име на потребител

en: Failed to start Software
bg: Приложението „Програми“ не може да се стартира

en: Choose an application to open the file “%s”.
bg: Избор на програма за отваряне на „%s“.

en: Choose an application.
bg: Избор на програма.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
bg: Липсват програми за отварянето на „%s“. Може да потърсите приложение в „Програми“.

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
bg: Липсва подходяща програма. Може да потърсите приложение в „Програми“.

en: Open With…
bg: Отваряне с…

en: _Open
bg: _Отваряне

en: No Apps available
bg: Липсват програми

en: _Find More in Software
bg: _Търсене на приложение в „Програми“

en: Create Web Application
bg: Създаване на уеб приложение

en: Create Application
bg: Създаване на приложение

en: C_reate
bg: _Създаване

en: _Select
bg: _Избор

en: _Save
bg: _Запазване

en: Open files read-only
bg: Отваряне на файловете само за четене

en: Open directories read-only
bg: Отваряне на папките само за четене

en: Remote desktop
bg: Отдалечен работен плот

en: Allow remote interaction
bg: Позволяване на отдалечена работа

en: Screen Share
bg: Споделяне на екрана

en: Virtual monitor
bg: Виртуален монитор

en: Select monitor to share with %s
bg: Избор на екран за споделяне на „%s“

en: Select window to share with %s
bg: Избор на прозорец за споделяне на „%s“

en: Select monitor to share with the requesting application
bg: Избор на екран за споделяне с искащата това програма

en: Select window to share with the requesting application
bg: Избор на прозорец за споделяне с искащата това програма

en: Single Window
bg: Отдѐлен прозорец

en: Remember this selection
bg: Запомняне на избора

en: Entire Screen
bg: Цял екран

en: Share this screenshot with %s?
bg: Споделяне на снимката на екрана с „%s“?

en: Share this screenshot with the requesting application?
bg: Да се сподели ли снимката на екрана с искащата това програма?

en: Screenshot
bg: Снимка на екрана

en: _Options…
bg: _Настройки…

en: Take _Screenshot
bg: Снимане на _екрана

en: Take Screenshot
bg: Снимане на екрана

en: Grab the whole sc_reen
bg: Снимане на _целия екран

en: Grab the current _window
bg: Снимане на текущия _прозорец

en: Select _area to grab
bg: Избор на _област за снимане

en: Grab after a _delay of
bg: _Изчакване преди снимката

en: seconds
bg: секунди

en: Effects
bg: Ефекти

en: Include _pointer
bg: Включване и на по_казалеца

en: Include the window _border
bg: Включване и на _рамката на прозореца

en: Requested setting not found
bg: Поисканата настройка липсва

en: Set Background
bg: Задаване на фон

en: Set
bg: Задаване

en: Failed to load image file
bg: Неуспешно зареждане на файла с изображение

en: Activities
bg: Дейности
