xdg-desktop-portal-gnome master - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Select an Image
hr: Odaberi sliku

en: Cancel
hr: Odustani

en: Select
hr: Odaberi

en: Clear
hr: Ukloni

en: Images
hr: Slike

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
hr: Želite li podijeliti svoje osobne podatke s %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
hr: Želite li podijeliti svoje osobne podatke sa zahtijevanom aplikacijom? %s

en: Share Details
hr: Pojedinosti dijeljenja

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Share
hr: _Podijeli

en: Name
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Failed to start Software
hr: Neuspjelo pokretanje Softvera

en: Choose an application to open the file “%s”.
hr: Odaberi aplikaciju za otvaranje datoteke “%s”.

en: Choose an application.
hr: Odaberi aplikaciju.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
hr: Nema instalirane aplikacije za otvaranje  “%s”. Potražite više aplikacija u Softveru

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
hr: Nema instalirane prikladne aplikacije. Potražite više aplikacija u Softveru.

en: Open With…
hr: Otvori s …

en: _Open
hr: _Otvori

en: No Apps available
hr: Nema dostupnih aplikacija

en: _Find More in Software
hr: _Potraži više u Softveru

en: “%s” is running in the background
hr: “%s” je pokrenut u pozadini

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
hr: Ovo može biti iz opravdanog razloga, ali aplikacija ga nije navela.
    
    Zapamtite da prisilno zatvaranje aplikacije može prouzročiti gubitak podataka.

en: Force quit
hr: Prisilno zatvori

en: Allow
hr: Dopusti

en: Background activity
hr: Radnje u pozadini

en: Find out more
hr: Saznajte više

en: Create Web Application
hr: Stvori web aplikaciju

en: Create Application
hr: Stvori aplikaciju

en: C_reate
hr: S_tvori

en: _Select
hr: _Odaberi

en: _Save
hr: _Spremi

en: Open files read-only
hr: Otvori datoteke s dozvolom čitanja

en: Remote desktop
hr: Udaljena radna površina

en: Allow remote interaction
hr: Dopusti udaljenu interakciju

en: Screen Share
hr: Dijeljenje zaslona

en: Virtual monitor
hr: Virtualni monitor

en: Select monitor to share with %s
hr: Odaberi monitor za dijeljenje s %s

en: Select window to share with %s
hr: Odaberi prozor za dijeljenje s %s

en: Select monitor to share with the requesting application
hr: Odaberi monitor za dijeljenje sa zahtijevanom aplikacijom

en: Select window to share with the requesting application
hr: Odaberi prozor za dijeljenje sa zahtijevanom aplikacijom

en: Single Window
hr: Jedan prozor

en: Remember this selection
hr: Zapamti ovaj odabir

en: Entire Screen
hr: Cijeli zaslon

en: Share this screenshot with %s?
hr: Dijeli ovu sliku zaslona s %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
hr: Dijeli ovu sliku zaslona sa zahtijevanom aplikacijom?

en: Screenshot
hr: Snimka zaslona

en: _Options…
hr: _Mogućnosti…

en: Take _Screenshot
hr: _Uslikaj zaslon

en: Take Screenshot
hr: Uslikaj sliku zaslona

en: Grab the whole sc_reen
hr: Uslikaj cijeli za_slon

en: Grab the current _window
hr: Uslikaj trenutni pro_zor

en: Select _area to grab
hr: Uslikaj odabrano _područje zaslona

en: Grab after a _delay of
hr: Uslikaj nakon _odgode od

en: seconds
hr: sek

en: Effects
hr: Efekti

en: Include _pointer
hr: Vidljiv _pokazivač miša

en: Include the window _border
hr: Vidljiv rub _prozora

en: Requested setting not found
hr: Zahtijevana postavka nije pronađena

en: Set Background
hr: Postavi pozadinu

en: Set
hr: Postavi

en: Failed to load image file
hr: Neuspjelo učitavanje slike

en: Activities
hr: Radnje
