xdg-desktop-portal-gnome master - en to hu translation catalogue (59 entries)

en: Portal
hu: Portál

en: Select an Image
hu: Válasszon lemezképet

en: Cancel
hu: Mégse

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Clear
hu: Törlés

en: Images
hu: Lemezképek

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
hu: Megosztja a személyes információit ezzel: %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
hu: Megosztja a személyes információit a kérelmező alkalmazással? %s

en: Share Details
hu: Részletek megosztása

en: _Cancel
hu: _Mégse

en: _Share
hu: Meg_osztás

en: Name
hu: Név

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Failed to start Software
hu: Nem sikerült elindítani a Szoftvereket

en: Choose an application to open the file “%s”.
hu: Válasszon egy alkalmazást a(z) „%s” fájl megnyitásához.

en: Choose an application.
hu: Válasszon egy alkalmazást.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
hu: Nincsenek olyan alkalmazások telepítve, amelyek meg tudják nyitni a(z) „%s” fájlt. További alkalmazásokat találhat a Szoftverben

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
hu: Nincs megfelelő alkalmazás telepítve. További alkalmazásokat találhat a Szoftverben.

en: Open With…
hu: Megnyitás ezzel…

en: _Open
hu: Meg_nyitás

en: No Apps available
hu: Nem érhető el alkalmazás

en: _Find More in Software
hu: _Továbbiak keresése a Szoftverben

en: Create Web Application
hu: Webalkalmazás létrehozása

en: Create Application
hu: Alkalmazás létrehozása

en: C_reate
hu: _Létrehozás

en: _Select
hu: _Kiválasztás

en: _Save
hu: _Mentés

en: Open files read-only
hu: Fájlok megnyitása csak olvasásra

en: Open directories read-only
hu: Könyvtárak megnyitása csak olvasásra

en: Remote desktop
hu: Távoli asztal

en: Allow remote interaction
hu: Távoli interakció engedélyezése

en: Screen Share
hu: Képernyőmegosztás

en: Virtual monitor
hu: Virtuális képernyő

en: Select monitor to share with %s
hu: Válasszon képernyőt az ezzel történő megosztáshoz: %s

en: Select window to share with %s
hu: Válasszon ablakot az ezzel történő megosztáshoz: %s

en: Select monitor to share with the requesting application
hu: Válasszon képernyőt a kérő alkalmazással történő megosztáshoz

en: Select window to share with the requesting application
hu: Válasszon ablakot a kérő alkalmazással történő megosztáshoz

en: Single Window
hu: Egyetlen ablak

en: Remember this selection
hu: Emlékezzen erre a kijelölésre

en: Entire Screen
hu: Teljes képernyő

en: Share this screenshot with %s?
hu: Megosztja ezt a képernyőképet ezzel: %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
hu: Megosztja ezt a képernyőképet a kérő alkalmazással?

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: _Options…
hu: _Beállítások…

en: Take _Screenshot
hu: _Képernyőkép készítése

en: Take Screenshot
hu: Képernyőkép készítése

en: Grab the whole sc_reen
hu: A teljes képernyő _rögzítése

en: Grab the current _window
hu: A jelenlegi _ablak rögzítése

en: Select _area to grab
hu: Rögzítendő _terület kijelölése

en: Grab after a _delay of
hu: Rögzítés ennyi késleltetés _után

en: seconds
hu: másodperc

en: Effects
hu: Hatások

en: Include _pointer
hu: _Mutató felvétele

en: Include the window _border
hu: Az ablak _szegélyét is tartalmazza

en: Requested setting not found
hu: A kért beállítás nem található

en: Set Background
hu: Háttér beállítása

en: Set
hu: Beállítás

en: Failed to load image file
hu: A képfájl betöltése sikertelen

en: Activities
hu: Tevékenységek
