xdg-desktop-portal-gnome main - en to kk translation catalogue (64 entries)

en: Portal
kk: Портал

en: Select an Image
kk: Суретті таңдау

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Select
kk: Таңдау

en: Clear
kk: Тазарту

en: Images
kk: Суреттер

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
kk: Жеке ақпаратыңызды %1$s үшін бөлісу керек пе? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
kk: Жеке ақпаратыңызбен сұраған қолданбамен бөлісу керек пе? %s

en: Share Details
kk: Бөлісу ақпараты

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Share
kk: Бөлі_су

en: Name
kk: Аты

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Failed to start Software
kk: БҚ қолданбасын іске қосу сәтсіз аяқталды

en: Choose an application to open the file “%s”.
kk: "%s" файлын ашу үшін қолданбаны таңдаңыз.

en: Choose an application.
kk: Қолданбаны таңдау.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
kk: "%s" аша алатын қолданбалар орнатылмаған. Қосымша қолданбаларды БҚ қолданбасынан табуға болады

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
kk: Ешбір сай келетін қолданба орнатылмаған. Қосымша қолданбаларды БҚ қолданбасынан табуға болады

en: Open With…
kk: Көмегімен ашу…

en: _Open
kk: _Ашу

en: No Apps available
kk: Қолжетімді қолданбалар жоқ

en: _Find More in Software
kk: БҚ қолданбасынан көбірек т_абу

en: “%s” is running in the background
kk: "%s" фонда орындалуда

en: This might be for a legitimate reason, but the application has not provided one.
    
    Note that forcing an application to quit might cause data loss.
kk: Бұған маңызды себеп болуы мүмкін, бірақ қолданба ондай себепті көрсетпеді.
    
    Ескертеміз, қолданба жұмысын мәжбүрлетіп аяқтау нәтижесінде деректер жоғалуы мүмкін.

en: Force quit
kk: Мәжбүрлі шығу

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Background activity
kk: Фондық әрекет

en: Find out more
kk: Көбірек табу

en: Create Web Application
kk: Веб қолданбасын жасау

en: Create Application
kk: Қолданбаны жасау

en: C_reate
kk: Ж_асау

en: _Select
kk: _Таңдау

en: _Save
kk: _сақтау

en: Open files read-only
kk: Файлдарды тек оқу үшін ашу

en: Remote desktop
kk: Қашықтағы жұмыс үстелі

en: Allow remote interaction
kk: Қашықтан әрекеттесуге рұқсат беру

en: Screen Share
kk: Экранмен бөлісу

en: Virtual monitor
kk: Виртуалды монитор

en: Select monitor to share with %s
kk: %s үшін бөлісу үшін мониторды таңдау

en: Select window to share with %s
kk: %s үшін бөлісу үшін терезені таңдау

en: Select monitor to share with the requesting application
kk: Сұраған қолданбамен бөлісу үшін мониторды таңдау

en: Select window to share with the requesting application
kk: Сұраған қолданбамен бөлісу үшін терезені таңдау

en: Single Window
kk: Дара терезе

en: Remember this selection
kk: Бұл таңдауды есте сақтау

en: Entire Screen
kk: Бүкіл экран

en: Share this screenshot with %s?
kk: Бұл скриншотпен %s үшін бөлісу керек пе?

en: Share this screenshot with the requesting application?
kk: Бұл скриншотпен сұраған қолданбамен бөлісу керек пе?

en: Screenshot
kk: Скриншот

en: _Options…
kk: _Опциялар…

en: Take _Screenshot
kk: _Скриншотты түсіру

en: Take Screenshot
kk: Скриншотты түсіру

en: Grab the whole sc_reen
kk: Толық эк_ранды түсіру

en: Grab the current _window
kk: Ағымдағы тере_зені түсіру

en: Select _area to grab
kk: Түсіру үшін _аймақты таңдау

en: Grab after a _delay of
kk: Көрсетілген кі_дірістен кейін түсіру

en: seconds
kk: секунд

en: Effects
kk: Эффектілер

en: Include _pointer
kk: К_урсорды қоса түсіру

en: Include the window _border
kk: Терезе жақ_тауын қоса түсіру

en: Requested setting not found
kk: Сұралған баптау табылмады

en: Set Background
kk: Фонды орнату

en: Set
kk: Орнату

en: Failed to load image file
kk: Сурет файлын жүктеу сәтсіз аяқталды

en: Activities
kk: Белсенділіктер
