xdg-desktop-portal-gnome main - en to sl_SI translation catalogue (58 entries)

en: Select an Image
sl_SI: Izbor slike

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Select
sl_SI: Izbor

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Images
sl_SI: Slike

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
sl_SI: Ali želite objaviti osebne podatke za %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting application? %s
sl_SI: Ali želite objaviti osebne podatke s programom? %s

en: Share Details
sl_SI: Objavi podrobnosti

en: _Cancel
sl_SI: _Prekliči

en: _Share
sl_SI: _Objavi

en: Name
sl_SI: Ime

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Failed to start Software
sl_SI: Zagon programske opreme GNOME spodletelo

en: Choose an application to open the file “%s”.
sl_SI: Izbor programa za odpiranje datoteke »%s«.

en: Choose an application.
sl_SI: Izbor programa.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more applications in Software
sl_SI: Ni nameščenega programa, ki odpira predmete »%s«. Program lahko poiščete tudi v brskalniku programske opreme.

en: No suitable app installed. You can find more applications in Software.
sl_SI: Ni nameščenega ustreznega programa. UStreznega lahko poiščete tudi v brskalniku programske opreme.

en: Open With…
sl_SI: Odpri s programom …

en: _Open
sl_SI: _Odpri

en: No Apps available
sl_SI: Ni razpoložljivih programov

en: _Find More in Software
sl_SI: _Najdi več programov

en: Create Web Application
sl_SI: Ustvari spletni program

en: Create Application
sl_SI: Ustvari program

en: C_reate
sl_SI: _Ustvari

en: _Select
sl_SI: _Izbor

en: _Save
sl_SI: _Shrani

en: Open files read-only
sl_SI: Odpri datoteke le za branje

en: Open directories read-only
sl_SI: Odpri datoteke le za branje

en: Remote desktop
sl_SI: Oddaljeno namizje

en: Allow remote interaction
sl_SI: Dovoli upravljanje na daljavo

en: Screen Share
sl_SI: Souporaba zaslona

en: Virtual monitor
sl_SI: Navidezni monitor

en: Select monitor to share with %s
sl_SI: Izbor zaslona za souporabo z %s

en: Select window to share with %s
sl_SI: Izbor okna za souporabo z %s

en: Select monitor to share with the requesting application
sl_SI: Izberite zaslon za souporabo z zahtevanim programom

en: Select window to share with the requesting application
sl_SI: Izberite okno za souporabo z zahtevanim programom

en: Single Window
sl_SI: Eno okno

en: Remember this selection
sl_SI: Zapomni si izbiro

en: Entire Screen
sl_SI: Celoten zaslon

en: Share this screenshot with %s?
sl_SI: Ali želite omogočiti pogled zaslonske slike z %s?

en: Share this screenshot with the requesting application?
sl_SI: Ali želite uporabiti zaslonsko sliko z zahtevanim programom?

en: Screenshot
sl_SI: Zaslonska slika

en: _Options…
sl_SI: _Možnosti …

en: Take _Screenshot
sl_SI: Zajemi zaslonsko _sliko

en: Take Screenshot
sl_SI: Zajemi zaslonsko sliko

en: Grab the whole sc_reen
sl_SI: Zajemi celoten _zaslon

en: Grab the current _window
sl_SI: Zajemi trenutno _okno

en: Select _area to grab
sl_SI: Zajemi izbrano _območje

en: Grab after a _delay of
sl_SI: Zajemi _po zamiku

en: seconds
sl_SI: sekunde

en: Effects
sl_SI: Učinki

en: Include _pointer
sl_SI: Vključi _kazalko

en: Include the window _border
sl_SI: Vključi tudi _robove okna

en: Requested setting not found
sl_SI: Zahtevane nastavitve ni mogoče najti

en: Set Background
sl_SI: Nastavi ozadje

en: Set
sl_SI: Nastavi

en: Failed to load image file
sl_SI: Nalaganje datoteke odtisa je spodletelo

en: Activities
sl_SI: Dejavnosti
