xdg-desktop-portal-gnome main - en to be translation catalogue (62 entries)

en: Portal
be: Партал

en: Deny
be: Забараніць

en: Allow
be: Дазволіць

en: Select an Image
be: Выберыце выяву

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Select
be: Выбраць

en: Clear
be: Ачысціць

en: Images
be: Выявы

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
be: Даць доступ да персанальнай інфармацыі для %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
be: Даць доступ да персанальнай інфармацыі для праграмы? %s

en: Share Details
be: Падрабязнасці

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: _Share
be: _Даць доступ

en: Change Avatar
be: Змяніць аватар

en: Name
be: Імя

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: _OK
be: Д_обра

en: Failed to start Software
be: Не ўдалося запусціць кіраўнік праграмнага забеспячэнне

en: Choose an app to open the file “%s”.
be: Выберыце праграму, каб адкрыць файл «%s».

en: Choose an app.
be: Выберыце праграму.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
be: Не ўсталявана праграмы, якая можа адкрываць «%s». Больш праграм можна знайсці ў кіраўніку праграмнага забеспячэння

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
be: Не ўсталявана адпаведнай праграмы. Больш праграм можна знайсці ў кіраўніку праграмнага забеспячэння.

en: Open With…
be: Адкрыць праз…

en: _Open
be: _Адкрыць

en: No Apps Available
be: Няма даступных праграм

en: _Find More in Software
be: _Шукаць у кіраўніку праграмнага забеспячэнне

en: Create Web App
be: Стварыць вэб-праграму

en: Create App
be: Стварыць праграму

en: C_reate
be: С_тварыць

en: The application %s wants to capture input events
be: Праграма %s хоча перахопліваць падзеі ўводу

en: An application wants to capture input events
be: Праграма хоча перахопліваць падзеі ўводу

en: Capture Input
be: Перахоп ўводу

en: Allow Remote _Input Capturing
be: Дазволіць аддалены _перахоп уводу

en: Remote Desktop
be: Аддалены працоўны стол

en: _Remember This Selection
be: _Запомніць гэты выбар

en: Allow Remote _Interaction
be: Дазволіць _аддаленае ўзаемадзеянне

en: Allow _Clipboard Access
be: Дазволіць доступ да _буфера абмену

en: Share Screen
be: Супольны доступ да экрана

en: Virtual Monitor
be: Віртуальны манітор

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
be: Праграма %s хоча даць доступ да вашага экрана. Выберыце, што б вы хацелі абагуліць.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
be: Праграма хоча даць доступ да вашага экрана. Выберыце, што б вы хацелі абагуліць.

en: _Remember this selection
be: _Запомніць гэты выбар

en: Application _Window
be: _Акно праграмы

en: _Entire Screen
be: _Увесь экран

en: Share this screenshot with %s?
be: Даць доступ да здымкаў для %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
be: Даць доступ да здымкаў для праграмы?

en: Screenshot
be: Здымак экрана

en: _Options…
be: _Параметры…

en: Take _Screenshot
be: Зрабіць _здымак экрана

en: Take Screenshot
be: Зрабіць здымак экрана

en: Grab Whole Sc_reen
be: Здымка ўсяго _экрана

en: Grab Current _Window
be: Здымка бягучага _акна

en: Select _Area to Grab
be: Вылучыце _вобласць здымкі

en: Grab after a _delay of
be: Затрымка перад _здымкай

en: seconds
be: секунд

en: Effects
be: Эфекты

en: Include _Pointer
be: Улучыць _указальнік мышы

en: Include Window _Border
be: Улучыць _мяжу акна

en: Requested setting not found
be: Запытаная налада не знойдзена

en: Set Background
be: Задаць як фон

en: _Set
be: _Задаць

en: Failed to load image file
be: Не ўдалося загрузіць выяву
