xdg-desktop-portal-gnome master - en to tr translation catalogue (66 entries)

en: Portal
tr: Kapı

en: Deny
tr: Reddet

en: Allow
tr: İzin Ver

en: Select an Image
tr: Resim Seç

en: Cancel
tr: İptal

en: Select
tr: Seç

en: Clear
tr: Temizle

en: Images
tr: Resimler

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
tr: Kişisel bilgileriniz %1$s ile paylaşılsın mı? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
tr: Kişisel bilgileriniz, istekte bulunan uygulamayla paylaşılsın mı? %s

en: Share Details
tr: Ayrıntıları Paylaş

en: _Cancel
tr: _İptal

en: _Share
tr: _Paylaş

en: Change Avatar
tr: Avatarı Değiştir

en: Name
tr: Ad

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: _OK
tr: _Tamam

en: Failed to start Software
tr: Yazılımlar başlatılamadı

en: Choose an app to open the file “%s”.
tr: “%s” dosyasını açacak uygulama seç.

en: Choose an app.
tr: Uygulama seç.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
tr: “%s” dosyasını açabilen uygulama kurulmadı. Daha çok uygulamayı Yazılımlar’da bulabilirsiniz

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
tr: Uygun uygulama kurulmadı. Daha çok uygulamayı Yazılımlar’da bulabilirsiniz.

en: Open With…
tr: Birlikte Aç…

en: _Open
tr: _Aç

en: No Apps Available
tr: Kullanılabilir Uygulama Yok

en: _Find More in Software
tr: Yazılımlar’da Daha Çoğunu _Bul

en: Create Web App
tr: Web Uygulaması Oluştur

en: Create App
tr: Uygulama Oluştur

en: C_reate
tr: _Oluştur

en: _Select
tr: _Seç

en: _Save
tr: _Kaydet

en: Open files read-only
tr: Dosyaları salt okunur aç

en: Open directories read-only
tr: Dizinleri salt okunur aç

en: The application %s wants to capture input events
tr: %s uygulaması girdi olaylarını yakalamak istiyor

en: An application wants to capture input events
tr: Bir uygulama girdi olaylarını yakalamak istiyor

en: Capture Input
tr: Girdiyi Yakala

en: Allow Remote _Input Capturing
tr: Uzak _Girdi Yakalamaya İzin Ver

en: Remote Desktop
tr: Uzak Masaüstü

en: _Remember This Selection
tr: Bu Seçimi _Anımsa

en: Allow Remote _Interaction
tr: Uzak _Etkileşime İzin Ver

en: Allow _Clipboard Access
tr: _Pano Erişimine İzin Ver

en: Share Screen
tr: Ekran Paylaşımı

en: Virtual Monitor
tr: Sanal Monitör

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
tr: %s ekranınızı paylaşmak istiyor. Neyi paylaşmak istediğinizi seçin.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
tr: Bir uygulama ekranınızı paylaşmak istiyor. Neyi paylaşmak istediğinizi seçin.

en: _Remember this selection
tr: Bu seçimi _anımsa

en: Application _Window
tr: Uygulama _Penceresi

en: _Entire Screen
tr: _Tüm Ekran

en: Share this screenshot with %s?
tr: Bu ekran görüntüsü %s ile paylaşılsın mı?

en: Share this screenshot with the requesting app?
tr: Bu ekran görüntüsü, istekte bulunan uygulama ile paylaşılsın mı?

en: Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü

en: _Options…
tr: _Seçenekler…

en: Take _Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü _Al

en: Take Screenshot
tr: Ekran Görüntüsü Al

en: Grab Whole Sc_reen
tr: Tüm _Ekranı Yakala

en: Grab Current _Window
tr: Geçerli _Pencereyi Yakala

en: Select _Area to Grab
tr: Yakalanacak _Alan Seç

en: Grab after a _delay of
tr: Yakalamadan önce _beklenecek süre

en: seconds
tr: saniye

en: Effects
tr: Etkiler

en: Include _Pointer
tr: İ_mleçi İçer

en: Include Window _Border
tr: Pencere _Kenarlığını İçer

en: Requested setting not found
tr: İstenen ayar bulunamadı

en: Set Background
tr: Arka Plan Belirle

en: _Set
tr: _Ayarla

en: Failed to load image file
tr: Resim dosyası yüklenemedi
