xdg-desktop-portal-gnome master - en to uk translation catalogue (67 entries)

en: Portal
uk: Портал

en: Deny
uk: Відмовити

en: Allow
uk: Дозволити

en: Select an Image
uk: Виберіть образ

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Select
uk: Вибрати

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Images
uk: Образи

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
uk: Поділитися вашими особистими даними з %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
uk: Поділитися вашими особистими даними з програмою, яка про це просить? %s

en: Share Details
uk: Оприлюднити подробиці

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Share
uk: _Оприлюднити

en: Change Avatar
uk: Змінити аватар

en: Name
uk: Назва

en: Username
uk: Користувач

en: _OK
uk: _Гаразд

en: Failed to start Software
uk: Не вдалося запустити «Програмні засоби»

en: Choose an app to open the file “%s”.
uk: Виберіть програму для відкриття файла «%s».

en: Choose an app.
uk: Виберіть програму.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
uk: Не встановлено жодної програми, яка придатна для відкриття «%s». Потрібні вам програми ви можете знайти за допомогою програми «Програмні засоби».

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
uk: Не встановлено відповідної програми. Потрібні вам програми ви можете знайти за допомогою програми «Програмні засоби».

en: Open With…
uk: Відкрити за допомогою…

en: _Open
uk: _Відкрити

en: No Apps Available
uk: Немає доступних програм

en: No apps installed that are able to open file.extension. You can find more apps in Software.
uk: Не встановлено жодної програми, яка придатна для відкриття файлів з цим суфіксом назви. Потрібні вам програми ви можете знайти за допомогою програми «Програмні засоби».

en: _Find More in Software
uk: З_найти інші у програмі «Програмні засоби»

en: Create Web App
uk: Створити вебпрограму

en: Create App
uk: Створити програму

en: C_reate
uk: С_творити

en: _Select
uk: _Вибрати

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Open files read-only
uk: Відкрити файли лише для читання

en: Open directories read-only
uk: Відкрити каталоги лише для читання

en: The application %s wants to capture input events
uk: Програма %s хоче захоплювати події з введення даних

en: An application wants to capture input events
uk: Програма хоче захоплювати події з введення даних

en: Capture Input
uk: Захоплення введення

en: Allow Remote _Input Capturing
uk: Дозволити віддалене за_хоплення введення

en: Remote Desktop
uk: Віддалена стільниця

en: _Remember This Selection
uk: З_апам'ятати цей вибір

en: Allow Remote _Interaction
uk: Дозволити віддалену вза_ємодію

en: Allow _Clipboard Access
uk: Дозволити доступ до _буфера обміну

en: Share Screen
uk: Оприлюднити екран

en: Virtual Monitor
uk: Віртуальний монітор

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
uk: %s має намір оприлюднити зображення з вашого екрана. Виберіть те, що ви хочете оприлюднити.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
uk: Програма має намір оприлюднити зображення з вашого екрана. Виберіть те, що ви хочете оприлюднити.

en: _Remember this selection
uk: З_апам'ятати цей вибір

en: Application _Window
uk: _Вікно програми

en: _Entire Screen
uk: _Увесь екран

en: Share this screenshot with %s?
uk: Оприлюднити цей знімок екрана за допомогою %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
uk: Оприлюднити цей знімок екрана за допомогою відповідної програми?

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: _Options…
uk: П_араметри…

en: Take _Screenshot
uk: З_робити знімок екрана

en: Take Screenshot
uk: Зробити знімок екрана

en: Grab Whole Sc_reen
uk: Захопити увесь е_кран

en: Grab Current _Window
uk: Захопити поточне _вікно

en: Select _Area to Grab
uk: Вибрати _область для захоплення

en: Grab after a _delay of
uk: Захопити із з_атримкою у

en: seconds
uk: секунд

en: Effects
uk: Ефекти

en: Include _Pointer
uk: Разом із в_казівником

en: Include Window _Border
uk: Включити _рамку вікна

en: Requested setting not found
uk: Потрібного вам параметра не знайдено

en: Set Background
uk: Встановити тло

en: _Set
uk: _Встановити

en: Failed to load image file
uk: Не вдалося завантажити файл зображення
