xdg-desktop-portal-gnome main - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Portal
he: שער

en: Deny
he: דחייה

en: Allow
he: אישור

en: Select an Image
he: בחירת תמונה

en: Cancel
he: ביטול

en: Select
he: בחירה

en: Clear
he: ניקוי

en: Images
he: תמונות

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
he: שיתוף המידע האישי שלך עם %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
he: לשתף את המידע האישי שלך עם היישום הדורש זאת? %s

en: Share Details
he: שיתוף פרטים

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Share
he: _שיתוף

en: Change Avatar
he: החלפת תמונה ייצוגית

en: Name
he: שם

en: Username
he: שם משתמש

en: _OK
he: _אישור

en: Failed to start Software
he: הפעלת תכנה נכשלה

en: Choose an app to open the file “%s”.
he: נא לבחור יישום לפתיחת הקובץ „%s”.

en: Choose an app.
he: בחירת יישום.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
he: לא מותקנים יישומים שיכולים לפתוח „%s”. ניתן למצוא יישומים נוספים בתכנה

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
he: לא מותקן יישום מתאים. ניתן למצוא יישומים נוספים בתכנה.

en: Open With…
he: פתיחה באמצעות…

en: _Open
he: _פתיחה

en: No Apps Available
he: אין יישומים זמינים

en: No apps installed that are able to open file.extension. You can find more apps in Software.
he: לא מותקנים יישומים שיכולים לפתוח file.extension. ניתן למצוא יישומים נוספים במרכז התכנה.

en: _Find More in Software
he: _איתור נוספים בתכנה

en: Create Web App
he: יצירת יישום רשת

en: Create App
he: יצירת יישום

en: C_reate
he: י_צירה

en: _Select
he: _בחירה

en: _Save
he: _שמירה

en: Open files read-only
he: פתיחת קבצים לקריאה בלבד

en: Open directories read-only
he: פתיחת תיקיות לקריאה בלבד

en: The application %s wants to capture input events
he: היישום %s רוצה לקלוט אירועי קלט

en: An application wants to capture input events
he: יישום מבקש לקלוט אירועי קלט

en: Capture Input
he: לכידת קלט

en: Allow Remote _Input Capturing
he: ל_אפשר לכידת קלט מרחוק

en: Remote Desktop
he: שולחן עבודה מרוחק

en: _Remember This Selection
he: ל_זכור בחירה זו

en: Allow Remote _Interaction
he: לאפשר הּ_דוד מרחוק

en: Allow _Clipboard Access
he: לאפשר גישה ל_לוח הגזירים

en: Share Screen
he: שיתוף המסך

en: Virtual Monitor
he: צג וירטואלי

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
he: %s רוצה לשתף את המסך שלך. נא לבחור מה לשתף.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
he: יישום רוצה לשתף את המסך. נא לבחור מה לשתף.

en: _Remember this selection
he: ל_זכור בחירה זו

en: Application _Window
he: חלון יי_שום

en: _Entire Screen
he: _כל המסך

en: Share this screenshot with %s?
he: לשתף את הצילום הזה עם %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
he: לשתף את צילום המסך הזה עם היישום שביקש?

en: Screenshot
he: צילום המסך

en: _Options…
he: _אפשרויות…

en: Take _Screenshot
he: _צילום המסך

en: Take Screenshot
he: צילום המסך

en: Grab Whole Sc_reen
he: צילום המסך _כולו

en: Grab Current _Window
he: צילום החלון ה_נוכחי

en: Select _Area to Grab
he: בחירת _אזור לצילום

en: Grab after a _delay of
he: לצלם לאחר ה_שהיה של

en: seconds
he: שניות

en: Effects
he: אפקטים

en: Include _Pointer
he: כולל ה_סמן

en: Include Window _Border
he: כולל _גבולות החלון

en: Requested setting not found
he: ההגדרה המבוקשת לא נמצאה

en: Set Background
he: הגדרת רקע

en: _Set
he: ה_גדרה

en: Failed to load image file
he: טעינת קובץ התמונה נכשלה
