xdg-desktop-portal-gnome main - en to nb translation catalogue (65 entries)

en: Deny
nb: Avslå

en: Allow
nb: Tillat

en: Select an Image
nb: Velg bilde

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Select
nb: Velg

en: Clear
nb: Tøm

en: Images
nb: Bilder

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
nb: Dele dine personopplysninger med %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
nb: Dele dine personopplysninger med appen? %s

en: Share Details
nb: Del informasjon

en: _Cancel
nb: _Avbryt

en: _Share
nb: _Del

en: Change Avatar
nb: Endre profilbilde

en: Name
nb: Navn

en: Username
nb: Brukernavn

en: Failed to start Software
nb: Åpning av Appsenter mislyktes

en: Choose an app to open the file “%s”.
nb: Velg en app å åpne “%s” med.

en: Choose an app.
nb: Velg en app.

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
nb: Fant ingen installerte apper som kan åpne “%s”. Du kan finne flere apper i Appsenter

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
nb: Fant ingen passende installerte apper. Du kan finne flere apper i Appsenter.

en: Open With…
nb: Åpne med…

en: _Open
nb: _Åpne

en: No Apps Available
nb: Ingen tilgjengelige apper

en: No apps installed that are able to open file.extension. You can find more apps in Software.
nb: Fant ingen installerte apper som kan åpne file.extension. Du kan finne flere apper i Appsenter.

en: _Find More in Software
nb: _Finn mer i Appsenter

en: Create Web App
nb: Opprett nettapp

en: Create App
nb: Opprett app

en: C_reate
nb: _Opprett

en: _Select
nb: _Velg

en: _Save
nb: _Lagre

en: Open files read-only
nb: Åpne filer som skrivebeskyttet

en: Open directories read-only
nb: Åpne mapper som skrivebeskyttet

en: The application %s wants to capture input events
nb: “%s” ønsker å registrere inndata

en: An application wants to capture input events
nb: En app ønsker å registrere inndata

en: Capture Input
nb: Registrer inndata

en: Allow Remote _Input Capturing
nb: Tillat ekstern registrering av inndata

en: Remote Desktop
nb: Fjernbruk

en: _Remember This Selection
nb: _Husk dette valget

en: Allow Remote _Interaction
nb: Tillat fjernbruk

en: Allow _Clipboard Access
nb: Gi tilgang til utklippstavle

en: Share Screen
nb: Del skjerm

en: Virtual Monitor
nb: Virtuell skjerm

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
nb: %s ønsker å dele skjermen. Velg hva du ønsker å dele.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
nb: En app ønsker å dele skjermen. Velg hva du ønsker å dele.

en: _Remember this selection
nb: _Husk dette valget

en: Application _Window
nb: _Vindu

en: _Entire Screen
nb: _Hele skjermen

en: Share this screenshot with %s?
nb: Dele skjermbilde med %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
nb: Dele skjermbilde med appen?

en: Screenshot
nb: Skjermbilde

en: _Options…
nb: _Alternativer…

en: Take _Screenshot
nb: Ta _skjermbilde

en: Take Screenshot
nb: Ta skjermbilde

en: Grab Whole Sc_reen
nb: Ta bilde av _hele skjermen

en: Grab Current _Window
nb: Ta bilde av nåværende _vindu

en: Select _Area to Grab
nb: Velg _område å ta bilde av

en: Grab after a _delay of
nb: Ta bilde med en _nedtelling på

en: seconds
nb: sekunder

en: Effects
nb: Effekter

en: Include _Pointer
nb: Inkluder _peker

en: Include Window _Border
nb: Inkluder vindus_ramme

en: Requested setting not found
nb: Fant ikke innstilling

en: Set Background
nb: Bytt bakgrunn

en: _Set
nb: _Bruk

en: Failed to load image file
nb: Innlasting av bilde mislyktes
