xdg-desktop-portal-gnome master - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Portal
lt: Portalas

en: Deny
lt: Neleisti

en: Allow
lt: Leisti

en: Select an Image
lt: Pasirinkti paveikslą

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Images
lt: Paveikslai

en: Share your personal information with %1$s? %2$s
lt: Dalintis jūsų asmenine informacija su %1$s? %2$s

en: Share your personal information with the requesting app? %s
lt: Dalintis jūsų asmenine informacija su prašančia programa? %s

en: Share Details
lt: Bendrinti išsamesnę informaciją

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Share
lt: _Bendrinti

en: Change Avatar
lt: Keisti atvaizdą

en: Name
lt: Vardas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: _OK
lt: _Gerai

en: Failed to start Software
lt: Nepavyko paleisti Programinės įrangos

en: Choose an app to open the file “%s”
lt: Pasirinkite programą, skirtą atverti failą "%s"

en: Choose an app
lt: Pasirinkite programą

en: No apps installed that can open “%s”. You can find more apps in Software
lt: Nėra programų, kurios galėtų atverti „%s“. Daugiau programų galite rasti Programinėje įrangoje

en: No suitable app installed. You can find more apps in Software.
lt: Neįdiegta jokia tinkama programa. Daugiau programų galite rasti Programinėje įrangoje.

en: Open With…
lt: Atverti naudojant…

en: _Open
lt: _Atverti

en: No Apps Available
lt: Nėra prieinamų programų

en: _Find More in Software
lt: _Rasti daugiau Programinėje įrangoje

en: Create Web App
lt: Sukurti internetinę programą

en: Create App
lt: Sukurti programą

en: C_reate
lt: Suku_rti

note: Translators: This string refers to a key combination
en: Press %s
lt: Spauskite %s

note: Translators: This string refers to 2 key combinations
en: Press %s or %s
lt: Spauskite %s arba %s

en: Undocumented shortcut
lt: Nedokumentuotas trumpinys

en: The application %s wants to capture input events
lt: Programa %s nori sekti įvesties įvykius

en: An application wants to capture input events
lt: Programa nori sekti įvesties įvykius

en: Capture Input
lt: Sekti įvestį

en: Allow Remote _Input Capturing
lt: Leisti nuotolinį į_vesties sekimą

en: Remote Desktop
lt: Nuotolinis darbalaukis

en: _Remember This Selection
lt: Į_siminti šį pasirinkimą

en: Allow Remote _Interaction
lt: Leisti nuotolinius _veiksmus

en: Allow _Clipboard Access
lt: Leisti pasiekti iš_karpinę

en: Share Screen
lt: Dalintis ekranu

en: Virtual Monitor
lt: Virtualus monitorius

en: %s wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
lt: %s nori dalintis jūsų ekranu, pasirinkite, kuo norite dalintis.

en: An app wants to share your screen. Choose what you'd like to share.
lt: Programa nori dalintis jūsų ekranu. Pasirinkite, kuo norite pasidalinti.

en: _Remember this selection
lt: Į_siminti šį žymėjimą

en: _Window
lt: _Langas

en: _Display
lt: _Vaizduoklis

en: Share this screenshot with %s?
lt: Bendrinti šią ekrano kopiją su %s?

en: Share this screenshot with the requesting app?
lt: Bendrinti šią ekrano kopiją su prašančia programa?

en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

en: _Options…
lt: _Parametrai…

en: Take _Screenshot
lt: Padaryti _ekrano kopiją

en: Take Screenshot
lt: Padaryti ekrano kopiją

en: Grab Whole Sc_reen
lt: Fotografuoti visą ek_raną

en: Grab Current _Window
lt: Fotografuoti dabartinį _langą

en: Select _Area to Grab
lt: P_asirinkti sritį, kurią fotografuoti

en: Grab after a _delay of
lt: _Delsti fotografuoti

en: seconds
lt: sekundes

en: Effects
lt: Efektai

en: Include _Pointer
lt: Į_traukti žymeklį

en: Include Window _Border
lt: Įtraukti lango _rėmelį

en: Requested setting not found
lt: Užklaustas nustatymas nerastas

en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: %s wants to access the following USB devices
lt: %s nori pasiekti USB įrenginius

en: An app wants to access the following USB devices
lt: Programa nori pasiekti šiuos USB įrenginius

en: Unknown device
lt: Nežinomas įrenginys

en: Unknown vendor
lt: Nežinomas gamintojas

en: Device Access
lt: Įrenginio prieigą

en: _Deny
lt: _Neleisti

en: _Allow
lt: _Leisti

en: Failed to display USB device
lt: Nepavyko parodyti USB įrenginio

en: Set Background
lt: Nustatyti foną

en: _Set
lt: Nu_statyti

en: Failed to load image file
lt: Nepavyko įkelti paveikslo failo
